PDA

View Full Version : Фешъните-Смях в залата или Не ги разбирам?!



НяхНях
07-09-2007, 22:16
йте! Кажете според вас, такйа наречените "фешъни" в тяхното услие да бъдат модерни, и интересни не се ли престарават?Чесно казано просто немога да асимилирам техния "смесен стил" акойто на нищо не напомня, хем е Emo хем е нещо близско do House културата а и се стреми към спортивното. А нито един от тези стилове не е взаимно свързан, и се получава "куча марка" ! Прав ли съм или просто съм прекалено глупав да асимилирам?

find_m3
07-10-2007, 05:51
йте! Кажете според вас, такйа наречените "фешъни" в тяхното услие да бъдат модерни, и интересни не се ли престарават?Чесно казано просто немога да асимилирам техния "смесен стил" акойто на нищо не напомня, хем е Emo хем е нещо близско do House културата а и се стреми към спортивното. А нито един от тези стилове не е взаимно свързан, и се получава "куча марка" ! Прав ли съм или просто съм прекалено глупав да асимилирам?

Ми то ако става за въпрос най-много чалга има в тия "кучи марки".Аз ги разбирам перфектно....гледат прекалено много Планета ТВ и после си теглят от нета готик картинки и почват да се мажат с тонове грим ,правят си тъпи прически и си обличат клошарски дрехи било то момчета или момичета

НяхНях
07-10-2007, 18:22
Ми то ако става за въпрос най-много чалга има в тия "кучи марки".Аз ги разбирам перфектно....гледат прекалено много Планета ТВ и после си теглят от нета готик картинки и почват да се мажат с тонове грим ,правят си тъпи прически и си обличат клошарски дрехи било то момчета или момичета
много вярно!

Reed
07-10-2007, 18:38
Прекалено се впрягаш.Всеки има прао да се облича и да живее както иска...и 1000 теми да напрайте за тях,няма да ги промените
Живей си живота и гледай себе си,пък другите да праят квото искат. ;)

07-10-2007, 20:02
emi se pak ne osuznavate li 4e taq zima vs 6e sa nqkvi emota i punkari - tva stana novata moda!tva e tupo! te se imat sobstvena kultura i jivot kakto vseki otdelen still i na4in na jivot...hip-hip house chalga i t.n. Vseki gleda da kopira i da se prai na vs ostanali...az si ostanah house makar punk modata i t.n prosto sym minala prez tva i ne iskam da se vru6tam...obli4am se kakto si iskam i nai-ve4e s moq si house still ili tam kakto mu vikat fashion ili ne6ty takova makar 4e mu mina modata :) mislq 4e vseki trqbva da si izgradi still i taka ...ama trudno stavat teq raboti :)[/i]

rakiQ
07-10-2007, 20:09
оф тия фешъни да не са златни бе
чак теми за тех..БОЖЕ.......................мн сте зле...

`Death`Whore``
07-10-2007, 21:10
Няма нужда да разбирам някого, за да не ми харесва.

Ardentika
07-14-2007, 21:53
Направо ас жалки :lol: :lol: :lol: :lol:

live2beCooL
07-14-2007, 22:30
lol.......imate mn gre6no razbirane........fashion ozna4ava moderen 4ovek.........

zloto
07-15-2007, 07:49
Ами не ми харесват... всичките са клонинги с големи слънчеви очила и грозни прически :smt012

07-15-2007, 10:17
Ами аз пък си мислех че фешън и емо са съвсем различни неща честно казано мразя емотата особено тия дет не са а само се правят на такива :-&

tedinkata_
07-15-2007, 15:46
az lichno puk ne xaresvam momcheta fashion-i -momi4etata sa po qki ..sashtoto mislq i za emovcite :twisted:

07-16-2007, 09:51
Aweeeeeeeeee kvi fashion-i vi gonat tea sa si jivi geitaci... #-o pendeli grozni...super tupo e da vidish mom`e na grimirano slojila cakite vrutnalo per4ema na lqvo vurvi i si vurti duparata...basi zletata ide mi da povurna ot takiva! :-&

decadence
07-28-2007, 22:20
Aweeeeeeeeee kvi fashion-i vi gonat tea sa si jivi geitaci... #-o pendeli grozni...super tupo e da vidish mom`e na grimirano slojila cakite vrutnalo per4ema na lqvo vurvi i si vurti duparata...basi zletata ide mi da povurna ot takiva! :-&
=D> =D> =D> =D>

_PuNk`PrInCeSs_
07-29-2007, 07:58
според мен някои от комбинациите се полу4ават добре, но под4ертавам само НЯКОИ! ина4е аз поне не мисля, 4е не трябва толкова много да се увли4аме помодата :wink: ...прекалените работи не са хубави според мен

_PuNk`PrInCeSs_
07-29-2007, 07:59
и на мен ми е омръзнало от нафръцкани пикли и пикльовци :smt019 :smt013

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-29-2007, 08:44
ОМГ!още ли има хора които разделяте хората на по стила в които се обличат или каква музика слушат?!.. глупаво е .. а и в момента си мисля само че им завиждаш... нямам нищо против тях.. даже наи добрата ми фр е фешънче !! и с нея се разбираме прекрасно.... не заради друго ми щото под дрехите и се крие човек на които знам че винаги мога да разчитам!! както и тя на мен ест.. ::: :smt016

_PuNk`PrInCeSs_
07-29-2007, 08:59
аз ли завиждам???

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-29-2007, 12:54
аз ли завиждам???

В интерес на истината го казах за автора на темата... както и да е ..

cecko_boy
07-29-2007, 13:36
Xaxx Be ei nqma obijdate feshunite we .... FaShIoN sTyLe RuLZzzZ :P \:D/ \:D/ \:D/

_PuNk`PrInCeSs_
07-29-2007, 14:20
хаха добре нп...сори ако съм изглеждала гневна :lol:

_PuNk`PrInCeSs_
07-29-2007, 14:24
и все пак ™.::CeCkO®BoY::.™ не мислиш ли 4е прекаленото кипрене не е хубаво....ииии не се лидразниш от хора, които непрекъснато се фръцкат с това колко са модерни? аз ли4но съм против тези две неща :wink:

Alexia
07-29-2007, 16:11
Понякога в стремежа си да бъдат по-актрактивни стават смешни.

asinkaa
07-29-2007, 20:28
Абе хора не ви ли писна от ГАЗАРчЕта с розови блузки,смешни прически... герданчета и "Оригинални" очилца?
Всичките по суетни и от парижки госпожички.МЪЖЕ? :-k Аман от цигания... аман от чалгия аман от простотия... [-X [-X
Имайте свое мнение... не бъдете стадо

Baby_b
07-29-2007, 22:37
Според мене секи си има индивидуалност, ама неможе от 9 млрд. души на тая планета секи да е супер отличаващ се от другите(не казвам че няма такива) така де имам в предвид че винаги когато става въпрос за дрехи(както се заговори по-нагоре някъде) и ти си купиш 1 блузка за 20 лева да си мислиш че си уникален с нея и че си мн различен с нея само щото ти харесва. Няма как трябва да приеме всички онези които не споделят наще интереси и там квото ида било.Приемете ФЕШЪНИТЕ щото и вие сте едни от тях не знаете все пак какви сте в очите на другите нали така (а що се отнася моето мнение за тях-ми не ми пречат, не си тровя душата да си мисля за тях ) малко ми е объркан поста ама ми се приспа и тка =P~

07-30-2007, 13:40
a[N]D[i]T[k]a]ОМГ!още ли има хора които разделяте хората на по стила в които се обличат или каква музика слушат?!.. глупаво е .. а и в момента си мисля само че им завиждаш... нямам нищо против тях.. даже наи добрата ми фр е фешънче !! и с нея се разбираме прекрасно.... не заради друго ми щото под дрехите и се крие човек на които знам че винаги мога да разчитам!! както и тя на мен ест.. ::: :smt016


=D> =D> =D> =D> =D>
SPRETE DA ZAVIJDATEEEEEEEE VEEEE!!!!!!

_PuNk`PrInCeSs_
07-30-2007, 18:28
Абе хора не ви ли писна от ГАЗАРчЕта с розови блузки,смешни прически... герданчета и "Оригинални" очилца?
Всичките по суетни и от парижки госпожички.МЪЖЕ? Think Аман от цигания... аман от чалгия аман от простотия... Shame on you Shame on you
Имайте свое мнение... не бъдете стадо
и мен тфа определно ме изкефи :lol: :smt064

Anf3tamin4o
07-30-2007, 18:32
Абе хора не ви ли писна от ГАЗАРчЕта с розови блузки,смешни прически... герданчета и "Оригинални" очилца?
Всичките по суетни и от парижки госпожички.МЪЖЕ? :-k Аман от цигания... аман от чалгия аман от простотия... [-X [-X
Имайте свое мнение... не бъдете стадо
Много ОрИгинално го написа

COLT
07-30-2007, 23:40
много ме дразнят тъпите фешани.
1 Сичките изглеждат еднакво. (дрехи, аксесоар(сл. очила тип муха))

Копирачи са( някои момичета видели емота на снимки и вече и те с бритони, без да осъзнават какво значи )


Едно 80% са супер надути, курви, мислещи се за големите работи.

08-04-2007, 10:04
da ve za6to li i az si mislq 4e zavijdate?ima golema razlika mejdu metalka i fe6anka-za tva kajete za vas koq e po krasivata?!nali vsqko momi4e me4tae da e kato barbi e fe6ankite malko ili mnogo sme go postignali,i predstavete si edna takava krasavica kato zastane do momi4e s 4erni drehi ,fle6ove i sekvi takiva.are molq vi se tfa e grozno tui4e ne govorete za fe6anite!!! [-X [-X [-X [-X [-X

`Death`Whore``
08-04-2007, 10:10
Аз пък съм метълка и съм красива. :-D И 100% съм по-стилна от теб.

find_m3
08-04-2007, 11:48
И какво, ако си по-красива от мен, след като си проста селянка и не можеш едно смислено нещо да кажеш, а веднага обиждаш?

Браво!!!

а аз определено не ща да съм барби :lol: тъпо е и е лигаво.Барбитата са едни смотани и вързани и в ръцете и в краката абе в всяко отношение.Се 1 не познавам фешъни.Айде бегайте бе

CraZyTyY
08-04-2007, 11:48
feshan=копираща машина не че имам нещо против тях но си е така :roll: \:D/ :wink:

barbie__girl
08-04-2007, 17:06
VIE KOGA 6TE SPRETE DA SE DELITE NA EMOTA FASHINII TAKA NATATAK VSEKI IMA PRAVO DA PRAVI KVOT SI ISKA
KAKVO
TOLKOVA????????
OTIVA6 V DADEN MAGAZIN KUPYVA6 KAKVITO DREHI ISKA6 I TOVA E STIGA S TIQ FASHIONI,EMOTA I DR TAKIVA TVA E NAI-TAPOTO NE6TO DA SE DELQT
I NIKOI NE E VINOVEN 4E HARESVA MODERNITE DREHI
EDNI IMAME STIL NA OBLI4ANE ZA DRUGITE PROSTO IMA KULTURA KATO HOUSE :) SPRETE 4ESTNO

08-04-2007, 17:13
lo6oto e 4e primerno otivam v magazina na geox i si kopuvam orig italianski obuvki a idva nqkakuv fa6ion selqk s qke de puta madre ot sergiqta za 10lv i se pravi na top model pone da kopuvat markovi drexi a ne sas selskite o4ila za 5lv ot garata da se praqt na tom kruz det moite struvat nad 100lv i sa quiksilver!

