PDA

View Full Version : do novoto leti6te v sofiq



pita6tata
07-09-2007, 20:03
moje bi mnogo ot vas 6te me pomislqt za luda ili 6te zapo4nat da me obijdat i da se naxvarlqt varxu men,no ako ima nqkoi koito si misli,4e me razbira neka da mi dade saveta si.
zna4i da vi kaja malko info-imam si priqtel ot dalgo vreme,no mnogo se karame i dori minavame na boi ve4e.ot dosta vreme edin taksimetrov 6ofior se zaka4a s men i me "svalq",az sa6to go xaresvam,no ima edin problem-ogromna razlika v godinite.tozi taksimetradjiq ima dete v 6-ti klas,a az sam v 11-ti(malkoto xubavo ne6to e,4e e razveden)......znam,4e vi zvu4i naludni4avo,no nqkak si me grabna sas svalkite si i dosta 4esto mislq za nego i se 4udq kade da minavam,za da go vidq...tazi ve4er se pribirax ot kafeto i toi me nastigna,no be6e s klient i samo mi svirna i me pozdravi s raka.kara6e bavno i me gleda6e na ogledaloto...neznam dali be6e zaradi tova 4e bqx s kasa pola.sled malko mina pokrai nas,a az bqx otvan i se sprq i me vikna.iska6e da se ka4a v kolata i az sa6to iskax,no kato vidqx,4e sam s pola i me xvana strax.nqkolko pati mi kaza:"aide ska4ai v kolata",no mu kazax,4e kato sam pred nas i ne moga,4e na6ite 6te mi se karat.toi vika:"ami telefona ti za6to e izklu4en?" i az mu kazax,4e sam qdosana na gadjeto i zatova sam go izklu4ila.6ofiora me pita koga 6te vklu4a i az kazvam:"kogato mi mine qda",a toi vika:"ela da te zakaram do gadjeto i kato go vidi6 moje da ti mine".az mu otgovorix:"nedei,4e moje da se qdosam o6te pove4e".svalq4at me popita dali po-kasno moje da izlqza i az mu kazax,4e ne me puskat na6ite i po-to4no tati.predloji mi da otida utre s nego do sofiq poneje 6te kara trima 4oveka do novoto leti6te,no az mu kazax:"6te prodalja da jiveq i bez da vidq novoto leti6te" i toi se zasmq.kaza mi,4e 6te ima o6te edin taksimetrov 6ofior i toi 6te vozi o6te trima 4oveka.kaza mi,4e 6te si govorim,no mi e 4udno dali tova be6e zaradi polata,za6toto drug pat ne me e spiral taka ili moje bi za6toto sega bqx bez gadjeto...neznam...trqbva6e da mu kaja:"sprq zaradi tova,4e sam s polata,nali?",no porblema e v tova,4e ne se setix,glatnax si gramatikata napravo....tozi 6ofior me popita:"koga 6te se vidim?",kazax mu:"drug pat" i toi vika:"ami 6te 4akam da mi se obadi6,za da ne ti pravq mrasno".az mu kazvam:"tova nqma da stane",a toi zapali kolata i tragna i samo kaza:"dobre".
ta kajete mi sega kakvo da pravq?da mu se obadq li da vidq utre koga 6te xodi na sofiq i ako moga da ida s nego ili da ne mu se obajdam?
ako moje bez obidi,davaite saveti

Sisilota
07-09-2007, 21:06
За твоята сигурност- недей ходи, не му се обаждай и по добре стой настрана! Поне аз така миСля, за да не съжаляваш после.

