PDA

View Full Version : Дарба



Sam90
07-10-2007, 16:31
Вярвате ли, че някои хора наистина имат свръхестествени дарби? Например да предричат бъдещето, да общуват с душите на починали хора, да предизвикват събития, които другите хора не могат.... ?

Sasuke
07-10-2007, 16:32
Ами напълно възможно е според мене

Exothermic
07-10-2007, 16:34
SAsuke rullllz

По темата напълно възможно е ,но не са много.Случайно темата да ти е хрумнала докато си гледала бтв? :D

quench
07-10-2007, 16:36
едва ли

fate & faith are for the weak 8)

_donna_
07-10-2007, 16:41
виж,не знам за тези дарби,но някои хора имат доста шокиращи дарби,например невъзможността да кажат "добро утро" и да се усмихнат.

Blacklisted
07-10-2007, 16:43
Тц.

LunaTriCk
07-10-2007, 16:43
да. даже съм един от тях. :-D

Sam90
07-10-2007, 16:52
SAsuke rullllz

По темата напълно възможно е ,но не са много.Случайно темата да ти е хрумнала докато си гледала бтв? :D
аз съм ТОЙ и не, не ми е хрумнала, докато съм гледал бтв :smt017

Хмм...аз се зачудих, защото една приятелка на майка ми си е втълпила, че може да предсказва бъдещето и казала на майка ми, че аз съм щял да стана много властен, известен и богат човек :-D :-D :-D Та за това се зачудих, дали е възможно да е права ... :P :P :P

LunaTriCk
07-10-2007, 16:56
остана и да ти каже, че ще станеш невзрачен, беден и самотен :roll:

nellllly
07-10-2007, 17:12
що пък не... може да има "Богоизбрани", само дето се получават шашми... има един дето верно познава много, чак в полицията са го викали да помогне за разрешаването на някой случай, ама той, като добил малко слава и почна да обарва и да кара да се събличат какичките, ходещи при него за помощ... и айде в падиза...
а иначе верно тфа са много редки случаи и повечето са мошенници... защо да ровят по кофите, като могат да вземат акъла и парите на хората...
иначе наскоро гледах "БТВ Документите" и ми е интересно вярвате ли и какво мислите и за чудотворните предмети, като например икони, реликви и други такива? мисля, че това също би могло да се включи в темата.

kat4enceto
07-10-2007, 17:27
еми според мен е възможно да има такива хора !Най-нагледния пример според мене е баба ванга!!!

далай лама
07-10-2007, 17:40
Има такива хора.
В кофти период от живота ми,наистина много опасен и важен и на мен ми се случваха видения,докато спя.
Знаех какво ще стане на другия ден или в близките 2-3 дни,1 месец,знаех какво ще ме питат,какво ще каже и какво ще стане след това.
Не съм луд и не използвам наркотици,никога не съм използвал такива неща.

SINDEL
07-10-2007, 17:41
Аз вярвам. Нямам обяснение защо, но вярвам.

MaNNiE
07-10-2007, 18:31
Защо пък не? :-k
На всички ни се е случвало де жа вю нали? Е при тях това явно е доста по силно изразено ;)

kuber
07-10-2007, 19:52
Според мен е възмо да има, но едва ли има в днешни времена!
Но според мен ако узнаеш бъдещщето си то няма да се сбъдне, т.е. няма начин знаеш бъдещето си... някой ако има такива умения може да научи чуждото но не бива да го споделя... може да се предизвикат страшни анумалии!

`Death`Whore``
07-10-2007, 19:54
Разбира се, но те са наистина малко. Врачките са измамници, но Ванга например не е.

namina
07-10-2007, 19:57
Вярвате ли, че някои хора наистина имат свръхестествени дарби? Например да предричат бъдещето, да общуват с душите на починали хора, да предизвикват събития, които другите хора не могат.... ?