08-04-2007, 17:16
ups no zabravix su6to tolkova tupo e da otide6 v magazina na osiris i da si kupi6 takiva 6tot si oti6al na pametnika vidql si skeitar4etata i si gi kopuva6 za6toto tova e moderno su6tata seleniq e kat s fashionite!

SlAdKa_YsMiVkA
08-10-2007, 20:37
много хора ми казват че стилът ми наподобава така наречените fashion-и!Само че аз не се обличам така за да копирам някого,а защото така ми харесва.Всеки има право да се облича както му харесва.Немога да разбера защо се дразните от стиловете на другите?някой може и да не харесва как се обличате вие-това си е въпрос на вкус.Ако приемем че съм фешънка,защо задължително трябва да съм проста,селянка и т.н.?Аз не се смятам за такава,напротив.Смея да твърдя че съм достатъчно интлигентна и това не е само мое мнение.това че се обличам така не ме прави "друга класа" както някои се изявиха преди мен.

lo6oto e 4e primerno otivam v magazina na geox i si kopuvam orig italianski obuvki a idva nqkakuv fa6ion selqk s qke de puta madre ot sergiqta za 10lv i se pravi na top model pone da kopuvat markovi drexi a ne sas selskite o4ila za 5lv ot garata da se praqt na tom kruz det moite struvat nad 100lv i sa quiksilver!
на тебе искам да ти кажа че макар и да нося такива дрехи-това не означава че са по 10 лв.това за цената на дрехите си е коренно различна тема.аз си купувам маркови дрехи-поне повечето ми са такива,но не претендирам с това.Защо си мислиш че марковите дрехи са само един стил?и какво право имаш да говориш така за човека само защото използва по евтини дрехи-мислиш ли че е твоя работа?откъде накъде ще му държиш сметка.ти като имаш възможност да си купуваш скъпи неща за кфо тряа да наричаш останалите "селяци"?ти да си чувал че не всеки има възможност да дава по 100 кинта за едни очела??? :?: :?: :?:

п.п.извинявам се за дългото изказване,ама исках да му кажа всичко на тоя...тежкар!!! :D:D:D

SpAcE_LaDy
08-11-2007, 10:16
Ми квото и да си говорим, мен Fashion-ите ама ИЗОБЩО не ме радват, ама ИЗОБЩО! АУ, драйфа ми се.. само не ме нападайте, щото тва си е ЛИЧНО МОЕ мнение.. много се дразня като видя ФЕШЪН NA РАСТА.. ЛЕЛЕЕЕЕЕ, някви хора си правят раста, а дори не слушат реге и рага.. нямат си и помятие от тази култура, а само защото е модерно.. направо къртят.. ужас.. мен ме напушва смях като видя някое чалгарче с фешън прическа и със ЕЕЕ**ти самочувствието.. не знам.. металите, пънкарите и емотата не ме дразнят, ама тоя фешъни направо от вътре ми идва да им се изхиля в лицата като ги видя хахахах :smt043 :smt043 :smt043 :smt043 :smt042 :smt042 :smt042 :smt042 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt081 :smt081 :smt081 :smt081 :smt037 :smt037 :smt037 :smt037 :smt037 :smt037
освен това мн ме дразнят, че взимат от метали, рейвъри, пънкари, емота по нещо.. и правят някъв микс.. което е УЖАСНО ГРОЗНО.. направо нямам думи.. ОТВРАТ.. поне на мен не ми харесва де :))

barbie__girl
08-11-2007, 12:44
MN STE ZLE BE
VSEKI SHTE NOSI TOVA KOETO MY HARESVA I KAKTO SI ISKA TAKA 6TE GO NOSI.......
AZ NAPRIMER SAM FASHION NO NE GLEDAM KAKVO E MODERNO NOSQ TOVA KOETO ME KEFI.
PFFF NE NALAGAITE MNENIQ STAVATE BANALNI :smt018

I'm~peRfecT~F
08-11-2007, 13:06
spored men seki ima pravo da se oblicha kakto si iska, da si napravi kakvato si iska pricheska i da se dyrji kakto iska... :wink: men lichno fashionite me kefat seki si ima razlichen vkus ... :roll:

SpAcE_LaDy
08-11-2007, 21:19
spored men seki ima pravo da se oblicha kakto si iska, da si napravi kakvato si iska pricheska i da se dyrji kakto iska... :wink: men lichno fashionite me kefat seki si ima razlichen vkus ... :roll:

Еми да.. мен пък не ме кефят, какво да направя? просто не ме кефи, всеки има правото да прай квото си иска.. тва е ясно, ама мен не ме кефят.. соррка

barbie__girl,
защо съм зле, я ми кажи, моля те? Защото си имам собствен вкус и не харесвам Фешъните ли? затова ли? Ако съдиш хората по мнението им за теб.. извинявай, ама тряа да си мн заблудена..
+ това аз НЕ налагам мнението си, няколко пъти казах, че това е САМО МОЕТО ЛИЧНО мислене по въпроса.. ти бъди каквато искаш, никой не може да ти заповядва.. нормално, ама както никой не може да ти заповядва каква да бъдеш, нали се сещаш че така и ТИ НЕ МОЖЕШ да заповядва на другите да имат собствено мнение.. дано цепиш, мацко
P.S. не се заяждам, не ме яж, просто казвам каквото мисля..
P.S.2 - А, ако обичаш НЕ ми показвай тази хубава емотиконка..

rali4ka91
08-11-2007, 22:36
Ахахаха, това започна да ми прилича на оная тема "Високите срещу ниските момичета" :smt042 И тук точно така - сблъсък на хора с различни вкусове и естествено всеки защитава своя със зъби и нокти O:)
По темата-не харесвам момичетата, които се носят свръхмодерно(какво остава пък за момчетата).А това лято както са модерни ярките цветове...като видя момиче по улицата със розово,зелено,жълто,лилаво. .. .т.н. цветове по нея ... К'во да ви кажа - 'се едно гледам клоун.Нямам нищо против да се носят модерно, но чак пък толкова ...
+ това миналата година, когато СВРЪХМОДЕРНИ бяха ония огромните очила, всеки втори беше с такива :smt013 Въпреки че на половината народ не им отиваха!Адски тъпо и смешно е!
Според мен тия хора страдат от липса на собствен вкус.Купуват всичко по магазините сааааамооо защото е модерно ... Тая тема е неизчерпаема, така че няма смиъл да говоря още :-#

[TNT]
08-12-2007, 01:46
xaxa az puk gledam i se staraq da sum razli4en ;) ne iskam da me pri4islqvat kum nikoi rod feshun4eta,emota,metuli i t.n. tui kato nikoga nikoi ne me e pri4islqval kum nikoq grupi4ka ot hora,smqtam 4e uspqvam... naprimer me kefqt o4ilata tip "reindjurski",ama nqma da si kupq,6tot vseki 2-ri selqnin s takiva :( az iskam da sum razli4en 8)


btw nqkude po-nagore vidqh 1 momi4e... mn stranna teoriq vade6e :lol: "az sum feshunka,no kupuvam tova,koeto mi haresva" :lol: feshunite ne kupuvat tova,koeto im haresva,a tova,koeto e moderno ;)

nofi
08-12-2007, 01:50
йте! Кажете според вас, такйа наречените "фешъни" в тяхното услие да бъдат модерни, и интересни не се ли престарават?Чесно казано просто немога да асимилирам техния "смесен стил" акойто на нищо не напомня, хем е Emo хем е нещо близско do House културата а и се стреми към спортивното. А нито един от тези стилове не е взаимно свързан, и се получава "куча марка" ! Прав ли съм или просто съм прекалено глупав да асимилирам?
+1

koalka
08-12-2007, 06:33
Смешни и еднакви-това мисля.

SpAcE_LaDy
08-12-2007, 06:41
Ахахаха, това започна да ми прилича на оная тема "Високите срещу ниските момичета" :smt042 И тук точно така - сблъсък на хора с различни вкусове и естествено всеки защитава своя със зъби и нокти O:)
По темата-не харесвам момичетата, които се носят свръхмодерно(какво остава пък за момчетата).А това лято както са модерни ярките цветове...като видя момиче по улицата със розово,зелено,жълто,лилаво. .. .т.н. цветове по нея ... К'во да ви кажа - 'се едно гледам клоун.Нямам нищо против да се носят модерно, но чак пък толкова ...
+ това миналата година, когато СВРЪХМОДЕРНИ бяха ония огромните очила, всеки втори беше с такива :smt013 Въпреки че на половината народ не им отиваха!Адски тъпо и смешно е!
Според мен тия хора страдат от липса на собствен вкус.Купуват всичко по магазините сааааамооо защото е модерно ... Тая тема е неизчерпаема, така че няма смиъл да говоря още :-#

Хахахха, еми за това говоря.. хаха.. на мен също са ми много смешни.. всичките са като някакви клонинги.. да не говорим, че познавам едно момче.. което преди беше НЕЧОВЕШКИЯ скъкнеж.. а сега е НЕЧОВЕШКИЯ ФЕШЪН... не мога да разбера как хората си променят толкова рязко и дръстично мисленето? т.е. грешка.. как някой успява да им промени така мисленето.. другата година ако станат модерни шотландските полички, сиг. всички ще почнат да ги носят.. мъжете де:) Ае думи нямам.. :)

RHCP FeNka {{{}}}
08-13-2007, 13:39
verno e tva pisnaha mi teq fa6ani kvo e tva 50 stila na vedn1j to na ni6to ne prili4a!

