PDA

View Full Version : kak moga da zablodq edno mom4e 4e sam devstvena?



kakvo-da-pravq
07-09-2007, 20:15
Ei qmi kajete kakmoga da zablodq edno mom4e 4e sam devstvena?Mno mi trqbva da znam?Naistina nqkoi ako znae nachin da mi go kaje?

namina
07-09-2007, 20:25
отиваш в някой басей хилиш се колкото се може тоест напъваш се...... :lol: и ти се затваря дествената ципа ама трябва да е нъв басейн.......някъде бех чела че едно момиче така 2 3 пъти се затворило в басейн толко се хилило че забравих после кво станало и се затворило........ :lol: :lol: :smt016

07-09-2007, 20:25
ami nqma na4in osven ako mom4enceto ne e na 14-15 godinki i da ne znae ni6to za seksa :roll:
ako e po-opiten 6te razbere :wink:

SUNriSe_f
07-09-2007, 21:26
pomisli si kakvo si pravila predi pyrviqt ti pyt.. ostavi se na nego, pravi se 4e ni6to neznae6...
Kysmet!
za kakvo ti trqbva da se pravi6???

Made_of_Pain
07-09-2007, 21:27
Присъди си мозък, щом знаеш да лъжеш толко, може да ти помогне, да измислиш начин да го излъжеш ПАК тва момче. =)

gafinka
07-09-2007, 21:30
ama vie ne ste si dobre kajim u istinata z akvo trqbva da luje6....ili puk se pravi 4e te boli i 4e si neveja i ne znae6 za kvo stava vypros....e ti mai si neznae6 de akto gledam kuv vypros i zadala

07-09-2007, 21:37
ami ne mislq 4e moje6...to 6te se useti,parvo devstvenata ti cipa e razkusana,vtoro nqma da ima krav (e to ne e zaduljitelno,ama v pove4eto slu4ai ima :roll: ) treto ot tova 4e si pravila seks malko ili mn si se raz6irila,ako si devstvena 6te vliza mn trudno i 6te si tqsna,i nqma da te boli (osven ako ne simulira6 bolka) no ako e po-opiten pak 6te razbere :-D

Made_of_Pain
07-09-2007, 21:40
ama vie ne ste si dobre kajim u istinata z akvo trqbva da luje6....ili puk se pravi 4e te boli i 4e si neveja i ne znae6 za kvo stava vypros....e ti mai si neznae6 de akto gledam kuv vypros i zadala

Бах ти правописа :S

gafinka
07-09-2007, 21:57
ama vie ne ste si dobre kajim u istinata z akvo trqbva da luje6....ili puk se pravi 4e te boli i 4e si neveja i ne znae6 za kvo stava vypros....e ti mai si neznae6 de akto gledam kuv vypros i zadala

Бах ти правописа :S

e mngoo se izvinqvam ama prosto natiskam mnogo byrzo kop4etata i ponqkoga izqjdam bukvi ili prosot gi mestq v drugi dumi

TruckPilot
07-10-2007, 04:56
отиваш в някой басей хилиш се колкото се може тоест напъваш се...... :lol: и ти се затваря дествената ципа ама трябва да е нъв басейн.......някъде бех чела че едно момиче така 2 3 пъти се затворило в басейн толко се хилило че забравих после кво станало и се затворило........ :lol: :lol: :smt016


:-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= A az se 4udeh 6to tolkoz mnogo jenki hodqt na plaj :shock: :-D :mrgreen: \:D/ :-$

alkobalko
07-10-2007, 05:26
Кажи му истината. Много трудно е да го излежеш, освен ако не е някой, който си няма толкова знания за секса.

Schneeflocke
07-10-2007, 05:58
Има пластични операции... Могат да ти направят нов химен, само така имаш шанс да го заблудиш... Ама за какво ли ти е изобщо да го лъжеш?http://anikaos.com/0034-purple-kao-ani/purple-hikahin.gif

alkobalko
07-10-2007, 06:05
Има пластични операции... Могат да ти направят нов химен, само така имаш шанс да го заблудиш... Ама за какво ли ти е изобщо да го лъжеш?http://anikaos.com/0034-purple-kao-ani/purple-hikahin.gif

Първо лъжат, че не са девствени, за да се направят на по-модерни и се чудят как да се оттърват от "бремето си". След това се сещат, че искат да се още девствени, ама няма.

Bebun
07-10-2007, 06:24
И аз мисля, че трябва да му кажеш истината... но ако е толкова наложително можеш да излъжеш, че си си разкъсала химена случайно докато си ползвала тампон, ако мине ..... едвали, но ... зависи от човека, ако е неопитен въобще няма да разбере

HaPySHeH
07-10-2007, 07:17
Ei qmi kajete kakmoga da zablodq edno mom4e 4e sam devstvena?Mno mi trqbva da znam?Naistina nqkoi ako znae nachin da mi go kaje?
иди при някой майстор да ти я завари :lol:

kakvo-da-pravq
07-10-2007, 09:50
nqkoi ot vas me popitaxa zashto mi trqbva da go laja .Prichinata e edna edinstvena ili pone az taka predpolagam :toi si misli che sam devstvena i po razgovorite koito vodim vijdam che mno iska uj da mi e parviq a az nemoga da mu priznaq 4e nesam zashtoto me e strax da ne go ogorcha i s tova I otblasna ot sebe si.Prosto nemoga da namerq smelost da my kaja 4e okolo predi 2 godini kogato imax seriozen priqtel spax s nego i do sega ne sam spala s dr no vse pak se pritesnqvam da my kaja,zashtoto mn go obicham a ne iskam da go za gubq s tva neshto.

alkobalko
07-10-2007, 10:17
Ако наистина те обича за него това няма да е проблем. Може и да му стане неприятно, но със сигурност не би те зарязал за това.

Rossmary
07-10-2007, 10:33
Ако наистина те обича за него това няма да е проблем. Може и да му стане неприятно, но със сигурност не би те зарязал за това.

Подкрепям напълно.

MaGeNcEeE
07-10-2007, 13:17
Ami mojesh da mu kajesh che himenyt ti e bil razkysan pri nqkakyv sport ili che si se zadovolqvala sama ... no vse pak po-dobriqt variant e da mu kajesh istinata

07-10-2007, 13:25
Няма да го огорчиш, гаранция. (Мъжка гледна точка) Може да е искал да пробва с девственица, ама като разбере че не си няма да те зареже..айде, моля ти се! Верно, че една част от мъжете са тъпи коп***та, ама да те зареже за такова нещо, това си е чист абсурд.