PDA

View Full Version : priqtel kreten



palomaaa
07-10-2007, 13:32
iskam da vi pomolq za savet...zna4i problema e sledniq: na edna moq priqtelka,priqtelq i e kreten,karaq postoqqno da var6i ne6ta koito ne iska,postoqnno pie xap4eta za spe6na kontarcepciq,za6toto na pi4a my xaresvalo da svar6va v neq i ne obi4al prezarvativite i kakvo li o6te ne...sega iska da si pravqt 3ka,tq estestveno otkaza i toi q zarqza,samo,4e problema e 4e adski mnogo go obi4a i ne moje bez nego,ve4e 1 sedmica sa razdeleni,a tq nito qde nito spi,postoqnno pla4e i me e stax da ne napravi ne6to,ne znam mnogo e zle milata i misli da se varne pri nego i da prodalji da my izpalnqva jelaniqta....posavetvai te me kak da i pomogna,mnogo se pritesnqvam za neq..?

JoeBanana
07-10-2007, 13:40
такива като нея си го заслужават http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
мноо мразим безхарактерни, безгръбначни и без самоуважение твари
остави я да се пържи в собствен сос

bolnoty
07-10-2007, 13:41
Прекарваш целия ден с нея, разказвайки и, че това не е момче, и че просто не виждаш какво намира у него, че може да е хубав, но хубави момчета навсякъде ... казваш и, че не е за нея, че не я обича ... че ако я е обичал е нямало да прави така, и че има много такива случай и най-мъдрото решение е да не мисли за него ... не я оставяй много сама, защото остане ли сама отново ще започне да мисли за него - не ти казвам да спиш у тях, а да я разведриш ... просто "искарай и червата" дето се вика - разбери какво точно чувства към него и и кажи, че може да намери много по-добро и ще го намери ... може да и е "лесно" да е с него, но след като и е трудно поради други причини няма смсъл да продължава ;)

cherinka
07-10-2007, 13:41
такива като нея си го заслужават http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
мноо мразим безхарактерни, безгръбначни и без самоуважение твари
остави я да се пържи в собствен сос
На темата ли да се смея, на взаимоотношенията им ли, или на поста ти?!

JoeBanana
07-10-2007, 13:44
такива като нея си го заслужават http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
мноо мразим безхарактерни, безгръбначни и без самоуважение твари
остави я да се пържи в собствен сос
На темата ли да се смея, на взаимоотношенията им ли, или на поста ти?!
квото искаш прави
аз говоря сериозно http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

maybelline
07-10-2007, 13:56
Ситуацията е доста деликатна.Приятелката ти обича (или поне така мисли) това момче,а е повече от очевидно,че той не я заслужава,вреди й и изобщо не е момчето за нея.Но любовта е сляпа и приятелката ти едва ли разбира това.Имах един приятел,който определено беше много по-добър от момчето на приятелката ти,но също ме нараняваше с някои свои действия (караше ме да ревнувам и др. подобни).Всички ми повтаряха да го оставя и никого не слушах.Разбира се,погрешно щеше да е да 'слушам' някого,вместо да взема сама решението си (затова си взех решението сама),а и приятелката ти не трябва да 'слуша' някого и да се оставя да я видят за носа,а сама да вземе решение да го остави и да го забрави.Това може да стане по един начин - ако тя се разочарова от него.Сега на нея й харесва да е жертва (подсъзнателно,разбира се) и това я кара да търси отново това момче,въпреки че знае че той ще продължава да се държи така с нея и да не я уважава.
Нещо в поведението му трябва да я разочарова и тогава тя сама ще реши да го остави.Много неща могат да са,но е изключително трудно да се намери подходящото,а още повече да стане така,че момчето да направи съответното действие.Един начин е той да изневери на приятелката ти (не е сигурно,че това ще я накара да го остави,след като постоянните хапчета за спешна контрацепция и предложението за тройка не са я отблъснали).Друг начин е да срещне по-добро момче,което да я привлича и да остави намира 'сегашния'.
От цялата история изглежда приятелката ти няма достатъчно самочувствие и самоуважение,а да накараш някого (без самоуважение) да уважава себе си е все едно да накараш риба да проговори.
Съветвам те да излизаш по-често с приятелката си и да сте в компанията на момчета (ако трябва нарочно навий някои от тях д ай обръщат повече внимание - това спомага за изграждане на самочувствие,а и сред тях може да има подходящи кандидати за нейно гадже)..Излизайте на забавни места - води я на места,където ще й е интересно да отиде и в никакъв случай не я оставяй сама (не само физически - ако никой не говори с нея,тя ще продължи да мисли за това момче и най-много да се отврати от мястото,на което сте били,защото ще й напомня за него).Постоянно трябва да има някой,който да говори с нея и да се опитва да й покаже колкохубав е животът всъщност дори без нейния "любим".
Известно време ще й е трудно без него - съвсем нормално е.И аз съм преживяла болезнена раздяла и зная какво е.Само гледай да не й казваш неща като "той не е добър за теб" или "още една дума за него и ще започна да ти искам по 10 стотинки всеки път като го споменеш" - след такива думи най-много да си помисли,че никой не я разбира и да си влошите отношенията.Като иска да говори за него,значи има нужда - просто я изслушвай,говори и ти за него (стига тя да е повдигнала темата).По-трудно ще й е,ако никой не говори с нея за това,което я вълнува.
И не забравяй да опиташ това с компаниите и забавленията.Ако искаш да питаш нещо или имаш нужда от още съвети (или да споделиш как се развиват нещата),пиши ми ЛС ;) Късмет!

koalka
07-10-2007, 15:06
Тея момчета не заслужават да имат връзки и някой да ги обича, не знаят как да се държат с едно момиче.Приятелката ти прави огромна грешка, че го обича, но както казват хората:"любовта е сляпа" и е така за съжаление.В една връзка трябва да има диалог, да се говори и най-вече за важните неща, а той си прави, каквото иска и нейното мнение не го интересува.По-добре за нея, че са скъсали и да не го търпи тоя тъпак!
Можеш да й помогнеш като я убедиш, че това не е човек за нея, човек, който заслужава любовта й и в никакъв случай не позволявай да се събира с него.

BeBsItO
07-10-2007, 15:14
mn gadno, nz kaktaka nqkoi hora se vamniq4avat :( i az obi4am mn silno 4ovekla do men, no ne bih pozvloila da si sasipq jivota..... ( ne sam obedenea v dumite si )

palomaaa
07-10-2007, 15:15
ami ne znam ve4e tq e tolkova tvardoglava,4e prosto nqmam dymi.....govorq i gi vsi4ki tezi raboti o6te ot samoto na4alo na vrazkata im,no tq mi kazva:"tova si e moe re6enie,ne se mesi,az znam 4e toi ne me obi4a,ama mi stiga tova da sam do nego,da go pregra6tam,da go celuvam.... "ne znam hora mnogo sam pritesnena za neq,starx me e,4e zaradi tozi tapak moje da napravi nqkoq glupost....mrazq go s cqlaat si dy6a...

HopeLesss
07-10-2007, 15:17
Като е тъпа и като не се уважава, нека си бие главата после. Остави я. Понякога човек трябва сам да се опари, за да разбере каква е истината.

07-10-2007, 15:38
такива като нея си го заслужават
мноо мразим безхарактерни, безгръбначни и без самоуважение твари
остави я да се пържи в собствен сос
Seizure of Power chuvstvoto ti za homor mi e mnogo poznato ... Sluchaino da si roden na 10 10 1984 (pisha datata za da ne napisha imeto koeto predpolagam 4e nosish)
sorry za offtopica ama mi stana mnogo interesno

JoeBanana
07-10-2007, 15:48
такива като нея си го заслужават
мноо мразим безхарактерни, безгръбначни и без самоуважение твари
остави я да се пържи в собствен сос
Seizure of Power chuvstvoto ti za homor mi e mnogo poznato ... Sluchaino da si roden na 10 10 1984 (pisha datata za da ne napisha imeto koeto predpolagam 4e nosish)
sorry za offtopica ama mi stana mnogo interesno
мииииии не http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
припознал си се

Th3MaN
07-10-2007, 15:51
Трябва да нямаш никво чувство за самоуважение за да правиш такива работи. Момчето е видяла че тя е лудо влюбена и може да я изпозва както си иска и го прави. На него не му пука за нея изобщо знае че може да я има квото и да прави. Тя сама трябва да се осъзнае да и да се откаже от нея. Докато не го осъзнае той ще я тъпче както си иска. Тва е полужението. Тя сама трябва да се осъзнае. Ама като ви знам жените пък особено влюбените едва ли ще се осъзнае лесно. Най-лесния начин е да си намери някой друг.

bolnoty
07-10-2007, 19:38
Покажи и темата по някакъв начин за да разбере, че всияки мислят същото, каквото мислиш ти ... знам, че ще се убиди, но може да има някаква промяна в това, което е мислила да направи ...

alkobalko
07-11-2007, 05:48
Каквото и да и говориш, ако тя самата не го разбере никаква полза. Момчето е виновно, спор няма, но и тя е не по-малко, щом продължава да се поддава. Толкова ли няма воля и достойнство това момиче, за да му се опълчи. Колкото и да обичаш един човек не може цял живот да унижаваш себе си, за да е доволен той.
Тя самата трябва да разбере, че няма смисъл да е с него. А за хапчетата за спешна контрацепция, най-добре да мине на редовни противозачатъчни. Така поне няма да съсипе тялото си.