RHCP FeNka {{{}}}
08-13-2007, 13:42
p1k i vsi4ki vse edno i s16to nosqt(momi4etata) kato gi vidq s pandelki na glavata,oneq br1mbarski o4ila,topirani pri4eski,l1skavi obuv4ici pak s pandelki vsi4ki sa ednakvi nqmat li svoi vkus nz .verno 4e modata e grozna i sme6na samo kogato idva i kogato si otiva ajma p1k taq prez cqloto vreme e grozna pf pisna mi ve4e !

peteto89
08-13-2007, 14:47
moe vpe4atlenie 4e na momi4etata im otiva na nqkoi de no mom4etata sa mn zle nikoga ne sam haresvala takiva tipove mn sa zaharosani i leko nakloneni na obratnata strana li4no moe mnenie az si se obli4am kakto mi e kef nai ve4e udobno \:D/ sry ama kakav e toq emo style ne6to ne sam mn zapoznata mai...?obqsnete mi

Loshotia
08-13-2007, 16:51
Ми тва да се фишън също е стил :smt005 Малко ми е странно как така всички ръмжат срещу въпросните фешъни, а не се загледате към вашето общество как примерно всички са с горе- долу едни същи кецове или чанти. Същото е. Просто или няма достатъчно възможности или не се цели това да си различен

DevilWish
08-14-2007, 14:07
А ве радват ама са копи-пейст :roll:

SlAdKa_YsMiVkA
08-15-2007, 09:47
няма смисъл повече да я коментираме тая тема защото нито фешъните ще кажат:"да,така е,аз копирам останалите"нито пък не-фешъните ще кажат "фешъните ме кефят,различни са и не се копират"....а всеки май това иска да чуе от другия,ама няма как да стане.никой не може да се налага над някой и да му казва как да се облича,можем само да изказваме мнението си.И имам чувството че някои от силно изявените НЕ-ФЕШЪНИ говорят така защото малко завиждат :)нищо лично за съфорумците,просто познавам такива хора и затова го казвам!

sEXYy_BeB{S}
08-15-2007, 16:14
Ave eI....TvA 4e ViI Ne sTe fE6AnI I Ne sE InT Ot mOdA Ne zNa4I 4e dR KoItO Go pRqaT Sa sMe6nI IlI Ne6ty oT RoDa!VQrnO E 4e vSeKi si Se oBlI4A KaKtO Si iSka Ama....kOi 6te OtRe4e ...pRiMeRnO KoI PoE4E 6tE tI HaReSa MoM4E S GoTiNa pRi4eSkA GoTiNi dReHi hUaV PuRfUm i tn IlI NqKuF s DrEhI Ot 18 VeK I MiRi6e nA kIsElO zElE a...????FE6AnItE Sa SI MnOO qKi I vii kAt nE6TeTe da se oBlI4AtE Po MoDiTe nEdeITe-HoDeTe SI kAt sElqnI I GoToO!!!!

08-15-2007, 16:15
Aweeeeeeeeee kvi fashion-i vi gonat tea sa si jivi geitaci... #-o pendeli grozni...super tupo e da vidish mom`e na grimirano slojila cakite vrutnalo per4ema na lqvo vurvi i si vurti duparata...basi zletata ide mi da povurna ot takiva! :-&


moga da ti kaja 4e mn gre6i6!!! :smt018 naistina fashion zn moderen!za kvi geitaci,pendeli ili dr. drunka6 az sum si fashion momiche i izobto ne e vqrno!!!!!! Taia tema sus sig q e naprail nqkuf punkar ili metul!!!!!

#Gravity Of Love#
08-16-2007, 12:05
За тях има само едно определение - СТАДО!!!! Най голямото стадо в света са фешъните!!! :wink:
Никога не съм и няма да се обличам по модата!
Имам си свой собствен стил... и така е най добре щото нито си като всички останали.. нито позираш на някой!!!! :wink:

punkrock
08-16-2007, 12:37
Квото се възмущавате от "фешъните" все едно, че извършват някакво престъпление с това че се обличат както на тях им харесва. Всеки има различен вкус към нещата и има право да ходи както си иска. Колкото и да се ядосвате нищо не можете да промените.
Просто не им обръщайте чак такова внимание, да ги обсъждате и обиждате, защото просто няма смисъл.
Гледайте вие да сте си добре. \:D/

_PuNk`PrInCeSs_
08-16-2007, 12:56
Квото се възмущавате от "фешъните" все едно, че извършват някакво престъпление с това че се обличат както на тях им харесва. Всеки има различен вкус към нещата и има право да ходи както си иска. Колкото и да се ядосвате нищо не можете да промените.
Просто не им обръщайте чак такова внимание, да ги обсъждате и обиждате, защото просто няма смисъл.
Гледайте вие да сте си добре.
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Reed
08-16-2007, 13:08
Мен пък не ми е ясно какво имате против ярките цветове...както се изказа някой по горе.Мен лично много по ми харесва да вида момиче облечено шарено/все пак сме лято/,отколкото облечено от до в черно... :roll:

N0_feAR
08-16-2007, 15:12
бах мама му ... кви са тея стилове....фешъни, метъли, емо стайл, гошо стайл...на пък аз съм в тишо стайл :smt019
не го ли разбрахте че всеки си има собствено мнение, няма смисъл да се обсъжда тука модата, която вече е наложена. На който му харесва -да тича подир гъза на модата, на който не му харесва - да си носи неговия стил и точка. Хората не се определят само по дрехите ! :smt018

just_a_temptation
08-16-2007, 15:16
off emi vseki si ima pravo na izbor kakyf da byde.drehite sa qki no s teq pri4eski i o4ila sa napylno ednakvi i snimki v tip "pti4i pogled" tai de fa6tat aparata i se snimat ot fisoko (i kato gledam po saitovete te i fe6yni i obiknovenni se snimat tei - tehen izbor si e de..) ili pyk snimki ot tipa na celuf4ica ama kakto kazah ne sa samo te ve4e si4ki 4ak mi pisna seki 2ri sys snimka kato na predniq. i pak kazvam vseki si ima pravo na izbor da byde kafto si iska.

08-16-2007, 20:52
ae i az ne sum im golqma fenka na tezi deca modernite...ama jiveem v svobodna darjava i seki pravi kvoto si iska..a i az im se radvam shtoto ponqkoga mn me razveselqvat.. da sa jivi i zdravi i :-D

MimityYy
08-17-2007, 09:26
typa itoriq :smt011

CuRly_Doll
08-19-2007, 06:48
off emi vseki si ima pravo na izbor kakyf da byde.drehite sa qki no s teq pri4eski i o4ila sa napylno ednakvi i snimki v tip "pti4i pogled" tai de fa6tat aparata i se snimat ot fisoko (i kato gledam po saitovete te i fe6yni i obiknovenni se snimat tei - tehen izbor si e de..) ili pyk snimki ot tipa na celuf4ica ama kakto kazah ne sa samo te ve4e si4ki 4ak mi pisna seki 2ri sys snimka kato na predniq. i pak kazvam vseki si ima pravo na izbor da byde kafto si iska.
mnogo to4no...+1 =D> =D>

кокопетел
08-20-2007, 09:44
Няма значение как се обличаш/гримираш/държиш стига да го правиш заради себе си (за свое удобство, по свои убеждения). Тъпото е ако го правиш заради другите. На това аз му казвам "фешън". Има фешъни сред всички стилове - от чалгата до пънк, рок т.н. "Фешънството" е по-скоро манталитет, отколкото принадлежност към дадена група.
И още нещо: да си "модерен" значи да нямаш добре развит собствен вкус. :smt032

CuRly_Doll
08-20-2007, 16:58
И още нещо: да си "модерен" значи да нямаш добре развит собствен вкус. :smt032
ne mislq taka [-X

sladkata_presi
08-23-2007, 05:59
малко се престарават.разбирам,искат да бъдат модерни,но...
Да имат всяка пожелана дреха в гардероба си,която я носят 2-3 пъти и цената и е доста солена това вече е прекалено.
Достатъчно е да навлечеш къси панталонки,една фъшън блузка и обувки на висок ток и си фъшън. 8)

CuRly_Doll
08-23-2007, 07:27
малко се престарават.разбирам,искат да бъдат модерни,но...
Да имат всяка пожелана дреха в гардероба си,която я носят 2-3 пъти и цената и е доста солена това вече е прекалено.
Достатъчно е да навлечеш къси панталонки,една фъшън блузка и обувки на висок ток и си фъшън. 8)
emi ne stava samo taka.......ne moje seki den da nosi6 samo taq bluzka i tiq pantalonki.......plus tva,za da si moderen,ne ozna4ava,4e trqqq da nosi6 visok tok :wink:....tva za fe6anite opira do sa4etavane na drehite,a ne do tva koi kolko drehi ima....

08-23-2007, 07:47
Прекалено се впрягаш.Всеки има прао да се облича и да живее както иска...и 1000 теми да напрайте за тях,няма да ги промените
Живей си живота и гледай себе си,пък другите да праят квото искат. ;) е тфа е!... евала за п0ста

аз личн0 преди бях смъкнат н0 ми 0мръзна и исках пр0мяна...сега със сигурн0ст ми е п0 уд0бн0 с дрехи п0 мене или какт0 няк0и казва "фешън" :-D
н0 д0 някаде какв0 н0сиш има г0лям0 значение в каква к0мпания си и каква музика слушаш :twisted:
преди г0дини х0дех на децка диск0тека :smt005 и ми бяха мн0о0г0 смешни "рапърчетата" с дънки д0 к0ленете к0ит0 денсиха на бесната чалгия \:D/ :mrgreen:

Незабравимата
08-23-2007, 07:52
Мен много ми харесват дрешките много са сладки,но не и като си сложат тея очила закриващи 1/3-та от лицето им,но всеки си решава какъв да бъде O:)

JuSt_h0us3
08-23-2007, 08:25
ха е че без очилата за каде :-D 8)

CuRly_Doll
08-23-2007, 12:36
ха е че без очилата за каде :-D 8)
to4no pak o4ilata mn me radvat :smt007

COLT
08-23-2007, 20:35
тъпо стадо.
сичките еднакви, и са с самочувствие до небесата.

_Imaginary_girl_
08-24-2007, 02:08
Ми честно казано и аз съм на мнение
всеки да се носи,както му харесва ...
нищо против тях нямам! :)
Само едно не разбирам ..как могат да носят от ония
ОГРОМНИТЕ очила,които са направо като лупи
и да го намират за готино и модерно :shock:
Сега сигурно аз не съм в час с модата,ама го намирам
за ужасно :-s

Marge
08-24-2007, 22:32
Миии фешъните, ама яките фешъни дето са си фешъни ама много фешъни е така като им викнеш ей фешън и се обръщат.... ъъ да те ме дранят. Точно стадо, всичките момичета носят едно и също, държат се едно и също, изобщо много подтискащо, просто са ми скучни. Бих уважавала фешъка, ама хубава, дето да се води по модата, ама не по оная мода на броеници къси поли и изрязани потничета, ами мода, истинска. На тия прости момиченца, дето не могат да измислят какво да облекат и се водят по една измислена мода няма кво да им харесам, скууучно...
Момчетата нямам коментар просто...

