PDA

View Full Version : Тинейджърите са по-тъпи от децата?



07-09-2007, 20:50
Всеки ден се уверявам, че е така? Защо? Хормоните ли са виновни, та всички на възраст от 13 до 19 години включително са отвеяни, ненормални, тъпи и пъпчиви? Децата от 0 до 12 години включително и възрастните от 20 години нагоре са истинските хора.

SpOrTs_GiRl
07-09-2007, 20:52
Не винаги е така.. При всеки е различно.. Брат ми е на 21 и е такова детеее!!! :-D

FaceR
07-09-2007, 21:01
Чалга ,алкохол ,наркотици ,некадърно образование ,некадърно възпитание на децата ,ТВ и интернет =>ShIt поколение....

Sam90
07-09-2007, 21:19
Всеки ден се уверявам, че е така? Защо? Хормоните ли са виновни, та всички на възраст от 13 до 19 години включително са отвеяни, ненормални, тъпи и пъпчиви? Децата от 0 до 12 години включително и възрастните от 20 години нагоре са истинските хора.
хаха... а не мислиш ли, че е малко тъпо да се изразразяваш така глобално и да слагаш всички под общ знаменател?Вярно, че доста деца излизат от пътя - за това са виновни родителите... но не всички са така :)

thefreak
07-09-2007, 21:21
Всеки ден се уверявам, че е така? Защо? Хормоните ли са виновни, та всички на възраст от 13 до 19 години включително са отвеяни, ненормални, тъпи и пъпчиви? Децата от 0 до 12 години включително и възрастните от 20 години нагоре са истинските хора.
Убеден съм, че това изказване е от огромния опит с общуване с хората, който имаш. Между другото ти от кой тийнеджъри си викаш ?

07-09-2007, 21:26
вярно е - това е заради пубертета, няма начин ...този период от човешкото развитие неможе да се прескочи. А и както по горе споменаха


Чалга ,алкохол ,наркотици ,некадърно образование ,некадърно възпитание на децата ,ТВ и интернет =>ShIt поколение....

и това оказва влияние и то доста голямо, но главно хормоните са истинсктие виновници...

07-09-2007, 21:32
Всеки ден се уверявам, че е така? Защо? Хормоните ли са виновни, та всички на възраст от 13 до 19 години включително са отвеяни, ненормални, тъпи и пъпчиви? Децата от 0 до 12 години включително и възрастните от 20 години нагоре са истинските хора.
хаха... а не мислиш ли, че е малко тъпо да се изразразяваш така глобално и да слагаш всички под общ знаменател?Вярно, че доста деца излизат от пътя - за това са виновни родителите... но не всички са така :)
Супермен пак се изказа.

tuka6na
07-09-2007, 21:44
не винаги е така.: )
а и да е...Познаваш ли някой вече 'истински човек',който не си спомня с някакво носталгично умиление точно този период :-s ; )
или си от 'истинските хора' ,но още има зачатъци на тийн 'глупави вълнения' или още си просто част от тия отвеяни, ненормални, тъпи и пъпчиви недорасляци ; ?
> не слагай вс под общ знаменател ; )

nqkafsi_tam
07-09-2007, 21:46
Ne e vqrno spoko ....... prosto probvat ot vsi4ko predi da porastnat :)

sexy_for_you
07-09-2007, 21:47
Всеки ден се уверявам, че е така? Защо? Хормоните ли са виновни, та всички на възраст от 13 до 19 години включително са отвеяни, ненормални, тъпи и пъпчиви? Децата от 0 до 12 години включително и възрастните от 20 години нагоре са истинските хора.
хаха... а не мислиш ли, че е малко тъпо да се изразразяваш така глобално и да слагаш всички под общ знаменател?Вярно, че доста деца излизат от пътя - за това са виновни родителите... но не всички са така :)
Подкрепям :-D

07-09-2007, 21:51
Всеки ден се уверявам, че е така? Защо? Хормоните ли са виновни, та всички на възраст от 13 до 19 години включително са отвеяни, ненормални, тъпи и пъпчиви? Децата от 0 до 12 години включително и възрастните от 20 години нагоре са истинските хора.
хаха... а не мислиш ли, че е малко тъпо да се изразразяваш така глобално и да слагаш всички под общ знаменател?Вярно, че доста деца излизат от пътя - за това са виновни родителите... но не всички са така :)
Не, не мисля. А ти не мислиш ли, че е малко тъпо да се смяташ за супермен, за много умен? Ебаси нищожеството си. Ти си едно нищо на квадрат, разбираш ли.

sexy_for_you
07-09-2007, 21:55
Всеки ден се уверявам, че е така? Защо? Хормоните ли са виновни, та всички на възраст от 13 до 19 години включително са отвеяни, ненормални, тъпи и пъпчиви? Децата от 0 до 12 години включително и възрастните от 20 години нагоре са истинските хора.
хаха... а не мислиш ли, че е малко тъпо да се изразразяваш така глобално и да слагаш всички под общ знаменател?Вярно, че доста деца излизат от пътя - за това са виновни родителите... но не всички са така :)
Не, не мисля. А ти не мислиш ли, че е малко тъпо да се смяташ за супермен, за много умен? Ебаси нищожеството си. Ти си едно нищо на квадрат, разбираш ли.

