PDA

View Full Version : ne izdarjam veche :~( :~(



mNogo*Cry
07-09-2007, 18:55
molq vi pomognete mi.....maika mi i bashta mi ne mi davat da izlqza dori pred hoda v 21;00 ;(( priqtelkite mi doidoha da me vidqt..i bashta mi ne mi dade da izlqza dori pred v
hoda..
pyskat me za 2-3 chasa navunka ;( nikade ne moga da otida..
sega sme lqto,vakanciq men ne me puskat pochti nikade..
bahti
iskam drygi roditeli
molq vi pomognete mi..
kakvo da pravq ne izdarjam veche :(((( iskam da izbqgam ot vkyshtiiii
na 13 godini sam... :( priqtelkite mi hodqt navsqkade kadeto poiskat puk az.....za 2 chasa i se pribiram... napravoooo ne izdarjam #-o #-o #-o
ne mi se jivee veche
vseki den se karam s nashti....vseki den placha omruzna mi ot tozi jivot...
KAKVO DA PRAVQ [-o<

07-09-2007, 19:04
ами аз сьм на 15 и мен не ме пускат на вьн аз сь6то ужасно много се
ядосвам но с на6ите не може да се разберем каквото и да става :smt013 :smt013 :smt013 молила сьм ги и моите приятелки са ме викали но не ме пускат наистина 4удя се и аз какво да правя не издурам ве4е не може така пове4е :cry: :cry: :cry:

07-09-2007, 19:28
az sum na 14 i izob6to ne slu6am na6te kvo mi govorqt.mislq 4e i dvete ste dostatu4no golemi za da slu6ate roditelite si.vuob6te izlizaite si na vun bez da gi slu6ate kakvo vi govorqt,i ne zabravqite jivotut e pred vas nemojete da ostanete zatvoreni v ku6ti :wink: :P :P

kPuCkA
07-09-2007, 19:43
Абе ей момичета...едната на 13 другата на 15..много големи ли се чувствате за да носите сами отговорност за себе си?! Слушайте родителите си... !

namina
07-09-2007, 19:46
molq vi pomognete mi.....maika mi i bashta mi ne mi davat da izlqza dori pred hoda v 21;00 ;(( priqtelkite mi doidoha da me vidqt..i bashta mi ne mi dade da izlqza dori pred v
hoda..
pyskat me za 2-3 chasa navunka ;( nikade ne moga da otida..
sega sme lqto,vakanciq men ne me puskat pochti nikade..
bahti
iskam drygi roditeli
molq vi pomognete mi..
kakvo da pravq ne izdarjam veche :(((( iskam da izbqgam ot vkyshtiiii
na 13 godini sam... :( priqtelkite mi hodqt navsqkade kadeto poiskat puk az.....za 2 chasa i se pribiram... napravoooo ne izdarjam #-o #-o #-o
ne mi se jivee veche
vseki den se karam s nashti....vseki den placha omruzna mi ot tozi jivot...
KAKVO DA PRAVQ [-o<








абе я се изнасяй кво го търпиш тоя кретен :smt013

MakeMeLaugh
07-09-2007, 19:47
Повярвай за твое добро го правят, макар и да са мънчикко по-строги.
След време ще видиш ;)
Щом не те пускат за повече време значи ти нямат доверие.. тоест сама си си виновна да не те пускат.... Излизането ти е в твоите собствение ръце, ама просто си малка и не можеш да го осъзнаеш..

MakeMeLaugh
07-09-2007, 19:50
molq vi pomognete mi.....maika mi i bashta mi ne mi davat da izlqza dori pred hoda v 21;00 ;(( priqtelkite mi doidoha da me vidqt..i bashta mi ne mi dade da izlqza dori pred v
hoda..
pyskat me za 2-3 chasa navunka ;( nikade ne moga da otida..
sega sme lqto,vakanciq men ne me puskat pochti nikade..
bahti
iskam drygi roditeli
molq vi pomognete mi..
kakvo da pravq ne izdarjam veche :(((( iskam da izbqgam ot vkyshtiiii
na 13 godini sam... :( priqtelkite mi hodqt navsqkade kadeto poiskat puk az.....za 2 chasa i se pribiram... napravoooo ne izdarjam #-o #-o #-o
ne mi se jivee veche
vseki den se karam s nashti....vseki den placha omruzna mi ot tozi jivot...
KAKVO DA PRAVQ [-o<








