PDA

View Full Version : Moderated:Начинаеща съм в секса. Интересувам се от...



07-10-2007, 07:01
Zdraveite, imam nqkolko vapros4eta:

1. Predi nqkolko dni pravih sex za parvi pat, ima6e malko krav, oba4e na vtoriq pat (na drugiq den) pak ima6e i toi kaza, 4e dori e bilo pove4e ot parviq pat. Normalno li e?

2. Poneje sam naistina neopitna i ponqkoga neznam kakvo da pravq ili kak da reagiram i dokato go pravim prosto si di6am 6umno, ako moje taka da se kaje i vaprosat mi e dali toi razbira, 4e mi e hubavo?

3. Drugo koeto neznam i mi e mnogo stranno e kakvo da pravq dokato toi si slaga prezervativa? (znam 4e e glupavo #-o )

Tova e zasega, a pak posle, ako se setq moje da pitam za o6te ne6to O:) . Mejdu drugoto, zabravih da kaja, 4e toi ima dosta opit i mislq, 4e zatova se pritesnqvam tolkova, za6toto toi e bil s mnogo momi4eta, a na men vsi4ko mi e za parvi pat. 10x

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

FelisDirus
07-10-2007, 07:23
1. Predi nqkolko dni pravih sex za parvi pat, ima6e malko krav, oba4e na vtoriq pat (na drugiq den) pak ima6e i toi kaza, 4e dori e bilo pove4e ot parviq pat. Normalno li e? - Нормално е.

2. Poneje sam naistina neopitna i ponqkoga neznam kakvo da pravq ili kak da reagiram i dokato go pravim prosto si di6am 6umno, ako moje taka da se kaje i vaprosat mi e dali toi razbira, 4e mi e hubavo? Какво ти пука дали той разбира?! Важното е какво ти е на теб. Ако не е някой пълен олигофрен - ще разбере.

3. Drugo koeto neznam i mi e mnogo stranno e kakvo da pravq dokato toi si slaga prezervativa? (znam 4e e glupavo #-o ) А трябва ли да правиш нещо?! Слагай му го ти - така ще си намериш работа, ако това ти е зорът.

HaPySHeH
07-10-2007, 07:24
1 тфа е нормално,химената ти не е била достатачно разкасана при парвия пат
2. дишаш значи едно момче немож да разбере от тфа че натеб ти харесва! защото сяко едно момиче диша шумно докат е е*бът е освен ако не е некфа кър*ва дет има мн години сташ и него усеща!
3.ми ко да прайш сможи му го ти бе

palomaaa
07-10-2007, 07:51
1-да нормално е
2-предполагам,че разбира
3-това са няколко секунди,можеш да го целуваш или да го галиш или де да знам,просто да изчакаш

bebito0o
07-10-2007, 07:55
1- normalno e
2-pu6kai si tfa gi vazbujda i toi 6te razbere 4e ti e hubavi :wink:
3-ami opravi 4ar6afite na legloto ili zastani v nqkoq gotina poza...izmisli ne6to :wink:

FelisDirus
07-10-2007, 07:58
1 тфа е нормално,химената ти не е била достатачно разкасана при парвия пат
2. дишаш значи едно момче немож да разбере от тфа че натеб ти харесва! защото сяко едно момиче диша шумно докат е е*бът е освен ако не е некфа кър*ва дет има мн години сташ и него усеща!
3.ми ко да прайш сможи му го ти бе


Един химен => хименът, а не една химена (за да кажеш химената) - Химена има само в латиноамериканските сериали!

lyly_lili
07-10-2007, 08:02
:-D ами докато той си слага презерватива и ти няма кво да правим можеш да си чоплиш семки ако искаш :smt045
Moderated by krem4et0
т.11 от Правилата на форума!

krem4et0
07-10-2007, 08:20
Престанете!!!!!
по темата-нормално е да има кръв през първата година от половия ти живот, а може и на 20-тия ти акт да се случи. Не се притеснявай.
По време на акт можеш да охкаш, пъшкаш, но най-вече да се отпуснеш. не е нужно да е нещо заучено, а както ти идва отвътре.
Той си слага презерватива за секунди. можеш просто да го гледаш и ли да го галиш по гърба да речем.

lyly_lili
07-10-2007, 08:24
е кво тя пита кво да прави докато той си слага презерватива и ние и даваме отговор....то си е по темата

lyly_lili
07-10-2007, 08:33
:smt023 :smt023 :smt023 а пък нали ни пита момичето....ние просто сме добри и отговаряме като даваме възможности а не като повечето''използвай въображението си''

krem4et0
07-10-2007, 08:33
Несериозни са. За това.