PDA

View Full Version : Любов ? ...



bolnoty
07-10-2007, 10:44
Пфф ... историята ми е дълга и от чудене какво да правя си помислих да пусна една тема тук и да видя какво ще ми кажете вие ... значи имам регистрация в един сайт за запознанства, моя приятел също има ... и един ден ми пише едно момиче, обаче аз не я приемам така ... смисъл не я зарибявам ... в същото време тя си писа с моя приятел и дори се срещнаха на кафе, обаче друга подробност е, че моя приятел си има сериозно гадже от 3 години и ей така излезе на кафе с въпросното момиче ... разбрах, че го е целунала там и много го е харесала ... обаче тя продължи да си пише с мен, защото харесваше и мен ... аз като разбрах, че ходи с него и ми стана леко неудобно и гадно, защото аз я бях харесал също. Оказа се, че тя има някакъв друг "бивш" и искала да му напише sms, че и липсва по някакъв начин, но го пратила на моя приятел и той и се разсърди и не и вдигаше телефона и въобще нищо, но ние с нея започнахме да си пишем и просто много ми харесва ... влюбих се в нея и ужасно много се привързах към същноста и ... определихме си среща малко по-късно и се видяхме и още от първия път се целунахме ... и така няколко дни беше страшно хубаво ... тя обаче не можеше да забрави моя приятел и ми каза, че още го обича ... сърдих и се известно време, защото аз така я обичам, а тя постоянно ме наранява ... и тя ми каза, че ще го забрави, но после разбрах, че отново му пише съобщения в сайта за запознанствата ... и то от типа "не мога да те забравя - обичам те" - но обяснено по-много по-силен начин и така ... и аз щях да скъсам с нея, но тя просто много държи и на мен ... страшно много бих казал ... казва ми, че просто съм бил "идеален" за нея ... и и е много приятно с мен ... наистина ме обича и си личи ... сега след последния ми проблем с нея, когато му беше писала ... аз го направих на голям проблем и за малко да скъсаме ... но ето, че не сме ... тя ми се обаждаше, но аз не вдигах телефона, и когато ми писна го вдигнах и я питах защо така ми звъни и тя искаше последен шанс и аз и го дадох с доста заобикалки - тя ми каза, че ще се опита да забрави този моя приятел ... и сега сме на този период с нея ... тя де - опитва се да го забрави ... и не мисля, че е с мен просто ей така ... наистина ме обича и много е привързана. Съжалявам ако съм ви отегчил с нещо ... просто трябваше да го напиша това ... улекна ми като, че ли ... ако някой иска да каже нещо по въпроса нека го направи ...

anny_vv
07-10-2007, 11:21
Istoriqta ti e dosta dulga i oburkana!Ne znam tursi6 li suvet no az 6te ti dam moq.Spored men si stradal mnogo pokraj neq i mislq 4e stradaniqta ti 6te produljat.Trqbva da sedne6 i da govori6 s neq.Trqbva da si tvurd i da i obqsni6 4e ti iska6 da si s neq i ne iska6 da q deli6 s nikogo.V krajna smetka re6enieto si e nejno.Qvno za neq ti ne si edinstven.Ima 2ma biv6i koeto e mnogo.Ako se naloji se razdelete za izvestno vreme za da razbere tq iska li da e s teb ili ne.Tova e moqt suvet!Uspeh!!!

Sisilota
07-10-2007, 11:30
Кофти ситуация, напомня ми за една моя приятелка която така върти момчетата... Всичките ги обича, всичките са и мн мили, не иска да нарани никой от тях, но и не иска да избере никой...
Честно казано на такъв човек.. как да вярваш? Утре може и на теб да направи същия номер? Но все пак т'фа е любовта...
Само да не съжаляваш после ;)

bolnoty
07-10-2007, 11:36
Мерси за съвета, но аз не веднъж съм сядал и съм говорил с нея ... и сега вече мисля, че го забравя, но има пак някакъв шанс да му пише и ако го направи тогава ще скъсам с нея ... горе може и да не съм споменал, но и аз много я обичам, неините думи са такива: "след като той ми пречи на щастието с теб ще го забравя ! ... какво ми е дал той - нищо ... не знам защо го обичам ... просто трудно забравям ..." и говорим и тя дори се чувства безсилна ... просто има чувството, че не може да ме задържи при нея ... еми дано го забрави - ако не аз ще забравя нея ... въпреки, че ще е трудно ... пфф ... гадно е да смяташ някого за всичко, а той тебе не ... е уж и тя, но незнам вече ... сега се обичаме, но просто имах нужда да кажа всичко това... благодаря за това, че се намери някой, който да го прочете ...

koalka
07-10-2007, 12:07
Така си ви разиграва момичето, че просто няма къде, а вие просто не се усещате. :wink: На всичкото отгоре и ви лъже, че ви обича или поне обича приятелят ти, въпреки това обаче излиза с теб.Как става тази работа?На всичкото отгоре и сте се целували.Запази си достойноството и не се виждай повече с нея.За какво ти е само да те разиграва и най-накрая и двамата да ви зареже.Може да ти липсва, да я харесваш много, но с времето ще я забравиш и ще си намериш друго момиче.И тая история с бившия...това момиче не знае какво иска...

bolnoty
07-10-2007, 12:17
ние с нея сме вече месец и нещо и тя по всички начини ми показва, че ме обича ... дори ми пише разни историики ... абе наши неща ... но не е така, че чак да ме разиграва ... тя сега е с мен и иска само мен ... мъчи ме споменът и за него и ми е трудно да преглътна, че още го обича и се мъчи да го забрави ... ние с нея не се караме ... единствено се разправяме понякога затова, но мисля, че ако го нямаше този проблем щяхме да сме си идеални отвсякъде ...

koalka
07-10-2007, 12:31
Ти си луд, ако й вярваш, че ви обича и двамата.Уж обича единия, а се целува с друг, това са глупости, а ти продължаваш да й вярваш. #-o
Двама души не е възможно да обичаш по онзи специален начин.
Може просто да те харесва...

bolnoty
07-10-2007, 12:36
ти не си разбрала ... тя го е целувала само веднъж и това беше като се запознаха ... аз тогава не я бях виждал дори още ... сега просто е като "отшумяла история" за нея и и помагам да го забрави, защото ако не и помогна аз - няма да бъде с мен, както аз си искам ;)

ledenakrasota
07-10-2007, 12:52
:smt108 :smt047 Тя обича тоя.....па си пише с мен.....па има бивш......па тоя дет го харесва ми е приятел.....па тръгна с мен.....ама бича приятеля ми.......голяма сапунка. :smt005 но и гадна ситуация.

"и тя ми каза, че ще го забрави, но после разбрах, че отново му пише съобщения в сайта за запознанствата ... и то от типа "не мога да те забравя - обичам те" - но обяснено по-много по-силен начин и така ..."-та тя ти вика,че ще го забрави,ама му пише пак зад гърба ти и то думи дет трябва на теб да казва :smt011
Ако държи на теб на секундата,колкото и да е хлътнала по другия би трябвало да го забрави :smt019 Да бяга от него,като от чума :wink: Но,ако найстина обичаш някой много силно не трябва да подтискаш чувствата,защото веднъж направиш ли го следващият път,като се видят.....И какво щастие можеш да имаш с някой,ако не изпиташ тези чувства,който имаш към друг,а към човека до себе си не ?!? :smt017 :smt017

koalka
07-10-2007, 12:53
А нали и уж него обича?

ledenakrasota
07-10-2007, 12:57
[-X [-X За мен Любов може да се изпита само към един :-k Незнам какво разбира момичето от тази дума :-k Може да изпитва влечение,ама към кой :smt017 :smt017 :smt017 Обърках се :smt011 :-#

bolnoty
07-10-2007, 12:58
аз не съм подтискал чувствата и ... просто си изразявам моите и когато тя разбра, че я режа и наистина се помъчи да го забрави и от последния път, когато ми каза не е писала - ме обича повече от преди ... смисъл изразява го повече ... както и да е мерси за мненията - историята е много по-сложна, защото ние не сме се видели просто ей така и да се харесваме на външен вид ... ние е познаваме от няколко месеца и е по-сложно ... благодаря пак за помоща ... ;)

Bebun
07-10-2007, 15:01
Това момиче май ОБИЧА ВСИЧКИ :---) :D Та нали смята, че си идеален за нея, тогава защо не обича "идеалния", а още мисли за другия. Че и трети има замесен, ама че тя си е направо запасена с гаджета - ти я късаш връща се при приятеля ти, той не я приема - нищо има си по-бивш... :smt005 Сега е с теб, докато се появи следващият "г-н идеален" ... но ти си знаеш най - добре, щом мислиш, че такъв човек е способен да те обича истински... аз ви пожелавам успех

BeBsItO
07-10-2007, 15:19
ei edin savet oyt mene : BQGAI DALE4E OT TVA MOMI4E,NI6TO NQMA DA SE POLU4I!!! TQ SAMATA NEZNAE KAKAVO ISKA!!!

Nafarforiii
07-10-2007, 19:46
зарежи тъпата па4а преди съвсем да си се зарибил по нея и да бъдеш наранен още по-лошо