PDA

View Full Version : тъпи реклами



07-10-2007, 12:49
Кажете кои според вас са най-тъпите реклами. Мен лично ме дразнят всички реклами на прахове за пране.

cherinka
07-10-2007, 12:54
ахахах а да, много са зле :mrgreen:
особено там дето оная се омацва с някво ядене ааа
чакай бе, иначе тва:
ПЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕралнят а живееее ПО-ДЪЛГО със калгОН
ей на тая реклама евала й правя :D

Също мразя да рекламират тигани, защото винаги в тях има нещо вкусно приготвено и все ме кара да посягам към хладилника и винаги е нужно да си урдям ръката (щото нали съм на диета), също и тоя доктор йотгард ме дразни, щото има мн хубави ястия с неговото кремче ММММММ

та такам:)

ДА ЖИВЕЕ КОКА КОЛА :lol: и всичките й разновидности.

Gothique♫
07-10-2007, 13:05
Оо да тея реклами за прахове за пране са много гадни и оная реклама с червея 'владеехме всичко от великата фаянсова стена до дълбините на канала' ужас и се я дават когато се храня :smt012 .И всичките реклами на тея 'кубети' ли квото са там кат ги видя и веднага сменям канала.

malka_sladuranka
07-10-2007, 14:00
Хаххах. Като каза за прахове за пране се сетих за онази "Ех, жалко, че не ги маха и от бедрата" :smt013 Ужасно глупава е.
Другата която ме дразни е на "Киндер буено" с онази учителка. ](*,)
Мразя и рекламата на пуканки с едно противно хлапе, което лази и вика "Обичам пуканки" :smt013 :smt013 :smt013
Има пще доста които ме дразнят, но за сега за тези се сещам.

machoka
07-10-2007, 14:05
Най-мразя да гледам реклами за дамски превръзки и тампони, докато вечерям ](*,)

ама попииииват разбираш ли, с мека копринена обвивка, всякакви течности попиват и няма да протичате.. разбирате ли.. а хапвай си лютеничка сладко-сладко после де... =;

shadow4e
07-10-2007, 14:47
machok, в такъв случай не ти ли е любимата реклама с онова момиченце, което държи Барбито и я пита "А ти изака ли се?" или тази на мтел с момченцето, което казва "Бате, ака ми се" :lol: :-D или нова с една, която каза, че от 1 седмица била ЗАЕТА :smt005 :lol: :smt005

machoka
07-10-2007, 15:11
machok, в такъв случай не ти ли е любимата реклама с онова момиченце, което държи Барбито и я пита "А ти изака ли се?" или тази на мтел с момченцето, което казва "Бате, ака ми се" :lol: :-D или нова с една, която каза, че от 1 седмица била ЗАЕТА :smt005 :lol: :smt005

не, обаче любима ми е как някакъф малчуган се изживява в тоалетната, като операторът старателно го снима от всички ъгли и накрая най-безцеремонно малкият герой, вдигайки си гащите, заявява 'уфф, че миришееее'...

хА наздраве! 8-[

HopeLesss
07-10-2007, 15:12
Единствените реклами, които ми харесват, са на Whiskas с онова котенце и с кученце. А особено ми е противна рекламата за някакъв си заем от банката, където оная вика: "Папапапапа" :smt012

koalka
07-10-2007, 15:16
Не гледам телевизия много-много, но общо взето изброиха преди мен рекламите, които ме дразнят.

Sasuke
07-10-2007, 15:38
Ами аз мразя вече като седна да вечерям релкамите на дамски превръзки или рекламата с онова дръпнатото дет му миришело :smt013
Тва е възможно най-голямата простащина!!

Blab
07-10-2007, 16:07
machok, в такъв случай не ти ли е любимата реклама с онова момиченце, което държи Барбито и я пита "А ти изака ли се?" или тази на мтел с момченцето, което казва "Бате, ака ми се" :lol: :-D или нова с една, която каза, че от 1 седмица била ЗАЕТА :smt005 :lol: :smt005

Оуууу...имаше един период, в който всяка сутрин се будех с "А ти изака ли се?":)), ама по телевизията не съм я виждала...ц...изпуснала съм:))
ей тоя пич кърти...само реклами са му в главата :))
http://sulla.blog.bg/

nellllly
07-10-2007, 16:24
"Би май френд, Би Май Френд (и резачката брррррр)
"Млечни продуктиии Пършевица"
онова за банката дето жената прави "па па па па па па..." ама много ме дразни...
новите реклами на бонукс... с многото жени са отвратителни...
и като започнат "лекарствено средство за лица над 12 години, преди употреба прочетете листовката" с тфа ми бърка в мозъка, много бързо го казват и не мога да асимилирам следващата реклама.
също така новата реклама на БТК дето мъжа и жената се гонят... иначе Супер Любо си е изрод :D
а и на пастите за зъби се дразня, особенно на Бледа Мет... като се раззинат...
и хитовата преди гдини "оу, Пепи...", както всички кренвирши и наденици.. ще не вземат за реклама дено куче и от устата му да излиза "надушвам, че ние с теб сме от една порода?!" (и кучето тука да намигва ;) )
... друго си е Сръбска наденица и луканка...
и сега се сещам последно за "оу, не, той взе нашият Нескуик..."

а, ся се сетих за една стара реклама на тест за пременност "ШуърЧек" е тая реклама я признавам :D както и новата на "Уискас" със сладкото котенце и пича дето се грижи за него.

а последно, ако някой знае коя е мелодийката от рекламата на"Бакарди" моля да ми я каже (там дет онзи счуква мента ли кфо е там някакво листенца). 10Q предварително!

zloto
07-10-2007, 17:02
Космодиск :smt005 а също мразя и рекламите на прахове за пране и омекотители, на дамски превръзки и всички реклами в които участват чалга певачки :smt012

namina
07-10-2007, 17:40
най мразя реклами за прах за пране
и ме дразни ПЕРААААААЛНЯТА ЖИВЕЕ ПО ДЪЛГО С КАЛГОН
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: омръзна ми да перааа пффф 8) :lol: :lol: :lol: :lol:

Sam90
07-10-2007, 17:42
Ми има една реклама с некво момиченце, дето държи няква кукла и казва "А ти изака ли се?" :smt005 :smt005 :smt005 просто няма по-голяма простотия :smt005 :smt005

Exothermic
07-10-2007, 17:56
Рекламите на дъвките "Орбит",напоследък са адски гнусни! :-s

nellllly
07-10-2007, 18:23
"Бате, АкА ми се!"
Всички реклами на ВеесТелеШоп са отекчителни (особенно ножовете "Хенкелбах", които минават през стоманената ламарина, като през олио...)
ноата на верига магазини "Хенди", е голям смях...
и щом има Космо диск, няма начин да не споменем и Магнитните наколенки на д-р. Джак Ливайн... който прилича малко на приле.. готЯни уши...

Valar
07-10-2007, 18:28
Всички реклами са тъпи а повечето вече и адски гнусни..

namina
07-10-2007, 18:55
"Бате, АкА ми се!"
Всички реклами на ВеесТелеШоп са отекчителни (особенно ножовете "Хенкелбах", които минават през стоманената ламарина, като през олио...)
ноата на верига магазини "Хенди", е голям смях...
и щом има Космо диск, няма начин да не споменем и Магнитните наколенки на д-р. Джак Ливайн... който прилича малко на приле.. готЯни уши...
оооооооооооооо да тая е отвратителна :lol:

special_girl_SS
07-10-2007, 19:13
А какво ще кажете за рекламата "за един мигач и оше нещо..." Направо ми идва да се гръна :smt021 ](*,) Просто постановката е хипер тъъъпа!!! :smt013
А също рекламата за дините. Пак рекламират някаква мастика. "Как са напращели! И са сочни!" :smt013 :smt013

Reed
07-10-2007, 19:19
И мене тая с дините много ме дразни.
И всички реклами на банки

LunaTriCk
07-10-2007, 20:07
Рекламите на дъвките "Орбит",напоследък са адски гнусни! :-s

!!!!!!
Особенно онази, в която обират мазнината с хляб.
Изродиииииииииииииииии !!!
Тъпите пеещи бебенца за кърпички Molfix.
Онова дръпнато азиатче в тоалетната "ууууф, че мирише"

Backfire
07-10-2007, 20:08
http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/091.gif

rosskata
07-10-2007, 20:33
Хора, българските реклами са цвете...
Откакто съм в Щатите, намразих в черварта всякакви реклами...#-o Не мога направо... Не стига, 4е по време на филма като пуснат реклами, забравям за какво е ставало въпрос във филма въобще, ами са и безумно тъпи. ](*,) Най-вече за хамбургери и хапчета за отслабване... И са по 10- 15 минути минимум рекламните блокове, веднъж на 20 минути... :smt013

07-10-2007, 21:31
Ми специално аз много се нервя на оная реклама дето я имаше преди време: "Всяка жаба да си знае гьола..."
Или онез на Активия : "Имах подут корем, но пробвах Активия от Данон и тя наистина има ефект..." мн се нервя на нея.Или оназ поредица на идиотски реклами на оня прах Бонукс с "Мария" и другите.Или оная реклама на Орбит дет ено лапе вика "О, не пак БОП"
Аааа ми оная на Рексона с оная миризливата (особено като ям не ми става по-приятно а ми се... Или много се нервя на онез реклами на пасти за зъби дето имат ефект по 24 4аса на ден и 7 дни в седмицата и тем подобни.А там дето детето пита мама си."-Мамо, защо имаме нова паста за зъби и мама му му вика Ми щото има прополис :lol: Абе мом4е не разбра ли 4е имате нова паста шото старата е свършила вее.Аиде стига писах за реклами 4е ми се ... ааа а единствените реклами които ме кефят са на Кока Кола,Пепси, и на Спраит мн ме дивее...(Спраит има да ти каже нещо....твоят приятел ще те 4Укааааа ) :-D

