PDA

View Full Version : На 11 съм, а нямам гадже



07-09-2007, 20:31
Леле, всички от моя клас си имат!

Golqm
07-09-2007, 20:34
Бас хващав,че не всички имат гаджета.В моя клас има такива дето даже си нямат напредстава кво значи гадже,а са по-големи от теб.

BunnYY_f
07-09-2007, 20:34
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

07-09-2007, 20:35
Е, то чикиите ги почват повечето момчета на 10-12.

Mimka_sweet
07-09-2007, 20:37
"На 5 съм а си нямам гадже,а всички от моята група имаааааааат :smt010 "

Я стига, на 11 бях някфа мазна поничка и си мислех,че никога няма да си намеря гаже,па то ........ :lol: :lol: :lol:

SpOrTs_GiRl
07-09-2007, 20:39
Е тва вече е ебавка!..

07-09-2007, 20:40
"На 5 съм а си нямам гадже,а всички от моята група имаааааааат :smt010 "

Я стига, на 11 бях някфа мазна поничка и си мислех,че никога няма да си намеря гаже,па то ........ :lol: :lol: :lol:
Ако щете вярвайте, но аз като бух в 5-6 клас и едно момиче си имаше гадже, а пък аз за пръв път целунах момиче в 1 клас. Просто вие сте бавно развиващи се. :smt005

SpOrTs_GiRl
07-09-2007, 20:44
Е то и на мене първото ми гадже е било като съм била на 3 :-D А то е бил на 1 и половина :smt005 Сериозно.. аз нищо не помня, но наш'те са ми разказвали как той като паднел и заплачел, аз съм ревала от солидарност! :smt005 Поне съм била възпитано дете.. :-D :smt005

nellllly
07-09-2007, 20:49
горкичкият.. това е най-големият проблем на съвременната младеж - липсата на гадже... че земете им плащайте, като толкова ги искате бе деба... на 11 без гадже, на 12 без гадже, на 14 без гадже, на 16 без гадже... и к'фо о.0 ?!

niki000
07-09-2007, 21:01
pi6i na ls moga te oreda s edna straa6na macka skoro pravi 3 vodia samo nekaqde na kafence i ti e vurzala ko i kola ima6 /// :-)

07-09-2007, 21:03
Е то и на мене първото ми гадже е било като съм била на 3 :-D А то е бил на 1 и половина :smt005 Сериозно.. аз нищо не помня, но наш'те са ми разказвали как той като паднел и заплачел, аз съм ревала от солидарност! :smt005 Поне съм била възпитано дете.. :-D :smt005
А после стана курва?

SpOrTs_GiRl
07-09-2007, 21:14
Е то и на мене първото ми гадже е било като съм била на 3 :-D А то е бил на 1 и половина :smt005 Сериозно.. аз нищо не помня, но наш'те са ми разказвали как той като паднел и заплачел, аз съм ревала от солидарност! :smt005 Поне съм била възпитано дете.. :-D :smt005
А после стана курва?
Не глупости :smt005 Даже първата ми целувка май беше в 5 клас..

nqkafsi_tam
07-09-2007, 21:50
haha tva me razbi
ostava da pusne6 edna tema i v Cekc "Devstvena sam a sam na 11"
haah zle ste orica ;]

sexy_for_you
07-09-2007, 22:00
Поредната безсмислена тема.ДЕЦА,осъзнайте се!Не че аз съм много голяма,но не съм тръгнала да тръбя наляво и надясно,че нямам гадже.Когато бях на 11,си играех с кукли.Е,вярно,харесвала съм си момчета,но само си ходехме на гости,ИГРАЕХМЕ СИ.А ти гадже на 11????Какво става със сегашното поколение?И какво като всички от класа ти си имат гаджета?Това по-готини ли ги прави?По-добре си гледай ученето и игрите,пък като му дойде времето,мисли за гаджета.

07-09-2007, 22:04
Поредната безсмислена тема.ДЕЦА,осъзнайте се!Не че аз съм много голяма,но не съм тръгнала да тръбя наляво и надясно,че нямам гадже.Когато бях на 11,си играех с кукли.Е,вярно,харесвала съм си момчета,но само си ходехме на гости,ИГРАЕХМЕ СИ.А ти гадже на 11????Какво става със сегашното поколение?И какво като всички от класа ти си имат гаджета?Това по-готини ли ги прави?По-добре си гледай ученето и игрите,пък като му дойде времето,мисли за гаджета.

Асен
07-09-2007, 22:09
Поредната безсмислена тема.ДЕЦА,осъзнайте се!Не че аз съм много голяма,но не съм тръгнала да тръбя наляво и надясно,че нямам гадже.Когато бях на 11,си играех с кукли.Е,вярно,харесвала съм си момчета,но само си ходехме на гости,ИГРАЕХМЕ СИ.А ти гадже на 11????Какво става със сегашното поколение?И какво като всички от класа ти си имат гаджета?Това по-готини ли ги прави?По-добре си гледай ученето и игрите,пък като му дойде времето,мисли за гаджета.
Да не си над 25 години? Защото аз съм на 19 и мога да ти кажа, че в 5 клас едномомиче си имаше гадже.

sexy_for_you
07-09-2007, 22:12
Поредната безсмислена тема.ДЕЦА,осъзнайте се!Не че аз съм много голяма,но не съм тръгнала да тръбя наляво и надясно,че нямам гадже.Когато бях на 11,си играех с кукли.Е,вярно,харесвала съм си момчета,но само си ходехме на гости,ИГРАЕХМЕ СИ.А ти гадже на 11????Какво става със сегашното поколение?И какво като всички от класа ти си имат гаджета?Това по-готини ли ги прави?По-добре си гледай ученето и игрите,пък като му дойде времето,мисли за гаджета.
Да не си над 25 години? Защото аз съм на 19 и мога да ти кажа, че в 5 клас едномомиче си имаше гадже.

Ами да си има,няма проблем.Но за мен не е приемливо.Изразявам мнение просто.

07-09-2007, 22:14
Поредната безсмислена тема.ДЕЦА,осъзнайте се!Не че аз съм много голяма,но не съм тръгнала да тръбя наляво и надясно,че нямам гадже.Когато бях на 11,си играех с кукли.Е,вярно,харесвала съм си момчета,но само си ходехме на гости,ИГРАЕХМЕ СИ.А ти гадже на 11????Какво става със сегашното поколение?И какво като всички от класа ти си имат гаджета?Това по-готини ли ги прави?По-добре си гледай ученето и игрите,пък като му дойде времето,мисли за гаджета.
Да не си над 25 години? Защото аз съм на 19 и мога да ти кажа, че в 5 клас едномомиче си имаше гадже.

Ами да си има,няма проблем.Но за мен не е приемливо.Изразявам мнение просто.
Добре, по-полека, ще ме изядеш. Не обичам хора, които си мислят, че някой ги задължава да мислят като тях. Аз не те задължавам да мислиш като мен, но и ти не го прави, моля те. А, и честно казано, изобщо не ми пука за мнението ти, аз не те познавам все пак. Нищо лично. :-D

07-09-2007, 22:16
Поредната безсмислена тема.ДЕЦА,осъзнайте се!Не че аз съм много голяма,но не съм тръгнала да тръбя наляво и надясно,че нямам гадже.Когато бях на 11,си играех с кукли.Е,вярно,харесвала съм си момчета,но само си ходехме на гости,ИГРАЕХМЕ СИ.А ти гадже на 11????Какво става със сегашното поколение?И какво като всички от класа ти си имат гаджета?Това по-готини ли ги прави?По-добре си гледай ученето и игрите,пък като му дойде времето,мисли за гаджета.
Да не си над 25 години? Защото аз съм на 19 и мога да ти кажа, че в 5 клас едномомиче си имаше гадже.

Ами да си има,няма проблем.Но за мен не е приемливо.Изразявам мнение просто.
Добре, по-полека, ще ме изядеш. Не обичам хора, които си мислят, че някой ги задължава да мислят като тях. Аз не те задължавам да мислиш като мен, но и ти не го прави, моля те. А, и честно казано, изобщо не ми пука за мнението ти, аз не те познавам все пак. Нищо лично. :-D
Да, наистина. Нахвърляш се върху непознати, все едно някой те спира да си изразяваш мнението. Никой не те спира. Такива хора като теб може би искат много внимание и успяват да го привлекат, като спорят с хората с различно мнение. Добре, чудесно имаш мнение, но не го показвай толкова демонстративно, ти не воюваш!

sexy_for_you
07-09-2007, 22:20
[quote=sexy_for_you]Поредната безсмислена тема.ДЕЦА,осъзнайте се!Не че аз съм много голяма,но не съм тръгнала да тръбя наляво и надясно,че нямам гадже.Когато бях на 11,си играех с кукли.Е,вярно,харесвала съм си момчета,но само си ходехме на гости,ИГРАЕХМЕ СИ.А ти гадже на 11????Какво става със сегашното поколение?И какво като всички от класа ти си имат гаджета?Това по-готини ли ги прави?По-добре си гледай ученето и игрите,пък като му дойде времето,мисли за гаджета.
Да не си над 25 години? Защото аз съм на 19 и мога да ти кажа, че в 5 клас едномомиче си имаше гадже.

Ами да си има,няма проблем.Но за мен не е приемливо.Изразявам мнение простоДобре, по-полека, ще ме изядеш. Не обичам хора, които си мислят, че някой ги задължава да мислят като тях. Аз не те задължавам да мислиш като мен, но и ти не го прави, моля те. А, и честно казано, изобщо не ми пука за мнението ти, аз не те познавам все пак. Нищо лично. :-D
Да, наистина. Нахвърляш се върху непознати, все едно някой те спира да си изразяваш мнението. Никой не те спира. Такива хора като теб може би искат много внимание и успяват да го привлекат, като спорят с хората с различно мнение. Добре, чудесно имаш мнение, но не го показвай толкова демонстративно, ти не воюваш!

Приемам упреците.Съжалявам,ако някой си е помислил,че си налагам мнението.Просто исках да отбележа,че не съм на 25 и войната не започнах аз. :-D Явно тази вечер само споря с хората,обикновено не е така.Няма да пиша повече,защото само дразня хората.[/img]

BAYO
07-10-2007, 02:22
От моя 15 'г' клас нямат гаджета бе, найш, ш' се бутат за тебе, ела , чакам те, ай :> :smt007

flowerlina
07-10-2007, 05:28
Поредната безсмислена тема.ДЕЦА,осъзнайте се!Не че аз съм много голяма,но не съм тръгнала да тръбя наляво и надясно,че нямам гадже.Когато бях на 11,си играех с кукли.Е,вярно,харесвала съм си момчета,но само си ходехме на гости,ИГРАЕХМЕ СИ.А ти гадже на 11????Какво става със сегашното поколение?И какво като всички от класа ти си имат гаджета?Това по-готини ли ги прави?По-добре си гледай ученето и игрите,пък като му дойде времето,мисли за гаджета.

Да съгласна съм,но темата трябва да бъде заключена :!:

07-10-2007, 05:55
Xaxaxa spowe maiko a az kato sam na 21 i vse o6te nikoga ne sam imal gadje i ne sam pravil sex pak kvo?

alkobalko
07-10-2007, 06:08
Това са пълни глупости, на 11 години и няма гадже и вече е болка за умиране. Няма да ти стане нищо, ако изчакаш още няколко годинки.

koalka
07-10-2007, 09:38
т.11 от Правилника!Темата е бъзик, повлияна от темите, които са сходни.