възможно е 100% само си спомни за БАБА ВАНГА.усещала е лошите хора и ги е отпращала или тези които отивали при нея за глупости това баба ми го разказа пък и мама пък и е доказано. :roll:

namina
07-10-2007, 19:58
подкрепям `Death`Whore`` =D>

`BItCH`
07-10-2007, 20:40
Повечето хора притежават тези дарби , просто не си ги усъвършенстват. Според мене има.

ni6to_novo
07-10-2007, 20:43
Вярвам :-D тези хора са рядкост,но съществуват,даже имам нагледни примери...ееех да бях и аз от тях :roll:

Mimka_sweet
07-10-2007, 20:45
Ми един казал на мама че аз ше съм бедна а сестра ми богата и ще ме храни и на :-D

namina
07-10-2007, 20:53
Повечето хора притежават тези дарби , просто не си ги усъвършенстват. Според мене има.
подкрепям и това мнение.......... ето на мен са ми хвърлили пъпа в конссерваторията и аз на там отивам да стана певица. :-)

RhytmiX
07-10-2007, 20:57
Ne vqrvam 4e imat darba.Prosto te sa si vtulpili 4e sa ne6to po-osobeno kakvito poe4eto hora iskat da budat ;)

namina
07-10-2007, 21:12
Ne vqrvam 4e imat darba.Prosto te sa si vtulpili 4e sa ne6to po-osobeno kakvito poe4eto hora iskat da budat ;)

ако не вярваш и в БАБА ВАНГА те заплювам!!!! =P~

RhytmiX
07-10-2007, 21:30
Ne vqrvam 4e imat darba.Prosto te sa si vtulpili 4e sa ne6to po-osobeno kakvito poe4eto hora iskat da budat ;)

ако не вярваш и в БАБА ВАНГА те заплювам!!!! =P~
Ne vqrvam ;)

SpOrTs_GiRl
07-10-2007, 21:41
Мдам.. може би е възможно.. ;)

Sam90
07-10-2007, 21:47
Ne vqrvam 4e imat darba.Prosto te sa si vtulpili 4e sa ne6to po-osobeno kakvito poe4eto hora iskat da budat ;)

ако не вярваш и в БАБА ВАНГА те заплювам!!!! =P~
Ne vqrvam ;)
Е, чак пък да го заплюваш - това си е негов избор, той си решава дали да вярва или не... :-s

Специално за Ванга съм склонен да вярвам, въпреки, че докато не се убедя от личен опит няма да повярвам наистина. Аз съм човек, който обича да изледва духа и нещата, които се крият под материята.
Убеден съм, че тепърва има да откриваме неща, за които дори не подозираме....

07-10-2007, 22:07
Аз да кажа за интуицията- способността да предчувстваш...всякакви неща, от това какъв цвят карта ще извадиш от тестето и какъв е отговора на въпрос с избираеми отговори от контролното ти, до това с каъв характер човек ти предстои да се запознаеш, или изведнъж ей така от нищото ти изникне, че нещо лошо се е случило на някой, обаждаш му се и се оказва точно така. Та знам един сайт, който всъщност някой и преди беше писал в този форум- soulrise.ru, в който има игри за развиване на интуицията. Аз откакто го открих почти всеки ден си играйкам, и мога да кажа, че наистина развиват!!! Сега много по-често 'познавам' къде ще сложи компютърът точка в един кръг например, или кой сектор от един друг кръг ще се окаже зелен, след като го натисна...Случва ми се и да познавам неща точно от такъв тип и извън игрите-поне няколко пъти знам със сигурност някакси, че ей сега ще ми стане кофти от нещо и съм познавала доста пъти точно както казах кой е отговора на въпрос с абцд за който и идея си нямам или колко точно грешки допуснах на някой тест(понеже сега решавам тестове нонстоп, използвам случаите да изпробвам интуицията си.)Разбира се на всеки му се е случвало да знае такива работи без да може да обясни, но все ми се струва, че при мен се случва много по-често. Също със сигурност знаех, че са ме приели там, където сега уча-наречете го просто самоувереност или нещо подобно, обаче както казах не може и на вас да не ви се е случвало да знаете нещо с абсолютна сигурност-все едно ви извира отвътре някаква вълна от сигурност, като помилите по определен въпрос. Съжалявам за многото повторения :? Исках да кажа едно- има интуиция и можете да я развиете, че даже и сайт са направили хората. :)

