PDA

View Full Version : Препоръчаите ми хотелче



моренцеморенце
07-10-2007, 18:03
Эдравейте!Моля някой да ми препоръча добър хотел 3-4 эвеэди в Соэопол или синеморец,естествено ако имате предложения и эа други градове пак са добре дошли!Не ми даваите линкове само,эащото претърсих навсякъде и нищо не ми харесва,а и има доста лоши отэиви!Е ако сте били в някакъв хубав хотел (със эакуска на шведска маса и басейн 8-[ ) препоръчайти ми го.Моля ви ,помогнете че не энав вече!!
Мерси :)

07-10-2007, 19:12
Helios i e 5 zvezden,az sam mn dovolna,bqh tam s priqtelq mi i si izkarah super,ama e spa da znaete

ninsy
07-10-2007, 19:17
ами била съм в "Дани Бийч" хубаво е хотелчето и не е скъпо 3 звезди е.. Има климатици в всяка стая което си е важно за тея жеги..
Наще миналото лято бяха отскочили до созопол и бяха отседнали в "Апартхотел Мартинез " скъпо е там обаче (е те имаха и повод да се отдадът :-D ) То си е комплексче с апартаменти..
Но иначе аз съм любителка на северното черноморие по спецялно (зларни и св.константин и елена) така че за там мога да ти препоръчам мн хубави и изгодни

"Белла Виста" в синеморец също е хубаво хотелче и не чак толкова скъпо чувала съм добри отзиви ,но не съм била там

моренцеморенце
07-10-2007, 19:54
Благодаря ви!
Эа Белла Виста энам,че е хубав,но в Синеморец не ми се ходи! :)
Ааа а може ли сайта на Хелиос и той къде е? :-D
Мерси пак и ако има още предложения,с удоволствие ще ги прочета :-D