абе я се изнасяй кво го търпиш тоя кретен :smt013

Пикла такава... :smt011

Лепим бас, че ще си 3 пъти по-строга с дъщеря си след време предвид, че знаеш как си мислила сега...
Оня ден играла с кукли ся станала на 13-14 излиза без да знаят техните и се мисли за голяма... смешни сте, честно....
Така изобщо, ама ИЗОБЩО не впечатлявате големите батковци ами само ставате за смях...

namina
07-09-2007, 20:04
molq vi pomognete mi.....maika mi i bashta mi ne mi davat da izlqza dori pred hoda v 21;00 ;(( priqtelkite mi doidoha da me vidqt..i bashta mi ne mi dade da izlqza dori pred v
hoda..
pyskat me za 2-3 chasa navunka ;( nikade ne moga da otida..
sega sme lqto,vakanciq men ne me puskat pochti nikade..
bahti
iskam drygi roditeli
molq vi pomognete mi..
kakvo da pravq ne izdarjam veche :(((( iskam da izbqgam ot vkyshtiiii
na 13 godini sam... :( priqtelkite mi hodqt navsqkade kadeto poiskat puk az.....za 2 chasa i se pribiram... napravoooo ne izdarjam #-o #-o #-o
ne mi se jivee veche
vseki den se karam s nashti....vseki den placha omruzna mi ot tozi jivot...
KAKVO DA PRAVQ [-o<








абе я се изнасяй кво го търпиш тоя кретен :smt013

Пикла такава... :smt011

Лепим бас, че ще си 3 пъти по-строга с дъщеря си след време предвид, че знаеш как си мислила сега...
Оня ден играла с кукли ся станала на 13-14 излиза без да знаят техните и се мисли за голяма... смешни сте, честно....
Така изобщо, ама ИЗОБЩО не впечатлявате големите батковци ами само ставате за смях...








ти на кой ще викаш пикла.......бе гледай да не дойда и съм на 17 а не на 13 14 :smt018

MakeMeLaugh
07-09-2007, 21:55
Ай само не ме плаши през монитора... :smt005
Личи си, че много си пораснала като си на 17.. няма що..
То новтото поколение колкото е развалено, вие съвсем ще го осерете с извинение.. пф
родителите на момичето са решли да го правят човек, ама то още не може да го оцени..

mnogo*cry
07-10-2007, 07:19
offfffffffffffffffffffff za sega edin savet ne sam vidqla bahtiii :smt010

gabrielka@a
07-10-2007, 07:32
Аз те съветвам да поговориш с баща си и да му кажеш,че ти е неприятно приятелките ти да ходят навсякъде,а ти да си стоиш вкъщи.....И аз мисля,че ти мисли доброто-иска да те възпитава,но чак да не те пуска никъде.....

namina
07-10-2007, 07:52
Ай само не ме плаши през монитора... :smt005
Личи си, че много си пораснала като си на 17.. няма що..
То новтото поколение колкото е развалено, вие съвсем ще го осерете с извинение.. пф
родителите на момичето са решли да го правят човек, ама то още не може да го оцени..

ти като си дърт/а ходи се гръмни......мразя старците :twisted:

07-10-2007, 08:58
Ай само не ме плаши през монитора... :smt005
Личи си, че много си пораснала като си на 17.. няма що..
То новтото поколение колкото е развалено, вие съвсем ще го осерете с извинение.. пф
родителите на момичето са решли да го правят човек, ама то още не може да го оцени..

Хахахааа... какъв човек ще я правят, нали трябва да се научи на самостоятелност. А ти, ако беше толкова зрял , на колкото се прявиш, нямаше да обиждаш без да познаваш човека, а и като гледам речника на твоето поколение (което и да е то) и ти не си цвете за мирисане. Не мисля, че домашният арест е правилен метод за възпитание. Вярно, че винаги може да ти се случи нещо, но не можеш вечно да живееш под стърклен похлупак. Сигурна съм, че родителите ти го правят, защото те обичат и се страхуват за теб. За това се опитай да поговориш спокойно с тях, да им обясниш как се чувстваш, каква е твоята гледна точка и защо мислиш така. Без крясъци и сълзи. Погледни и от тяхната гледна точка и се опитайте заедно да намерите вариант, които е приемлив и за двете страни. Не искай всичко или нищо. А ако започнеш да не ги слушаш въобще и си правиш каквото знаеш, ще си навлечеш само излишни главоболия.

namina
07-10-2007, 09:35
Ай само не ме плаши през монитора... :smt005
Личи си, че много си пораснала като си на 17.. няма що..
То новтото поколение колкото е развалено, вие съвсем ще го осерете с извинение.. пф
родителите на момичето са решли да го правят човек, ама то още не може да го оцени..