Аз не мисля,че Sam90 се смята за много умен или за супермен.Той просто изразява мнението си.Не доумявам защо го нападаш и обиждаш по такъв начин?Ти май се мислиш за супермен,щом си позволяваш да обиждаш,без да познаваш човека.

Sam90
07-09-2007, 21:57
Абе, човек - толкова ли не можеш да понесеш, че някой има различно мнение? :-k Аз за какво се мисля си е моя работа. sexy_for_you е напълн права - как може да говориш за мен без да ме познаваш? Интересно.... :::

07-09-2007, 22:01
Всеки ден се уверявам, че е така? Защо? Хормоните ли са виновни, та всички на възраст от 13 до 19 години включително са отвеяни, ненормални, тъпи и пъпчиви? Децата от 0 до 12 години включително и възрастните от 20 години нагоре са истинските хора.
хаха... а не мислиш ли, че е малко тъпо да се изразразяваш така глобално и да слагаш всички под общ знаменател?Вярно, че доста деца излизат от пътя - за това са виновни родителите... но не всички са така :)
Не, не мисля. А ти не мислиш ли, че е малко тъпо да се смяташ за супермен, за много умен? Ебаси нищожеството си. Ти си едно нищо на квадрат, разбираш ли.

Аз не мисля,че Sam90 се смята за много умен или за супермен.Той просто изразява мнението си.Не доумявам защо го нападаш и обиждаш по такъв начин?Ти май се мислиш за супермен,щом си позволяваш да обиждаш,без да познаваш човека.
Ти да не си му секретарка?

sexy_for_you
07-09-2007, 22:03
Не съм.Просто не понасям неетично поведение и подобно отношение.Да съдиш по хората от един коментар.И аз не познавам Sam90,но ми направи лошо впечатление как го нападна и започна да го обиждаш.Не трябва да съм му секретарка,за да се възмутя от подобни нападки,нали?А и тъй като подкрепям мнението му,съм готова да защитавам позицията си.

07-09-2007, 22:06
Не съм.Просто не понасям неетично поведение и подобно отношение.Да съдиш по хората от един коментар.И аз не познавам Sam90,но ми направи лошо впечатление как го нападна и започна да го обиждаш.Не трябва да съм му секретарка,за да се възмутя от подобни нападки,нали?А и тъй като подкрепям мнението му,съм готова да защитавам позицията си.
Да, както кажеш... :::

07-09-2007, 22:07
Леле, някакви си деца, които си играят с кукли ми говорят за позиция. Леле, правим се на важни. Позиция. Много мразя хора, които употребяват тази дума толкова често. Тези, които се считат за нещо повече от другите, а не говорят на нормален език...

sexy_for_you
07-09-2007, 22:11
Леле, някакви си деца, които си играят с кукли ми говорят за позиция. Леле, правим се на важни. Позиция. Много мразя хора, които употребяват тази дума толкова често. Тези, които се считат за нещо повече от другите, а не говорят на нормален език...

Деца???Не знам кого наричаш така,но е прието "децата" от 12 до 18 да се наричат тинейджъри.Вярно,дете съм,но не си играя с кукли.А относно "ПОЗИЦИЯТА" щом не си достатъчно инетелигентен да възприемеш значението на тази дума,не сме ти винвни ние,"децата",че сме културни и имаме богат речник.

BAYO
07-10-2007, 02:32
Всеки ден се уверявам, че е така? Защо? Хормоните ли са виновни, та всички на възраст от 13 до 19 години включително са отвеяни, ненормални, тъпи и пъпчиви? Децата от 0 до 12 години включително и възрастните от 20 години нагоре са истинските хора.
хаха... а не мислиш ли, че е малко тъпо да се изразразяваш така глобално и да слагаш всички под общ знаменател?Вярно, че доста деца излизат от пътя - за това са виновни родителите... но не всички са така :)

ТИии добре ли си Уе !? Родителите ... да не би родителите да моат да тичат 24ч. нон-стоп по децата си. Нали ш' излязат уж до приятелка и ш' си палнат цигарка, я нещо др.

И не доста деца излизат от пътя , а в днешно време сичко живо излиза от пътя .. а къде ходи, неам идея...

Примерно ако биеш детето ти, ако му забраняваш със сила нещата, тогаа за тфа дете забранените неща бързо се приобщават към неговото ежедневние.

Ако пък го глезиш , то ш' иска тфа, което и приятелите/ките си и кфо прайм !? Пак изходна ситуация ...

Пич ... ако си 90 набор , не ми философствай , а седни си на дупарата, че стана за смех!

П.п. Казах ли ти? Там у лево има един качак, хой запали се успокойш =;

П.П.П. Не се опитвай да ме репликираш , далече си още [-X :::

koalka
07-10-2007, 09:35
Как реши, че хората от 13 до 19 са тъпи??? :shock: