PDA

View Full Version : Елексир (може и магически. Хахах.)



cherinka
07-10-2007, 19:06
Здравейте.
Значи, оказа се, че в тва заведение, в което работя, бившото ненаситно мъжленце го посещава, и то доста редовно.
Ето го и проблемът ми.
Какво бих могла да му сипя в бирата или уискито, което си поръча :D
Мислех за морска сол, ама тва си е бая брутално.
И сега ми трябват някакви идеики и бих желала да ми помогнете.

Сигурна се, че доста хора от форума са правили нещо от този сорт, и който го е правил (или му е било правено), нека сподели какво как и колко точно са му сипали в чашката :D

Zealot
07-10-2007, 19:09
какво целиш със това?Ако искаш да му правиш мръсно се изпикай в халбата с бира...

07-10-2007, 19:12
хаха.. чувала съм, че някои откачалки правят магии с менструална кръв :lol: .. аз ти препоръчвам да се изпикаеш или изплюеш в бирата му..
предполагам , че е ебавка.. не мисля, че наистина искаш да му праиш "любовен елексир"... ако греша, много жалко за теб..

07-10-2007, 19:14
аз ти препоръчвам да се изпикаеш или изплюеш в бирата му....
Това лоши неща ли са?
Някои хора се кефят 8)

sasha_90
07-10-2007, 19:15
cherinka откажи се от този.Той не те заслужава.

cherinka
07-10-2007, 19:15
какво целиш със това?Ако искаш да му правиш мръсно се изпикай в халбата с бира...
Защо мислиш, че искам да му направя мръсно.
Просто ще бъде нещо малко и безобидно :P Колкото шоу да става.
Пък и аз му мисля всичко най-добро.


не мисля, че наистина искаш да му праиш "любовен елексир"... ако греша, много жалко за теб..
не ти говоря за 'любовен' елексир. А нещо забавно, бе, не разбирате ли :P

Coolguy
07-10-2007, 19:16
Евала че те е напуснал, явно не е бил пълен глупак.
Детски идиотщини. Порастни.

cokaina_
07-10-2007, 19:16
Ако си чувала, в "Ку-Ку" магазините има най-различни прахчета които предизвикват какво ли не: оригване , пръцкане, кихане, хълцане...
Отиди и се консултирай с продавачката! Надявам се да стане това , което искаш! :twisted: :-D


А също искам да знам в какви отношения сте ,че искаш да му направиш някакъв номер?!

GaNgStAz
07-10-2007, 19:23
Ако си чувала, в "Ку-Ку" магазините има най-различни прахчета които предизвикват какво ли не: оригване , пръцкане, кихане, хълцане...
Отиди и се консултирай с продавачката! Надявам се да стане това , което искаш! :twisted: :-D


А също искам да знам в какви отношения сте ,че искаш да му направиш някакъв номер?!

ахах, адската идея.. :D

cherinka
07-10-2007, 19:26
Ако си чувала, в "Ку-Ку" магазините има най-различни прахчета които предизвикват какво ли не: оригване , пръцкане, кихане, хълцане...
Отиди и се консултирай с продавачката! Надявам се да стане това , което искаш! :twisted: :-D


А също искам да знам в какви отношения сте ,че искаш да му направиш някакъв номер?!

ахах, адската идея.. :D
Бараба гърл помогни ми!
ТОЙ Е БУФЕР!




:mrgreen:

Mimka_sweet
07-10-2007, 19:32
A замисляла ли си се,че след това може да подаде някъкво оплакване...........

vvs_go
07-10-2007, 19:35
sloji mu razhlabitelno

cherinka
07-10-2007, 19:35
A замисляла ли си се,че след това може да подаде някъкво оплакване...........
Ами ако не разбере от къде му е дошло?
Абе, не ви говоря за нещо, дето да му разтрои стомаха или нещо подобно.
А тва дето го каза cokaina_

Ако си чувала, в "Ку-Ку" магазините има най-различни прахчета които предизвикват какво ли не: оригване , пръцкане, кихане, хълцане...
Отиди и се консултирай с продавачката! Надявам се да стане това , което искаш!
Това с оригането и хълцането ме зариби :D

GaNgStAz
07-10-2007, 19:46
Ако си чувала, в "Ку-Ку" магазините има най-различни прахчета които предизвикват какво ли не: оригване , пръцкане, кихане, хълцане...
Отиди и се консултирай с продавачката! Надявам се да стане това , което искаш! :twisted: :-D


А също искам да знам в какви отношения сте ,че искаш да му направиш някакъв номер?!

ахах, адската идея.. :D
Бараба гърл помогни ми!
ТОЙ Е БУФЕР!



:mrgreen:

охооо.. :D тфа с оригането и хълцането не е зле.. ;) ама кфа ти е целта по точно.. ф къф смисал имаш на предвид - "нещо забавно" ?

cherinka
07-10-2007, 20:20
охооо.. :D тфа с оригането и хълцането не е зле.. ;) ама кфа ти е целта по точно.. ф къф смисал имаш на предвид - "нещо забавно" ?
ами, имам предвид, че те в заведението се събират доста солидна компанийка буфери и всички са супер гъсти и искам той някак си да се изложи пред тях.
Защото, представи си, ако започне да се орига или да хълца - ще им прави много смях :smt005

rakiQ
07-10-2007, 20:33
издухай си сополите в чашата с питието муу :-D :-D :-D :-D

cherinka
07-10-2007, 20:38
издухай си сополите в чашата с питието муу :-D :-D :-D :-D
Нее, аз му казах, че ще започвам там работа, той вика честито и му викам "обещавам да не ти плюя в салатите" и той вика " ти па внимай да не ми напрайш нещо на бирата или усискито :D че не знам къде ще те забутам :mrgreen: "

rakiQ
07-10-2007, 20:42
издухай си сополите в чашата с питието муу :-D :-D :-D :-D
Нее, аз му казах, че ще започвам там работа, той вика честито и му викам "обещавам да не ти плюя в салатите" и той вика " ти па внимай да не ми напрайш нещо на бирата или усискито :D че не знам къде ще те забутам :mrgreen: "
хахах ... :-) :P

GaNgStAz
07-10-2007, 20:45
хаха :D да, така е, емии.. ф некфи такиа магазинчета ако утидеш, има сякфи простотии.. има разтфорими хапчета :smt005 дето променят гласа :D смисал праат го по тънък такъф, като на некфа жена.. сеш се ;D или например разхлабително.. хаха.. де а знам.. утидеш ли ф такъф магазин ше избереш нещо.. :)))

07-11-2007, 06:23
ako iska6 da go zagubi6 kato klient....davai,vapreki 4e samnqvam se zavedenieto da e tvoe,za da si pozvolqva6 takiva raboti!!!

07-11-2007, 06:28
mnogo si prosta da znae6!Moje li da te pitam na kolko godini si?

jane_17
07-11-2007, 12:20
miloto mom4e..... charry prosti mu!!!!! Za6to tr da mu otmu6tava6 i da go pravi6 za smqh!!!! Zabravi go i ne se zatormozqvai s gluposti!!!!

Dead`Paladin
07-11-2007, 18:07
oleeeee Danielche( BaRaBa_GiRL) taka li be?!?!?! neznaeh che si takava zlobarka.... e kak moje da ste tolkoa jestoki s momchetata be ... c c c c .... :smt017

KyKJlu4KaAa
07-12-2007, 08:49
taz cherinka mnogo luda mnogo me kefi :smt006
:arrow: a po temata, tova s ky-ky magazina e i nai dobre....no s pyrdeneto :::

Mo6no3
07-12-2007, 09:09
Не го знам какъв е тоя, ама добре че те е напуснал.

krem4et0
07-12-2007, 09:15
Сложи му английска сол-ще има да ходи през 10 секунди до тоалетната :P Днес съм зла. може и бром, за да не го вдигне, ама няма как да си проличи сред мъжката част от компанията.

07-12-2007, 09:35
A staroto razhlabitelno k1de ostana?? :mrgreen:

JoeBanana
07-12-2007, 10:23
аре стига сте се надъхвали http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
много добре знаем, че нищо няма да стане

HopeLesss
07-12-2007, 10:34
А с каква цел го правиш всичко това?!?

GaNgStAz
07-13-2007, 13:13
oleeeee Danielche( BaRaBa_GiRL) taka li be?!?!?! neznaeh che si takava zlobarka.... e kak moje da ste tolkoa jestoki s momchetata be ... c c c c .... :smt017

е кфо бе, просто даам съвети, като иска да го изложи, начи има некфа причина, само тя си знае най дууре ;) ама пък е и БУФЕР, така, че кфо :smt005

Disrespect
07-13-2007, 15:24
О__o
просто му дай топла бира...или като я сипеш, преди да му я занесеш я разтръскай силно :р
недей да му слагаш нищо

GaNgStAz
07-13-2007, 15:27
е да и тфа е идея.. ама ако не си поръча бира..? ;)

Disrespect
07-13-2007, 15:35
е да и тфа е идея.. ама ако не си поръча бира..? ;)

ще си поръча...мъжете знаят защо 8)

Ето, че и аз съм тук
07-13-2007, 15:37
Cherinka, аз лично бих те уволнил ! ( И бих направо те убил, ако ръцете ми не бяха вързани от закона )

Ти си типичната проставела със селски комплекси, която е толкова тъпа, че не може да намери сили да каже на съответния човек в лицето му това, което мисли а решава да използва възможно най-комплексарските и долнопробни номерца.

И дами, това че някой ви е отрязал не е повод да мислите как да му направите мръсно... Вашето са пълни комплекси, но да не отварям темата... Всички го приемате толкова повърхностно, ще кажете, че ви слагам отново под общ знаменател.

TORBALAN
07-13-2007, 15:40
иди в Куку магазин , там ще имаш голям избор ;)

RoyTheReaper
07-13-2007, 17:23
Здравейте.
Значи, оказа се, че в тва заведение, в което работя, бившото ненаситно мъжленце го посещава, и то доста редовно.
Ето го и проблемът ми.
Какво бих могла да му сипя в бирата или уискито, което си поръча :D
Мислех за морска сол, ама тва си е бая брутално.
И сега ми трябват някакви идеики и бих желала да ми помогнете.

Сигурна се, че доста хора от форума са правили нещо от този сорт, и който го е правил (или му е било правено), нека сподели какво как и колко точно са му сипали в чашката :D

Морска сол не; но английска... :twisted:

cherinka
07-14-2007, 10:10
И дами, това че някой ви е отрязал не е повод да мислите как да му направите мръсно...
За кой път да повторя, че няма да е нищо мръсно :mrgreen:
Взех едни хапчета за оригане :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Но първо ще ги пробвам на мен, за да видя добре ли са и дали действат. :)
..ама още не мога да се престрашя..

KaLeVrA
07-14-2007, 10:26
недей да хабиш бирата просто мустроши халбата в главата след като испиеш бирата пред него :-D