PDA

View Full Version : Водно стъкло.....ъ......



Mimka_sweet
07-09-2007, 20:48
Ми ето я историйката :
Прибирам се аз преди около половин час и във входа както винаги е тъмно и вървя си аз пипнешком и изведнъж се фраснах в некви железа и стъклени бутилки и след това чувам някфа жена "Чакай мойто момиче,чакай да светна тока"......и докъто изчаквах цопнах в некво хлъзгаво гьолче и си помислих че женате е разляла някфо олио и и викам "Опа настъпах нещууууууууууу" и тя ми вика "Ми тфа е водно стъкло".

Та това водно стъкло се лепна на адидаските ми и отначало беше глъзгаво,после зе ад лепне и като се прибрах уж го почистих с ацетона ама........

Та кажете с кво да го махна и какво всъшност е тфа животно?!?!?!

Valar
07-09-2007, 20:49
Палавница! :-D

namina
07-09-2007, 20:52
Ми ето я историйката :
Прибирам се аз преди около половин час и във входа както винаги е тъмно и вървя си аз пипнешком и изведнъж се фраснах в некви железа и стъклени бутилки и след това чувам някфа жена "Чакай мойто момиче,чакай да светна тока"......и докъто изчаквах цопнах в некво хлъзгаво гьолче и си помислих че женате е разляла някфо олио и и викам "Опа настъпах нещууууууууууу" и тя ми вика "Ми тфа е водно стъкло".

Та това водно стъкло се лепна на адидаските ми и отначало беше глъзгаво,после зе ад лепне и като се прибрах уж го почистих с ацетона ама........

Та кажете с кво да го махна и какво всъшност е тфа животно?!?!?!






пробвай с вода лелее кви злопулуки си преживяла :lol:

Mimka_sweet
07-09-2007, 20:59
Палавница! :-D

Знаех си че думите "лепкаво" и "хлъзгаво" , ще ви накарат да си мислите нещо друго :lol:

coldspagetti
07-09-2007, 21:00
Za pruv put go 4uvam tvoito jivotno ?! ako e razstopeno stuklo qko 6ta opari qvno ne e -v peralnqta i kvoto stane :-D

AliceSw
07-09-2007, 21:15
винаги първо питайте чичко Гугъл и после си пускайте темичките

http://www.google.bg/search?hl=bg&q=%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%BE+%D1%81%D1%82%D1%8 A%D0%BA%D0%BB%D0%BE&meta=

07-09-2007, 21:28
Абе каката с лепенките на циците,нищо не разбрах .
Чичко ти Гугъл се възползва от тва че съм проста мамка му :smt010

Mimka_sweet
07-09-2007, 21:32
Да де сещаш се ](*,)

AliceSw
07-09-2007, 21:47
трябва ти разтворител за боя, поне аз така разбрах

ПС по-добре изчакай някой по-запознат от мене да каже, все пак може и да бъркам, женско съм, простено ми е :-D

ПС2 как по дяволите изглежда това нещо :-s

Mimka_sweet
07-10-2007, 06:29
Ха прости ме за лигнята , снощи бях зле :-D

Ами тфа доколкото видях ми мязаше на гъста вода :lol: