PDA

View Full Version : Какво ми има?



07-09-2007, 21:34
Защо не мога да харесам повече от три албума на изпълнител, какво ми има? Не мога да съм такъв фен, като узнавам инфо за някого и вече не ми е интересен. Защо? Защо предпочитам хората, които са ми загадъчни? Така е за повечето неща - за песни,клипове, даже за автомобили - колкото повече знам за тях, толкова са ми по-безинтересни.

07-09-2007, 21:38
Нищо ти няма. :)
Сигурен ли си? Защото повечето хора, които слушат моите любими стилове музика (поп, денс и чалга) сричат наизустени биографии за звездите, а пък на мен не ми харесва - искам да забелязвам човека ЗАРАДИ ТОВА КОЕТО ПРАВИ КАТО МУЗИКА/ФИЛМ и др., не заради това какъв номер обувки носи или кога е роден. Просто не ме влече да съм фен бой на повечето състави и изпълнители. Например Бекстрийт бойс са петима, а аз знам имената на само двама от тях, но ако знам всичко за тях ще са ми скучни.

07-09-2007, 21:53
защото сте гадни консуматори и не се наслаждавате на музиката истински....

аз не знам какво е ял еди кой си от еди коя си банда и после как му е миришела пръднята... аз се кефя на музиката, а това да се интересуваш от подобности за личния живот на членовете на дадена група или някакви подобни неща... адски тъпо е... примерно разбираш, че любимият ти изпълнител обича Пепси, а ти мразиш Пепси и наливаш само Кока-Кола и... ти става тъпо и си викаш ебахти тъпанара, Пепси ще ми пие...


Единственото инфо, което ти е нужно за дадена банда е кога издават нов албум и кога са им концертите...


консуматорите да мрат в лайна...
Не, и аз съм консуматор, но не по техния начин. Всеки е консуматор по свой си начин! А за концертите - интересуват ме само тези, на които бих искал/могъл да отида, не всеки концерт или албум.

Levane
07-09-2007, 21:55
нищо ти няма просто малко се превземаш :)

07-09-2007, 21:57
За кво се превземам? Просто не обичам trivia. Имам си по-важни приоритети в живота. Харесвап Елтън Джон, докато не го разбрах какъв е гей. Бритни, докато не стана пачавра през 2001. И така. По-добре човек да се интересува от познатите си, не да си купува "Блясък" и да живее с тревогите и проблемите на известните, достатъчно си има свои. А и животът на звездите си е техен!

Levane
07-09-2007, 22:00
За кво се превземам? Просто не обичам trivia. Имам си по-важни приоритети в живота. Харесвап Елтън Джон, докато не го разбрах какъв е гей. Бритни, докато не стана пачавра през 2001. И така. По-добре човек да се интересува от познатите си, не да си купува "Блясък" и да живее с тревогите и проблемите на известните, достатъчно си има свои. А и животът на звездите си е техен!
оМГ закфо ти е да знаеш толкова за тях харесваш техни песни не им се рови в техния личен живот какви са те теб не те интересува дали оная е пачавра или е курва тебе не те засяга ти харесваш нейната музика а не нея като личност...

07-09-2007, 22:01
За кво се превземам? Просто не обичам trivia. Имам си по-важни приоритети в живота. Харесвап Елтън Джон, докато не го разбрах какъв е гей. Бритни, докато не стана пачавра през 2001. И така. По-добре човек да се интересува от познатите си, не да си купува "Блясък" и да живее с тревогите и проблемите на известните, достатъчно си има свои. А и животът на звездите си е техен!
оМГ закфо ти е да знаеш толкова за тях харесваш техни песни не им се рови в техния личен живот какви са те теб не те интересува дали оная е пачавра или е курва тебе не те засяга ти харесваш нейната музика а не нея като личност...
Ами защото повечето хора ме принуждават да се интересувам - приятелите!

07-09-2007, 22:05
А, няма такива като мене!
Или ще се интересуват от чалга и поп звездите, или от метълските изпълнители. Просто явно вече няма хора, които да не задълбават и да приемат артистите като такива, каквито са - хора, които да те забавляват. Метълите четат биографиите на метълските състави, чалгарите - на певачките.

nellllly
07-09-2007, 22:05
еми кфо радвай се... ти олтар ли искаш да им напрайш, да се молиш преди да си легнеш?! научаваш нещо за един, после за друг.. какво толкова?! иди на стереохотлог ;) да те оправи, че те по-вечето изпълнители рядко стигат до 3 албума... и е по-яко омръзват, но не втръсват (като баба Лили). ако мога да кажа, че ти има нещо, то то няма да е по този въпрос.

няма изпълнител/група, на които да харесам целия албум... 3-4 песни, от всичко да има... е тфа е начина!

