PDA

View Full Version : Национална Търговско Банкова Гимназия



lookatme
07-10-2007, 17:38
здр на всички.много ви се моля да ми дадете някаква информация за тази гимназия.преди не много време научих ,че съм влязла там и много се чудя хубаво ли е училището; на какво ниво е убочението и такива ми ти глупости {шегувам се ,разбира се.не са глупости-ма така си се изразявам}. много ще съм ви благодарна. прощавайте ,ако темата се повтаря {ама се съмнявам} :roll:
и още нещо.аз съм със счетоводна отчетност и немски език.от самото начало ли се започва езика или....кажете ми за да знам далки да почвам да го уча от сега!

AFT
07-10-2007, 19:00
:idea: Google RulLzZ! :idea:

mesmer
07-10-2007, 19:07
Имаш изведено в смисъл започваш от 1 до 15 септември, по 3 блока на ден език.

mesmer

bobka
07-28-2007, 16:13
здр на всички.много ви се моля да ми дадете някаква информация за тази гимназия.преди не много време научих ,че съм влязла там и много се чудя хубаво ли е училището; на какво ниво е убочението и такива ми ти глупости {шегувам се ,разбира се.не са глупости-ма така си се изразявам}. много ще съм ви благодарна. прощавайте ,ако темата се повтаря {ама се съмнявам} :roll:
и още нещо.аз съм със счетоводна отчетност и немски език.от самото начало ли се започва езика или....кажете ми за да знам далки да почвам да го уча от сега! purvata godina mai ne u4i6 ezik pone taka mi kaza edna fr koqto e tam-sa 6e e 8klas mai bankovo delo s nemski. a tva e edno ot nai dobrite u4ili6ta v sf kfo se 4udi6.vupreki 4e moito daskalo po me kefi(ni6to li4no)moje da se zapoznae6 nqkoga s moita fr-kazva se cvetelina

Sladka_kiss
07-28-2007, 17:55
Братовчедка ми учи там в паралелка с банково дело и е много доволна.

NovemberRain
07-28-2007, 17:55
който е от тбг да ми пишеее на лични
аз сега съм там училището е добро мене поне си ме радва учениците абре има и яки има и много надути :-&
акто цяло обучението е бива ан ново не се оплаквам първата година мн се учи поне нас ни караха да зубкаме злобничкооо
иииии успех :roll: :lol:

white_chik
07-28-2007, 18:19
Една фр учи там и е доволна.Сега ще е 10 клас,спомням си,че в 8 учеха много език,а в 9 се вкарваха некви по специални предмети и вече в 10 май има некви банки,не съм много наясно.
Не че искам да кажа нещо,ама все пак,като си правила списъка с училищата не си ли проучила кое какво е,кво се учи,дали е на ниво и т.н. :-s

lookatme
07-29-2007, 17:17
не.съвсем не.мойте родители решиха това.те първо искаха в искапанската,ма като видяха,че бала ми е нисък...решиха търговско-банковата.де да знам защо?

hasaiko
09-07-2007, 22:04
здр на всички.много ви се моля да ми дадете някаква информация за тази гимназия.преди не много време научих ,че съм влязла там и много се чудя хубаво ли е училището; на какво ниво е убочението и такива ми ти глупости {шегувам се ,разбира се.не са глупости-ма така си се изразявам}. много ще съм ви благодарна. прощавайте ,ако темата се повтаря {ама се съмнявам} :roll:
и още нещо.аз съм със счетоводна отчетност и немски език.от самото начало ли се започва езика или....кажете ми за да знам далки да почвам да го уча от сега!

Даскалите стаат за обикновено училище,но не и за това...Много строго сичко,маа му деа :-({|= Учиш първата година 13 часа немски на седмица,следващата-падат на 4 часа,но пък включват специални предмети...10-ти клас учиш и втори език...Първата година се съсредоточи върху немския,те съветвам ;)

Escarina
09-08-2007, 00:20
Испанската е била с по-висок бал от ТБГ? :smt017 Може. Все едно. Ако бала ти наистина е бил нисък (много нисък) нямаше да влезеш. Училището се води от най-елитните в София. Сама ще решиш вярно ли е.В осми клас се учи много език. Само паралелките с френски започват от 1ви, по специално В клас (тука вече не съм сигурна за другите с френски :-D ) А и е добре да се интересуваш от рано къде са те приели. Интересуването по принцип се осъществява с гугъл. :)

Ramayana
10-29-2007, 07:08
здр на всички.много ви се моля да ми дадете някаква информация за тази гимназия.преди не много време научих ,че съм влязла там и много се чудя хубаво ли е училището; на какво ниво е убочението и такива ми ти глупости
Не знам във ВЕДИ ли си ходила, но си неграмотна колкото си искаш.
Как можеш да напишеш УбОчение ?!?
Пише се ОбУчение !
Ц ц ц !

Djudista
10-30-2007, 16:46
v koi grad se namira tova y4ili6te

Escarina
10-30-2007, 17:25
Бобов Дол