PDA

View Full Version : Moderated:Искам среща, но вече съм отказвала не една



miss_planeta_sexy
07-10-2007, 11:36
imam sledniq problem ili po skoro i az ne znam kvo e.......................
predi okolo godina malko pomalko... ot edna fr-ka vidqh na balon4eto v skype-a i edin nick na edno mom4e nali addnah go na ebavka ili po skoro e taka za momenta. sled tva go bloknah za okolo nqma i polovin den mai. i ve4erta pak go dobavih.. i ot togava si lafihme vseki den i to nali na vsqkvi temi....a typoto e 4e sme si pisali tolkova mnogo vreme s nego i toi neprekusnato aide da se vidime aide aide oba4e az sam malko smotana s glavno S i vinagi kazvah mi moje da a dobre i vse otklonqvah temata.. typoto e 4e NE sam ZA 4at sre6tite super mnogo protiv sam a ne znam kvo mi stana onzi put 4e go add.. predi okolo mesecnego go nqma6e tam be6e nqkude zaminal i mene po4ti me nqma.sega mn iskam da se vidime ama ne znam kak da mu go kaja a pak i me e sram kolkoto i da e typo 4e ne go gledam v o4ite vs mi kazvat kvo ti puka nali ne go gleda6 ama ne sam takav 4ovek ne znam kak da mu go kaja sram me e koeto e dosta netipi4no za men. moje bi ot tva 4e sam spodelqla mn li4ni ne6ta bez da
iskam i posle kato se zamislq si vikam ohh za kvo go napravih ne tr ne6to vytre6no me kara6e o6te kogato go bloknah bez da ima pri4ina. toi sa6to mi e iskal nekvi saveti daje be6e trygnal s nqkva i me pita6e kak kvo 6to.. sega ni6to ne znam po4ti vsmisal pi6e mi super rqdko i to nekvi mnogo stranni i zaka4livi ne6ta ot koito az onemqvam :O :shock: .............. a na tazi fr-ka ot koqto vzeh skype-a mu ne moga da i imam doverie 6toto ne se pz mnogo dobre a pak i toi znae 4e az se pz s neq i 6te e tupo 4rez neq kato znam kva e 6matka.... ne znam kvo mi stava mislq si za nego non stop a ne iskam da go pravq kazvam si ne tr da mislq za nego ne biva ama....
kvo mi stava??????????????????!!!!!!!!!!!!!








nqkoi da help pls :(:(:(:(:(:( kak da stane mislq si 4e ne go haresvam a v su6tnost i az ne znam kvo mi stava


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

TuZAra
07-10-2007, 12:24
Ти фред ли си с главата [-X



По темата:
Ми кво да те е срам ваобще не използвай приятелката си кажиму , че искаш да се видите и тва е ба ти кво му е толкоз трудното

alkobalko
07-10-2007, 12:27
Еее, не е чак толкова трудно. Просто някой път, докато си пишете му предложи да се видите за по едно кафе.

bolnoty
07-10-2007, 12:29
Защо трябва да те е срам ? Начините на запознанства се увеличават - нека увеличим и запознанствата ;) аз колкото гаджета съм имал винаги от нет-а, същото е уговаряте си среща и готово - отивате някъде на самотно място и си говорите ... и на някое кафе също става, но там не е чак толкова спокойно ...

Bebun
07-10-2007, 15:17
Защо си толкова неуверена в себе си? Не трябва така [-X Клиширано е, но как очакваш някой да те хареса, като самата ти не се харесваш. А иначе какво толкова - просто питаш, няма какво да му мислиш, особено щом е настоявал да се видите. Смело

miss_planea_sexy
07-10-2007, 16:24
mi ne e to4no taka sram me e ot tva 4e sam si spodelqla s nego mnogo li4ni ne6ta i ne znam kak da go pogledna v o4ite.... a pak i mislq 4e tazi moq "fr" nqma mn dobro mnenie za mene ne 4e az imam za neq i mislq 4e tq mu e kazala sth za men.sega mnogo rqdko si pi6eme ne go po4ti go nqma a pak i az sam vse nasam natam... ne znam za kvo da si govorime vaob6te. sig nad 1 milion puti me e pital kude mi e daskaloto i daje nqkolko puti go e tyrsil pak ne go namerili tn. a dr koeto e be6e trugnal s edna tam.... oh ne znam mai sam luda a ?

07-11-2007, 09:06
??????????????????????????????

Bebun
07-11-2007, 10:37
mi ne e to4no taka sram me e ot tva 4e sam si spodelqla s nego mnogo li4ni ne6ta i ne znam kak da go pogledna v o4ite.... a pak i mislq 4e tazi moq "fr" nqma mn dobro mnenie za mene ne 4e az imam za neq i mislq 4e tq mu e kazala sth za men.sega mnogo rqdko si pi6eme ne go po4ti go nqma a pak i az sam vse nasam natam... ne znam za kvo da si govorime vaob6te. sig nad 1 milion puti me e pital kude mi e daskaloto i daje nqkolko puti go e tyrsil pak ne go namerili tn. a dr koeto e be6e trugnal s edna tam.... oh ne znam mai sam luda a ?

Спокойно не си луда, но си се вманиачила. Давай по-спокойно, пробвай се пък да става , каквото ще. Все пак нищо кой знае колко лошо няма да стане, ако те отблъсне. А че твоята "приятелка" говори лошо за теб - ако ти наистина си готина, бързо ще му покажеш, че това са измислици.