Болшевик
08-25-2007, 07:19
Не ми пречат :)
Все пак и аз се старая да бъда фешън :-$ :D

JuSt_h0us3
01-01-2008, 16:34
аХахААХАах
леле д0 каде сме стигнали да ми казват,че да се 0бличам п0 тоя начин бил0 смешн0 :D ...прическите били тъпи ...0чилата били г0леми 8) ахахАхахахахААХАХ

хмм маи беше п0 д0бре футб0листчетата да си правят гребени и да се наричат "h0use head" при положение чe, слушат комерсяли дет ги въртът по ТВ и радиото.А най-селското е, че МИСЛЯТ ЧЕ Е h0use!
хАх хАхАх просто немога да не кажа че най-вероятно незнаят и откаде да дръпнат такава музика.

a за толкова обсъжданите...
1.г0леми очила 8) ...мн0о са уФертичка хем за парти ак0 си мн0о зле...
за снимки с маняшките очила в yalta,chervilo,4ti примерно кадето и да е НЯМА КАК БЕЗ ТЯХ и лятото 40 градуса и адската светлина навънка няма кво да ти пази по добре от тия очила!!

2.дрехите... нещо СВЕЖО, нещо УДОБНО, нещо различно, добре изглеждащо, прилично по тебе си ... супер =; :grin:

АААА прическитеее те са уникални!!! Абе минете през chervilo вижте червиларските истории...там са НАЙ :) вижте ги и вътре обаче как разцепват...после хои да се пробваш да накефиш толко хора само с външния си вид!!!......БАЛЪК!!! :grin:
0па ама м0же и да решат че си облечен НЕ като за там... ЗАЩОТО ТОВА МУ Е ИДЕЯТА БЕ ХОРА ИНТЕРЕСА РЗЛИКАТА НОВОТО СТРАННОТО хаахХахАХ
ще говорят че било смешно и се смеят щото носели големи цаки ха... tctctc......

alex_5772
02-01-2008, 13:27
Вие изкарахте всички фешъни боклуци.. Аз самата си имам определен стил, обличам се модерно.. Харесва ми ! Често металчетата от класа ми спорят и ми се заяждат, но вече свикнах.. а прическата ми.. с бретон настрани.. нормална.. Преди бях с една мнг. яка стърчаща, тип "House Lovers" Chervilo i Yalta.. и когато се разхождах по Витошка хората ме спираха да ме питат къде съм си направила такава прическа и ми казваха колко е яка.. така че всичко е въпрос на ВКУС !! 8)

IdiOtKa
02-01-2008, 15:09
1.г0леми очила Cool ...мн0о са уФертичка хем за парти ак0 си мн0о зле...
е не е нужно да са толкова големи ... те си имат предзначение(е баси сложната дума сиурно иам 10 грешки) , защото за някой е просто газария ..сеш се .. екстраваганото обличане е малко по друго според мен ... смисъл специално тва по хаус партитата ...

mhmhmhmhm
02-01-2008, 15:11
1.г0леми очила Cool ...мн0о са уФертичка хем за парти ак0 си мн0о зле...
е не е нужно да са толкова големи ... те си имат предзначение(е баси сложната дума сиурно иам 10 грешки) , защото за някой е просто газария ..сеш се .. екстраваганото обличане е малко по друго според мен ... смисъл специално тва по хаус партитата ...
сиурно треа се научиш да пишеш дубре

TellMeYourName
02-01-2008, 15:13
1.г0леми очила Cool ...мн0о са уФертичка хем за парти ак0 си мн0о зле...
е не е нужно да са толкова големи ... те си имат предзначение(е баси сложната дума сиурно иам 10 грешки) , защото за някой е просто газария ..сеш се .. екстраваганото обличане е малко по друго според мен ... смисъл специално тва по хаус партитата ...
сиурно треа се научиш да пишеш дубредубре :razz:

IdiOtKa
02-01-2008, 15:13
1.г0леми очила Cool ...мн0о са уФертичка хем за парти ак0 си мн0о зле...
е не е нужно да са толкова големи ... те си имат предзначение(е баси сложната дума сиурно иам 10 грешки) , защото за някой е просто газария ..сеш се .. екстраваганото обличане е малко по друго според мен ... смисъл специално тва по хаус партитата ...
сиурно треа се научиш да пишеш дубре
не просто някой думи ги пиша по странен начин като сиурно, дуре и т.н. .... иначе да тря се науча ..има време .. надяям се

PaSs1on
02-01-2008, 15:34
ne gi ponasqm 4esno kazano nqkoi sa ok ama mnogo malko me radvat drugite ujass
markovi drehi :D :D :D ok ama az moga da si namera dre6ka kat tiq v markovite magazini za 20 leva i da lepna edin etiket i sum gotova. Su6tnost ne e tova tqh im e kef da si hodat sus samo4uvstvieto 4e sa si kupili dunki za 1000 leva ok mi az si hoda seki den sus samo4uvstvieto 4e nosa dunki za 20-30 leva i izob6to ne me ebe. 4esno kazano nikoga ne bih si kupila dunki dori za 100 leva i za 50 ne bih za kfo nito ednite nito drugite sa ve4ni taka 4e... :)

varnen4e
02-01-2008, 20:06
lol.......imate mn gre6no razbirane........fashion ozna4ava moderen 4ovek.........


Баш :D :-D

IdiOtKa
02-01-2008, 20:14
ахаххах ЕЙЙЙЙЙЙ АМА ТО ве4е много станахте ве добре 4е има форум да мое си излейте мъката КЛОУНИИИИИИ 4уда се дали по улицата ако ме виите 6е ми каете не6то или 6е тряя ви по4на си4ките мазници един по един да кротнете?!?!?!
ех ех биячоо , не се праи ...хой си в селските заведенияда се биеш , да се праиш на селяк ..... със селските си изпълнения ... не ми е ясно как по заведенията дето ходя 1 бой не е станал а сме се мазни както каза ...никога няма да стигна до тези велики изводи ... аз тва си го обяснявам само с чалгата и алкохола с нищо друго ! но алкохола ..хмм не ...

FunkyFresh
02-02-2008, 15:40
Ех тея фешъни значи колко теми се напрайха за тях :lol: Кфо толкова се коркате ми всеки луд с номера си трябва да свикнем и с тея прости хорица,чиито идоли са свръх талантливи певички от типа на Глория,Ивана и квито там още съществуват :neutral:

unToucHabLe
02-15-2008, 19:26
pFF..kwo sa wu naprauLu FasHioniTe cHe da g0w0ruTe tyi e?!?! :o o0 neE.. :x mNn sa si qki FasHioniTe..wii kaTy sTe nqkwu p0zi0rcHeTa na em0 kwo g0w0ruTe za FasHioniTe :D :D :D :D :D

Theoatguy
02-15-2008, 20:41
Педали.

IdiOtKa
02-15-2008, 21:58
ааааа тва всичко са супер големи простотии !

wasntme_
02-15-2008, 22:17
AHhHhH imam 4uvstvoto 4e ste na akal detska gradina... vinagi ima 1na ligla /tova pove4eto slu4ai e momi4e po moite nabludeniq/ dety sedi sedi.. i qvno tolkova mnogo kompleksi i se nasabirat, 4e re6ava 4e trqbva da pusne tema against fashionable horata... i az kato vida takava tema i si kaam ebahti! o6te ena marla s nedostat4no socialen jivot... iiiiii kato vidq temata saotvetno sama se nadahvam - mrazq kato kartqt fashionite kato cqlo... tapo e... ii si4ki kato vidqt temata nezavisimo dali podkrepqt fashioniqta si sa nadahvat i tyka si4ki sa opitvat da si nalojat mnenieto... i ko sa slu4va: si4ki sa nekav glas v postinq... palen cirk... are stiga s novite temi sre6ty fashionite... imate tam 1-2 -~=> trypaite si tapata zloba i kompleksarskite vijdaniq tam i krai... zamlaknete ve4e... :)

IdiOtKa
02-15-2008, 22:24
AHhHhH imam 4uvstvoto 4e ste na akal detska gradina... vinagi ima 1na ligla /tova pove4eto slu4ai e momi4e po moite nabludeniq/ dety sedi sedi.. i qvno tolkova mnogo kompleksi i se nasabirat, 4e re6ava 4e trqbva da pusne tema against fashionable horata... i az kato vida takava tema i si kaam ebahti! o6te ena marla s nedostat4no socialen jivot... iiiiii kato vidq temata saotvetno sama se nadahvam - mrazq kato kartqt fashionite kato cqlo... tapo e... ii si4ki kato vidqt temata nezavisimo dali podkrepqt fashioniqta si sa nadahvat i tyka si4ki sa opitvat da si nalojat mnenieto... i ko sa slu4va: si4ki sa nekav glas v postinq... palen cirk... are stiga s novite temi sre6ty fashionite... imate tam 1-2 -~=> trypaite si tapata zloba i kompleksarskite vijdaniq tam i krai... zamlaknete ve4e... :)
дуре ..ти ме накарада замлъкна ..този пост промени живота ми ...(и бтв в началото за лиглата..за себе си ли говорише?) ..но аз смятам вече да замълча ....
ааааааааааааааааааааахаха ххахахааххааха .... нали се сещаш че ако аз си мълчах (примерно) , сичко щеше да е сякъш в хармония и сичко щеше да е супер тъпо ...нямаше да има нищо интересно ..щях да ходя със същите дрехи като твойте, сях да съм по същия начин ограничена ... както и да е. ..не ми пука ...ахахаххаааааааааааааааа хахахха

wasntme_
02-15-2008, 22:41
AHhHhH imam 4uvstvoto 4e ste na akal detska gradina... vinagi ima 1na ligla /tova pove4eto slu4ai e momi4e po moite nabludeniq/ dety sedi sedi.. i qvno tolkova mnogo kompleksi i se nasabirat, 4e re6ava 4e trqbva da pusne tema against fashionable horata... i az kato vida takava tema i si kaam ebahti! o6te ena marla s nedostat4no socialen jivot... iiiiii kato vidq temata saotvetno sama se nadahvam - mrazq kato kartqt fashionite kato cqlo... tapo e... ii si4ki kato vidqt temata nezavisimo dali podkrepqt fashioniqta si sa nadahvat i tyka si4ki sa opitvat da si nalojat mnenieto... i ko sa slu4va: si4ki sa nekav glas v postinq... palen cirk... are stiga s novite temi sre6ty fashionite... imate tam 1-2 -~=> trypaite si tapata zloba i kompleksarskite vijdaniq tam i krai... zamlaknete ve4e... :)
дуре ..ти ме накарада замлъкна ..този пост промени живота ми ...(и бтв в началото за лиглата..за себе си ли говорише?) ..но аз смятам вече да замълча ....
ааааааааааааааааааааахаха ххахахааххааха .... нали се сещаш че ако аз си мълчах (примерно) , сичко щеше да е сякъш в хармония и сичко щеше да е супер тъпо ...нямаше да има нищо интересно ..щях да ходя със същите дрехи като твойте, сях да съм по същия начин ограничена ... както и да е. ..не ми пука ...ахахаххаааааааааааааааа хахахха

opf mn si zabavna :lol: nekva tkava nqma6 post v koito da ne ti se ose6ta zlobata :) iii btw ti si ograni4enata se6ta6 li se :]]] az ne delq horata kato teb... ti kazva6 fashionite sa tapi,kloningi i tn -> tva si e ograni4enie... a ti moe6 samo da se smoubie6 :]]]]
si ebati 4esno... 8-) na4i za tebe interesno e da sa Opitva6 da nakarti6 opredelena grypa hora vav nqkakav si forum... i bez tva jivota nqma6e da e interesen za tebe ?!?! sa4yvstvam ti :]]]]
ari ari skrii se... nervi6 ve4e...

