PDA

View Full Version : Много тъпа тема ама...



07-09-2007, 22:54
Вие на планина само през зимата ли ходите? Щото спорихме с един приятел. Аз например не харесвам зимата много-много и не обичам зимните спортове. Но, обичам да ходя на планина през пролетта, лятото и есента, когато е топло времето. Просто ми харесва природата - зимата е само сняг и нищо друго.

MakeMeLaugh
07-09-2007, 22:56
може би 1/3 от от хората ходят на планина лятото отколкото на море... ;)

07-09-2007, 22:59
Не, бе, не бе! И аз обичам морето повече през лятото, но през зимата предпочитам да си седя долу в града. Разбираш ли обичам повече морето, но що се отнася до планината не я харесвам през зимата, а зелените поляни и горите през лятото и пролетта са супер! Ах, Бояна...

Sam90
07-09-2007, 23:00
Еми аз не ходя на планина по никое време на годината... не обичам такива места :) Не мога да понасям да нямам обхват на телефона.. да няма магазини или едно място, от където да си земеш една кола най-малкото... Не, не е за мен [-X В града или на море... другаде не ходя :-D

07-09-2007, 23:05
Еми аз не ходя на планина по никое време на годината... не обичам такива места :) Не мога да понасям да нямам обхват на телефона.. да няма магазини или едно място, от където да си земеш една кола най-малкото... Не, не е за мен [-X В града или на море... другаде не ходя :-D
Леле, толкова ли си повърхностен? За теб колите и магазините ли са най-важното? Нямал си обхват? Ами ти така си се срастнал с тоя телефон, не можеш ли без него? А природата? Съжалявам, че мислиш така, но е твой проблем. :wink:

MakeMeLaugh
07-09-2007, 23:07
Еми аз не ходя на планина по никое време на годината... не обичам такива места :) Не мога да понасям да нямам обхват на телефона.. да няма магазини или едно място, от където да си земеш една кола най-малкото... Не, не е за мен [-X В града или на море... другаде не ходя :-D

:smt078 ...
Оф още една "принцеска"...
Просто не си срещнала човека който може да те направи щастлива и без тези работи... замисли се ;)
Ако ти даваше всичко момчето до теб едва ли щеше да се интересуваш от тия странични работи поне 2-3 дена...

нз защо ама съм си втълип, че това е женски ник.. ако си момче - последния абзац го обърни в обратния род ;)

07-09-2007, 23:10
Еми аз не ходя на планина по никое време на годината... не обичам такива места :) Не мога да понасям да нямам обхват на телефона.. да няма магазини или едно място, от където да си земеш една кола най-малкото... Не, не е за мен [-X В града или на море... другаде не ходя :-D

:smt078 ...
Оф още една "принцеска"...
Просто не си срещнала човека който може да те направи щастлива и без тези работи... замисли се ;)
Ако ти даваше всичко момчето до теб едва ли щеше да се интересуваш от тия странични работи поне 2-3 дена...

нз защо ама съм си втълип, че това е женски ник.. ако си момче - последния абзац го обърни в обратния род ;)
Извинявай, но той е момче!

Violenza
07-10-2007, 07:06
Обожавам да ходя на планина, но не зимата. Не обичам зимните спортове.
Лятото по цял месец съм си на вилата... там природата е страхотана... има толкова много неща за гледане. Невъзможно е да ми стане скучно... Е, само ако приятелите ми не са там, и се налага да излизам сама, но иначе като се съберем компания е много весело и направо не ми се връща в града.

Sam90
07-10-2007, 07:55
хаха ... ами наречете ме повърхностен, ама наистина не мога да понасям такива места... ужас... До сега само съм се кефел, когато бяхме с гаджето на палатка... добре 4е бяхме заедно, защото иначе щех да изтрещя от скука :-s Мразя да няма хора около мен... да няма живот.. :roll:

koalka
07-10-2007, 10:43
На планина не обичам кой знае да ходя много.През зимата ми е тъпо, защото не мога да карам ски и сноуборд, а и нямам желание да се науча. :?

fake
07-10-2007, 10:49
много ми се ходеше лятото....ама не съм аз виновна, че няма да ходя :smt012 :smt011

Valar
07-10-2007, 10:50
Разбира, се че ходя на планина!
Даже съм рибар.

bulgarche
07-10-2007, 11:31
много ми се ходеше лятото....ама не съм аз виновна, че няма да ходя :smt012 :smt011
Абе ти сега недей много да мрънкаш. Ще си призная че уж аз съм виновен, ама к'во толкова? Ще идеш, няма страшно, време има :) Райското пръскало си е там от много години и поне още толкова ще си бъде там. Август месец...
А и Странджа си е планина, така че пак ще те водя на "планина", макар и не такива които да се сравняват с Рила, Пирин, Родопи и Стара планина, то просто коя може да се сравнява със Странджа?!

На море ходя всяка година, понякога и по 2-3 пъти за по седмица поне. Тази година пак толкова често ще се ходи, но съм решил да е за кратък период от време. Лятото всеки ходи на море. Мръсно, препълнено и скучно...да не забравим и горещо. Този път ще е на планина. Че лятото съм ходил малко пъти. Все зимата се запътвам натам.

malka_sladuranka
07-10-2007, 15:10
И аз не обичам много планината. Особено пък зимата. Не се занимавам с някакъв зимен спорт, а само ми е страшно студено. Лятото също не ми е любимо място. Рядко се качвам през деня. Повече вечер се качвам или до Златни мостове или само малко над Бояна, където има изглед към София. Вечер е доста красиво.

laydi_Kroft`
07-10-2007, 15:33
Обичам планината по всяко време - зимата карам ски, през другото време - походи,природа - КЕФФФФФФФФ =]

laydi_Kroft`
07-10-2007, 15:33
Обичам планината по всяко време - зимата карам ски, през другото време - походи,природа - КЕФФФФФФФФ =]

zloto
07-10-2007, 15:38
Обичам да ходя на планина най-вече през пролетта, лятото и есента... а и ходя доста често защото ми е супер близо и стигам до там за 15 мин...

Mimka_sweet
07-10-2007, 20:05
Мразя да ходя на планина,макар че наще ся ше ме помъкнат ДЕЙММММММММММММММММММММММ МММММ ](*,)

linkin_park_fenka
07-10-2007, 20:31
Obojovam planinata.Spored men li4no Rodopite e nai-krasivata planina v BG.Ot okolo 4-5 godini hodq v Mom4ilovci(na 8 km ot Smolqn) ima strahotna priroda i jiveqt strahotni hora.Veseli,pozitivni,dori i da ne te poznavat vinagi kazva "dobur den".Prosto obojavam Rodopite :D