PDA

View Full Version : Въпрос относно месечния цикъл



UmnoMace
07-10-2007, 17:06
Ясно ми е, че има лекарства, чрез които може да се забави малко месечният цикъл. Потърсих в предишните теми името на някое такова, но тъй като не намерих, пускам тази тема и предварително се извинявам, ако вече го пише някъде.
Та ако някоя от вас е ползвала такова, нека да напише името му плс и ако може да ми каже дали е необходимо лекарско предписание за нещо подобно.
Благодаря предварително на всички отзовали се на молбата ми! O:) :roll:

07-10-2007, 17:46
edna fr iska6e da si zima takiva hap4eta no 1vo govori s lekar i toi kaza kategori4no da ne gi polzva.Po dobre probvai s tamponi ako 6e hodi6 na po4ivka no naistina ne ti prepora4vam da gi polzva6 poneje mogat da ti sazadadat mnogo pove4e problemi otkolkoto eventualno 6te ima6 ako ti doide kogat ne si iskala

UmnoMace
07-10-2007, 18:53
ми аз лично съм чувала, че не са вредни и затова питам... мерси за отговора все пак :)

DjUlI
07-17-2007, 13:16
Ей, госта..За тампоните ли искаш да кажеш, че са вредни??? Ако е така това, което си написал е пълна глупост. #-o ](*,) Тампоните са много по-добро решение отколкото да се тъпче с некви хапчета!! На авторката ще й кажа : Ползвай тампони мила! :D [/quote]

Sexapilna_kukla
07-17-2007, 13:34
Точно под твоята тема има друга, в която ще намериш полезна информация.
Впрочем, пада се 3-тата.