PDA

View Full Version : Питане към момичетата.



GiRo
07-10-2007, 14:24
Въпроса е следния :((( кажете ми понеже връзката ни е в самото начало...но като се има напредвид че от адски мн време търся момиче което да си струва...и един ден я срещнах за първи път някак си ми доиде отвътре и и казах че тя е всичко което искам!!!заклевам се за 1ви път...падаме си харесва всичко което правя...обича както и аз да се забавлява...и накрая Как да я задаржа?!?!просто като си помисля...след време как няма и да се интересува от мене(винаги е така ;( )...Не искаМ да Я загубя...Никога не съм намИрал Отговора :smt010 :smt010
Какво да и казвам какво не...да не споменавам...от което да и стане гадно...отегчено :smt010


Аз съм едва на 16 :smt011 ....
Обичам я Аддски много...моя проблем е че немога да си хвана момиче без да съм влюбен в нея!!!(на края аз съм изхвърления парцал)тези чуства в момента са различни...не съм ги изпитвал преди...

Благодаря предварително!!!
Съжелявам че го написах толкова неразбираемо :smt009

Bebun
07-10-2007, 14:36
Никога не можеш да кажеш колко дълго ще продължи една връзка, зависи само от вас двамата. От това какви характери сте, до колко сте склонни на компромиси и естествено колко сте влюбени. Но ако мислиш още от сега, че връзката ви е обречена, тя наистина ще бъде такава. Радвай се на това, което имате без да мислиш за края. Ако тя е толкова страхотна, а ти толкова много искаш дълга връзка, значи всичко ще върви като по вода. Това, че в миналото си бил нараняван, не означава, че и сега ще стане така. Смело напред. Стискам палци за вас :wink:

07-10-2007, 14:37
mi draj se vnimatelno s neq,pokazvai i 4e q obi4a6 e takiva raboti....tq ako te obi4a 6e e s tebe!

GiRo
07-10-2007, 14:54
Никога не можеш да кажеш колко дълго ще продължи една връзка, зависи само от вас двамата. От това какви характери сте, до колко сте склонни на компромиси и естествено колко сте влюбени. Но ако мислиш още от сега, че връзката ви е обречена, тя наистина ще бъде такава. Радвай се на това, което имате без да мислиш за края. Ако тя е толкова страхотна, а ти толкова много искаш дълга връзка, значи всичко ще върви като по вода. Това, че в миналото си бил нараняван, не означава, че и сега ще стане така. Смело напред. Стискам палци за вас :wink:

Адски Много Благодаря...така и си мислех :) :) :)

@гост това го правя всеки ден!!!доказвам и че нищо неможе да ме спре за да съм с нея!!!

koalka
07-10-2007, 14:57
Просто не мисли за края, той почти винаги идва и, ако мислим постоянно за него обричаме връзката...Сега бъдете заедно, обичайте се и се веселете, но не мисли.

BeBsItO
07-10-2007, 15:12
az sa6to mislq 4e ne trqbva da misli6 za kraq. vqrno e 4e na tazi vazrast toi idva dosta barzo...ne ne pri si4ki e taka. kogato nameri6 4ovek s koito da si pasvate do takava stepen 4e da osdtanete zavinagi zaedno.....4ak togava se ot4aivai....

HopeLesss
07-10-2007, 15:19
Абе я си гледай кефа и стига си си тормозил младата главица с такива екзистенциални проблеми :wink:

The_HappY_GiRl
07-10-2007, 16:23
kakto i drugite sa ti kazali 6te ti kaja i az sa6toto-ne misli za kraq,za6toto taka nqma da useti6 hubavoto vav va6ata vrazka.vse pak si o6te na 16 ne moje6 da kaje6 4e nikoga nqma da sre6ne6 druga i 4e nqma da obi4a6 kakto sega obi4a6 tova momi4e.radvai se na tova koeto ima6! 6te vidi6 4e kolko i vluben da si sega 6te doide vreme kogato 4uvstvata 6te ohladneqt tak4e ne misli za tova kak da q zadarji6,a prosto se zabavlqvai dokato vse o6te si s neq :) ;)

GiRo
07-10-2007, 19:04
хм...точно в това е проблема толкова мн държа на нея,толкова много мисля за нея,толкова много я обичам,че всичко това ме кара към края...и ми показва после какво ще е...да прави сте...след време...не искам да идва това време!!!!!!(при всеки е така)
(единственото момиче до сега...)(тя сама ми каза че всяка една дума от устата ми излиза по силно,по различно...)(същото е и при мен усещам го...като и казвам всяка една мила дума ми се насълзяват очите ;((((( нз как но е болезнено...) :smt010


Другото е че...скоро има състезание и мисля с приятели да ходим на палатка там...като и казах много и хареса...но цялата работа е в техните.
Най вероятно няма да я пуснат...ще се притесняват... ](*,) ](*,)

sasha_90
07-10-2007, 19:12
1 съвет:не мисли за края!

loli-po
07-10-2007, 19:22
Съжалявам ако ще те разочаровам, но от колко време сте заедно? Може би месец или няколко, щом смяташ че тя е идеална и безгрешна... повярвай ми такива хора няма и докато я смяташ за такава целият свят ще ти изглежда розов и в един миг ще се сгромоляса.... за това как да я задържиш универсално лекарство няма, бъди мил и грижовен, изслушвай я (защото обикновено въобще не слушате какво ви говорим), подкрепяй я, когато има нужда от теб..... но по-добре по-скоро осъзнай, че тя не е идеална и перфектна, за да не се окаже в даден момент че не обичаш нея, а образа който си си създал.
Късмет!

Mimka_sweet
07-10-2007, 19:34
Не мисли,отдай се на връзката ,ако тя наистина е правилният човек,край няма да има :wink:

GiRo
07-10-2007, 19:41
Както казах връзката е в самото начало...не броя дни това е тъпо няма смисъл даже г/д нз...2 седмици сиг...адски смешно за тези мисли но си е факт!!!който немога да променя...това ме притеснява като съм бил с друго момиче преди време не съм мислел за края!!!А сега точно за това мисля и просто ме е страх да не я загубя!!!винаги съм до нея като има нужда,винаги я подкрепям...всичко!ще се постарая!!!прекалено много съм напрегнат...всички мисли в нея водят 8-[

друго е хубавото като съм с нея съм на 7мото небе!а и едно да кажа...тя по изневяра не си пада...личи си не е такава!

Благодаря на всички! :wink:

07-10-2007, 20:01
[quote="GiRo"]хм...точно в това е проблема толкова мн държа на нея,толкова много мисля за нея,толкова много я обичам,че всичко това ме кара към края...quote]
No neinite stupki me vodqt kum kraq,a stigna li tam,nqma da sum az...

Well_f
07-10-2007, 21:19
Намери баланса между това, да и показваш, че я обичаш и същевремено да не я притискаш... Това е доста важно! Просто давай й лична свобода, вярвай й и всичко ще е ок!
(Хъм... личен опит, за съжаление!)

Обичайте се и дано всичко е наред! Wish you luck!

GiRo
07-10-2007, 21:32
Просто давай й лична свобода, вярвай й и всичко ще е ок! еми...ъъъ лична свобода...та тя през повечето време иска да сме заедно :wink:

`Death`Whore``
07-10-2007, 21:36
Не се стреми да И се харесваш. Колкото и клиширано да звучи, бъди себе си. Тя харесва теб и ако чувствата И прераснат в обич, ще остане с теб.