PDA

View Full Version : KREK



PosTa
07-10-2007, 20:47
Abe iskam da vi pitam kakfo to4no e krekut?nali e kokain koito se pu6i?6toto sa mi kazvali 4e e qko i se 4udq dali da sabera pari i da si zema i poslee........ :smt016 :smt016 :twisted: :lol: da vijdam cvetno i kajete kfi sa posledicite ot pu6eneto mu pls
sry 4e ne pi6a na kirilica obe6taam sledva6tiq pat 6te pi6a

KiLLeR_InSTiNkT
07-10-2007, 20:59
http://www.drugs.314c.com/bg/drugs6.htm
http://www.drugs.314c.com/bg/gallery.htm ето тук има и снимки на крек /и не само.../

SunnyG
07-10-2007, 22:16
Да това е кокаин,които се пуши,но действието му е по-малко,а прострастяването по-голямо,така че няма много смисъл...то не че в останалите наркотици има...

Гостче
07-11-2007, 10:21
Човече крекът е доста сериозно нещо и според мен никои не трябва да се занимава с него. Гледах преди година филм за няк'во гето в Америка само за krek филма се казваше Crackheads going wild.... филма доста ме разтресе така да се каже(филма е непрофесионален сниман с домашна видео камера). Та мисълта ми е че там наркоманите казваха че това е един от най-гадните наркотици или както те се изразяват във филма "Най-големия зараждащ се проблем за човечеството".... предполагам схвана мнението ми

PosTa
07-11-2007, 19:05
Човече крекът е доста сериозно нещо и според мен никои не трябва да се занимава с него. Гледах преди година филм за няк'во гето в Америка само за krek филма се казваше Crackheads going wild.... филма доста ме разтресе така да се каже(филма е непрофесионален сниман с домашна видео камера). Та мисълта ми е че там наркоманите казваха че това е един от най-гадните наркотици или както те се изразяват във филма "Най-големия зараждащ се проблем за човечеството".... предполагам схвана мнението ми
stava li da mi dade6 link ili da kaje6 ot kade si go izteglil za6toto ne go namerih v zamunda i arena

Гостче
07-11-2007, 19:30
Crackheads Gone Wild 2006 така се казва филма човече иначе може да го намериш в mininova org това е сайт за торенти пак но не съм сигурен дали има достатъчно сийд ти ще си видиш сам