PDA

View Full Version : Sam90



07-09-2007, 20:45
Някой хора се имат за много умни, начетени, образовани. Истински супермъж. Направо за награда!

SpOrTs_GiRl
07-09-2007, 20:47
Тц тц.. стига сте го плюли момчето! Кво му е?! Просто не можете да приемете, че за някой неща е прав, а вие не! (тези, които са против него) И, че е джентълмен, а не се държи като вас!
П.П. Темата е за ключ!

07-09-2007, 20:48
Голям джентълмен, аз го познавам и знам колко момичета е разплаквал.

SpOrTs_GiRl
07-09-2007, 20:50
Ми хуу.. аз не го познавам, но имам добро мнение за момчето..! И за кво я направи тая тема?! Да не си основавате клуб "Анти Сам90" ?! :-D Едва ли ще членуват мн. хора.. И отново.. темата е за клюююч! :-D

nellllly
07-09-2007, 20:51
както и да се държи.. на рийл всички сме различни и ко о тфа?! та то нали за тфа е форум... и ко ти е напрайл?! дай да изкоментираме характера и държанието на всеки активен потребител по отделно.. направо подраздел да е направи... Oh Shit...!

07-09-2007, 20:55
Ама наистина се прави на света вода ненапита, а е истински женкар. Не знам защо е толкова конфликтна личност - сигурно избива комплекси.

SpOrTs_GiRl
07-09-2007, 20:57
Ама наистина се прави на света вода ненапита, а е истински женкар. Не знам защо е толкова конфликтна личност - сигурно избива комплекси.
Добре де тва тебе кво те бърка?! Като те дрази не се занимавай с него просто! Защо трябва да пускаш безмислена тема и да се оплакваш какъв бил?! Кой те кара да се занимаваш с него?!

OtherDimension
07-09-2007, 20:59
Ама наистина се прави на света вода ненапита, а е истински женкар. Не знам защо е толкова конфликтна личност - сигурно избива комплекси.
Добре де тва тебе кво те бърка?!

а тебе кво те бърка ?
аман от подмазвачки :smt119 :smt102

нали е мъжле, нека сам се оправя

(какво мъжле може да е, като е ... ) ама айде ..

07-09-2007, 20:59
Ама наистина се прави на света вода ненапита, а е истински женкар. Не знам защо е толкова конфликтна личност - сигурно избива комплекси.
Добре де тва тебе кво те бърка?! Като те дрази не се занимавай с него просто! Защо трябва да пускаш безмислена тема и да се оплакваш какъв бил?! Кой те кара да се занимаваш с него?!
А ти защо трябва да го защитаваш, да не си му лизала патката?

badboy2
07-09-2007, 21:05
Ама наистина се прави на света вода ненапита, а е истински женкар. Не знам защо е толкова конфликтна личност - сигурно избива комплекси.
Добре де тва тебе кво те бърка?! Като те дрази не се занимавай с него просто! Защо трябва да пускаш безмислена тема и да се оплакваш какъв бил?! Кой те кара да се занимаваш с него?!
А ти защо трябва да го защитаваш, да не си му лизала патката?

НЕ ТЯ НЕ МУ Е ЛИЗАЛА НИЩО НО ТИ АКО ОЩЕ ВЕДНЪЖ СЕ ЗАЯДЕШ ЩЕ ЛИЖЕШ КАЗАНЧЕТО В ТОАЛЕТНАТА

07-09-2007, 21:10
Ти да не си му лизала патката?

Sam90
07-09-2007, 21:11
:lol: :lol: :lol: Мале, трогнат съм - цяла тема, посветена на мен - явно наистина съм толкова много, за колкото се мисля... И като аз съм лош, защо не си кажеш кой си? Нали ме познаваш? Или те е страх, че в реалносста си доста по-малко от мен?
Хм... да, имам самочувствие - и какво от това? "Света вода ненапита"? Ми.. току що пих вода, тъй че май не ми пасва =;
Не знам, дали се усещаш, но в момента ми правиш комплимент - нима ми отдаваш таква важност, че даже тема ми посвещаваш? хаха... намери си живот ;)

07-09-2007, 21:11
Ама наистина се прави на света вода ненапита, а е истински женкар. Не знам защо е толкова конфликтна личност - сигурно избива комплекси.
Добре де тва тебе кво те бърка?! Като те дрази не се занимавай с него просто! Защо трябва да пускаш безмислена тема и да се оплакваш какъв бил?! Кой те кара да се занимаваш с него?!
А ти защо трябва да го защитаваш, да не си му лизала патката?

НЕ ТЯ НЕ МУ Е ЛИЗАЛА НИЩО НО ТИ АКО ОЩЕ ВЕДНЪЖ СЕ ЗАЯДЕШ ЩЕ ЛИЖЕШ КАЗАНЧЕТО В ТОАЛЕТНАТА
Стига с тези нерви, вредно е за здравето! Аз съм дама и не можеш да ме заплашваш ясно.

cherinka
07-09-2007, 22:12
Обичам фи.

sexy_for_you
07-09-2007, 22:15
Я не се заяждайте с момчето.К'во ви прави?И не знам кой избива комплекси-дали Sam90 или този,който пуска тази тема.Гост.Дори и не си се регистрирал,за да знаем кой си,а нападаш хората.Темата наистина е за ключ.Комплексар.Явно си много под нивото на Сам,за да се заяждаш.

