PDA

View Full Version : priqtelsvo m/y momi4e i mom4e..?



palomaaa
07-10-2007, 12:56
sa6testvyva li istinsko priqtelstvo m/y momi4e i mom4e..?eto primerno s moq priqtel bqxme blizo godina mnogo dobri priqteli,vsi4ko si spodelqxme,podkrepqxme se,davaxme si saveti otnosno togava6nite ni polovinki....EMI TAKA SE SLY4IXA NE6TATA,4E VE4E GODINA I POLOVINA SME ZAEDNO I ADSKI MNOGO SE OBI4AME I NE MOJEM EDIN BEZ DRYG,ta 4yvala sam xilqdi takiva sly4ei...tai 4e kak mislite vie...?

Sam90
07-10-2007, 12:58
sa6testvyva li istinsko priqtelstvo m/y momi4e i mom4e..?eto primerno s moq priqtel bqxme blizo godina mnogo dobri priqteli,vsi4ko si spodelqxme,podkrepqxme se,davaxme si saveti otnosno togava6nite ni polovinki....EMI TAKA SE SLY4IXA NE6TATA,4E VE4E GODINA I POLOVINA SME ZAEDNO I ADSKI MNOGO SE OBI4AME I NE MOJEM EDIN BEZ DRYG,ta 4yvala sam xilqdi takiva sly4ei...tai 4e kak mislite vie...?
ИМА приятелство между момче и момиче и то може да бъде много по-стабилно, от колкото между момче/момче и момиче/момиче....говоря от личен опит ;)

alkobalko
07-10-2007, 13:00
Да, на мнние съм, че може да съществува такова приятелство. И много често момчетата са много по-добри приятели отколкото момичетата.

palomaaa
07-10-2007, 13:01
s mnogo xora sam govorila na tazi tema i vsi4ki mislqt,4e ot ednata starna vinagi ima po-silni 4yvstva ot samo priqtelstvo...

sexy_for_you
07-10-2007, 13:01
Има,защо не?Ти и твоя фр сте пример за това.Има,но в повечето случаи рано или късно единият се влюбва и става кофти.Иначе има. :-D

07-10-2007, 13:04
est che sushtestvuva az imah nai dobur priqtel okolo 2 godini posle trugnahme skusahme i pak trugnahme i sq oshte hodim

sladko_f
07-10-2007, 13:06
Sigurno ima,no az ne sam go sre6tala. :wink:

07-10-2007, 13:07
еми аз сам на мнемие да мойе да има ама е мн тръдно да се опази да си остане само приятелсво дори и само от едната страна да е (от опит гожоря)

palomaaa
07-10-2007, 13:08
vaprosa mi be6e sa6testvyva li SAMO istinsko priqtelstvo m/y momi4e i mom4e ili vinagi ima po-seriozni 4yvstva ot ednata strana pone..?

cherinka
07-10-2007, 13:09
Вярвайте си :mrgreen:

gangstata
07-10-2007, 13:37
amm spored men takova priqtelstvo su6testvyva,dokato ediniq ne se po4yvstva privle4en ot drygiq

~*~By~Myself~*~
07-10-2007, 14:37
Ми аз имам супер добър фр момче.Историята е следната той е малко по-голям от мен,най-вървежния в даскалото,аз маникът които ходи с големите и се разбира по добре с момчетата отколкото с момичетата.Всичко започна на един летен лагер на които в продължение на седмица той беше постоянно с мен,свалки това онова но не се стигна до нищо сериозно.След този лагер цели три години ваздищах по него а той не знаеше такмо когато бях решила да му кажа той тръгна с най-добрата ми фр момиче и аз си замалчах.Тя е с труден характер не го обичаше но го разиграваше и той мн се измачи сичко по между им приклучи и те не си говорят но както тя така и той продалжават да са ми най близките хора.Много си го обичам той ми е като брат,моят батко.И да има приятелство между М и Ф и то често е мн по стоиностно от това между две момичата или две момчета

П.П. Мн сори щот май са поувлякох :lol:

Licketty
07-10-2007, 14:47
Да, според мен може да има такова приятелство, но само ако се изчукате :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

koalka
07-10-2007, 14:52
Може да има приятелство между момиче и момче, но рядко и когато не са толкова близки, нещата не се задълбочават.Вие сте типичен пример как от много споделяне, много помагане в трудните моменти и силно приятелство, накрая излиза нещо съвсем друго. :) Виждате у другия човек, този, който може да ви направи щастлив, познавате се добре и така. :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-10-2007, 15:25
kogato si govorih s priqtelq mi po tozi vupros (za nego i negovata nai dobra fr..) i toi kaza "za purvi put sum tolkova blizuk s momi4e.. ne iskam da razvalqm vsi4ko" tova nqkak si mi sedi v suznanieto .. i az ne bih iskala nai dobriq mi fr da mi e neshto pove4e ot priqtel... ;) no sled kato si go reshila sig shte ste mn sladki dvamata \:D/

AliceSw
07-10-2007, 16:27
може, но съм се убедила, че е доста рядко

_Imaginary_girl_
07-15-2007, 05:37
И според мен има :)
Най-добрия ми приятел е момче и наистина мога
да му споделя всичко,чувствам го като брат :D

LostMyMind
07-15-2007, 05:59
Има, много раядко срещано. Темата - изтъркана.

<black soul>
07-15-2007, 07:38
Да, на мнние съм, че може да съществува такова приятелство. И много често момчетата са много по-добри приятели отколкото момичетата.
напълно съм съгласна! разбира се че може да съществува истинско приятелство м/у момче и момиче... обаче ако м/у тях има физ.привличане вече става нещо повече от приятелство... ето в такива случаи най-добрите приятели тръгват... :wink:

live2beCooL
07-15-2007, 07:44
pri men nemoje da ima takova ne6to,krasivite momi4eta gi iskam za gajeta a groznite za ni6to :D taka 4e...

BlueForever
07-15-2007, 08:24
sa6testvyva li istinsko priqtelstvo m/y momi4e i mom4e..?eto primerno s moq priqtel bqxme blizo godina mnogo dobri priqteli,vsi4ko si spodelqxme,podkrepqxme se,davaxme si saveti otnosno togava6nite ni polovinki....EMI TAKA SE SLY4IXA NE6TATA,4E VE4E GODINA I POLOVINA SME ZAEDNO I ADSKI MNOGO SE OBI4AME I NE MOJEM EDIN BEZ DRYG,ta 4yvala sam xilqdi takiva sly4ei...tai 4e kak mislite vie...?

Има иМа ... А обратното от гаджета на най-добри приятели ?

MaRiNkA_16
07-15-2007, 11:12
sa6testvyva li istinsko priqtelstvo m/y momi4e i mom4e..?eto primerno s moq priqtel bqxme blizo godina mnogo dobri priqteli,vsi4ko si spodelqxme,podkrepqxme se,davaxme si saveti otnosno togava6nite ni polovinki....EMI TAKA SE SLY4IXA NE6TATA,4E VE4E GODINA I POLOVINA SME ZAEDNO I ADSKI MNOGO SE OBI4AME I NE MOJEM EDIN BEZ DRYG,ta 4yvala sam xilqdi takiva sly4ei...tai 4e kak mislite vie...?
ИМА приятелство между момче и момиче и то може да бъде много по-стабилно, от колкото между момче/момче и момиче/момиче....говоря от личен опит ;)
eha seriozno :roll: znma 4e luje6 :mrgreen: ne naistina su6testvyvat takiva priqtelstva no vinagi spored men ima nqkakvo privli4ane kolkoto i da e malko i dori da e samo ot ednata strana vse pak go ima :smt006

beb4ety
07-15-2007, 11:17
:lol: spored men sa6te6tvuva za6toto az sam naidobra fr s edno mom4e ot 2 godini taka4e..

PoisoNGirL
07-15-2007, 11:30
ako nqma nikakvo privlichene mejdu dvama dushi zashto da ne sushtestvuva i priqtelstvo,no da sme chestni tova e mnoooooogo rqsko sreshtano qvlenie.Vse pak vsichko e vuzmojno.a i ponqkoga moje da se razchita mnogo poveche na momche.

07-15-2007, 12:22
Em spored men su6testvuva istinsko priqtelstvo mejdu momi4e i mom4e!nai dobrite fr vinagi stavat gadjeta i az sum taka!DOKAZANO E TOVA

kobrichka
07-15-2007, 12:29
Има истинско приятелство между момиче и момче.И не е задължително да прерасне в любовна връзка.В моята компания сме и момичета и момчета и никои с никои не е спал или нещо такова,ние просто сме приятели.Споделяме си,по кпони сме заедно,помагаме си когато някои има нужда.Просто сме едно семейство.

F@t@lNy_Sl@dK@
07-15-2007, 12:31
Според мен има приятелство...от личен опит го знам,но някои такива приятелства водят и до нещо много повече(в повечето случаи така се случва всичко).С едно момче се сближихме и си мислих,че няма нищу,но изведнъж се оказа,нещу по-различно и така...но според мен има приятество между момче и момиче :smt006