PDA

View Full Version : Не си търся гадже



Дъжд
07-10-2007, 17:42
А сега, ново 20...айде стегас тва търся си гадже, колкото повече се впрягате, толкова по-нервни ставате иии...нищо не се получава. Спокойно, любовта и сама ще ви намери без много-много да си давате зор. Така де, нали уж романтиката е и малко спонтанност. Спокойно, света няма да свърши, нито пък необвързаните мацки/пичове, имате всичкото време. Айде, чао и умната.

mechtaq_za_teb
07-10-2007, 17:47
Mersi za saveta ;)

KiLLeR_InSTiNkT
07-10-2007, 17:59
Когато най-малко съм очаквала, тогава е цъфвал някой сладур... :-D

Kisses_P
07-10-2007, 18:36
Евалата =D> един да го каже.Честно казано всеки път като влеза в този раздел очаквам да видя нова тема " на 12, 14,16,18,20 съм, а нямам гадже"

sasha_90
07-10-2007, 19:02
А сега, ново 20...айде стегас тва търся си гадже, колкото повече се впрягате, толкова по-нервни ставате иии...нищо не се получава. Спокойно, любовта и сама ще ви намери без много-много да си давате зор. Така де, нали уж романтиката е и малко спонтанност. Спокойно, света няма да свърши, нито пък необвързаните мацки/пичове, имате всичкото време. Айде, чао и умната.
Съгласна! =D>

skinny
07-11-2007, 11:31
Дъжд написа:
А сега, ново 20...айде стегас тва търся си гадже, колкото повече се впрягате, толкова по-нервни ставате иии...нищо не се получава. Спокойно, любовта и сама ще ви намери без много-много да си давате зор. Така де, нали уж романтиката е и малко спонтанност. Спокойно, света няма да свърши, нито пък необвързаните мацки/пичове, имате всичкото време. Айде, чао и умната.



Да наистина е така =D>

Iv4eTy
07-11-2007, 12:14
Евала. Един да е разбрал истината :P

mid_get
07-11-2007, 15:15
Когато най-малко съм очаквала, тогава е цъфвал някой сладур... :-D
Съгласна :smt023

Presley
07-11-2007, 15:34
НЕ съм убедена ,че е вярно ,но както се каэва : Хубавите неща стават сами!И все пак нищо не пада от небето :-D

nasty_f
07-11-2007, 15:39
Така си е,рано или късно всеки намира своята половинка.
Но докато я намерят хората,които пускат теми тук са разочаровани и просто споделят и искат съвети,все пак за това е този форум,за да си помагаме.Но си много права,спор няма :wink: .

Dead`Paladin
07-11-2007, 17:41
[-( oo mi da tq lubofta sama sha doide pri teb sha doide sha ti zvunne na vratata i sha kaje az sum tvoita lubof :smt005 :smt005 :smt005

btw-po vuprosa.... ima logika... ;]]]

BeBsItO
07-11-2007, 20:09
4e si prav,taka e ! no ni6to novo pod slanceto za men, az s6ato sam na toq princip i nikoga ne sam si tarsila gadje.....ili lubov.....tq sama me namira :D

BeBsItO
07-11-2007, 20:43
4e si prav,taka e ! no ni6to novo pod slanceto za men, az s6ato sam na toq princip i nikoga ne sam si tarsila gadje.....ili lubov.....tq sama me namira :D

beb4ety
07-11-2007, 20:48
Napalno saglasna :smt023

JoeBanana
07-12-2007, 05:31
Когато най-малко съм очаквала, тогава е цъфвал някой сладур... :-DАз така и така нищо не очакван, но пак нищо не става... не че толкова ми пука де ..важното е жица да има :lol:
я ми я дай тая жица да се обеся на нея http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
пътя на моя живот е осеян с лайна от сатанинското стадо на самия Дявол http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
вчера окончателно се убедих

TikvenaElhichka
07-12-2007, 06:59
И какво? Да чакам нещо да ми падне от небето ли ;)(аз не очаквам нищо освен дъжд от там, но е възможно и някоя саксия, да се прекатури от някой прозорец върху главата ми...)?!
Глупаво е да стоиш и да чакаш да стане нещо, без усилия - какъв резултат?!

(:
07-12-2007, 08:03
Когато най-малко съм очаквала, тогава е цъфвал някой сладур... :-DАз така и така нищо не очакван, но пак нищо не става... не че толкова ми пука де ..важното е жица да има :lol:
я ми я дай тая жица да се обеся на нея
пътя на моя живот е осеян с лайна от сатанинското стадо на самия Дявол
вчера окончателно се убедих

Но защо, о, мой идооле? :mrgreen:

По темата: Аеее, не мое то само да паднее.. тема във форума не подобрява нещата с нищо... Ама друго си е така да се оглеждаш.. Случайността е доста избирателна.. аз малко хубаво точно от нея съм видяла в любовен аспект. Най-добре сичко мъжко(женско за другия пол) да е "просто приятел", пък после каквото ще да става(98% от случаите - нищо, но кфо ти пука!) :mrgreen:

JoeBanana
07-12-2007, 10:15
Когато най-малко съм очаквала, тогава е цъфвал някой сладур... :-DАз така и така нищо не очакван, но пак нищо не става... не че толкова ми пука де ..важното е жица да има :lol:
я ми я дай тая жица да се обеся на нея
пътя на моя живот е осеян с лайна от сатанинското стадо на самия Дявол
вчера окончателно се убедих

Но защо, о, мой идооле? :mrgreen:

е, не е заради любов де http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
аз такъв шит не признавам
финансови неволи (мен само това ме вълнува)
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

(:
07-12-2007, 10:33
AHahha.. колко непрактично.. :mrgreen: Ама значи поне не сички сърдечни болки са несравними с нещо материално(смятано според описателността на изказа ти, по-конкретно описващ.. ъъ.. живота ти) :mrgreen:

JoeBanana
07-12-2007, 10:42
AHahha.. колко непрактично.. :mrgreen: Ама значи поне не сички сърдечни болки са несравними с нещо материално(смятано според описателността на изказа ти, по-конкретно описващ.. ъъ.. живота ти) :mrgreen:
я пак ?
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

07-12-2007, 11:22
Не сме чак извън пътя умни - сложните неща по един път бате :mrgreen: Препрочитай и усмисляй.. след третия път ако не си фанал нищо, може и да няма смисъл.. Ама как звучи, а? :mrgreen: