PDA

View Full Version : Бръснене на краката...



Магистрала
07-10-2007, 11:38
Значи на 15 съм,но още не съм си бръснала краката.Имам и дълги,и по-къси косми.Но ме е страх да ги бръсна,защото някои мои приятелки са в краката като мен и са решили да се обръснат.Обаче след ден космите се увеличи,станали тъмно черни,доста къдрави и гъсти,абе като амазонска джунгла + множество червени пъпки.Та аз да ги бръсна ли или да изкачам още малко,за да станат по-големи :smt017

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

Watch*m3*ShiNe
07-10-2007, 11:53
po-dobre probvai s kola maska ili teq lenti4ki koito sega gi reklamirat-Veet.Super hubava rabota var6at no sa baq skapi4ki taka 4e 3iq variant koito 6ti izleze nai - tank e epilator za6toto 6e moje6 da go izpolzva6 poe4e vreme;) uspeh

Ми6о
07-10-2007, 11:55
po-dobre probvai s kola maska ili teq lenti4ki koito sega gi reklamirat-Veet.Super hubava rabota var6at no sa baq skapi4ki taka 4e 3iq variant koito 6ti izleze nai - tank e epilator za6toto 6e moje6 da go izpolzva6 poe4e vreme;) uspeh
Я се факай бе.Аз имам яки кусмаци и не ги бръсна.са ще си купивам и епилатор за 100 лв ве?я се стегни бе кръсавецу

kat4enceto
07-10-2007, 13:10
недей да се бръснеш в никув случай!!!!!

SwEeTSsSnake
07-10-2007, 14:21
След като се бръснат е нормално да се появят още и по-големи косми!!! Или епилатор или кола маска !!!

MaGeNcEeE
07-10-2007, 14:25
Epilator !!! :) :) :) :)

07-10-2007, 14:28
Искаш да ми кажеш че си на 15 и още ходиш космата по краката...оле ти изобщо бръснеш ли се някъде.Ужас,ако искаш чакай още да "поотраснеш" преди да започнеш да ги махаш.Да не си няква проста селянка, че се разкарваш посред лято космата и се чудиш дали изобщо да ги махаш.Моят съвет- грабвай квото ти попадне епилатар,самобръсначка и се обръсни най-сетне

07-10-2007, 14:42
Искаш да ми кажеш че си на 15 и още ходиш космата по краката...оле ти изобщо бръснеш ли се някъде.Ужас,ако искаш чакай още да "поотраснеш" преди да започнеш да ги махаш.Да не си няква проста селянка, че се разкарваш посред лято космата и се чудиш дали изобщо да ги махаш.Моят съвет- грабвай квото ти попадне епилатар,самобръсначка и се обръсни най-сетнеХахаххаху тва напрао ем размаза

honey91
07-11-2007, 11:56
Oooo brusnene v nikakav slu4ai!Kakto kazaha drugite ili pilator ili kola maska!E vqrno boli malko pove4e ama to tova e dokato svikne6

mid_get
07-11-2007, 12:59
Ем според мен темата е ебавка. Не вярвам да е на 15 и все още да ходи космата. А може и така да е, но0о...както и да е (Е*ати самоуважението :roll:) Ама както другите казаха - по-добре не ги бръсни, а избери между кола и епилатор. Дори, според мен, най-добре първо използвай кола-маска, а едва след няколко процедури започни с епилатора. Успех!

lilcheto
07-11-2007, 13:35
Аз мога да ти препоръчам епилатор, защото това използвам и съм доволна. (но ти сама си прецени) Но недей да използваш самобръсначка .... верно, че с епилатор боли (ама то е докато свикнеш) а и с кола маса повече боли.

lorena
07-11-2007, 15:17
:-D :-D :-D :-D moje li da zadavash takiva vuprosi..??????!!!!!! :-D :-D :-D na 15 godini si....4e te pove4eto si imat priqteli i se e*at...ti kosmata li hodish?!eee moje bi tova ti haresva.. :-D :-D ..Kakto i da e ...ako nqmash vuzmojnost za epilator //probvai s kola maska ili samobrysnachka!

