PDA

View Full Version : защо любовта винаги е гадна :(



07-09-2007, 22:03
от доста време харесвам едно момиче и мислех че и тя ме хареса докато не ми сервира че си е тръгнала с някъв с който се е запознала на улицата ... кво правите в такива случай вие :)

Sam90
07-09-2007, 22:03
от доста време харесвам едно момиче и мислех че и тя ме хареса докато не ми сервира че си е тръгнала с някъв с който се е запознала на улицата ... кво правите в такива случай вие :)
Продължаваш напред.. не е края на света - има и други :)

sexy_for_you
07-09-2007, 22:05
Ами продължи напред просто.Явно момичето не знае какво точно иска.Тя явно не е подходяща за теб,щом се хваща с някакъв от улицата,а не с теб,с който предполагам се познавате.Не винаги любовта е гадна.Ако попаднеш на подходящия човек е страхотна.УСПЕХ!

cherinka
07-09-2007, 22:07
Ами продължи напред просто.Явно момичето не знае какво точно иска.Тя явно не е подходяща за теб,щом се хваща с някакъв от улицата,а не с теб,с който предполагам се познавате.Не винаги любовта е гадна.Ако попаднеш на подходящия човек е страхотна.УСПЕХ!
Е, те просто са се ЗАПОЗНАЛИ на улицата..

Аз, в такива случаи, просто си въздишам тежко по изгубената 'любов' и гледам да не мисля за нея, ама не става :-D ахах айде да не те отчайвам, жив и здрав, и тебе ще те огрее слънцето =P~

07-09-2007, 22:15
pravi ste shit hapens ... mainata i ne zaslujava da q pogledna dori

BAYO
07-10-2007, 02:24
Wh0le Life Sux , кфо сте се заблудили че идва от любовта :-D

alkobalko
07-10-2007, 11:08
Продължавай да живееш. Света не е свършил с това, че няма да сте заедно.

{SwEeT_anGeL_F}
07-10-2007, 11:59
В такъв случай бих си казала, че не е само тя.. и ще се огледам за други момчета,които не са си хванали първата срещната на улицата..малко тъпичко но факт.

koalka
07-10-2007, 12:03
1.Мислел си, че те харесва, но знаеше ли го със сигурност?
2.Защо реши, че любовта е гадна, в случая не може да се говори за любов, а за харесване.
3.Остави я, това е нейно решение, тя избира как да живее в живота.