Sam90
07-10-2007, 22:10
Аз да кажа за интуицията- способността да предчувстваш...всякакви неща, от това какъв цвят карта ще извадиш от тестето и какъв е отговора на въпрос с избираеми отговори от контролното ти, до това с каъв характер човек ти предстои да се запознаеш, или изведнъж ей така от нищото ти изникне, че нещо лошо се е случило на някой, обаждаш му се и се оказва точно така. Та знам един сайт, който всъщност някой и преди беше писал в този форум- soulrise.ru, в който има игри за развиване на интуицията. Аз откакто го открих почти всеки ден си играйкам, и мога да кажа, че наистина развиват!!! Сега много по-често 'познавам' къде ще сложи компютърът точка в един кръг например, или кой сектор от един друг кръг ще се окаже зелен, след като го натисна...Случва ми се и да познавам неща точно от такъв тип и извън игрите-поне няколко пъти знам със сигурност някакси, че ей сега ще ми стане кофти от нещо и съм познавала доста пъти точно както казах кой е отговора на въпрос с абцд за който и идея си нямам или колко точно грешки допуснах на някой тест(понеже сега решавам тестове нонстоп, използвам случаите да изпробвам интуицията си.)Разбира се на всеки му се е случвало да знае такива работи без да може да обясни, но все ми се струва, че при мен се случва много по-често. Също със сигурност знаех, че са ме приели там, където сега уча-наречете го просто самоувереност или нещо подобно, обаче както казах не може и на вас да не ви се е случвало да знаете нещо с абсолютна сигурност-все едно ви извира отвътре някаква вълна от сигурност, като помилите по определен въпрос. Съжалявам за многото повторения :? Исках да кажа едно- има интуиция и можете да я развиете, че даже и сайт са направили хората. :)
Интересно, но сайта няма Английска версия :( Или има, а аз не я намирам? - ако има ми кажи, плс :)

07-10-2007, 22:15
Няма 8) Но това не пречи- аз също не разбирам руски. Кликни върху картинките на игрите, искат ти да се регнеш, регваш се(няма препращане до имейл) и играеш :wink:

`Death`Whore``
07-10-2007, 22:18
Според мен това, което казваш ти, са просто внушения. И на мен ми се е случвало да мисля за някого и изведнъж да ме потърси след месеци...но да предчувстваш верния отговор в тест? :smt018 :smt017

Sam90
07-10-2007, 22:20
Според мен това, което казваш ти, са просто внушения. И на мен ми се е случвало да мисля за някого и изведнъж да ме потърси след месеци...но да предчувстваш верния отговор в тест? :smt018 :smt017
Честно казано много често ми се случва тъкмо да си помисля за някого и той да ми се включи в скайп.. или да ми звънне по тел... :smt017

07-10-2007, 22:24
Според мен това, което казваш ти, са просто внушения. И на мен ми се е случвало да мисля за някого и изведнъж да ме потърси след месеци...но да предчувстваш верния отговор в тест?

Е никога ли не ти се е случвало :-s Иначе нямам доказателство освен моя случай, защото досега никой на когото съм казвала не се е навивал да пробва. Такива сме хората-невярно до доказване на противното, ама нека друг да докаже, че да не си губя аз времето. Разбираемо е, де :roll:

`Death`Whore``
07-10-2007, 22:25
Предчувствия съм имала, но те не са постоянни. А и доста често не са верни ;)

tuka6na
07-10-2007, 22:29
има ,има....има всякакви.
По-лошото е ,че има и такива които вярват :smt011
Всеки може да си внушава.,ама що така потдаваме на манипулаций никога не ми е било ясно;/

07-10-2007, 22:35
`Death`Whore``То не всичко е интуиция :) Ида, забравих да кажа, че има и обратна интуиция(според мен).Тоест и това също ми се е случвало да имам възможност да реша да пстъпя по няколко начина и да избера най-лошия вариянт. Аз затова и бях търсила информация за интуицията преди- стана ми ясно, че не са само съвпадения.Както и да е. Сори, ако нафлудих прекалено много O:)

`Death`Whore``
07-10-2007, 22:37
Прекалено много задълбаваш в нещата. Живей си живота и не се опитвай да разгадаеш човешкия мозък. :)