PDA

View Full Version : pi6kane ?



6aes
07-09-2007, 22:31
imam problem..ot nqkolko sedmici me boli p****** po to4no tam otkadeto pi6kam edna takava gadna bolka i osobeno dokato pi6kam.. kato se izmiq mi e dobre no posle po4va mnogo silna bolka i mnogo stranna..sega dokato bqh v cikal ne me bole6e no zapo4na da mi svar6va i pak mnogo me boli.. i lo6oto e 4e mi se pi6ka prez 5min vapreki 4e ima 1-2 kapki nemoga da se sdarja i se napi6kvam :{{[ malko stranno zvy4i no e fakt :? :( :? :(
Imame v grada edin ginekolog no me e sram mnogo.. a i me e sram na kaja na maika i ako otidem, moje da razbere... 4e ne sam ..
i zatova se obyrnah kym vas dali imate nqkvo predpolojenie..
ako ne.. dobre nqma problemi samo da popitam
P.S. vse pak blagodarq

07-10-2007, 01:12
Otidi sama? A i da te e sram, i da ne te e sram, 6te ima da go pose6tava6 toz doktor, taka 4e nqma na4in :)

MiMcHeToOo
07-10-2007, 01:27
опитай се да помислиш от какво може да е причинено това.. пипала си се с мръсни ръце или нещо подобно ? няя как да не отидеш на лекар щото може да е нещо сериозно.. отиваш или сама или споделяш с майка си.. квото и да е ше тряя да отидеш нямаш друг избор..

alkobalko
07-10-2007, 05:34
Сигурно е някаква инфекция. Няма от какво да се срамуваш, става въпрос за здравето ти.

Schneeflocke
07-10-2007, 05:50
Това звучи като проблем за уролог, а не за гинеколог. Иди при личния си лекар, кажи му за болките си и го питай за направление за специалист.

07-10-2007, 06:16
Най-вероятно е цистит. Това е инфекция на пикочния мехур и уретрата. Лекува се с билки, ако е много инфектирал с антибиотик. Не се притеснявай ще се оправиш, но трябва да отидеш на лекар. Не е необходимо да е гинеколог. Отиди при личния ти лекар, той ще ти направи изследване - пишкаш в чашка, не е нещо сложно, и после ще ти предпише правилното лекарство. Получава се от замърсяване, настинка и някакви такива... Но трябва да отидеш на лекар ПО НАЙ-БЪРЗИЯ НАЧИН, защото може да стане лошо

heely
07-10-2007, 06:20
naistina moje da e cistit,i az imah takaf problem i beshe ujasno.sledvashtiq pat vij dali nqmash krav primesena s urinata (savsem malko e),ako da,nai veroqtno e tova i nqma da ima nujda da poseshtavash ginekolog ili urolog,men me pregleda samo lichnata mi lekarka i mi predpisa antibiotici i vitamini.

07-10-2007, 06:32
za bolejkite ne sam siguren no za 4estoto pishkane predpolagam 4e e vazmojno ot nastinali bubreci...

palomaaa
07-10-2007, 08:04
мен когато ми е хладно-постоянно ми се пишка,а когато съм много изнервена и притеснена-постоянно ми се пишка,ама както ти казваш нищо не излиза-по 1,2 капчици...

SexYLipS
07-10-2007, 20:25
mi zna4i i as imah tak1v problem za izvestno vreme...nqkade 3-4 dena, no posle sprq.taka i ne razbrah za6to stava taka...no moq savet e da poseti6 genekolog...nai dobre 6te e i ste b1de6 nai-sigurna, tova 4e te e sram da nete pritesnqva.isbira6 si edna sutrin-taka da e o6te pusto, da nqma hora, i otiva6.obqsnqva6 to4no na lekarq/kata i te ste ti pomognat 100%-tovo.Uspeh ti jelaq \:D/

SpOrTs_GiRl
07-10-2007, 20:28
Сигурно е някаква инфекция. Няма от какво да се срамуваш, става въпрос за здравето ти.
Дам.. непременно трябва да отидеш. :wink:

namina
07-10-2007, 20:39
imam problem..ot nqkolko sedmici me boli p****** po to4no tam otkadeto pi6kam edna takava gadna bolka i osobeno dokato pi6kam.. kato se izmiq mi e dobre no posle po4va mnogo silna bolka i mnogo stranna..sega dokato bqh v cikal ne me bole6e no zapo4na da mi svar6va i pak mnogo me boli.. i lo6oto e 4e mi se pi6ka prez 5min vapreki 4e ima 1-2 kapki nemoga da se sdarja i se napi6kvam :{{[ malko stranno zvy4i no e fakt :? :( :? :(
Imame v grada edin ginekolog no me e sram mnogo.. a i me e sram na kaja na maika i ako otidem, moje da razbere... 4e ne sam ..
i zatova se obyrnah kym vas dali imate nqkvo predpolojenie..
ako ne.. dobre nqma problemi samo da popitam
P.S. vse pak blagodarq



може да е цистит и аз съм имала =P~

07-11-2007, 19:55
i az imam s16tiq problem to4no predi 1 sedmica zapo4na i v4era bqh na lekar po tazi pri4ina..okaza se 4e sam napraila cistit sled kato me pregledaha na exograf ..taka 4e mila spox! idi pri li4niq si lekar razkaji mu kakvo ti e i bi trqbvalo da ti dade napravlenie za exograf4eto i tam 6te ti predpi6at nqkoi lekarstva 6a se izr1si6 dosta kinti moite hap4eta mi struvaha 40 lv ama spox 6a se oprai6. i nedei otlagai pove4e !!!! riskuva6 da ti stigne do b1brecite O:) =; :P

07-11-2007, 19:57
... a i spox pri men ne razbraha 4e ne sam devstvena taka 4e pob1rzai da ide6 na lekar !!!! =; =; =;

DeAd_LooSeR
07-29-2007, 13:14
Може да имаш някаква инфекция,което е опасно.Затова отиди на гинеколога сама. 100% ще те е срам ,но те там са свикнали!

07-29-2007, 18:30
Ni6to stra6no nqma. Tova e leka forma na cistit. Az go polu4avam kato nastina 2-3 puti v godinata i se opravq za po 3-4 dni. Ili si poiskai lekarstvo ot aptekata za cistit, ste ti mine za 24 4asa, ili idi na lekar ( koeto e po-dobriq variant). Kaji i na va6te, tova nqma ni6to obsto sus sexa, a s tova 4e hodis s gol krust [-X

GirL{P}
07-29-2007, 18:45
Миличка аз бях по същия начин много ми пареше и ме болеше докато пишках и ми се пишкаше и на мен през 2 мин мн гадно :( и после след 2-3 дена изпитах УЖАСНА болка в бъбреците и ходих на изследвания при личната и тя ми изписа едни хапчета не си спомням как се казваха ама ти препоръчвам да отидеш ако не при гинеколог поне при личната щото и аз като теб не казвах на мама за да не ме заведе на гинеколог и да разбере че не съм девствена сега като се сетя кво ми беше ... :cry: по добре върви на време не чакай :idea: Успех :wink: