PDA

View Full Version : Вече и аз самата не мога да се разбера...



{}{}{}
07-09-2007, 18:59
Това е било винаги....Имам чувството,че се страхувам да имам някой до мен.Просто и аз не знам как да го обясня,от много време не съм имама приятел,дори несериозен,макар че съм имала много възможности! Имам чувството че не е за мен да бъда обвързана,някак си изпитвам срам или страх,не знам!Изпитвам привличане към момчета естествено,но бързо ми минава!Незнам.....не знам дори как да го обясня,има нещо което ме спира да имам връзка!Едва ли ме разбрахте,защото и аз самата не мога.Аз съм нормално момиче,казват ми че съм много хубава и сладка и съм уверена в себе си,но не и в тази насока(в никакъв случай не съм надута-това НЕ,мразя надменността)Просто искам да си излея чувството,което сякаш се превръща в чувство за вина може би или по-точно подтиснатост...0хх честно дори нз какъв съвет може да ми дадете!Може би да ми кажете кое е това нещо,което ме спира да се влюбя и да бъда с някой!?!Все пак благодаря за вниманието предварително.

M[m]M
07-09-2007, 19:05
И аз в момента сам си харесал 1 момиче дето е досушт като теб :)
Много е трудно с нея ей много пъти щях да се отказвам ама нещо ме спира

Моят съвет щом си харесвала момчета и теб те харесват намери някои като за теб (ти си прецени) и просто опитаи . Късмет

07-09-2007, 19:08
ami zvu4i poznato, sqka6 az sum go pisala.....
problemut e tam 4e ne si gotova za tova ili puk ima6 lo6 primer pred sebe si. eto naprimer az kato gledam na6te i ponqkoga si mislq 4e e po-dobre da si sam. Drug put uj se vlubvam v nqkoi, no kakto kaza i ti "burzo mi minava" nz. moje bi si o6te malka, vupreki 4e az sum na 18 iiii se 4uvstvam to4no kakto opisa i ti...
spoko rano ili kusno ne6tata 6te se promenqt-tova sega ne biva da te pritesnqva!

koalka
07-09-2007, 19:14
Няма причина да се подтискаш, няма за какво.Много хора на тази възраст нямат сериозни връзки, но това не е повод за притеснение.Според мен грешката ти е в това, че много мислиш.Просто не мисли и се остави чувствата ти, а не разума ти да те води.Все пак не трябва да мислиш как не си за една връзка, а просто да се впуснеш в нея и да изживееш хубави неща.А и това, че момчетата ти омръзват бързо-нормално е, още не си срещнала момчето, което наистина да те заинтригува.Но все пак това не пречи да имаш връзка, нали?Нищо, че може да е за някоклко седмици, месец.Важното е да си самоуверена, да вярваш, че можеш да имаш връзка и да премахнеш излишните притеснения. :wink:

{}{}{}
07-09-2007, 19:18
Ми честно казано мисля,че не е от лош пример преди мен.Забравих да спомена,че съм на 15,ако има значение :) Мерси за отг до сега,нужно ми е да чуя още мнения,защото ако трябва да бъда честна,малко се плаша от себе си.

koalka
07-09-2007, 19:20
Няма причина да се плашиш, още повече, че си на 15.Та аз до 15 не се бях целувала с момче, така че спокс. :wink:

petel
07-09-2007, 20:07
В петък следобед свободна ли си?

slavi77
07-10-2007, 07:12
q kajete imate li na po 12 godini :D