ANTI
02-15-2008, 23:35
тъпо стадо.
сичките с еднакви неща, земете се озъзнайте малко бе.
добре че още не съм видел фешани да зимат основни неща от метъла и пънка, че тогава бой наред.

varnen4e
02-16-2008, 07:32
Още една чат тема... :D

mhmhmhmhm
02-16-2008, 07:55
wasntme_,ако щеш ми вярвай,но половин час ти гледах снимката(би трябвало да си ти) и си ми много...ддз
Не,че си грозна-просто позата,обувките ... 'баси предполагам не си на повече от 16 ... аз лично си се чувствам още детенце и никога не бих обула такива токове...

PaSs1on
02-16-2008, 09:40
off KLO6ARITE RLZZZzzz!! zaebete gi feshionite sqkfi hora trqa da ima ma az ne im se kefa izob6to!!! Az sum klo6ar4e dale4e sum ot tqh taka 4e.... :grin: :grin: :grin:

IdiOtKa
02-16-2008, 09:57
off KLO6ARITE RLZZZzzz!! zaebete gi feshionite sqkfi hora trqa da ima ma az ne im se kefa izob6to!!! Az sum klo6ar4e dale4e sum ot tqh taka 4e.... :grin: :grin: :grin:
чак и рима вкара ..еи бр бр ...подкрепям те на същото мнение съм ...

wasntme_
02-16-2008, 15:03
wasntme_,ако щеш ми вярвай,но половин час ти гледах снимката(би трябвало да си ти) и си ми много...ддз
Не,че си грозна-просто позата,обувките ... 'баси предполагам не си на повече от 16 ... аз лично си се чувствам още детенце и никога не бих обула такива токове...

xaxxxx :) nice... ama az obojaam tokove.. niskite obyvki na mene sa mi grozni takiva nekvi... da kaeme imam samo 1 4ift niski i gi obuvam na nz si kolko vrmee... :o tva si e moqt stil.. btw az ne sam kazala 4e sam feshanka... pone ne se imam za real takava...
apa za pozata 8-) raz4eknato i izkriveno ruLz :lol:

mhmhmhmhm
02-16-2008, 19:04
Хах
А как не ви е неудобно с тия токове не знам
Гледам някои момичета едвам ходят и си кривят краката,
ама за тях е по-важно,че са на токове :P

wasntme_
02-16-2008, 21:36
Хах
А как не ви е неудобно с тия токове не знам
Гледам някои момичета едвам ходят и си кривят краката,
ама за тях е по-важно,че са на токове :P

am vsa6nost kogato si sviknala ve4e izob6to ne ti pravi vpe4etlenie... to si li4i koga momi4e hodi otdavna na tokove... nali ti kaaam mene dori mi e gadno sasa ravni obuvki... /spam malko :? /

DisciplineAndOrder
02-16-2008, 22:26
смех,смех

elitututu
02-17-2008, 08:06
всеки трябва да си има индивидуалност и е мн глупаво измислянето на разни стилове :-D няма лошо в това да се обли4аш добре и изглеждаш ...но вси4ки fashion според мен са с някфо голямо само4увствие което е само благодарение на мама и тате дето им купуват дрешки

mhmhmhmhm
02-17-2008, 08:49
^Да,бе..
Да не би да има само фешън скъпи дрехи ? :-o

trinaaa
02-17-2008, 12:12
eeemi nz az si padam malko feshan, ne ba6 de...ma ne vijdam ni6to lo6o...nqkoi si padat po metal,drugi po punk,treti po hause...vsi4ki sme hora, kakvo zna4enie ima kak se obli4ame, kakvi pri4eski si pravim ili kakva muzika slu6ame???na men primerno ne mi dopada stila na metalistite,ama ne kazvam ni6to,tova si e moe mnenie :) sa zamislete se malko,kofti staa ve4e taka, da se hranite vzaimno- punkarite i metalite da psuvat 4algarite, emotata i feshanite i obratnoto...

emviii
02-17-2008, 14:45
wasntme_,ако щеш ми вярвай,но половин час ти гледах снимката(би трябвало да си ти) и си ми много...ддз
Не,че си грозна-просто позата,обувките ... 'баси предполагам не си на повече от 16 ... аз лично си се чувствам още детенце и никога не бих обула такива токове...

xaxxxx :) nice... ama az obojaam tokove.. niskite obyvki na mene sa mi grozni takiva nekvi... da kaeme imam samo 1 4ift niski i gi obuvam na nz si kolko vrmee... :o tva si e moqt stil.. btw az ne sam kazala 4e sam feshanka... pone ne se imam za real takava...
apa za pozata 8-) raz4eknato i izkriveno ruLz :lol:
повярвай ми ти си най яката у форума и у сфета и у насекъде :О:О:О :-) :-)

nai- qka i moqq lqlqlq :P
---> po temata mamka mu abe vie druga rabota osven da se izjivqvate kat propadnali deca nemate li ???? XAXAXA emm hu be sq za kvo feshionite ne trovqt da rechem emotata postoqnno :) iskate li da vi kaja? shtoto ne izbivat kompleksi ot tqh :lol: a vie tuka ste nekva grupa 13 - 15 godishni zubita det sa nervat zako mackata s qkite obuvki i kusi gashti mi ze momcheto ? :shock: xaxaa i kvo sledva daite da si saberem zubi mafiqta na foruma det po cql den si sedime v nas i da narejdame :lol: po-leko li vi stana ??? mislq che ne ... Mnoo ste tupi i ogranicheni nal sa seshtate :lol: pak ako ne se seshtate eto az va svetnah ... :) i eto che pak tqraashe da izpisha tolkova bezsmisleni reda zarad nekva grupa kompleksari .... ako iskate i men da me izkritikuvate drehi neshty taka kakto wasntme_ ima si impulse ot dolo gledaite trovete se v gaza mi e :lol:

wasntme_
02-17-2008, 14:46
wasntme_,ако щеш ми вярвай,но половин час ти гледах снимката(би трябвало да си ти) и си ми много...ддз
Не,че си грозна-просто позата,обувките ... 'баси предполагам не си на повече от 16 ... аз лично си се чувствам още детенце и никога не бих обула такива токове...

xaxxxx :) nice... ama az obojaam tokove.. niskite obyvki na mene sa mi grozni takiva nekvi... da kaeme imam samo 1 4ift niski i gi obuvam na nz si kolko vrmee... :o tva si e moqt stil.. btw az ne sam kazala 4e sam feshanka... pone ne se imam za real takava...
apa za pozata 8-) raz4eknato i izkriveno ruLz :lol:
повярвай ми ти си най яката у форума и у сфета и у насекъде :О:О:О :-) :-)

8-) epa mersi :-) :-)
btw Taste the rainbow ti qvno govorite za nekvi fakeri... 6otto real fashioni s eftini drehi nqma...
p.s. dydo s gorniq post cepi6 - istinata boli :lol:

IdiOtKa
02-17-2008, 15:18
на мен пък ми харесва да съм пропаднала ...ааахахахаха ...аиде почвайте наливките .... кажете ми колко съм тъпа, че съм била мърла и така нататък ...ахахаххаха

blacksheep
02-17-2008, 15:22
Прекалено се впрягаш.Всеки има прао да се облича и да живее както иска...и 1000 теми да напрайте за тях,няма да ги промените
Живей си живота и гледай себе си,пък другите да праят квото искат. ;)
точно така

emviii
02-17-2008, 15:23
на мен пък ми харесва да съм пропаднала ...ааахахахаха ...аиде почвайте наливките .... кажете ми колко съм тъпа, че съм била мърла и така нататък ...ахахаххаха


ebasiiii az kolko dulug post napisah a tii samo dva reda tolkos li ti dode na umniq mozuk be jina :lol: br br trqaa malko da obogatish znaniqta znachi .... 8)

PaSs1on
02-17-2008, 15:41
на мен пък ми харесва да съм пропаднала ...ааахахахаха ...аиде почвайте наливките .... кажете ми колко съм тъпа, че съм била мърла и така нататък ...ахахаххаха


ebasiiii az kolko dulug post napisah a tii samo dva reda tolkos li ti dode na umniq mozuk be jina :lol: br br trqaa malko da obogatish znaniqta znachi .... 8)
омг кфо се заяжда6 бе аз съм същата и ако имате нещо против нея то същото кат да имате проблем с мене мнението ми е абсолютно същото като нейното подкрепям я с 2 ръце :o

emviii
02-17-2008, 15:47
на мен пък ми харесва да съм пропаднала ...ааахахахаха ...аиде почвайте наливките .... кажете ми колко съм тъпа, че съм била мърла и така нататък ...ахахаххаха


ebasiiii az kolko dulug post napisah a tii samo dva reda tolkos li ti dode na umniq mozuk be jina :lol: br br trqaa malko da obogatish znaniqta znachi .... 8)
омг кфо се заяжда6 бе аз съм същата и ако имате нещо против нея то същото кат да имате проблем с мене мнението ми е абсолютно същото като нейното подкрепям я с 2 ръце :o

ne e spoks dai si malko relax :D men ne mi prechite veee ludi :) men ma draznite che sa nadahvat da troviqt feshionite ... kat neq trovi takafa i po edno vreme nema kvo da kaje ami sega???? :shock: :lol:

mhmhmhmhm
02-17-2008, 17:32
Оу,не!!
Тя отдели цели 5 минути,за да напише толкова дълъг пост
на 'разбираем' български език,при положение,че сега можеше да друса кючеци в "Амор"
А вие й отговаряте с два реда?!
Безсрамници

DisciplineAndOrder
02-17-2008, 18:18
nai- qka i moqq lqlqlq :P
---> po temata mamka mu abe vie druga rabota osven da se izjivqvate kat propadnali deca nemate li ???? XAXAXA emm hu be sq za kvo feshionite ne trovqt da rechem emotata postoqnno :) iskate li da vi kaja? shtoto ne izbivat kompleksi ot tqh :lol: a vie tuka ste nekva grupa 13 - 15 godishni zubita det sa nervat zako mackata s qkite obuvki i kusi gashti mi ze momcheto ? :shock: xaxaa i kvo sledva daite da si saberem zubi mafiqta na foruma det po cql den si sedime v nas i da narejdame :lol: po-leko li vi stana ??? mislq che ne ... Mnoo ste tupi i ogranicheni nal sa seshtate :lol: pak ako ne se seshtate eto az va svetnah ... :) i eto che pak tqraashe da izpisha tolkova bezsmisleni reda zarad nekva grupa kompleksari .... ako iskate i men da me izkritikuvate drehi neshty taka kakto wasntme_ ima si impulse ot dolo gledaite trovete se v gaza mi e :lol:

опазил ме Бог от тъпи путки като тебе

Rush_girl
02-17-2008, 18:46
Оу,не!!
Тя отдели цели 5 минути,за да напише толкова дълъг пост
на 'разбираем' български език,при положение,че сега можеше да друса кючеци в "Амор"
А вие й отговаряте с два реда?!
Безсрамници
+1 :D

emviii
02-17-2008, 18:54
Оу,не!!
Тя отдели цели 5 минути,за да напише толкова дълъг пост
на 'разбираем' български език,при положение,че сега можеше да друса кючеци в "Амор"
А вие й отговаряте с два реда?!
Безсрамници

xaxxxxaxaaxxaxaxaxaxaxaxaxa ne obicham da tancuvam kucheci no se radfam che se muchish ( da otbeleja muchish ) da se praish na ostroumna :razz: rabotata e v tva che nea kvo da kaje momicheto poeche ot dva reda seshtash li se ? trudno i e da misli nekvo :lol:

extreme_ hahhha dano naistina da te pazi ...