07-09-2007, 22:09
еми кфо радвай се... ти олтар ли искаш да им напрайш, да се молиш преди да си легнеш?! научаваш нещо за един, после за друг.. какво толкова?! иди на стереохотлог ;) да те оправи, че те по-вечето изпълнители рядко стигат до 3 албума... и е по-яко омръзват, но не втръсват (като баба Лили). ако мога да кажа, че ти има нещо, то то няма да е по този въпрос.

няма изпълнител/група, на които да харесам целия албум... 3-4 песни, от всичко да има... е тфа е начина!
Да, бе и накрая главата ми ще стане колкото блока! Аз мисля, че трябва да се интересувам от хората, които наистина са важни за мен - близки, приятели и познати, не някакви, дето дори не ги познавам.

07-09-2007, 22:12
Просто исках да видя дали има и други като мен.

nellllly
07-09-2007, 22:13
ъъъ.. такова първо пишеш за Бритни и Елтън, оплакваш се от тфа, че не може да има харесаш албумите, ся за близки, приятели, познати.... ам такова, само аз ли нещо не разбрах?! и кфо като ти стане каша в главата, таман по забавно.. баси кефа, баси па якото..

ем па няма баш като тебе, аз примерно съм по-зле.. чи ко пък толкос?!

07-09-2007, 23:30
Аз просто искам да съм пак част от хората, за които светът им е те самите, роднини, приятели, познати и нещата, които харесват. Без инфо за звезди, без новини, без политика. Капиши? А такива ги има много.

sladko_f
07-10-2007, 07:00
Vaob6te ne se pritesnqvai.Nqma ti absolutno ni6to.Tva e normalno.Ima hora s mnogo po-golemi problemi. :wink:

nellllly
07-10-2007, 07:19
Аз просто искам да съм пак част от хората, за които светът им е те самите, роднини, приятели, познати и нещата, които харесват. Без инфо за звезди, без новини, без политика. Капиши? А такива ги има много.

добре де, за кфи албуми аджеба говореше в първия си пост?! е го по-доло и Елтън Джон и кака Бритни...
ти както го описваш, искаш някъф затворен живот..


За кво се превземам? Просто не обичам trivia. Имам си по-важни приоритети в живота. Харесвап Елтън Джон, докато не го разбрах какъв е гей. Бритни, докато не стана пачавра през 2001. И така. По-добре човек да се интересува от познатите си, не да си купува "Блясък" и да живее с тревогите и проблемите на известните, достатъчно си има свои. А и животът на звездите си е техен!

щом знаеш кое е по-добре, за кфо я пусна тази тема?! ами не гледай М-ТВ, не прекалявай с филмите, не прекалявай с и-нет и музика не слушай... стой в къщи, чети Журнал и Блясък с мама и баба, не разбирам защо се оплакваш... аз проблема не го виждам, не го зацепвам, не капя....
Значи темата е дали ти има нещо, аз ако кажа да или съответно не, ще ми повярваш ли?! ако ти кажа да, к'фо?! ще ме оплюеш, ще започнеш да защитаваш тезата, че не..
ей ся обяснявай пак какво не съм разбрала, ама по-по достъпен начин...

Swinkenhoffer
07-10-2007, 07:27
аз пък не разбрах какво е лошото да се интересуваш от някакъв изпълнител? :-s не говоря за болезнена фанатичност - да знаеш кога яде, кога пикае и т.н., а просто някви обикновени неща като къде е роден, от какво се интересува, дъра-бъра, много консуматорско о.О. а пък вече, ако си променяш мнението за някого, защото бил гей/защото пие Пепси (Пепси е мега гадно всъщност :lol:)... е, ебаси, много трябва да си зле. :shock:
а на автора, като не му е интересно, да не чете. невежеството е богатство. :lol:

[Lucifer]
07-10-2007, 08:07
mn si zle vij s kvi gluposti ni zanimava6

07-10-2007, 08:17
аз пък не разбрах какво е лошото да се интересуваш от някакъв изпълнител? :-s не говоря за болезнена фанатичност - да знаеш кога яде, кога пикае и т.н., а просто някви обикновени неща като къде е роден, от какво се интересува, дъра-бъра, много консуматорско о.О. а пък вече, ако си променяш мнението за някого, защото бил гей/защото пие Пепси (Пепси е мега гадно всъщност :lol:)... е, ебаси, много трябва да си зле. :shock:
а на автора, като не му е интересно, да не чете. невежеството е богатство. :lol:
Защото тъпия изпълнителе е за да ме забавлява, не да му знам скапания рожден ден. Аз не го познавам, нали?

ScionOfStorm
07-10-2007, 08:18
Странно, брато о.О И аз не съм човекът, който изключително много задълбава в нещата ;)
Но пък със сигурност има още доста хора като теб, просто не си го открил ;)

^^Ти за какво пишеш тука бе, като нямаш мнение по темата ;>