PDA

View Full Version : nz kvo da pravq



07-10-2007, 12:38
imam priqtel s koito hodih blizo mesec. posle se razdelihme i a trugnah s dr momche samo za da mu stane gadno na bivdhiq mi. pravih sex s noviq si priqtel no staroto mi gaje poiska da se suberem samo ako ne sum spala s noviq. molq vi kajete mi kak da postupq

mon4eto
07-10-2007, 12:40
IZlaji go ako iska6 da tragne6 s nego :roll:

sexy_for_you
07-10-2007, 13:06
Приятелят ти явно се е осъзнал и му е станало гадно.Иска да те пробва дали си спала с момчето,което си ходила.Според мен ти си постъпила лошо като си спала с някого напук на друг.Лъжите не са хубаво нещо в една връзка,но щом нямаш избор......Както си решиш.Но ако много държиш на приятеля си или поговорете,но не знам как би реагирал,или го излъжи.УСПЕХ!

palomaaa
07-10-2007, 13:10
ne go laji,nima iska6 v samoto na4alo o6te da po4nete s lajite..?

maybelline
07-10-2007, 14:03
Спала си с момче,което не обичаш,само за да отмъстиш на бившето си гадже?Ти никакво самоуважение ли нямаш?Добре,разбирам,че си искала да му стане гадно,но достатъчно е било,че просто си тръгнала с друг,не е било необходимо да спиш с него.Кажи на момчето,че си спала с новия и му обясни,че не си искала да се получи така,но си била много разстроена от загубата му (на първия де) и не си осъзнавала какво правиш (или не ти е било кеф докато си спала с другия).Напълно разбираемоще е,ако момчето не пожлае отново да е с теб,но щом сега се опитва,с малко помощ от твоя страна може да преживее факта,че си спала с другото момче.Успех!

Bebun
07-10-2007, 14:27
Преценила си - спала си с другия... важното е да ти е харесало. Иначе нали знаеш, че като изгубиш нещо разбираш, колко е било хубаво всъшност, а и хората винаги искат нещо, което не могат да имат. Няма да се учудя, ако се съберете и интересът му изведнъж се изпари след седмица - две. Разбира се, това не е 100% сигурно. Най-вероятно те иска, защото повечето момчета смятат гаджетата си едвали не за своя собственост, а сега някой друг те "има". Аз лично бих продължила напред. А и лъжите рано или късно излизат на яве, да не говорим, че една връзка, основана на лъжи, си е обречена от всякъде.

Albinos.com
07-10-2007, 14:42
Явно си те знае кво си курве, щом те пита дали сте спали...

koalka
07-10-2007, 14:58
Не е трябвало да спиш с него, след като имаш чувства към бившия...тъпа постъпка.Все пак мисля, че е най-добре да бъдеш честна, пък виж какво ще направи бившия. :wink: А и след като си спала с друг, няма да е голяма загуба, ако не се съберете, нали?

IWannaRock
07-10-2007, 15:33
Не го лъжи .. ако се върне при теб добре .. ако не - не ..

The_HappY_GiRl
07-10-2007, 16:11
tvoqta cel e bila da nakara6 biv6iqt si da te revnuva,no zamislqlisi se za 4uvstvata na drugoto mom4e.na teb nqma6e da ti e priqtno nqkoi ako te izpolzva nali? No ako naistina iska6 da si varne6 preid6niqt priqtel bi bilo malko trudni4ko i az mislq 4e trqbva da mu kaje6 istinata i ako toi naistina mn darji na teb bi go preodolql.Uspeh! :)

lilcheto
07-10-2007, 16:57
Щом си си преценила за необходило да спиш с него ..... добре! (това си е твой избор и никой не може да те съди за това) Какви са тези условия дето ти ги поставя бившия, ако не си спала с него ще тръгнем апк. Това е глупаво! А и си представи колко държи на теб и колко те обича щом ще тръгне с теб, само ако не си спала с другия. Вие сте били разделени .... какво от това, че си спала с друг.

{SwEeT_anGeL_F}
07-10-2007, 18:00
Не го лъжи.. кажи му истината.Направила си грешка -да .. не можеш да върнеш времето.Остави го той да прецени дали иска да е с теб след като разбере..може и да си промени мнението ако те иска мн силно обратно! :)

vvs_go
07-10-2007, 19:41
idi na magistralata e nqq e
kaji mu 4e si go obi4a6 i 4e ako naistina te obi4a 6te prenebregne fakta 4e si se napila i si spala s noviq

collar
07-11-2007, 08:53
abe skusaite se da se slqkate i toi shte zabravi vsisko :smt005 :smt011