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
07-09-2007, 21:06
Abe, da ti kaga ..takiva hora nikak ne mi vduhvat doverie, za teb ne znam.. Iska da te vodi nasam natam , spira te, kato ti vidi kusata pola.. Nekuv obigran svalqch, koii znae na kolko godini, tursi momiche za edinia *** Te tia hora samo za tva mislqt, osobeno svalqchite.. Az na tvoe mqsto bih vnimavala..che koi znae kakvo moge da mi misli..ne go poznavash dobre, predpolagam, to i da go poznavashe , vinagi mogesh da ochakvash vsichko! Taka, che po-dobre ne riskuvai s nego, koi znae kakuv e... A tva, che imate problemi s gadgeto da ne te pritesnqva..ili she se opravite ili she si hvanesh drug, ama na takuv.....neshto ne mi vduhva doverie.. :-k :? Ai, uspeh.. O:)

BAYO
07-10-2007, 02:40
Иди, иди да видиш куе ш' се озовеш накрая .... на плакат на врата на КАТ - и те бяха обикновени момичета!

Тфа ... тфа ... ти си 11 клас ма , той има дъщеря 6ти клас ..... кажи на ваще да те отърват от тфа,щот ти сама не моеш, неа и да моеш, мно си психично-лабилна, зле....

flowerlina
07-10-2007, 05:24
Категорично НЕ.Нито му се обаждай нито го търси повече.Съгласна съм с другите,които казаха,че му е за единия секс.Ако ти искаш само това давай,но се съмнявам.

alkobalko
07-10-2007, 06:39
Най-добре не се занимавай с него. Не се знае какво може да ти направи.

pita6tata
07-10-2007, 09:54
opredeleno ne mi e za ediniqt ***.prosto nqkak me grabna,sno6ti bqx omaqna i dori sega kato se setq za pogleda mu...napravo poludqvam,imax 4uvstvoto,4e 6te me glatne napravo.a kato se usmixnax i mi vika:"lele,kak 6te ti izqm usmivkata samo...".neznam,nqmam dumi prosto,grabna me s laskite si.moje bi ste pravi,4e toi tarsi prosto ***,no az ne iskam tova.pri parviqt udoben slu4ai 6te go pitam dali ako ne bqx s pola pak 6te6e da spre i 6te vidq kakvo 6te mi kaje.kazvam pri parviqt udoben,za6toto az 4esti4ko xodq do sasedniqt grad i toi ponqkoga minava s taksito i me vozi uj na cenata na bileta,a kogato tragna da slizam ne moga da go ubedq da mu platq.do sega moje bi me e vozil nad 30 pati i samo vednaj sam mu platila.
ako skoro uspeq da mu zadam vaprosa si 6te pi6a kakav e otgovorat

lyly_lili
07-10-2007, 10:03
и аз мисля че ще е по-добре ако не му се обадиш и гледаш много много да не се засичате или да му обръщаш внимание!! [-X [-X

07-10-2007, 11:32
ohh i az iskam da popitam neshto ,koeto e podobno na tfa ...zna4i az sam na 14 i jiveq v otdale4en kv na burgas....i vsqka ve4er hodq kam burgas i vsqka ve4er sam s edin i sasht avtobus...vednyj popitah edin myj koga trqbva da doide avtobusa i se zaprikazvahme...ot togava vs den se vijdame i toi vse iska da hodim na kafe az ve4e se 4udq kak da mu otkazvam ... prosto ne moga kakvo da pravq ? :S a i po4va i strah da me hvashta ve4e

alkobalko
07-10-2007, 12:29
ohh i az iskam da popitam neshto ,koeto e podobno na tfa ...zna4i az sam na 14 i jiveq v otdale4en kv na burgas....i vsqka ve4er hodq kam burgas i vsqka ve4er sam s edin i sasht avtobus...vednyj popitah edin myj koga trqbva da doide avtobusa i se zaprikazvahme...ot togava vs den se vijdame i toi vse iska da hodim na kafe az ve4e se 4udq kak da mu otkazvam ... prosto ne moga kakvo da pravq ? :S a i po4va i strah da me hvashta ve4e

И ти не се забърквай с него.

