PDA

View Full Version : Moderated: Трябва да ми дойде, когато съм на морето



Spe6no_MI_TrQq_HeLP
07-10-2007, 15:23
Zna4i sled 4 dena zaminavam na more a to4no togava trqbva da mi doide ;((( KaKvO Da PrAvQ?1.nemoga da izdurja bez da vlizam v vodata ili bez plaja 2.na lager sum sram me e ot u4itelite i dr...tupo e...Kajete tam nqkakvi hap4eta ili ne6to dr?I vqrno li e 4e s vitamin C minava burzo....mai ne e taka a i se pak kolko i da e burzo 2-3 dena sa si mn...Ami s tamponi 6e stane li?ami ako ne izdurjat?do sega ne sum polzvala :( ne me e strah vuob6te ama samo da ne propusnat ili da izleze tam nqkoq bolest... PLS PI6ETE KOLKOTO MOJETE POVE4E I BURZO... :((( 10x predvaritelno
SHE CHAKAM OTGOVORI!!!
i pls bez ligavi istorii i bazici!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
6 и 7 точка от правилника!

07-10-2007, 15:41
Ami moqt suvet e da si kupish hapcheta..otivash v aptekata i tursish hapcheta za zabavqne na cikula .. az minalata godina bqh v sushtoto polojenie i te me spasiha:)Hapchetata se piqt sutrin i vecher po 1, ne trqbva da propuskash zashtoto na sledvashtiqt den ti idva ..ne sa po-skupi ot 10lv..tva e .:)

mila_pila
07-10-2007, 15:50
с тампони е много удобно, няма да пропуснат, ако ги сменяш на най-много 3 часа и няма никаква опасност от болести и други, даже с тампоните се избягват някои инфекции, които биха могли да се получат от водата. вземи си ов про комфорт, щото другите се поставят по-трудно и ще се уплашиш, че не можеш. плюс може да си пиеш витамин С да ти намали кръвотечението, ама другите хапчета не са много стока, щото ти объркват целия цикъл после. късмет и приятна ваканция :wink:

kukumiavka
07-10-2007, 16:13
Kupi si tamponi.Stqh e mn po-udobno,izob6to ne gi use6ta6 i vse edno ne si v cikul.Samo trqbva da gi smenq6,estestveno :wink: uspeh i priqtno izkarvane :smt006

kat4enceto
07-10-2007, 16:23
тампони му е майката!!!!

Bebun
07-10-2007, 16:27
Еми хапчетата не са мн полезни, но ако е толкова наложително. С тампони става, но те не могат да се използват непрекъснато, по-точно не е препоръчително, трябва да носиш превръзка поне по няколко часа дневно. Е всъшност на теб ти трябва само за плажа... ако успееш да сложиш тампона правилно, няма да го усешаш въобще и можеш да си спокойна. Има един вид, при който самия тампон е в нещо като пластмасова спринцовка (грубо казано,не се сещам как точно се нарича), която се поставя на входа на влагалището като се пъха само няколко см и самия тампон се изтласква. Той застава точно, където трябва , щото иначе другите може да не ги вкараш достатъчно навътре и ще имаш гадно усещане. Просто попитай в аптеката , те ще ти обяснят или погледни листовката.

edna`sladurana
08-17-2007, 19:25
az predi okolo sedmica se varnah ot moreto i to4no kogato zaminah m doide i pih dva tri dena vitamin C i az 3 dni mi mina nz ako iska6 probvai no gi pii na okolo 3-4 4asa po 4 hap4etaa i 6te ti mine barzo

foreverr
08-17-2007, 19:38
ami da go spre6 s vitamin c :smt005 :smt005 ne mili4ka probvala sam i ni6to ne stava 4esno e pone na men ne mi deistva de.a za tamponite ako si detstvena moje6 da izpolzva6 ot nai malkite i ot normal po razmer no nai dobre izpolzvai ot nai malkite 6tom ti e za 1 pat spoks s tampona(nai malkiq)nemoje6 da se otvori6 i ti kazvam 4e ne boli mnogo e zavisi i ot samata teb trqbva da se otpusne6 no az li4no kogato iskarvam tampona me nabolqva :smt010

alkobalko
08-17-2007, 19:45
Teмата е стара!