МРАЗЕТЕ РЕКЛАМИТЕ.
ПРЕКЪСВАМЕ РЕКЛАМИТЕ ЗА ФИЛМ !!!

nellllly
07-10-2007, 22:00
" - Aбе, шоконамазах ли се много?!
- Направо се шоколизира...!"
е по тъпо от тфа има ли?!
" - Aбе, спермонамазах ли се много?!
- Направо се спрмолизира...!"
а, сетих се и за:
... " - Отвътре нешо ме изгаря!
- И мен, когато друг те заговаря!
- Обичам те! По теб съм луд за връзване!
- А може да сме влюбени и без обвързване..."
много тъпа реклама, толкова колкото и за 6% лихвеният жилищен кредит..
или " - А?! Русалка...!"

07-10-2007, 22:03
Като мразите толкова много реклами, защо киснете пред телевизора с часове и дори не ставате да се разтъпчете, вместо да гледате, когато прекъсват за реклами???А това да си пускаш телевизия, докато се храниш никога няма да го схвана: :shock: И после се оплаквате за дамските превръзки и останалите гнусотии-ми изгасете го тоя телевизор...говорете си, докато вечеряте!Мислете по неотложни въпроси!аааа :lol:

nellllly
07-10-2007, 22:09
Като мразите толкова много реклами, защо киснете пред телевизора с часове и дори не ставате да се разтъпчете, вместо да гледате, когато прекъсват за реклами???А това да си пускаш телевизия, докато се храниш никога няма да го схвана: :shock: И после се оплаквате за дамските превръзки и останалите гнусотии-ми изгасете го тоя телевизор...говорете си, докато вечеряте!Мислете по неотложни въпроси!аааа :lol:

да си говоря, докъро ям... да ме задавиш ли искаш?! кфа е тая конспирация, та ти искаш дани убиеш май?!
да мисля, по неотложен въпрос... ако е толкова неотложен, няма да ми е до ядене, а до въпроса, ако е проблем - до решаването му, ако ям, вземе дами приседне...

Backfire
07-10-2007, 22:09
http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/091.gif

ТраЛаЛа`f
07-10-2007, 22:14
дразнят ме рекламите на Активия, Бонукс ( и вс перилни препарати), Спрайт, оная рекама с Преслава

IWannaRock
07-10-2007, 22:21
"
... " - Отвътре нешо ме изгаря!
- И мен, когато друг те заговаря!
- Обичам те! По теб съм луд за връзване!
- А може да сме влюбени и без обвързване..."
много тъпа реклама, толкова колкото и за 6% лихвеният жилищен кредит..
или " - А?! Русалка...!"

хахаха верно тая е ужаснаа .. мен много ме дразнеше миналото лято на Карнобатска мастика с някфии облещени риби дето пееха " Мастика мастикаа Карнобатска мастикааа " :shock: ии тея дето вие казахте.. аа и също на парфюм Ефтерпа май беше .. някъф "пич" дето звъни на еднаа "мацка" .. "Котее" - "Мяуу" ... "Облечи ТОВА" ..
Олее мразя я :smt005

vikipf
07-10-2007, 22:44
Започвам.. Тъкмо ме подсетихте някои УНИКАЛНИ реклами...
1. Хитът "Оу Пепи..."
2. "Кажи ,баба, тенк ю"
3. "По-чисто, по-свежо , по-Економично" (бонукс)
4. Веро ехо с балсам.... И всички други верА..
5. Ариел, който трие всички петна ( и другите прахове )
6. "Направо се шоколизира.. " #-o
7. Банки и кредити.. Няма да ги коментирам дори.. :-#
8. "УУ, че мирише"
9. Оня микроб дето разпрая за владенията си в кенфа ( Доместос )
10. На всякакви матики рекламите
а) "Мастика, мастииика... Мастика, мастииика.. Карнобатска мастика...."
б) За дините
в) С Кака Преславка...
11. Сладката страна на нещата...
12. Орбит с дълготраен ефект, Без захар... С тиксо.. :smt012
13. Ония дет показват магазините... Тия дет продават телефони..
14. Имаше нещо на Джет Кредит...
15. Кабелни и цифрови телевизии.. "Те почнаха, дори не се съблекоха" :-# "Кво праите бе зайци"
16. ДАмски превръски и тампони
17. Лекарства...
18. Активия...
19. "Пършевица, пършевиииица"
20. ААА МИстър Пропър.. :lol: и Мистър Мускул.. :lol:
21. ......... още многооооооооооооооо

А любимите ми са на Швепс... И компанията Кока-Кола... ;)

nellllly
07-10-2007, 22:50
хахах, онова за Мистър Мускул беше яко :D дето онзи до засмуква сифона на мивката :D