PDA

View Full Version : На 5 съм, а нямам гадже!



малч0о0о0
07-09-2007, 20:46
Ле-ле-ле-ле ше се спукам от завист един съсед е на 3, а вчера ми каза, че гаджето му е пуснало! Кажете ми как може да нямам гадже, толко ли съм зле?!Патката ми е 10 санта, а четох некъде, че на жената са и нужни 8 е кво искат ми каете?!?!

SpOrTs_GiRl
07-09-2007, 20:48
Ле-ле-ле-ле ше се спукам от завист един съсед е на 3, а вчера ми каза, че гаджето му е пуснало! Кажете ми как може да нямам гадже, толко ли съм зле?!Патката ми е 10 санта, а четох некъде, че на жената са и нужни 8 е кво искат ми каете?!?!
:smt005 :smt005 :smt005
Тц тц.. ако беше на 5 нямаше да можеш да пишеш и четеш.. поне за тва не се ли сети преди да пуснеш темата?! :-D Ееееебавкаааааа! :-D

малч0о0о00
07-09-2007, 20:51
Ле-ле-ле-ле ше се спукам от завист един съсед е на 3, а вчера ми каза, че гаджето му е пуснало! Кажете ми как може да нямам гадже, толко ли съм зле?!Патката ми е 10 санта, а четох некъде, че на жената са и нужни 8 е кво искат ми каете?!?!
:smt005 :smt005 :smt005
Тц тц.. ако беше на 5 нямаше да можеш да пишеш и четеш.. поне за тва не се ли сети преди да пуснеш темата?! :-D Ееееебавкаааааа! :-D
Искаш ли да ми лижеш кура, шоту съседа много ме дразни.Само ми се фука, че е ебал гаджето си! А, искаш ли,а?ПЛССС!
А и за тва, че не съм на 5 е лъжаааааа!Почнах даскало на 2. 8)

SpOrTs_GiRl
07-09-2007, 20:55
Ле-ле-ле-ле ше се спукам от завист един съсед е на 3, а вчера ми каза, че гаджето му е пуснало! Кажете ми как може да нямам гадже, толко ли съм зле?!Патката ми е 10 санта, а четох некъде, че на жената са и нужни 8 е кво искат ми каете?!?!
:smt005 :smt005 :smt005
Тц тц.. ако беше на 5 нямаше да можеш да пишеш и четеш.. поне за тва не се ли сети преди да пуснеш темата?! :-D Ееееебавкаааааа! :-D
Искаш ли да ми лижеш "мъжкия полов орган", шоту съседа много ме дразни.Само ми се фука, че е е*** гаджето си! А, искаш ли,а?ПЛССС!
А и за тва, че не съм на 5 е лъжаааааа!Почнах даскало на 2. 8)

хаха .. гъзе.. ем сори не съм навита.. :-D :smt005

Nafarforiii
07-09-2007, 22:07
еба аз съм на 2 седмици и си нямам гадже деба незнам кфо да правя помогнете ми и на мене си4ки на моита възраст си имат :D :D :D

Blab
07-09-2007, 23:35
Тц тц.. ако беше на 5 нямаше да можеш да пишеш и четеш.. :-D

на 5 години човек е абсолютно способен да чете и пише!

nasty_f
07-09-2007, 23:45
Хаха,ясно е,че темата е ебавка,но МАМКА МУ,авторът ме е изпреварил,защото и аз мислех да пусна една такава тема!
И сигурно сега,като я четат момиченца на по 12 годинки си казват "Този пък къде е тръгнал,само на 5 е?!" ... И ще им става смешно,може би няма да осъзнават,че темата е ебавка,все пак са мънички,за да разбират :smt005
Тази тема е пусната,защото авторът й е чел онази "На 12 г. съм и нямам приятел :smt010 " и се е подразнил супер много,точно като мен.Но нямах време да пусна и аз една такава,но този човек ме е изпреварил. :smt017 :smt005 :wink:
П.П. Аз съм на 1 година и 8 месеца,след 3 месеца ставам на 2 и още не съм правила секс,ужасссс!Как може така,всички мои съколичнички си имат приятел,а аз не,дори са се ч***** ,а аз не :smt010 .Какво да правя,имам такъв голям проблем,най-големия на Земята!Разбирам да ми оставаше още много живот,че да не бързам,ама след 1 година max умирам,и не искам да съм девствена,нямам време.Искам да го направя сега,а после модата не знам каква ще е.Да правиш на 1 месец :smt005
Бах мааа мууу!Писна ми,имам супер проблем!

BAYO
07-10-2007, 01:52
Ела ... имам тука няколко комшийчета , тамън ме питаха а тебе :lol:

MiMcHeToOo
07-10-2007, 01:58
бухахаха ей тея темички ме убиват ... :smt005 :smt005 :smt005

flowerlina
07-10-2007, 05:37
Вече няма ли да спрете с тея ебавки и само да създавате излишна работа на модовете.Вече ми писна да чета на 14 съм и нямам гадже,на 12 съм и нямам гадже,на 11 съм и още не съм се ебал.Не ви ли омръзна вече да пускате безмислени теми :!: :?:

07-10-2007, 05:42
Хаха,ясно е,че темата е ебавка,но МАМКА МУ,авторът ме е изпреварил,защото и аз мислех да пусна една такава тема!
И сигурно сега,като я четат момиченца на по 12 годинки си казват "Този пък къде е тръгнал,само на 5 е?!" ... И ще им става смешно,може би няма да осъзнават,че темата е ебавка,все пак са мънички,за да разбират :smt005
Тази тема е пусната,защото авторът й е чел онази "На 12 г. съм и нямам приятел :smt010 " и се е подразнил супер много,точно като мен.Но нямах време да пусна и аз една такава,но този човек ме е изпреварил. :smt017 :smt005 :wink:
П.П. Аз съм на 1 година и 8 месеца,след 3 месеца ставам на 2 и още не съм правила секс,ужасссс!Как може така,всички мои съколичнички си имат приятел,а аз не,дори са се ч***** ,а аз не :smt010 .Какво да правя,имам такъв голям проблем,най-големия на Земята!Разбирам да ми оставаше още много живот,че да не бързам,ама след 1 година max умирам,и не искам да съм девствена,нямам време.Искам да го направя сега,а после модата не знам каква ще е.Да правиш на 1 месец :smt005
Бах мааа мууу!Писна ми,имам супер проблем!
Баща ти е педерас.

kimi_raikonen
07-10-2007, 05:43
с извинение ба*ти форума.Преди темите бяха по нормални от рода на на 18 съм и нямам гадже, а сега е нещо от сорта на 14 съм и не съм се ебал/а

alkobalko
07-10-2007, 06:11
т. 11 от Правилника!