Хахахааа... какъв човек ще я правят, нали трябва да се научи на самостоятелност. А ти, ако беше толкова зрял , на колкото се прявиш, нямаше да обиждаш без да познаваш човека, а и като гледам речника на твоето поколение (което и да е то) и ти не си цвете за мирисане. Не мисля, че домашният арест е правилен метод за възпитание. Вярно, че винаги може да ти се случи нещо, но не можеш вечно да живееш под стърклен похлупак. Сигурна съм, че родителите ти го правят, защото те обичат и се страхуват за теб. За това се опитай да поговориш спокойно с тях, да им обясниш как се чувстваш, каква е твоята гледна точка и защо мислиш така. Без крясъци и сълзи. Погледни и от тяхната гледна точка и се опитайте заедно да намерите вариант, които е приемлив и за двете страни. Не искай всичко или нищо. А ако започнеш да не ги слушаш въобще и си правиш каквото знаеш, ще си навлечеш само излишни главоболия.







точно така =D> подкрепям долното мнение =D>

sladkata_kiflichka
07-10-2007, 10:39
i az sam taka... :( super se nerva kato pravqt taka... i za kvo znaqt s koi sam i kvo pravq za kvo da se pribiram v 10 primerno... ve4eren 4as bil ve4eren 4as 4u6ki... naprao otka4am iska mi se da gi izbiq!!! kato im ot1rva da sam golqma sam golqma ama kato 6te trea da ma pusnat nekade aaa malka si... pisna mi ot tqx.. iskat da me opazqt ok np ama 4ak p1k tolkova to naprao.. ujas ujas.. dokato sam bila v tqxnata k16ta 6tqla sam da prava kakvoto mi kajat .. aaaa to tei stava monaxinq li iskat da me pravqt??? za tqx e nai dobre da si stoq vk16ti da ne izlizam da 4istq ili da u4a po cql den nito more nito kafeta ni6to... !!! to tva jivot li e kvo e? edno ku4e jivee po dobre ot men!!!

rebel_kid
07-10-2007, 12:39
Копеле... да ви иам проблемите....
А по- добре ли е да нямаш родители?

07-10-2007, 19:25
i az sam taka... :( super se nerva kato pravqt taka... i za kvo znaqt s koi sam i kvo pravq za kvo da se pribiram v 10 primerno... ve4eren 4as bil ve4eren 4as 4u6ki... naprao otka4am iska mi se da gi izbiq!!! kato im ot1rva da sam golqma sam golqma ama kato 6te trea da ma pusnat nekade aaa malka si... pisna mi ot tqx.. iskat da me opazqt ok np ama 4ak p1k tolkova to naprao.. ujas ujas.. dokato sam bila v tqxnata k16ta 6tqla sam da prava kakvoto mi kajat .. aaaa to tei stava monaxinq li iskat da me pravqt??? za tqx e nai dobre da si stoq vk16ti da ne izlizam da 4istq ili da u4a po cql den nito more nito kafeta ni6to... !!! to tva jivot li e kvo e? edno ku4e jivee po dobre ot men!!!

ей чшшшшшш(по-добро обръщение към теб в момента не мога да измисля)

чудно за какво ли да се прибираш в 10, наистина много интересно, като има вечерен час, защо ли? Миии, сигурно щот не си оставала навън след 10 и не си срещала полицията? Защото, ако носиш лична карта те прибират у вас, а ако не - в районното? Но това е наистина най-малкия проблем, нощните улици наистина не са място за деца(били те и "тийнейджъри")

Много правилно родителите ви ви ограничават, докато мислите така не е безопасно за вас, а и за вашите приятели да се шляете.

KyKJlu4KaAa
07-11-2007, 08:56
#-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o

CuteBaby
07-11-2007, 22:42
Поговорете с родителите ви...и мен по-рано не ме пускаха до късно навън и на дискотеки и един ден казах на майка ми "аз дове4ера няма да се прибера"..и тя:"е как така къде ще отидеш"..аз:"ми на много места..на дискотека например" и тя каза:"ми добре само 4е искам да знам 4е ще има кой да те изпрати"..и ве4е когато ми се излиза до по-късно и казвам..ина4е ако не съм се прибрала до към 11:30 тя по4ва да звъни и се притеснява и е нормално..вси4ко родители се притесняват а и по-улиците е наитина опасно ;) успех

