PDA

View Full Version : Haresvam 3 MOMICHETA a hodq sas 4-ta !



Edincho Prostakov
07-09-2007, 23:19
Seriozno sam obarkan ](*,) ! Imam gadje,koeto ne haresvam,obache haresvam drugi 3 momicheta.Ednata e ot drug grad,drugata ma ima za dobar friend a 3-tata ne ma haresva... neznam ko da praq i az veche,nito pak kak stana tas raota obache va molq za saveti koito ima "opit" v takiva ili podobni sluchai...

thefreak
07-09-2007, 23:26
Изчакай просто....

nasty_f
07-09-2007, 23:31
Боже мой,още не мога да разбера,как може да има хора,които да ходят с някого и да не го харесват!Остави "приятелката си",няма смисъл да нараняваш момичето!Така ще е по-добре и за двама Ви,дори после да си останеш сам,ще ти е по-добре!А за другите три момичета...Кофти положение.Аз бих пробвала с това момиче,което "не ме харесва",защото стават обрати на съдбата и може да започне да изпитва някакви чувства към теб.Но,ако забележиш,че нещата не вървят на добре я остави и не й ходи по гъза,защото ще се влюбиш много,а в същото време ще знаеш,че това е една изгубена кауза.Има и други момичета все пак,не са само тези 3те.Създай нови запознанства и виждай твойте "любими" по-рядко и ще забравиш за тях.

Gostqnin
07-09-2007, 23:51
Samo da kaja che taq koqto "ne ma haresva" e chalgarka a az sam metal obshto vzeto.No tq e mnogo qka.. Pak tazi koqto ma ima za golqm friend e metalka i imame mnogo obshto, no prosto ne gleda taka na men i mii typo...

nasty_f
07-09-2007, 23:55
Ти не си ли разбрал,че хората не се делят на чалгари,рапъри,метъли и т.н.Вече ми писна от подобни изцепки честно казано.Ако харесваш примерно едно момиче,но е много бедна и се облича съвсем скромно,не гласи въобще, а ти си пълната противоположнтост,но въпреки това я обичаш това ще те раздели ли с нея.
А от друга страна тази "чалгарка" може примерно да не харесва нещо в стила ти,не само на обиличане.

lilcheto
07-09-2007, 23:56
Защо да не можеш да зарбереш как така има такива хора, които ходят с гаджетата си без да ги харесват? Харесвали са ги преди, но чувствата им са се изпарили с течение на времето. Ходят от повечв време и не могат да скъсат етака, още повече, ако човека не иска да остане сам. А ко не иска да е сам, а не може да е с момичето, което харесва ..... какво да стои сам ли? При условие, че може да бъде с някой, който държи на него. Незнам това си е мойто мнение, но ....

07-10-2007, 00:04
Ти не си ли разбрал,че хората не се делят на чалгари,рапъри,метъли и т.н.Вече ми писна от подобни изцепки честно казано.Ако харесваш примерно едно момиче,но е много бедна и се облича съвсем скромно,не гласи въобще, а ти си пълната противоположнтост,но въпреки това я обичаш това ще те раздели ли с нея.
А от друга страна тази "чалгарка" може примерно да не харесва нещо в стила ти,не само на обиличане.

Horata ne se delqt no interesite im , horata s koito sa sabirat , nachina im na oblichane, razbiraniqta im otnostno nqkoi ne6ta sa mnogo razli4ni i prosto metal sas 4algarka ne vari... tq sa sabira sas hora deto mrazqt metali , az pak povra6tam na 4alga...i nestava . No tova sega nqma tolkova golqmo zna4enie...Ako moje nqkoi mi dade SAVET a ne da mi 4ete konsko 6te se radvam... \/

nasty_f
07-10-2007, 00:16
Ти не си ли разбрал,че хората не се делят на чалгари,рапъри,метъли и т.н.Вече ми писна от подобни изцепки честно казано.Ако харесваш примерно едно момиче,но е много бедна и се облича съвсем скромно,не гласи въобще, а ти си пълната противоположнтост,но въпреки това я обичаш това ще те раздели ли с нея.
А от друга страна тази "чалгарка" може примерно да не харесва нещо в стила ти,не само на обиличане.

Horata ne se delqt no interesite im , horata s koito sa sabirat , nachina im na oblichane, razbiraniqta im otnostno nqkoi ne6ta sa mnogo razli4ni i prosto metal sas 4algarka ne vari... tq sa sabira sas hora deto mrazqt metali , az pak povra6tam na 4alga...i nestava . No tova sega nqma tolkova golqmo zna4enie...Ako moje nqkoi mi dade SAVET a ne da mi 4ete konsko 6te se radvam... \/
А може и да намериш общи интереси с нея.Различното е само,че слушате различна музика.Остави дрехите,те не правят човека...Просто,като сте заедно не слушайте музика :lol: Не ми се вярва да слуша само чалга.И не чета консто на никой,просто се подразних.

07-10-2007, 00:37
To i biv6ata mi be6e 4algarka no prosto i 2mata sa haresahme...makar 4e nakraq ma otbqgva6e 6tot nqkaf 2 godini po malak ot mene i bil " simpati4en "... no i tova e druga tema ;) . No osven tova tq haresva ...hmm kak da kaja, PO GOLEMI i nemislq 4e 6te stane.. no nqma zna4enie. Az oficialno sa otkazah ot neq poradi na4ina po koito ma precakva vav blizkata sedmica-dve.. Tq samo ma razigrava i tva e jalko da sa makna sled neq... DO tuka 4ma razbraha 4e q haresvam no tq ne vdqna o6te ni6to.. TA KAKTO I DA E. Smqtam da vloja vsi4ki usiliq kam "metalkata" za6toto spokoino bih kazal 4e sas neq imam pove4e ob6to ot kolkoto sas samiq sebe si ! :roll: Brqq az cql roman napisah !

BAYO
07-10-2007, 01:38
Начи най-якото е , ако се фанеш и с 4-те на хорото без да знаят една за друга.

Инак по принцип, щом моеш да избираш и те са навитак, реди една след друга :>

Дефакто ... с коят искаш, с тая, я да не съм баа Ванга
:::

07-10-2007, 07:09
хвани си пета, за да ти се изясни положението :-D .

flowerlina
07-10-2007, 07:30
Боже мой,още не мога да разбера,как може да има хора,които да ходят с някого и да не го харесват!Остави "приятелката си",няма смисъл да нараняваш момичето!Така ще е по-добре и за двама Ви,дори после да си останеш сам,ще ти е по-добре!А за другите три момичета...Кофти положение.Аз бих пробвала с това момиче,което "не ме харесва",защото стават обрати на съдбата и може да започне да изпитва някакви чувства към теб.Но,ако забележиш,че нещата не вървят на добре я остави и не й ходи по гъза,защото ще се влюбиш много,а в същото време ще знаеш,че това е една изгубена кауза.Има и други момичета все пак,не са само тези 3те.Създай нови запознанства и виждай твойте "любими" по-рядко и ще забравиш за тях.

Съгласна съм

koalka
07-10-2007, 09:28
Малее, каква каша...
Първо по-добре стани наясно с чувствата си и тогава реши с коя искаш да бъдеш. :wink:

sasha_90
07-10-2007, 09:35
1.Защо ходиш с момиче,което не харесваш?Страх те е да си сам?!Или няма кой да ти прави кефа(знаеш кой :-D )?!
2.Объркан си?Тогава си остани сам!За да не страдат невинни.