PDA

View Full Version : Moderated:Неопитна съм и това е проблем



ндпж
07-10-2007, 11:53
Скоро правех секс за първи път и ми беше хубаво , но скъсах с приятеля ми и сега ходя с друг , самоче се притеснявам че ако го направим няма да го задоволя...кажете ми някакви готини пози и какво точно да правя , защото знам че секса е от голяма значение за него и ако не се представя добре може бе ще се разделим...

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

a~n~i~t~y
07-10-2007, 12:05
ima edno ne6to tarsa4ka mu vikat...potarsi tam i ne kazvai 4e nqma zashtoto se se6tam pone za 3 4 takiva temi

palomaaa
07-10-2007, 12:19
http://www.dimulka.aha.ru/sex/

Levane
07-10-2007, 12:20
еми 69 пробвайте иначе пишеш в чичко www.google.bg пишеш тука КАМА СУТРА и ще ти излезнат а и се разрови има хиляди такива теми... ;)

koalka
07-10-2007, 12:21
Е, първия път, ако не се представиш много добре е нормално, макар че и двамата имате някакъв опит.И какво, ако не се представиш добре ще се разделите, помисли си колко си струва една такава връзка?
Иначе направете го в пози, които и на двамата ви харесват, защото на теб може да ти харесват едни, а на него-други.Някакво компромисно решение.

alkobalko
07-10-2007, 12:42
Предполагам, че сте си близки, щом сте решили да правите секс. Ако е така няма нищо срамно в това да му споделиш, че все още си неопитна. А и не акробатичните умения са важни, а чувствата, които влагате.

Levane
07-10-2007, 12:44
Предполагам, че сте си близки, щом сте решили да правите секс. Ако е така няма нищо срамно в това да му споделиш, че все още си неопитна. А и не акробатичните умения са важни, а чувствата, които влагате.
Толкова са си близки че занего толкова било важно ако не се справила добре щели да скъсат Къ Мислиш близки ли са си ?! или пича просто го сърби оная раота..

alkobalko
07-10-2007, 12:47
Толкова са си близки че занего толкова било важно ако не се справила добре щели да скъсат Къ Мислиш близки ли са си ?! или пича просто го сърби оная раота..

При това положение бих я посъветвала въобще да не го правят. Има ли смисъл да е с човек, който е с нея само за секса. Да, важен е, но има и други важни неща в една връзка.

Levane
07-10-2007, 13:00
Толкова са си близки че занего толкова било важно ако не се справила добре щели да скъсат Къ Мислиш близки ли са си ?! или пича просто го сърби оная раота..

При това положение бих я посъветвала въобще да не го правят. Има ли смисъл да е с човек, който е с нея само за секса. Да, важен е, но има и други важни неща в една връзка.
Точно за това говоря ... и тя самата незнае какво иска...

07-10-2007, 13:27
Секса без любов е просто спорт. Няма смисъл.

FelisDirus
07-10-2007, 14:46
Каквото и да ти кажем, няма да ти помогне. "Неопитна съм, кажете какво да правя" - не става така! Всичко това е практика. И дори да ти обясним нещо с всичките подробности и детайли, пак е възможно въобще да не се справиш.
Всеки е бил неопитен - нормално е!

Просто отиди при него, бръкни му в гащите и с перверзна физиономия му кажи, че искаш да те научи на всеки трик, който знае (примерно). Дали пък няма да му подейства?