PDA

View Full Version : Moderated:Маска за изтощена коса



LoVe_Is_EvErYtHiNg
07-10-2007, 07:06
Takaaam, pyrvo zdrasti na si4ki i posle po sy6testvo :) na4i interesuvam se za maika mi, smis neinata kosa e izto6tena mn, super tretirana i taka natatyk. Tq kaza 4e trqbva da si napravinqkfa smes da si opravi malko kosata. az re6ih da vipopitam :) Taa vyprosa mi e sledniq: kfa moje da e taq adska smes, koqto da i pomogne :) mislq 4e trqbva da ima zehtin, amaa ne sym mn ubedena. Mazilata, koito UJ pomagat sa super skypi, taka 4ee pls ako nqkoi znae ne6to da help :) Mersi mn

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

pinks
07-10-2007, 07:11
гас, оцет и мас... само тва знам (смисъл не знам пропорций)
помага.
държи се около 1 и 30 - 2 часа после се мие 4-5 пъти с шампоан и се изплаква мн добре

namina
07-10-2007, 08:06
Takaaam, pyrvo zdrasti na si4ki i posle po sy6testvo :) na4i interesuvam se za maika mi, smis neinata kosa e izto6tena mn, super tretirana i taka natatyk. Tq kaza 4e trqbva da si napravinqkfa smes da si opravi malko kosata. az re6ih da vipopitam :) Taa vyprosa mi e sledniq: kfa moje da e taq adska smes, koqto da i pomogne :) mislq 4e trqbva da ima zehtin, amaa ne sym mn ubedena. Mazilata, koito UJ pomagat sa super skypi, taka 4ee pls ako nqkoi znae ne6to da help :) Mersi mn



така : първо: да престане да я третира най-важното! :-$
после до като се къпе плоква едно сорово яйце около 15минути седи с него и го мие после...........може да звучи смешно но действа....... :-$

krem4et0
07-10-2007, 09:22
да направи това:
Смесват се 3-4 лъжици зехтин(за коса средна дължина),1-2 лъжички мед, 1 жълтък от яйце(без белтък,защото от топлата вода ще се посвари и ще е гадно), валко билкова отвара(аз ползвам лайка( и малко кисело мляко. Ако е рядко се слага и брашно. на рецепта за сладкиш прилича. нанася се по косата, чака се около 20 минути и се измива. Невероятен блясък, жизнена, мека..........

LySiTyYy
07-10-2007, 11:48
da si mie kosata s jaltak ot qice i kiselo mlqko tova e kato 6ampoan