KyKJlu4KaAa
07-12-2007, 19:18
ice_girl te sa na 13-14
ti na kolko si ??? :::

rositka
07-12-2007, 21:55
:roll: а бе я се стягайте и аз имам вечерен час 21.30 и кфо ?!! и утре е ден!!! живота е пред нас \:D/ и просто не могА да ви разбера какво толкова не се разбирате с вашите?! от малка съм разбрала че е по-яко да бъдеш доброто дете :) (нз дали всички ме разбраха,но аз съм израстнала и разта в среда на военни (и мама и тате ) и принас няма лигавщини казали са 21.00 значи толкова престанете да правите от мухата слон МОЯТ СЪВЕТ Е ДА СЛУШКАТЕ И ЩЕ СПЕЧЕЛИТЕ :)

rositka
07-12-2007, 22:02
Копеле... да ви иам проблемите....
А по- добре ли е да нямаш родители?

тук съм напълно съгласна с rebel_kid :wink: Хлапета, радвайте се че има някой на който да му пука за вас... просто не искам да си представям обратното ...защото е много тъжно !!! :cry:

sladkata_presi
07-19-2007, 17:32
И аз съм на 13 и мене никъде не ме пущат
Пущат ме за 2-3 часа най-много!
Ами то това нашето живот ли е бе?
Явно не!
Понякога ми се иска да се гръмна :smt066 :smt067 :smt068 :smt070 :smt071
Тъкмо почва интересното и аз трябва да си тръгвам-много е гадно така-трябва и те да се съобразяват с нас! [-( :-k [-(

mechtaq_za_teb
07-19-2007, 18:52
Da ne mislish,4e go pravqt narochno za da ti e gadno?Ti si im dete.Estestveno,4e ti mislqt dobroto i se pritesnqvat kade hodish.Pritesnqvat se da te puskat do kysno.Pravqt go za tvoe dobre.Vremenata sa takiva,che vsichko moje da stane.Nadqvam se da go osyznavash.

Mimka_sweet
07-30-2007, 08:21
Ами то и аз съм на 14 и ме пускат до 10 (лятото) , а зимата най-късно до 9 ,и на мене ми е г гадно като всичките ми приятели ги пускат до по-късно от мен,ама нищо не мога да направя.
А най - тъпо се получава , като стане 10 без 10 и тряа да се прибирам и пиятеля ми и той се прибира с мен ( а е на 17 и го пускат до мнооого по-късно) и сички почват да му викат "Оф пак ли си до 10 " , а той човечеца го прави заради меен уаааааааааааааааааааааа :smt010

BebeTooOoo
07-30-2007, 08:29
И аз съм така.Имам вечерен час 22:00 (лятото) иначе зимата до по - рано.И аз съм на 13 и почти никъде не ме пускат.Или ако случайно ме пуснат някъде...трябва да знаят с кой съм , къде съм , какво правя , през 5 мин ми звънят.Досадно е , но трябва да се търпи за жалост.

sUsedKa7a
07-30-2007, 09:35
ми кво аз съм на 14 ама съм до 11.30 навънка с моята компанийка :::

07-30-2007, 13:01
Аз те съветвам да поговориш с баща си и да му кажеш,че ти е неприятно приятелките ти да ходят навсякъде,а ти да си стоиш вкъщи.....И аз мисля,че ти мисли доброто-иска да те възпитава,но чак да не те пуска никъде..... da i az taa mislq :wink:

young_rich_famous
07-30-2007, 13:14
offfffffffffffffffffffff za sega edin savet ne sam vidqla bahtiii :smt010

Слушай родителите си и ще си им благодарна един ден ... =; :smt006

BaByCaT
07-31-2007, 01:49
родителите на момичето са решли да го правят човек, ама то още не може да го оцени..

Pravilno !

