PDA

View Full Version : lesbiika sum



07-10-2007, 12:53
az sum lesbiika blizo edna godina hodih s edno momiche no sega sreshtnah edno momche koeto strashno mn mi haresa.nz dali da experimentiram ili da si ostana sus starata priqtelka i da zabravq momchetata??!!

07-10-2007, 12:55
я едитни темата,"лесбийка ли съм? "

palomaaa
07-10-2007, 12:58
navqrno si biseksyalna....emi ti si preceni,ama qvno 6tom misli6 da q ostavi6,zna4i ne q obi4a6 istinski spored men....ti sama trqbva da go vzeme6 tova re6enie

sexy_for_you
07-10-2007, 13:03
Аз смятам,че не си много ясно със себе си дали си лесбийка,бисексуална или хетеросексуална.Но щом харесваш момчето,по-добре се пробвай с него.И подкрепям Палома,че щом смяташ да оставиш приятелката си,значи не я обичаш много.Моят съвет е да се уточниш със себе си относно сексуалната си ориентация.

koalka
07-10-2007, 15:11
Направи това, което ти казва сърцето.Ако имаш силни чувства към момчето-бъди с него, ако не-с момичето. :wink:

Sasuke
07-10-2007, 15:20
Ами неси точно обратна а си по-скоро Би.Експериментирай и виш с кой щи е по кеф и остани с него а и така ще ти е по-лесно да разбереш каква ти е сексуалната ориентация!!

BeBsItO
07-10-2007, 15:32
spored men badi s mom4eto. po dobre e za teb i tva kak 6e te priemat horata

~sword and shadow~
07-10-2007, 16:41
как ще те приемат хората, по-добре....я стига. само тя може да знае кое е добре за нея. само ти можещ да решиш, мила, никой случаен човек във форума не може да ти каже как да постъпиш. смело напред, стискам палци да откриеш решение, което те удовлетворява.

AliceSw
07-10-2007, 16:42
по-скоро все още не си осъзнала сексуалната си ориентация

Sam90
07-10-2007, 17:09
Е добре де... щом имаш връзка с момичето, значи искаш да я зарежеш? Нямаш ли чувства към нея? :smt017 Няма значение момче, момиче - ти имаш връзка с човек и се чудип, дали да не го зарежеш, заради друг човек. Ако смяташ, че харесваш момчето повече... няма какво да правиш с момичето... но тогава защо си тръгнала с нея? :smt017

Sam90
07-10-2007, 17:15
Е добре де... щом имаш връзка с момичето, значи искаш да я зарежеш? Нямаш ли чувства към нея? :smt017 Няма значение момче, момиче - ти имаш връзка с човек и се чудип, дали да не го зарежеш, заради друг човек. Ако смяташ, че харесваш момчето повече... няма какво да правиш с момичето... но тогава защо си тръгнала с нея? :smt017
Пич ти сам се оплиташ!!!
Таа до автора, това което всички се опитваме да ти кажем е, че щом когато си мислиш или видиш момчето, в теб се появяват дори и най-малките съмнения за връзката ти с момичето, трябва да зарежеш момичето още сега! Повярвай ми, колкото повече отлагаш, толкова по-лошо става! Цък (http://s1.bg.bitefight.org/c.php?uid=21856/)
Аз не мисля, че съм се оплел... :roll:

Sam90
07-10-2007, 17:18
Е добре де... щом имаш връзка с момичето, значи искаш да я зарежеш? Нямаш ли чувства към нея? :smt017 Няма значение момче, момиче - ти имаш връзка с човек и се чудип, дали да не го зарежеш, заради друг човек. Ако смяташ, че харесваш момчето повече... няма какво да правиш с момичето... но тогава защо си тръгнала с нея? :smt017
Пич ти сам се оплиташ!!!
Таа до автора, това което всички се опитваме да ти кажем е, че щом когато си мислиш или видиш момчето, в теб се появяват дори и най-малките съмнения за връзката ти с момичето, трябва да зарежеш момичето още сега! Повярвай ми, колкото повече отлагаш, толкова по-лошо става! Цък (http://s1.bg.bitefight.org/c.php?uid=21856/)
Аз не мисля, че съм се оплел... :roll:
Тогава защо слагаш този емотикон ' :smt017 ' и защо говориш такива заплетени неща, постоянно преминаваш от една вълна на друга, разменяш страните...Нещо не те разбирам.....Или, ааа да, може би просто искаш да имаш повече мнения, А? :smt011
хаха, да - точно това е :-D :-D
Не съм минал от една вълна на друга - може би не си ме разбрал просто ;)

Sam90
07-10-2007, 17:30
сладУР би било по-правилно ;) М съм.
Не съм си противоречил, просто оглеждам ситуацията от различни ъгли :)

Sam90
07-10-2007, 17:32
сладУР би било по-правилно ;) М съм.
Не съм си противоречил, просто оглеждам ситуацията от различни ъгли :)
О съжалявам, в една друга тема видях, че говореше за ( БИВШИЯ ) си, не в женски род и реших, че си жена..Извини ме :oops:
Ами, не съм :)
Айде, стига флууд - ако искаш може да продължим разговора на ЛС ;)