TellMeYourName
02-17-2008, 19:05
`ТвОеТо`бОнБоНчЕ шш ше ми пуснеш ли ? :smt047

wasntme_
02-17-2008, 19:16
`ТвОеТо`бОнБоНчЕ шш ше ми пуснеш ли ? :smt047
:? tq e samo moq be :P :-)

pebz
02-18-2008, 05:33
тея ФешЪни толкова са се впрегнали да следят модата,че чак не са разбрали кога са станали банални.Косата им от толкова изправяне е замязала на метлата на село.некви рошави ми варвят по пътя се едно турнадо минало.ае слаба работа.Тва са хора дето не са им се е обръщало достатъчно внимание и сега и да не искат то няма как дан го забележиш.имат си и голямо самочуствие но без покритие.пък за комбинацията на дрехи -ще остана безмълвна пред тях. тез хора нямат собствено мнение,копират от кадетото каквото видят.Теглят си снимки от perfekten... и после "Виж ма коя съм" ...ае както вече казах СЛАБО :D :-P

IdiOtKa
02-18-2008, 09:07
на мен пък ми харесва да съм пропаднала ...ааахахахаха ...аиде почвайте наливките .... кажете ми колко съм тъпа, че съм била мърла и така нататък ...ахахаххаха


ebasiiii az kolko dulug post napisah a tii samo dva reda tolkos li ti dode na umniq mozuk be jina :lol: br br trqaa malko da obogatish znaniqta znachi .... 8)
омг кфо се заяжда6 бе аз съм същата и ако имате нещо против нея то същото кат да имате проблем с мене мнението ми е абсолютно същото като нейното подкрепям я с 2 ръце :o
мно ясно тря се подкрепяме ....

а относно тва кои на кои се е дъхал , може малко да по спорим ..цялата драма в тази тема е че точно фешаните (в главните роли фешко) се дъхаше и заплашваше с думите от сорта "където ви видя ше ви бия ..." и така нататак ...имено заради това повечето хора бяха аноинг ... шото разбираш ли някво 16 годино пикливо дете ти разпраа как щяло да те пребие, само заради тва че не носиш някви маркови дрехи ...и естествено повечето хора бяха издразнени от простотията му .. 100% съм сигурна че не всички фешъни са такива , даже познавам супер свясни ..но просто заради такива лекенца като фешко всички си правят грешно мнение ..
ето сега и аз отделих 3 минути за пост ...

emviii
02-18-2008, 11:14
на мен пък ми харесва да съм пропаднала ...ааахахахаха ...аиде почвайте наливките .... кажете ми колко съм тъпа, че съм била мърла и така нататък ...ахахаххаха


ebasiiii az kolko dulug post napisah a tii samo dva reda tolkos li ti dode na umniq mozuk be jina :lol: br br trqaa malko da obogatish znaniqta znachi .... 8)
омг кфо се заяжда6 бе аз съм същата и ако имате нещо против нея то същото кат да имате проблем с мене мнението ми е абсолютно същото като нейното подкрепям я с 2 ръце :o
мно ясно тря се подкрепяме ....

а относно тва кои на кои се е дъхал , може малко да по спорим ..цялата драма в тази тема е че точно фешаните (в главните роли фешко) се дъхаше и заплашваше с думите от сорта "където ви видя ше ви бия ..." и така нататак ...имено заради това повечето хора бяха аноинг ... шото разбираш ли някво 16 годино пикливо дете ти разпраа как щяло да те пребие, само заради тва че не носиш някви маркови дрехи ...и естествено повечето хора бяха издразнени от простотията му .. 100% съм сигурна че не всички фешъни са такива , даже познавам супер свясни ..но просто заради такива лекенца като фешко всички си правят грешно мнение ..
ето сега и аз отделих 3 минути за пост ...

dobre be am togava zashto sa teq temi feshionite smai smeshni sazdadeni sa za da trovite feshionite nal??? ei tva en go razbiram :shock:

DisciplineAndOrder
02-18-2008, 14:37
extreme_ hahhha dano naistina da te pazi ...


тва като заплаха ли да го приемам? :razz:

TellMeYourName
02-18-2008, 14:52
extreme_ hahhha dano naistina da te pazi ...


тва като заплаха ли да го приемам? :razz:пази се миме :razz:

DisciplineAndOrder
02-18-2008, 16:48
extreme_ hahhha dano naistina da te pazi ...


тва като заплаха ли да го приемам? :razz:пази се миме :razz:


да бе,ше се запиша на курс по карате

monityY
02-18-2008, 17:00
Xx prav si.. I? kuf otgovor iskash?Xorata ne znaqt na koi svqt se namirat za da si smesvat taka stylovete.. Ako taq verno kucha marka moe se nareche style.. deba feshunite-emota i chalgarite-emota..Deba pozite,Deba.. Bate neska v reisa zad mene sedi nekfo tipichno emo,slusha emocore i az i se izkefih,sliza ot reisa i 1vata mi rabota e da pogledna drehite i ... vkluchitelno i ubufkite.. i poznaite? BOTUSHI S PUHCHETA! e na kfo prilicha tfA? oMg IDeshe mi da i otpera 2 shamara.. Kat ne moete da budete emota kfo se staraete ne staa taka? nz i az do kfa stepen sum.. Ama ne se namiram za poza .. Of mnoo se opletoh.. se taa

CuRly_Doll
02-18-2008, 17:47
Е,че то не е задължително да се прайш на емо.На някой пък може да му харесва определен елемент от облеклото на някое емо и да го взаимства,след това да го сложи на точното място в своя стил и даже ще е по-оригинално според мен. :)

ANTI
02-18-2008, 21:42
абе твоето бонбонче - кифло като не знаеш кои седи от другата страна по добре не лепвай етикети.
Де виде мафии и зубари на по 13, 14 (то може да има на толкоз години ама зубари ни вервам)
И тва дето некви се нервели , че неква като тебе - розова кифла им е зема гаджето. пробвай земеш некой метъл, пънкар, скин от неговото. най- малкото пича да не ти обърня фнимание.
а точно от това да се земат елементи от други стилове идва проблема, щото става една мазаниза и нищо повече (ни в клин ни в ръкав)
А щом секи да носи от другите стилове квото иска - подарявам си старите къбинки - в долу горе добро състояние, малко изтъркани ама са здрави.
По добре да изглеждаш пропаднало , отколкото префърцунено и лигаво.
пиийс

psychopath
02-19-2008, 00:17
ФеШъН РлЗзЗЗЗзЗЗЗ

Bolt_f
02-19-2008, 04:15
ФеШъН РлЗзЗЗЗзЗЗЗ и аз т'ва викам... иначе кой щяхме да плюем ако нямаше фешъни и емута (знаеше ли че има такова животно всъщност хахахахахах!) ?

emviii
02-19-2008, 10:51
extreme_ hahhha dano naistina da te pazi ...


тва като заплаха ли да го приемам? :razz:пази се миме :razz:


да бе,ше се запиша на курс по карате

hahahaha sushtnost neah tva v predvid :razz: ama ako iskash odi i na taikondo :razz:


ANTI hahahah tui kiflo e tolkova zabit i iztarkan izraz che nqma na de poeche... XaXaXa vij sq teq tuka det pishat tezi temi mislish li 4e sa golemi i tn i imat vaobshte socialen jivot ? Zamislql/a li si se ? Ami da ti kaja ima hora i hora na nqkoi ne im prechi da sa zanimavat s nqkoi ot dr stil :) prosto kato porasnat poechko horata ne se delqt taka kakto teenovete ;) (neka pod4ertaq 4e i az spadam kum grupa deca ) I nikoi ne e kazal che sum feshionka :D ... pone az ne se iam za takava...

PinkFloydSound
02-19-2008, 12:38
lol.......imate mn gre6no razbirane........fashion ozna4ava moderen 4ovek.........
Не ние имаме грешна представа... А тези, които се имат за модерни хора, тоест фешъните... Но работата е там, че те само се имат за такива... А такова чудо, "фешън" го има само в България... Никъде в чужбина няма да намериш такива изродчета... Дори и някои хора там да се обличат малко повече по модата, наистина ще си е по модата и ще е стилно...Абе за какво говорим всъщност...позьорщина си е това нашето :?

PinkFloydSound
02-19-2008, 12:49
на мен пък ми харесва да съм пропаднала ...ааахахахаха ...аиде почвайте наливките .... кажете ми колко съм тъпа, че съм била мърла и така нататък ...ахахаххаха


ebasiiii az kolko dulug post napisah a tii samo dva reda tolkos li ti dode na umniq mozuk be jina :lol: br br trqaa malko da obogatish znaniqta znachi .... 8)
омг кфо се заяжда6 бе аз съм същата и ако имате нещо против нея то същото кат да имате проблем с мене мнението ми е абсолютно същото като нейното подкрепям я с 2 ръце :o
мно ясно тря се подкрепяме ....