07-31-2007, 03:33
Ei avtorke ti si mnoo kuha ma, moje li da si tolko zle, az sum mom4e i mene do 15 me puskaha do 9 4asa i na 16 razbrah zashto. Zamalko da me smelqt ot boi vav 9:30 to4no po nqkfo "super rano vreme".
Da ne govorime kolko pati popadah na piqni tapaci i treeshe ili da bqgam ili da se biq. A ti kat si momi4e, evala na vashte mn se drazna kat vida po ulicata nekfi 13 godishni u 11 4asa ve4erta se natokali i naoblqkali i da se natiskat na batkovcite. Da ne govorime na taa vuzrast kolko lesno se zaribqate po tupotii, she te napushat i poneje ne iskash da izlezesh zadrustena she se naviesh, posle she ti predlojat bonboni i kfo poneje si na 13 -15 she se naviesh.
Ko si mislite 4e ste mn golemi kat ste nad 12 li, kat stoite po 00:00 po ulicite.
Te vashte iskat te napraat svestno normalno momi4e, a ti zor kuha kifla da staash.
I btw moje bi ti nqmat doverie, ako tolko iskash da izlizash probvai da si izvoiuvash doverie.
Mene sa me puskali na 15 1 ili 2 puti navunka do sutrinta na drugiq den, shot razpraam az na kupon v edin priqtel i te go znaat koi e i OK.
2-iq put trqashe ot raionnoto da me izkarvat vav 3 4ASA PREZ NOSHTA.
Da ne govorime 4e imaha beli kosmi po glavata samo kat e zvannal telefona, bez da znaqt za ko staa duma.
Predi da se praite na loshi ku4ki se zamislete kfo pri4inqate na vashte.
Az se radvam 4e na 15-16 ne me puskaha do kusno, shot znaeh 4e ima nqkoi det mu puka dali sam dobre.
Radvai se i ti 4e imash na koi da mu puka i da se pritesnqa za tebe.
Shot da ne dava gospod da ti se slu4i i na tebe kakto na mene se slu4i(i na mene 2 godini po-kasno mi se slu4i)da nqma koi da se pritesnqa za tebe, shtot ediniq go nqma ve4e a drugiq krie nezainteresovanost s falshivo doverie.
TUPI PIKLI SMOTANI, NE ZASLUJAVATE DA IZLIZATE VAOBSHTE ILI DA IMATE PKRIV NAD GLAVATA SI. GLEZLI!

moon_flower
07-31-2007, 09:10
Родителите ти искат да те направят човек,а не да се мандахерцаш по купони до сред нощ.А па да ти имам приятелките...кой нормален родител ще си пусне детето в девет вечерта,на тринадесет години да обикаля по входовете и кафетата?Аре па се замислете малко,че не всичко е купон,пиене и кеф.Има огромна вероятност да бъдеш изнасилена,ограбена,притис ната за наркотици,пребита,напита и дори взета за проституция.Сега някой ще каже "Да бее,точно на мен няма да се случи"Да,ама винаги има вероятност и това,което говоря не са глупости и реалност,която всички избягат да признаят.Има ли някой тук,който може да ми каже,че тезинеща ги няма?Отидете на улица "Христо Ботев" в десет през ноща.Разходете се,вижте какво има.Дано нищо да не ви се случи.Ще видите курви с къси полички и устни като тракторни гуми,ще видите гейове и тъпи цигънета.
Ще дам пример:
В шест часа,лято е,светло е,грее слънце,аз излизам до пра баба ми,за да и дам некви лекарства.Разтоянието е 10 минути,улицата е пълна с хора,които познават(възрастни).Връщам си се аз,и както грее слънце се отваря един прозорец на лъскава кола и започва да ми се подсвирква и един мъж се опитва да ме хване.Не успя,но причината да казвам това е,че нищо не е безопастно.
Сега,който не ми вярва да си излиза посред нощ колкото си иска.Аз ви казвам моето мнение и го правя добронамерено.

dryn
07-31-2007, 11:55
Виж,на 13 години не може да искаш кой знае колко да излизаш...И мен не ме пускаха на 13 много-много(не,че сега съм много голяма,де..)Имах си вечерен час 21:30-22:00ч. и не съм излизала кой знае къде,събирахме се компанията в едно кафе до нас..И нашите знаеха къде съм,с кого съм...Така,че нормално да не те пускат.Започни малко по малко да си излизаш-първо до 19:30-20:00ч.,после ще закъснееш няколко пъти до 20:30 примерно..Споделяй с вашите,разправяй им с кого си била,къде си била,какво сте правили,за да знаят какво става с теб.И ще започнат да свикват с мисълта,че порасваш и ти се излиза и ще те пускат.Но все пак и аз подкрепям мнението,че наистина е опасно в днешно време,особено в големите градове..Така,че внимавай ;)

swords1010
08-01-2007, 09:39
Говори с тях, само това мога да те посъветвам. Попитай ги каква е причината да не те пускат на вън. :|

sladku_bebzi
08-01-2007, 13:36
Мисля че и да говориш с тях и да не говориш на тях им е все едно.Те знаят защо не те пускат, знаят, че ти не харесваш тва, което правят, ама явно си имат някви принципи.Нямам идея кво можеш да направиш по въпроса...