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
07-10-2007, 18:18
Анонимко написа:
ohh i az iskam da popitam neshto ,koeto e podobno na tfa ...zna4i az sam na 14 i jiveq v otdale4en kv na burgas....i vsqka ve4er hodq kam burgas i vsqka ve4er sam s edin i sasht avtobus...vednyj popitah edin myj koga trqbva da doide avtobusa i se zaprikazvahme...ot togava vs den se vijdame i toi vse iska da hodim na kafe az ve4e se 4udq kak da mu otkazvam ... prosto ne moga kakvo da pravq ? :S a i po4va i strah da me hvashta ve4e

Po - dobre mu kagi, che si zaeta, ne mogesh..imash rabota..vashte ne te puskat, a i nomera da mu kagesh, che si imash priatel sushto vurshi rabota :wink: Taka shte se distancira, ako mogesh, pomoli nqkoi poznat ili bratovched de se prestori, sig sum , che nqma da ti otkage O:) Puk i napravo da mu otkagesh nqma nishto strashno, ako ne iskash da se vigdate. Ai, uspeh O:)

pita6tata
07-11-2007, 09:24
lele,ne sam bila samo az v takova polojenie...do nqkade tova me uspokoqva,no pri drugoto momi4e ne6tata mi izglejdat,4e sa nqkak po lesni oba4e vinagi problemite na ostanalite se struvat po-lesno razre6imi ot na6ite sobstveni.
ot onazi ve4er,kogato taksidjiqta spira pred nas ne sam go vijdala i ne mi se e obajdal.moje bi tova,4e mu kazax,4e nikoga az nqma da go potarsq go otblasna ili prosto sega svalq nqkoq druga kato men...i probva koq 6te mu se varje na milite dumi4ki

07-11-2007, 13:21
Мила,по-добре спри да се возиш на това такси!Тоя дърт педофил не е за теб..не се занимавай с него,защото не се знае някой път къде може да те закара и какво може да ти направи.Най-много се отвръщавам от е такива таксиметраджий-педофили! Мислиш ли че и другите клиентки като като тебе не ги гледа с такъв педофилски поглед..?! А пък да не говорим ако са облечени по-секси.. Просто забрави !!! [-X

malone
07-11-2007, 14:19
По-добре недей да ходиш никъде с тоя.Приискало му се е нещо младооо,няма никакъв друг освен сексуален интерес.

Dead`Paladin
07-11-2007, 17:51
Категорично НЕ.Нито му се обаждай нито го търси повече.Съгласна съм с другите,които казаха,че му е за единия секс.Ако ти искаш само това давай,но се съмнявам.

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
07-11-2007, 21:11
I az sum na tova mnenie! Zashtoto na edna priatelka se beshe sluchilo neshto mn gadno i slava bogu, che e imala kusmeta da se otturve. Po sushtia nachin edin ug "priatel", koito poznava dostatuchno vreme i predlogil da q zakara edna vecher do tqh, sled kato se pribirali s kompaniata..vssichki zakaral, samo izchakal tq da ostane posledna.. kazala mu, che shte se pribere i sama (sluchkata e bila na selo) ne e tolkova daleche, no toi nastoql da q zakara..i tq mu se doverila, vse pak e ot poznatite i, kogato nabligili kushtata i toi otminal i tq mu kazala, che trqbva da spre, no toi ne go napravili produlgil, kato otbil nqkude daleche v tumna ulichka, zapochnal da i se natiska da q celuva..shtql da q iznasili.. ako tq ne reagirala burzo, uhapala go, posle go frasnala i ofeikala... Tichala mn burzo, zashtoto toi bil po petite i s kolata ..nakraq uspqla da se skrie v edni hrasgi i na kosum da q nameri, zashtoto tochno v sushtia moment toi sprql pred neq..no ne q vigdal...tq strashno se uplashila, no toi qvno e precenil, che cqloto tova razstoqnie ne moge da go izbqga i poel v dr posoka da q tursi..Tq ser pribrala i ottogava nqma doverie dage i na poznati, kamo li ti da se doverish na tozi....Sama mogesh da si izvadish zaklucheniata, ako ne iskash da te spoleti podobno neshto... vsqkakvi gi ima za sugalenie..:( No ti trqbva da imash i akul da se predpazish ;) I sorry, che se pouvlqkoh tolkova, no smetnah, che e nugno da znaesh kakvi raboti stavat.... Dano da namerish podhodqshtia za teb ;)