07-09-2007, 22:18
Я не се заяждайте с момчето.К'во ви прави?И не знам кой избива комплекси-дали Sam90 или този,който пуска тази тема.Гост.Дори и не си се регистрирал,за да знаем кой си,а нападаш хората.Темата наистина е за ключ.Комплексар.Явно си много под нивото на Сам,за да се заяждаш.
А ти от къде му знаеш нивото? Изобщо, хората като теб са с комплекс, че никой не им уважава мненийцето и затова гледат да си го пробутат на всеки.

sexy_for_you
07-09-2007, 22:22
Я не се заяждайте с момчето.К'во ви прави?И не знам кой избива комплекси-дали Sam90 или този,който пуска тази тема.Гост.Дори и не си се регистрирал,за да знаем кой си,а нападаш хората.Темата наистина е за ключ.Комплексар.Явно си много под нивото на Сам,за да се заяждаш.
А ти от къде му знаеш нивото? Изобщо, хората като теб са с комплекс, че никой не им уважава мненийцето и затова гледат да си го пробутат на всеки.

Хах,комплекси!Не знам кой изразява мнението си и го налага в цяла тема.Просто защитавам Sam90,защото според мен е пич.Мое мнение.Не го налагам,всеки има право на свое.Нали този форум е всеки да си изразява мнението?А защо ме нападаш като изразявам своето?

07-09-2007, 22:32
Я не се заяждайте с момчето.К'во ви прави?И не знам кой избива комплекси-дали Sam90 или този,който пуска тази тема.Гост.Дори и не си се регистрирал,за да знаем кой си,а нападаш хората.Темата наистина е за ключ.Комплексар.Явно си много под нивото на Сам,за да се заяждаш.
А ти от къде му знаеш нивото? Изобщо, хората като теб са с комплекс, че никой не им уважава мненийцето и затова гледат да си го пробутат на всеки.

Хах,комплекси!Не знам кой изразява мнението си и го налага в цяла тема.Просто защитавам Sam90,защото според мен е пич.Мое мнение.Не го налагам,всеки има право на свое.Нали този форум е всеки да си изразява мнението?А защо ме нападаш като изразявам своето?
Леле, какво само се ядете един друг? Кой обича скандалджиите? По-добре пълен игнор отколкото такива емоции. Тъпо е така. Ще хабите нерви и какво - накрая става едно голямо нищо. Писна ми от скандалджии - в България малко са свестните. :)

07-09-2007, 23:41
abe mn si e to4no mom4eto :wink:

nasty_f
07-10-2007, 00:00
:lol: :lol: :lol: Мале, трогнат съм - цяла тема, посветена на мен - явно наистина съм толкова много, за колкото се мисля... И като аз съм лош, защо не си кажеш кой си? Нали ме познаваш? Или те е страх, че в реалносста си доста по-малко от мен?
Хм... да, имам самочувствие - и какво от това? "Света вода ненапита"? Ми.. току що пих вода, тъй че май не ми пасва =;
Не знам, дали се усещаш, но в момента ми правиш комплимент - нима ми отдаваш таква важност, че даже тема ми посвещаваш? хаха... намери си живот ;)
Хаха,то си е за радост,че ти посвещават цяла тема,и то,за да изтъкнат колко си умен,само може да се радваш :wink:
Има много злобни и завистливи хора,които не са постигнали нищо,или поне за годините си не са и постоянно гледат в другите и плюят и завиждат.Представям си тяхното бъдеще,те просто не знам защо са живи.Какъв е смисъла,като дори не живеят собствен живот?

BAYO
07-10-2007, 01:50
Йее :> Мно готину тема ... ае ш' викна само веднъж на сички, дет са писали (щот ш' нафлуудя) ;

Аееееееееееееееее сичкиииииииииииииииииииии уууууууууууууу левоооооооооооооооооооооо оо !!!!!!

Вий луди ли сте? Тфа реално ли е!? И ... ся ми дойде на акъла Минчев ... той ако е гост или ника му е Сам (Салам) (Шпек) и се прай на олигофрен (хм.. що да се прай, но как и да е) вий кфо ш' кажете ... тъпигьос ... а обратното ... ГЕРОЙ, пич... секс символ ооо Уесссссс .. тзтз .. сичко е FAKE ве ... на БГ : ЛЪЖА ... тфа е... как моеш да съдиш един човек по тфа, кфо пише в 1 форум ... еми ако е в ТМЦ ?!? Ш' му е гадно и ш' пише гадни...... аааааааааааааааре ве кфо обясняям :smt017

flowerlina
07-10-2007, 05:43
Тц тц.. стига сте го плюли момчето! Кво му е?! Просто не можете да приемете, че за някой неща е прав, а вие не! (тези, които са против него) И, че е джентълмен, а не се държи като вас!
П.П. Темата е за ключ!




Съгласна съм.Стига сте го плюли момчето,какво ви е направило

07-10-2007, 05:51
:lol: :lol: :lol: Мале, трогнат съм - цяла тема, посветена на мен - явно наистина съм толкова много, за колкото се мисля... И като аз съм лош, защо не си кажеш кой си? Нали ме познаваш? Или те е страх, че в реалносста си доста по-малко от мен?
Хм... да, имам самочувствие - и какво от това? "Света вода ненапита"? Ми.. току що пих вода, тъй че май не ми пасва =;
Не знам, дали се усещаш, но в момента ми правиш комплимент - нима ми отдаваш таква важност, че даже тема ми посвещаваш? хаха... намери си живот ;)
Хаха,то си е за радост,че ти посвещават цяла тема,и то,за да изтъкнат колко си умен,само може да се радваш :wink:
Има много злобни и завистливи хора,които не са постигнали нищо,или поне за годините си не са и постоянно гледат в другите и плюят и завиждат.Представям си тяхното бъдеще,те просто не знам защо са живи.Какъв е смисъла,като дори не живеят собствен живот?
А баща ти що те изнасилва?

alkobalko
07-10-2007, 06:09
т. 11 от Правилника!