PDA

View Full Version : dermatologichen problem :(



07-09-2007, 20:48
HI, all.
Problemut e, che predi izvestno vreme po ple6kite na gyrba mi se poqviha pupki. Sega sa po - malki i zavqhnali, no opredeleno se zabelqzvat. Ne pishete bazici ot roda na kupi se po-chesto, ne e ot tova budete sig. Ta , ako nqkoi e imal podoben problem neka mi preporucha nqkoi krem ili dr kozmetichen produkt, s koito da otstranq problema. Blagodarq predvaritelno.

namina
07-09-2007, 20:49
те сигурно ще се оправят сами щом са завяхнал не ги чопкай. [-X :-)

07-09-2007, 21:11
i az taka si misleh, no ot dosta vreme nasam (3-4 meseca) ne zavqhvat :cry:

namina
07-09-2007, 21:13
отивай на кожен..... :-$ какво чакаш? :smt017 може да се влоши...
недей ме плаши .....че имам мн проблеми с кожата... :smt011

07-09-2007, 22:29
Здравей :) Честно казано по-добро решение от слънчицето за пъпките на гърба няма! Изпичай се редовно на слънце и ще забележиш разликата. Успех :)

Schneeflocke
07-10-2007, 06:28
Здравей :) Честно казано по-добро решение от слънчицето за пъпките на гърба няма! Изпичай се редовно на слънце и ще забележиш разликата. Успех :)
Само че после ще му се върне тъпкано, защото слънцето всъщност ги подхранва. До седмица след прекратяването на "терапията" ще се върнат. По-силни.

А за кожен лекар ти препоръчвам д-р Пешева, ако още работи.

namina
07-10-2007, 08:01
Здравей :) Честно казано по-добро решение от слънчицето за пъпките на гърба няма! Изпичай се редовно на слънце и ще забележиш разликата. Успех :)
Само че после ще му се върне тъпкано, защото слънцето всъщност ги подхранва. До седмица след прекратяването на "терапията" ще се върнат. По-силни.

А за кожен лекар ти препоръчвам д-р Пешева, ако още работи.

така една моя приятелка има алергия от слънцето и като седи дълго време почват да и излизат червени петна по ръцете то и аз съм същата даже по зле...... :smt009