PDA

View Full Version : Какво ми е нужно?!



Тайсън
07-10-2007, 12:12
Гелдал съм яко теми и даже се обърках вече...
Значи момче съм и реших да си направя сам в къщи кола маска...
ОБаче не разбрах от какво точно ще имам нужда,какво да си купя?!
Нали трябвало някакъви лентички...освен тях някви кремове,глупости трябват ли ?!

LySiTyYy
07-10-2007, 12:21
ако си купиш лентички нищо друго не ти трябва просто слагаш на окосмената зона и дарпаш обратно на разтежа на косъма а има и течна кола маска което е по-добрия вариант то сичко си има в кутийката

07-10-2007, 12:36
a koe e po bolezneno i lentite veet dobri li sa i doly gore kolko stryvat

krisity94
07-10-2007, 13:11
mmmmm veet lentite sa 10-13 lv samo ne pravete gre6kata da si zimate krema maha oba4e e sa6tata raota kato big4eto na drugata sutrin i sa izlqzli dadah 9 lv za krem i stoi v banqta bez da go polzvam 6toty edno 4e stava bavno drugo 4e ne pomaga koi znai kolko no lentite sa si lenti do 2-3 sedmici si nejen\a kato ka6mir :-D :D

07-10-2007, 14:06
Купуваш една студена кола слагаш я малко във хладилника да се стегне , после вадиш ,режеш си малко ,мачкаш,мажеш по крака и дърпаш от долу на горе кое му е толкоз сложното незнам.. :smt017 Нищо друго не ти е нужно!

sWeEt_SeEd
07-10-2007, 15:22
Ма как може да питате кфо е толкова трудно след като е момче?!?! :smt017 Кола маска в домашни условия sux, тия лентички, ако изобщо ти оскубят космите, щото са супер слаби , ше ти тряат същите кинти и ако отидеш на козметик,по-добре отиди на козметик.Не случайно хората го посещават ,а не се умазват,улепкват и тн вкъщи. За по упорити косми тия лентички ще са все едно си прайш кола маска с дъвка-за нищо не стават.Колкото до студената-супер шит пак и е неудобна, не вярвам да се справиш сам и да успееш да махнеш всичко.Отиди си на козметик и не ги слушаи компетентните тука. тфа не е мъжка работа :wink:

teen4e
07-11-2007, 07:39
по-добре си купи 1 епилатор отколкото да се мъ4иш цял живот с кремове,мацаници ,ленти и т.н. :)