а относно тва кои на кои се е дъхал , може малко да по спорим ..цялата драма в тази тема е че точно фешаните (в главните роли фешко) се дъхаше и заплашваше с думите от сорта "където ви видя ше ви бия ..." и така нататак ...имено заради това повечето хора бяха аноинг ... шото разбираш ли някво 16 годино пикливо дете ти разпраа как щяло да те пребие, само заради тва че не носиш някви маркови дрехи ...и естествено повечето хора бяха издразнени от простотията му .. 100% съм сигурна че не всички фешъни са такива , даже познавам супер свясни ..но просто заради такива лекенца като фешко всички си правят грешно мнение ..
ето сега и аз отделих 3 минути за пост ...
е аз съм един от тях... да знайш.. подкрепям те с три ръце :-) фешкооо, и тука ли си почнал да се проявяваш :x :D

wasntme_
02-19-2008, 13:43
lol.......imate mn gre6no razbirane........fashion ozna4ava moderen 4ovek.........
Не ние имаме грешна представа... А тези, които се имат за модерни хора, тоест фешъните... Но работата е там, че те само се имат за такива... А такова чудо, "фешън" го има само в България... Никъде в чужбина няма да намериш такива изродчета... Дори и някои хора там да се обличат малко повече по модата, наистина ще си е по модата и ще е стилно...Абе за какво говорим всъщност...позьорщина си е това нашето :?
are be... ne dymai.. v kolko darjavi si bila?!?!!? navsqkade si gi ima stilovite grypi - > tva 4e sa malko po razli4ni ot tva deka se nosqt fashionite v bg, ne zna4i 4e polojenieto tam ne e takoa pak... ae ko sa obqsnqqm.... emo doll sa pisala... shh... :lol:

PinkFloydSound
02-19-2008, 13:55
lol.......imate mn gre6no razbirane........fashion ozna4ava moderen 4ovek.........
Не ние имаме грешна представа... А тези, които се имат за модерни хора, тоест фешъните... Но работата е там, че те само се имат за такива... А такова чудо, "фешън" го има само в България... Никъде в чужбина няма да намериш такива изродчета... Дори и някои хора там да се обличат малко повече по модата, наистина ще си е по модата и ще е стилно...Абе за какво говорим всъщност...позьорщина си е това нашето :?
are be... ne dymai.. v kolko darjavi si bila?!?!!? navsqkade si gi ima stilovite grypi - > tva 4e sa malko po razli4ni ot tva deka se nosqt fashionite v bg, ne zna4i 4e polojenieto tam ne e takoa pak... ae ko sa obqsnqqm.... emo doll sa pisala... shh... :lol:
да, пиша се :-D за което съжелявам, наистина... все пак ако не забелязваш рега ми не е отскоро...и не съм казала, че в чужбина ги няма същите стилови групи...но да речем...рядко ще срещнеш там човек с визия като на момичето на аватара ти /тоест ти/ :-D

wasntme_
02-19-2008, 14:34
lol.......imate mn gre6no razbirane........fashion ozna4ava moderen 4ovek.........
Не ние имаме грешна представа... А тези, които се имат за модерни хора, тоест фешъните... Но работата е там, че те само се имат за такива... А такова чудо, "фешън" го има само в България... Никъде в чужбина няма да намериш такива изродчета... Дори и някои хора там да се обличат малко повече по модата, наистина ще си е по модата и ще е стилно...Абе за какво говорим всъщност...позьорщина си е това нашето :?
are be... ne dymai.. v kolko darjavi si bila?!?!!? navsqkade si gi ima stilovite grypi - > tva 4e sa malko po razli4ni ot tva deka se nosqt fashionite v bg, ne zna4i 4e polojenieto tam ne e takoa pak... ae ko sa obqsnqqm.... emo doll sa pisala... shh... :lol:
да, пиша се :-D за което съжелявам, наистина... все пак ако не забелязваш рега ми не е отскоро...и не съм казала, че в чужбина ги няма същите стилови групи...но да речем...рядко ще срещнеш там човек с визия като на момичето на аватара ти /тоест ти/ :-D
Em normalno se pak.. nali sa se6ta6 4e v bg modata e s 1-2 godini nazad... ama da ti kaa ne e to4no tka... naprimer sestra mi /jivee v USA/ i kato mi vidq drehite... kaa 4e imalo takia s podoben stil i tam i tn... ae mn e otnositelno...

varnen4e
02-19-2008, 18:44
Абе САМО АЗ :D :-D

ANTI
02-19-2008, 21:00
абе вие кво само тея моди гледате. тцтцт не ви е срам.
аман.
Много се дразня на момиенца тип парис хилтан , много са ми лигави.

FunkyFresh
02-20-2008, 07:20
а бе wasntme_ некфо изкривяване на краката ти ли се е получило от тфоя ултра модерен стил 8-)

PinkFloydSound
02-20-2008, 13:58
lol.......imate mn gre6no razbirane........fashion ozna4ava moderen 4ovek.........
Не ние имаме грешна представа... А тези, които се имат за модерни хора, тоест фешъните... Но работата е там, че те само се имат за такива... А такова чудо, "фешън" го има само в България... Никъде в чужбина няма да намериш такива изродчета... Дори и някои хора там да се обличат малко повече по модата, наистина ще си е по модата и ще е стилно...Абе за какво говорим всъщност...позьорщина си е това нашето :?
are be... ne dymai.. v kolko darjavi si bila?!?!!? navsqkade si gi ima stilovite grypi - > tva 4e sa malko po razli4ni ot tva deka se nosqt fashionite v bg, ne zna4i 4e polojenieto tam ne e takoa pak... ae ko sa obqsnqqm.... emo doll sa pisala... shh... :lol:
да, пиша се :-D за което съжелявам, наистина... все пак ако не забелязваш рега ми не е отскоро...и не съм казала, че в чужбина ги няма същите стилови групи...но да речем...рядко ще срещнеш там човек с визия като на момичето на аватара ти /тоест ти/ :-D
Em normalno se pak.. nali sa se6ta6 4e v bg modata e s 1-2 godini nazad... ama da ti kaa ne e to4no tka... naprimer sestra mi /jivee v USA/ i kato mi vidq drehite... kaa 4e imalo takia s podoben stil i tam i tn... ae mn e otnositelno...
да, вярно е :) всеки има различен вкус, но някои просто се поуливат /нямам предвид теб/ :)

balistic_007
03-29-2008, 16:22
Абе хора не ви ли писна от ГАЗАРчЕта с розови блузки,смешни прически... герданчета и "Оригинални" очилца?
Всичките по суетни и от парижки госпожички.МЪЖЕ? :-k Аман от цигания... аман от чалгия аман от простотия... [-X [-X
Имайте свое мнение... не бъдете стадо

:)

iveto__91
04-05-2008, 14:06
jenite fe6anki nqkaksi moga da gi preodoleq oba4eeee mujete kato se napravqt...na ni6o ne prili4at.napravo sa mi protivniii.

Redo
08-09-2008, 08:10
Абе хора не ви ли писна от ГАЗАРчЕта с розови блузки,смешни прически... герданчета и "Оригинални" очилца?
Всичките по суетни и от парижки госпожички.МЪЖЕ? :-k Аман от цигания... аман от чалгия аман от простотия... [-X [-X
Имайте свое мнение... не бъдете стадо

:)
Няма нищо лошо в розова блузка.Ако живееш в 90-те това е цвят за жени,ако живееш в 21 век това е цвят за всеки.С останалото съм съгласен !

Izzy_
08-09-2008, 08:16
Има и такива,които са сладки,но има и такива,които са смешни..Все ми е едно,да правят к'вото искат. :?

Crissy [*]
08-09-2008, 08:32
Нямам нищо против тях.За мен са без значение.На някой им отива на други - не.

п.с.-Оня фешънчето Денислав от Мюзик айдъл има мн хубаво дупе :D :D :D

PinkFloydSound
08-09-2008, 08:35
ФьЕшЪнИтИиИ РуЛиРкЪъЪъЪ7!
ЛиЛявЪ БлюСкъЪ + ЖъЛ7ИиИ ГъщеТъЪъЪ = ШИК!
:oops:
СаКъм АуНчиИиИ фффФ ИмПуЛсъЪъЪъЪ! :oops:

sodomicdream
08-09-2008, 10:38
принципно нося това, което ми харесва и ми отива. Привърженик съм не на модните тенденции, а на изчистеното елегантно или спортно-елегантно облекло

GbSy
08-09-2008, 10:55
Нося каквото ми харесва и каквото ми отива, а не каквото е модерно...
Още повече, че лилавото, жълтото, зеленото и цикламеното НЕ СА модерни, просто някоя заблудена чалгарка е преценила, че цветовете си отиват и оттогава всичко живо ходи по този начин... Е, почти всичко...

П.П.:Не искам да обиждам хората, които слушат чалга!

П.П.2: Темата е стара!

AwwwSugar
08-09-2008, 11:38
пф мн са ми смешни тез говорят си ккато започваат с думата " муцка " обличат се като "емо " (бе направо като курви ,амам както и да е )праят се на метъли , емота,house маниаци ,а са си най-обикновени чалгари в даскало е пълно с такива :D :D :D :D :D :D

Pliok0019
08-09-2008, 12:51
Все ми е тая за тях, но не ги харесвам.

Lollip0pp_
08-20-2008, 19:23
тез фешани не ми понасят..особенно тези келеши 5-6 клас обули на майка си обувките на висок ток и вече аз съм най! и толкова смешно се обличат че ако сложиш един циганин и до него лепнеш едно такова странно същество..разлика няма да има...написали си че обичат хауса ,а се обличат като емота като се приберат у тях пускат Планета ТВ и въртят кючеците!е тва ся кво е?! :booooomb:

sladkish_14
08-20-2008, 19:48
Кой умник изрови тая тема :shock: :? .. Пък и вас никои не ви пита , какво ви дразни какво не , гледай те си живота и не се бъркайте в този на другите ... Като почнете с тези теми та чак досадни ставате , повръща ми се вече от мнението на задръстени деца , които висят по цял ден в къщи и тъйкато нямат грам самочувствие избиват някфи комплекси към по - готините .. На всичкото отгоре половината и повечето искате да сте като тях , но тъй като не можете ги презирате !!! Това му се вика завист !! Никой фешън не е тръгнал да пише за другите стилове , само емотата и някви метали се мотат тука с тея теми .. Като не можеш да ги разбереш какво им се бъркаш , не разбирам ? :? :-x .. Били такива - онекива еми , защо изобщо мислиш за тях не мога да си обесня .. :-x :-x :-x ..Пълни глупости , спрете да се занимавате с тези хора , защото колкото и да ги обиждаме , квото и да говорим те са красиви , така или иначе .. Не мога да кажа , че са някфи изпаднали и неподържани - точно обратното ... ТОЧКА .. Това ми е мнението по въпроса , завиждате ,,, Затова постоянно в устите ви са фешъните и хаусерите , пък те не завиждат на никой , защото всъщност няма закакво да завиждат примерно на някой метъл и не повдигат въпроса за тях ..

mhmhmhmhm
08-20-2008, 20:06
Нося каквото ми харесва и каквото ми отива, а не каквото е модерно...
Още повече, че лилавото, жълтото, зеленото и цикламеното НЕ СА модерни, просто някоя заблудена чалгарка е преценила, че цветовете си отиват и оттогава всичко живо ходи по този начин... Е, почти всичко...

П.П.:Не искам да обиждам хората, които слушат чалга!

