PDA

View Full Version : ако може малко помощ



Guest```
07-10-2007, 20:04
здравейте на всички.. имам една много тупа Молба.. с приятелката ми сме вече 2 god заедно.и сега има Рожден ден.. Опитвам се да намеря (или измисля) някакъв уникален смс с които да я зарадвам (в момента не е в БГ)
а като си дойде.. съм замислил няколко работи..
Така че.. ще ви помоля.. ако някой знае сайт в които има такива сладки смс-чета.. или ако някой знае нещо което е супер сладко.. и по повода.. нека го напише тук
ще помоля и модераторите МОЛЯ не ми местете темата в друг раздел.. просто компютъра ми е супер гаден и едвам се справя да влезе в този подфорум. Благодаря на всички !
[-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

LiloTa
07-10-2007, 20:06
:arrow: http://www.lyubovni-pisma.com/ мн красиви неща има...поразгледай...

HagpycaH
07-10-2007, 20:10
А мога ли да те попитам подяволите като не е свързано с секс защо пишеш тема в раздел секс а не любов?Тва такива като теб злета ми лазят по нервите.

Guest```
07-10-2007, 20:14
Diablue{F} благодаря з бързия отговор:)
Утре ще се опитам да прегледам как стоят нещата.. просто сега.. да не се повтарям.. ама.. PC-то.. :(
Мерси още един път :}

Nadrusan.. както обясних в първия пост.. просто компютъра е супер зле.. и връзката е отвратителна.. немога да влеза в повече от 2 страници без да забие.А за злетата.. нито ме знаеш , нито ме познаваш за да ми даваш каквото и да е определение не мислиш ли ? Само ще кажа.. че има тъпаци като вируз.. или там куф е.. дет флооди всичко. Не мисля че точно с моята една тема ще стане нещо ? С това смятам този "разговор" за приключен.Ако можеш да ми помогнеш ще съм благодарен !