PDA

View Full Version : Плс Хелп...



Qnchety
07-09-2007, 22:15
Ще ставам кръстница на синчето ан едно приятелско семейство. Та родителите на въпросното дете казаха, че тъй кат съм кръстница искат(а и трябвало) да ми купят някъв подарък. Те искат да ми купят нещо златно(гривна, пръстен) за да ми остане за спомен, но все пак ми казаха, ако искам аз да си избера това, което искам. Та не мога да реша какво всъщност бих искала да ми подарят. Някой би ли ми предложил нещо просто за да се улесня. Плссс!

П.П.Зн че темата е тъпа, но плс за помощ!

namina
07-09-2007, 22:19
Ще ставам кръстница на синчето ан едно приятелско семейство. Та родителите на въпросното дете казаха, че тъй кат съм кръстница искат(а и трябвало) да ми купят някъв подарък. Те искат да ми купят нещо златно(гривна, пръстен) за да ми остане за спомен, но все пак ми казаха, ако искам аз да си избера това, което искам. Та не мога да реша какво всъщност бих искала да ми подарят. Някой би ли ми предложил нещо просто за да се улесня. Плссс!

П.П.Зн че темата е тъпа, но плс за помощ!

някакво сребърно герданче или гривничка...... :) :wink:

Sam90
07-09-2007, 22:22
Това, което те са ти предложили е добра идея... нещо златно или сребърно, което да ти остане за спомен :)

thefreak
07-09-2007, 22:34
Наистина е добре, че си наясно, че темата е тъпа.

namina
07-09-2007, 22:44
Наистина е добре, че си наясно, че темата е тъпа.
не се заяждай с хората :-$ :-$ :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :lol: :lol: :smt016

dete_na_prostora
07-10-2007, 08:41
Това, което те са ти предложили е добра идея... нещо златно или сребърно, което да ти остане за спомен :)

пък и златото може да се продаде и да искараш пари :mrgreen: :mrgreen: #-o Мда, знам че съм материалистка ... 8-[

Qnchety
07-10-2007, 16:03
Това, което те са ти предложили е добра идея... нещо златно или сребърно, което да ти остане за спомен :)

пък и златото може да се продаде и да искараш пари :mrgreen: :mrgreen: #-o


Ооооооо за тва не се сетих :mrgreen: !

HopeLesss
07-10-2007, 16:09
Това, което те са ти предложили е добра идея... нещо златно или сребърно, което да ти остане за спомен :)

пък и златото може да се продаде и да искараш пари :mrgreen: :mrgreen: #-o


Ооооооо за тва не се сетих :mrgreen: !

Ужасни сте!!! :evil:

namina
07-10-2007, 20:55
CooL^GirL^^^
не се гневи де..... 8)

adidas_mirela
07-10-2007, 21:33
pls glasuvaite http://www.bankazaidei.com/?p=ideas&id=1236&s=7 blagodarq predvaritelno:)