П.П.2: Темата е стара!
много ми харесват лилаво,жълто,зелено и цикалмено в комбинация
нищо лошо не виждам :)

Sweet_Play_F
08-20-2008, 20:07
Мен ме кефят. :-P

xxxSnowflakexxx
08-20-2008, 20:07
Ми то ако става за въпрос най-много чалга има в тия "кучи марки".Аз ги разбирам перфектно....гледат прекалено много Планета ТВ и после си теглят от нета готик картинки и почват да се мажат с тонове грим ,правят си тъпи прически и си обличат клошарски дрехи било то момчета или момичета
много вярно!
+1 :-D :-D :-D

Isabelle
08-20-2008, 20:35
Ми ако тряа да тръгнем от името - фешън - модерен човек.. кво толкова против имате? :?

elena_k
08-20-2008, 20:40
Майко,колко тесноскроени сте всички,е почти всички,не е истина ......

LaPeNcEto0o
08-20-2008, 20:43
Прекалено глупав си за да асимилираш. :razz:

Redo
08-20-2008, 21:10
Майко,колко тесноскроени сте всички,е почти всички,не е истина ......
Тихо,че мисълта за теб ми се пренася в гащите :oops:

sladka__droga
09-07-2008, 23:15
Нямам нищо против тях.За мен са без значение.На някой им отива на други - не.

BigFakeSmile
09-08-2008, 08:58
ддз, аз не деля хората и мн не ми прави впечетление дали са Фешън, Емо, Сийн и т.н :? :-)

AItOo0
09-08-2008, 09:43
Ама , че тъпа тема ... кой както иска да се облича !

pOiSoN_kIsS_94
09-08-2008, 18:12
Не харесвам фешъните(по-скоро фешън бойс)но всеки има право да облича както си иска..и ако той си харесва стила всичко е окей :)

girl789
09-08-2008, 20:51
Какво разбираш под фешън аз лично разбирам модерен човек който просто е в крак с модата какво против толкова имате само завиждате пфффф

LadY_AnonYmitY
09-08-2008, 22:50
Аз лично не обичам товасмесване на стиловете,но за жалост в наше време всичко стана "Бой на негри в мрачна нощ!"Изобщо не ми харесват и фешънчетата и емотата по 1 единствена причина...-не мога да различа момче от момиче!Просто е ужасно...вие незнаете какви уроди неземни съм виждала! :razz: Имаже един пресичаше Витошка,аз бях с приятеля ми и го гледа...аууууууу...иииииба* мааму...тоз пичагатака си въртеше задника че щеше да се разкачи...ауууу... :shock: аз насъзнателно му се изсмях в лицето...но както и да е ...аз не определям хората по това кк се обличат и каква музика слушат...но не ме кефи просто защото е адски глупаво и Позйорско!Но в крайна сметка всеки има право да е такъв какъвто иска да бъде...Мерси за вниманието...!

amitq
09-09-2008, 10:19
abe 4estno kazano momi4eta koito se prawqt na takiwa powe4eto im otiwa....oba4e widq li mom4e s fon du ten pudra 4erni caisi tip muhata cece i kato gi mahne 4eren molif tonowe gel boi za kosa.......se 4udq ako hodq s edin takuf(slawa bogo 4e ne e tka) koi li e mujut wuw wruzkata.......az ne se capam s tolkowa grim i ne si prawq tolkowa 4esto pri4eski kolkoto toi.......neznam ako puk delim edna banq ili toaletno 6kaf4e koe 6te dominira.....negowiqt ili moqt grim i kozmetika.......e moje da mi usluji s nqkoi dr molif za o4i ili ako moita pudra swur6i......... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: ako za takiwa feshan4eta goworim. Naskoro dori 4uh edin razgowor "alo ti si tolkowa bawen izprawq6 si kosata po edin 4as pisna mi ot tebe we!" mom4eto koeto gowore6e po telefona be6e na susednata masa izrusen s feshan pri4eska fon du ten i pudra(e molif nqma6e slawa bogu) s wsiiii4ko rozowo bluzka bonboneno rozowo rozow kolan sus rozowo sur4ice kato toka rozowi 3/4 i rozowi maraton4ici......4e to az da gi obleka 6te mi sedqt po dobre(rusa sum rozowo mi otiwa) kajete mi za nqkwo takowa mom4e kwo wi e mnenieto.ZA MEN TOWA E JIW GEI I EDIN SUWET MOM4ETA BUDETE SI NORMALNI SPRETE DA SE BOQDISWATE NQKWI KOSICI.....pone predi bqha moderni raparite i si bqha mnogo po stoka ot tez fe6ani!

flowers_of_evil
09-10-2008, 11:52
Първо,въобще не разбирам къде е проблема ви с автора,хора:]
Ама той си е съвсем прав за себе си-живеем в свят на конфликти и човека е прав да си се възмущава за всичко-политика,литература,медии и всичко което НЕ му харесва.Това че той е избрал да се дразни от нещо толкова маловажно си е негова работа.Аз напълно те подкрепям-не защото са ми криви фешъните,а защото намираш достатъчно характер у себе си да се възмущаваш на каквото си решиш,без да се лигавиш и пропагандираш толерантност,защото това са отживелици.
В тоя живот нищо не е каквото трябва да е,затова винаги трябва да си казваш какво мислиш:]

sladkish_14
09-10-2008, 15:05
Не ги разбираш ! :-) :wink:

sweet_baby_cool
09-10-2008, 15:38
Прекалено се впрягаш.Всеки има прао да се облича и да живее както иска...и 1000 теми да напрайте за тях,няма да ги промените
Живей си живота и гледай себе си,пък другите да праят квото искат. ;)
+1 +1 +1

TheCookie
09-10-2008, 17:45
Все с тия фешъни все с тия емота,токио хотели,метъли и така...всеки прави каквото си иска и както си иска...и да са престарават и да не са престарават в обличането си тяхна работа...не си ти човека или някой от нас който да казва как трябва да се носи...всеки има право на избор..ама пък ии..нормално е всеки да иска да бъде модерен..и да носи модерни дрехи....не мога да разбера що падате толкова ниско..да ходите иии да упреквте кой как се облича... за мен е супер тъпо..що ти не си ли от тези които носят fashion clothes :?: :?: :?:

kriskata10
02-26-2009, 18:16
Колко завиждате.. :razz: :razz: То си има причина защото фешъните са в крак с модата а вие не обличате се като клошари.Завиждате защото когато някой фешън минава сички гледат него а не вас !!!И те ходят с по хубаши момичеета от вас!! 8) 8) 8) 8) 8)

chocoleptic
02-26-2009, 18:42
Колко завиждате.. :razz: :razz: То си има причина защото фешъните са в крак с модата а вие не обличате се като клошари.Завиждате защото когато някой фешън минава сички гледат него а не вас !!!И те ходят с по хубаши момичеета от вас!! 8) 8) 8) 8) 8)
8-)

Марш в пясъчника бе неосъзнато едноклетъчно!

rauwkost
02-26-2009, 19:38
МРАЗЯ ГИ !! Момчетата са пълни педали, а момичетата "КИФЛИ". В мойто даскало са само такива :( бъкано с кифли :o :?

Shiver
02-27-2009, 13:30
То навсякъде е пълно с фешъни и фешънки. По мое наблюдение голяма част от тях са особено прости хора, ама тяхна си работа. Правят се на много модерни, но резултатът е грозен.

Wrathchild
02-27-2009, 13:45
Колко завиждате.. :razz: :razz: То си има причина защото фешъните са в крак с модата а вие не обличате се като клошари.Завиждате защото когато някой фешън минава сички гледат него а не вас !!!И те ходят с по хубаши момичеета от вас!! 8) 8) 8) 8) 8)Мъж ми никога не е бил фешън. То и мина възрастта да е такъв, но нейсе. Факт е, обаче, че не са малко тези, които се опитват да задяват жена му. Включително епилирани гейчета... ама неееема!
Знаете само 'Вие завиждате'. За какво да ви завиждат? Ако искат да се обличат така, магазинчета бол, при това не на скъпи цени. Хайде стига сте се правили, че само от маркови магазини купувате... И магазини втора употреба има, някои от тях за маркови дрехи. Ако искат те ще са като вас. Начини има. Ако не искат, няма. И няма за какво да завиждат на нещо, което не се припокрива с техния вкус. Все едно аз да се смея на зелената коса на съседката с прическа стил Луи XIV, а тя да ми каже, че й завиждам...

varnen4e
02-27-2009, 19:57
Оф, абе вие нямате ли си работа?

xcomplicatedx
04-25-2009, 20:14
.......

mimsssssss
04-26-2009, 09:27
Прекалено се впрягаш.Всеки има прао да се облича и да живее както иска...и 1000 теми да напрайте за тях,няма да ги промените
Живей си живота и гледай себе си,пък другите да праят квото искат. ;)
+1

guinessgirl
04-26-2009, 09:32
стига с тия,бе

sladkish_14
04-26-2009, 09:43
Офф оставете най - накрая хората да бъдат такива каквито искат ,, Смотани комплексари такива :-x

fashion4etyy
04-26-2009, 13:02
Само завиждате на фешъните. 8)

Joc
04-26-2009, 13:17
Давайте им минуси в импулс.

Мен пък ме дразнят зле облечени хора... и не говоря за бедни, които нямат пари (там е разбираемо). Но хора с възможност да си купят нещо, но се обличат като селски ергени.
От кога да си направиш неква прическа е педераско не ми е ясно?
От кога момче, което се грижи за външния си вид е гей, пак не ми е ясно. Другото е, че има много хейтъри... мразя фешъните, мразя емотата, мразя метълите,пънкарите,рапетат а,кежуалите,скинарите,мона ините.

всеки прави каквото си иска, ще се дразните, когато някой ви каже как да се обличате а на вас не ви харесва.

billytalent
04-26-2009, 13:21
Само завиждате на фешъните. 8)

:razz: Каза го...вицът на годината!!!

smileforyou12
04-30-2009, 01:07
всеки си има свой стил на обличане 8)

Wrathchild
04-30-2009, 03:33
Не разбрахте ли, че на фешъните не им пука, че някой не ги харесва?
И фешъните не разбраха ли, че на тях пък никой не им завижда?

ifkataAa
04-30-2009, 12:47
Всеки има право да се облича и да живее по какъвто начин си иска.Аз също не харесвам емотата, но това си е техния живот и те сами решават как да го изживеят.Не съм и фешън, но не мога да разбера какво толкова ви дразни в тях.Най-нормални момичета и момчета, които обаче не се обличат като всички останали.Помислете, ако всички бяхме един стил, на където и да се обърнехме щяхме да виждаме клонинги.Все пак България е демократична държава и всеки има право на избор, тази тема каква е ? Клуб, в който да оплювате останалите хора, които по една или друга причина не са избрали вашия стил ли ? А не мислите ли, че някой може да не харесва вашия начин на обличане, вашите прически и прочие.Хайде сега като не ни харесва нещо, да пускаме теми "доло чалгарите" или "смърт за металите" ... всеки сам си решава какъв да бъде, не сте никакви, за да съдите хората !