Presley
07-11-2007, 15:23
Вие луди ли сте? :-D
Аэ си ги бръсна краката всеки ден и всичко е окей!кожата ми си е гладка,нямам пъпчици ,а космите нямат време даже да се покажат :-D !Няма нищо лошо ;-)

naia
07-11-2007, 17:03
И аз почти всеки ден си ги бръсна и кжата ми е гладка и нямам пъпки със епилатора остават косъмчета пак а със кола маска много боли

Магистрала
07-12-2007, 12:02
Значи пробвах с кола маска,ама страшно боли.Хубаво,хванах епилатора на мама и с него има болка,ама е по-добре от кола маска.Обръснах се преди 2 дена с епилатора и сега съм цялата в червени пъпки,сърбят ме краката,подуват се

ice_cream_f
07-12-2007, 13:29
И аз почти всеки ден си ги бръсна и кжата ми е гладка и нямам пъпки със епилатора остават косъмчета пак а със кола маска много боли :smt023

miki4kata_
07-12-2007, 17:24
ne pri vsi4ki se polu4ava tva s gladkata koja pri brusneneto.neznam za6to ti se e polu4ilo taka sus epilatora.normalno e da sa ti stanali na pup4ici krakata ama 4ak puk tolkova.pri men ostavat 1-2 4asa.vse pak ako ne sa ti tolkova poduti krakata moje6 da produlji6 i postepenno 6te svikne6 i nqma da po4ervenqvat i da se poduvat tolkova.i pri men purviq put stanaha mn zle oba4e sega po4ti ni6to mi nqma.samo nedei s brusna4kata ako pita6 men,a drug variant e depilatoar,koeto e po-dobre ot brusneneto vseki slu4ai:)

iskam_iskam_te
07-13-2007, 11:17
Аз също съм на 15 и се обезкосмявам от доста време и си мисля че темата е ебавка но все пак ето моя съвет : В никакъв случай не ги бръсни със самобръсначка(космите стават по дебели погусти и по черни)...ако неможеш са траеш на болка използвай депилатор(но кослите отножа стават както при бръсненето единствената разлика е че растат по-бавно отколкото ако ги бръснеш),но все пак най-добрият вариати е кола маска или епилатор...за подуването и пупките много зависи каква кожа имаш затова наи-добре използвай по веднъж всички варианти и прецени от кой си най-доволна.Успех

live2beCooL
07-14-2007, 17:47
kola maska!epilatora mn boli :D :D

F@t@lNy_Sl@dK@
07-14-2007, 18:49
Според мен най-добре е с епилатор да си махаш космите.Най-ефективно и най-издръжливо.Зависи от кожата на мен ми държи 2 седмици :wink: Първия път ще те боли,но повярвай ми най-добре е с епилатор :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-14-2007, 19:15
az gi brusna .. i nqmam takiva problemi ... tvurdi.. ne moga da kaja 4e sa... nito 4e sa kato gora.. est ` 4e shte sa kato gora ako gi mahash vednuj na sedmica ili kamo li na mesec :lol:

07-15-2007, 16:44
be vi normalni li ste kvo e tva "brusnene v nikakubv slu4ai " kvo tolko 6te i stane az kato si gi brusna prez 2 3 dni nito sa mi po 4erni nito po gadni i kojata si mi e super .da si gi mahne s kola maska 4e da ne povtori i da si hodi s kosmite li?

Sladka_kiss
07-16-2007, 08:02
Da kosmite ti o6te ne sa stanali 4erni i golemi,no stavat! Sled nqkolko godini 6te razbere6 sama :wink: Az si gi maham s lenti4ki i sam mnogo dovolna,parviq pat boli malko,ama se svikva i posle ne se use6ta tolkova,taka 4e nqma stra6no,no nedei sas samobrasna4ka!

N0_feAR
07-16-2007, 15:19
ако смяташ да фащаш бръсначката по-хубаво си остави космите да си стоят на краката ти. И все пак ако решиш най-добре епилатор или кола маска. А тея лентички на Вийт са пълен бъзик. Няма смисъл 10 кинта да хвърляш на вятъра.

mi6uence
07-17-2007, 10:06
naistina ne vijdam kvo e tva 4udo "v nikakuv slu4ai nedei sus samobrusna4ka"....kazvate sled nqkolko godini stavat po-4erni i gadni emi sled nqkolko godini dai boje pove4eto ot nas 6te mogat da si pozvolqt seki mesec ka4estvena kola maska, kudeto e neobhodimo v kozmeti4en salon, no zasega i brusneneto e variant, za6toto az sum prekomerno 4uvstvitelno nqko put dori kato se brusna me boli..... :-# a strogo ne preporu4vam lenti4kite na veet ostavat po kraka i ako sa ot sinite dosta trudno se iz4istva

did3ty
08-08-2007, 16:13
ми незнам и аз си ги бръсна от доста време и кожата ми е винаги гладка без пъпчици :wink:

LedenaStrast
08-08-2007, 16:47
На някой космите са им тънки и редки..и кожата остава гладка при бръснене, на други са дебели и гъсти и се разраняват и сгъстяват! Аз съм от вторите и най-интересното е, че само на краката са ми така! направо съм се хвана в чудо... на нищо не приличат!

А иначе до авторката... купи си някакъв крем с лайка... има едни български кремчета за лице 1 и нещо струват. в бели големи кутиики със жълто отстрани! След епилация си намазваш краката с него и отока и зачервяването изчезват бързо... Ако не намериш точно този крем може да използваш и комбиниран с лайка и невен например...

08-09-2007, 18:36
Значи на 15 съм,но още не съм си бръснала краката.Имам и дълги,и по-къси косми.Но ме е страх да ги бръсна,защото някои мои приятелки са в краката като мен и са решили да се обръснат.Обаче след ден космите се увеличи,станали тъмно черни,доста къдрави и гъсти,абе като амазонска джунгла + множество червени пъпки.Та аз да ги бръсна ли или да изкачам още малко,за да станат по-големи :smt017

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!Ами и аз съм на 15 и всичките ми приятелки се мъчат с разни епилатори и ленти...пробвала съм ги всички и не махат хубаво космите..всичките ми приятелки дет ползват епилатори и т.н ме питат как така са ми толкова гладки краката и ми се чудят и се вайкат :lol: а аз просто си ги бръсна...после не излизат гадни и черни!Чесно!имам епилатор за 100 лв ма нв го ползвам!пробвай....пък ако стане зле после може с епилатора да оправиш нещата \:D/

Reed
08-09-2007, 19:33
По-добре ги обръсни,отколкото да седиш така...блах

I'm~peRfecT~F
08-09-2007, 19:36
epilatora mu e maikata macko :wink: :smt005

delfin4eto
08-09-2007, 23:06
Не ги бръсни.Опитай с епилатор или кола маска! Може да идеш направо и на козметик :П

lunnoto_momi4e
08-10-2007, 06:18
С кола маска е най-добре - поне за мен,де

08-17-2007, 18:50
mchii az za pyrvi pyt sas samobrysnachkata beshe i ne pochnaha i ne sa pochnali da rastat cherni i kydravi(po princip sa rusi)Ne vijdam kyf e problema da si gi obysnesh samo vnimavai da ne se porejesh che az kat sa brysnah za vtori-treti pyt tei sa reznah..hahahah :D(btw sas epilator e super bolezneno pyrviq pyt ii kakto sa ti dylgichkii i ne si gi mahala nikogaaa...acki sha boli:D)

CuRly_Doll
08-17-2007, 18:55
С кола маска е най-добре - поне за мен,де
+1 :D :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-18-2007, 13:58
стига разтягахте лукуми :) темата и без това е стара!