PDA

View Full Version : Поблемче с бръсненето на триъглника ???



kos1m4o
07-09-2007, 21:34
Имам проблем с обекосмяването на триъглника, реших, че е време да си почистя космите и ок зех самобрасначка като най-безболезнен вариант и пържия път сложих пияна и на контра ги и избр1снах и не се бях порязал ама имаше местенца кадето сълзеше кръв.Тва много не ме претесни ама втория пут станаха супер много и стана супер гадно смисал никъде не сам порязан ама има кръв ...като че ли от самите корени ....

Moderated by Aleandra
т. 1 от Правилника!

thefreak
07-09-2007, 21:54
Не ги бръсни на контра, особенно там.

07-09-2007, 22:10
Наистина на триъгълника контрата не е добро решение. Иначе се появяват много повече врастнали косъмчета, кожата се дразни повече и т.н. Бръсни си по посока на растежа на косъма и няма да имаш проблеми.

alkobalko
07-10-2007, 05:42
Бръснеш се по посока на растежа на косъма.

namina
07-10-2007, 08:09
Имам проблем с обекосмяването на триъглника, реших, че е време да си почистя космите и ок зех самобрасначка като най-безболезнен вариант и пържия път сложих пияна и на контра ги и избр1снах и не се бях порязал ама имаше местенца кадето сълзеше кръв.Тва много не ме претесни ама втория пут станаха супер много и стана супер гадно смисал никъде не сам порязан ама има кръв ...като че ли от самите корени ....

Moderated by Aleandra
т. 1 от Правилника!

първо: :-$ като ги бръснеш стават после още по черни големи и грозни :-$ .
второ:по добре си земи депилатоар или ходи на кола маска....
аз примерно там ги махам с епилатор не боли чак толко много.свиква се.

LySiTyYy
07-10-2007, 11:55
o ne [-X s epilator boli po-dobre kola maska

Licketty
07-10-2007, 11:59
Имам проблем с обекосмяването на триъглника, реших, че е време да си почистя космите и ок зех самобрасначка като най-безболезнен вариант и пържия път сложих пияна и на контра ги и избр1снах и не се бях порязал ама имаше местенца кадето сълзеше кръв.Тва много не ме претесни ама втория пут станаха супер много и стана супер гадно смисал никъде не сам порязан ама има кръв ...като че ли от самите корени ....

Moderated by Aleandra
т. 1 от Правилника!

първо: :-$ като ги бръснеш стават после още по черни големи и грозни :-$ .
второ:по добре си земи депилатоар или ходи на кола маска....
аз примерно там ги махам с епилатор не боли чак толко много.свиква се.

С депилатор е по-зле даже и от бръсненето - пак стават гъсти и черни, а и може да ти стане нещо на кожата, пък и не се махат съвсем от основата както при бръсненето.

И двете са лош вариянт според мен.

MaGeNcEeE
07-10-2007, 14:21
Brysneneto na kontra ti razdrazva kojata taka 4e opitai s epilator ili kola maska .... rano ili kysno se svikva s bolkata

sTaYaWay
07-10-2007, 15:49
бе луди ли сте с кола маска и епилатор =; мн боли примерно аз както ги бях бръснала и после имах рани4ки от кола маската а преди 3 седмици реших да пробвам с епилатора и пак станаха рани4ки по добре крем4е или бръснене

shmatka_1
07-11-2008, 21:18
абе как с кола маска там?! аз точно веднъж си направих и кожата ми стана синъо черна защото ми се напукаха капилярите на кожаата и...бляя гадно беше :(

suitable
07-11-2008, 21:21
При момчетата не е ли ромбче бе ? :-D
Смисъл чувал съм, че при момичетата е триъгълник, а при момчетата е друго..

margo_93
07-12-2008, 00:54
Ами не ги бръсни тогава,само ги подстрижи колкото можеш по-късо.