PDA

View Full Version : един различен..



miloto na miloto:P
07-10-2007, 20:11
здравеите,нз,дали темата е точно за тук..както и да е..случвало ли ви се е ,да движите с "различен",такъв,който никой не харесва и всеки нарежда,без видима причина,някой,който стой вечно изолиран..мн е гадно..от скоро към компанията ни се присъедини едно момче..вярно,пада си малко особняк,но кой не е?и всички постоянно му се злобят.."айте да го разкараме.." и е супер грубо държанието им..и ако не сме аз и гаджето ми..той горкият..и напоследък доста се спречкваме с другите от компанията,защото ние защитаваме въпросното момче,а те искат да го "чупим"..как бихте постъпили? 8-[

LunaTriCk
07-10-2007, 20:17
какво вие "виждате" в него, което другите не виждат ?

miloto na miloto:P
07-10-2007, 20:21
какво вие "виждате" в него, което другите не виждат ?ами,това,че е самотен,че има нужда от приятели..

Sam90
07-10-2007, 20:22
Вие не сте социална фондация. Ако ви е приятно с него - движете с него. Ако другите имат проблем с това, значи не са кой знае колко добри приятели...

cherinka
07-10-2007, 20:26
Ами, имах един такъв случай и как приключи ще се запитате?
-Ами, въпросното момИче си намери друга компанийка (по-скоро аз й я намерих :mrgreen: ) и все я подтиквах да тръгва да си движи с тях нали, и в последствие се оказа, че там си е намерила доста добри приятели и до ден днешен продължава да си излиза с тях :D

LunaTriCk
07-10-2007, 20:29
ами,това,че е самотен,че има нужда от приятели..

явно има причина за това. да не е метъл :lol:

miloto na miloto:P
07-10-2007, 20:34
ами,това,че е самотен,че има нужда от приятели..

явно има причина за това. да не е метъл :lol: защо?ако е метал,тва значи ли ,че не може да има фр ?по въпроса..не,не е метал

LunaTriCk
07-10-2007, 20:38
хмм, ако беше метАл щеше да улесни решението на загадката защо не го харесват...
а той опитва ли се да се сприятели с твойте приятели ?

machoka
07-10-2007, 20:40
сигурно е Имо... :smt117

07-10-2007, 20:45
Мисля, че знам какво му е. От малък е бил много срамежлив, и после за да проговори и малко да се открои да стане отворен е започнал да критикува и да се отделя...И сега прекалено много е дистанциран от всички станало му е навик...Но според мене тея хора са всичките ужасно срамежливи(защото грешно са ги възпитавали от малки деца), и просто досега не са намерили решение. Фройд :mrgreen: Дали не съм права, как мислиш?
Ако съм права- излезте поне няколко пъти сами с него и го разпитвайте и му разказвайте разни неща за вас, и просто го подтикнете да говори и той за себе си...Би трябвало да помогне.

miloto na miloto:P
07-10-2007, 20:46
хмм, ако беше метАл щеше да улесни решението на загадката защо не го харесват...
а той опитва ли се да се сприятели с твойте приятели ?ами да,но те не го харесват..предубеждения..и аз нз..не е и емо..нормален човек..

miloto na miloto:P
07-10-2007, 20:47
Мисля, че знам какво му е. От малък е бил много срамежлив, и после за да проговори и малко да се открои да стане отворен е започнал да критикува и да се отделя...И сега прекалено много е дистанциран от всички станало му е навик...Но според мене тея хора са всичките ужасно срамежливи(защото грешно са ги възпитавали от малки деца), и просто досега не са намерили решение. Фройд :mrgreen: Дали не съм права, как мислиш?
Ако съм права- излезте поне няколко пъти сами с него и го разпитвайте и му разказвайте разни неща за вас, и просто го подтикнете да говори и той за себе си...Би трябвало да помогне.интересна теория :mrgreen:

07-10-2007, 23:15
Machoka,LunaTriCk не успях да ви разбера.Вие искате да отритнете различния.
Просто този човек е уникал;ен не е като масата глупци които така са завзяли малкия ни красив свят и са го превърнали в нещо по зло и от ада.Не всеки различен от другите има някаква дългока депресия,не всеки уникален е страшен.Просто всички искат да имат свой собствени копия.А тези глупци населили малкия ни свят са едни и същи-масата хора е една и съща.Повечето хора са еднакви.Ако не всички,с изключение на аутсайдерите като този човек който ти отчаяно защитаваш.Е той ще остане уникален и отритнат завинаги.Защо мислите че различните получават признание чак след смърта си?
Всеки нагрубил този човек е комплексар и го е страх от това че има човек с по дълбоко мислене от неговото.
ДА УМРАТ ДАНО!

`Death`Whore``
07-10-2007, 23:21
Ако ми харесва човекът, ми е все едно дали другите го харесват. Аз самата подбирам приятелите си и предпочитам да съм сама, отколкото в нежелана компания. А приятелите ти щом не го харесват, да не общуват с него - излизайте сами с приятеля ти с него. Какво толкова.

LunaTriCk
07-10-2007, 23:54
Machoka,LunaTriCk не успях да ви разбера.Вие искате да отритнете различния.
Просто този човек е уникал;ен не е като масата глупци които така са завзяли малкия ни красив свят и са го превърнали в нещо по зло и от ада.Не всеки различен от другите има някаква дългока депресия,не всеки уникален е страшен.Просто всички искат да имат свой собствени копия.А тези глупци населили малкия ни свят са едни и същи-масата хора е една и съща.Повечето хора са еднакви.Ако не всички,с изключение на аутсайдерите като този човек който ти отчаяно защитаваш.Е той ще остане уникален и отритнат завинаги.Защо мислите че различните получават признание чак след смърта си?
Всеки нагрубил този човек е комплексар и го е страх от това че има човек с по дълбоко мислене от неговото.
ДА УМРАТ ДАНО!

какъв е този култ към аутсайдерите ? не познаваш човека, а вече го правиш жива легенда...

Защо мислите че различните получават признание чак след смърта си?
ако с тази мисъл живее...не е живот :roll:

Presley
07-10-2007, 23:54
Попринцип ми е кофти эа такива хора и гледам поне аэ да се държа добре с тях...

pathetic
07-11-2007, 09:34
Интересно ми е дали обича да убива котки.

:oops:

miloto na miloto:P
07-11-2007, 15:37
Интересно ми е дали обича да убива котки.

:oops:само кучета :smt005

RoyTheReaper
07-11-2007, 15:58
Този човек, след като е провъзгласен за аутсайдер, е безсмислено да опитвате да го интегрирате в компанията. По-добре да си намери други хора, с които да излиза.

find_m3
07-11-2007, 17:00
сигурно е Имо... :smt117

:shock: е това тука направо ме втрещи.Мачока нали точно ти пусна темата за различните групи и как не трябвало да се делим ...така да се каже...? :shock:

machoka
07-12-2007, 11:52
'абе никой ли не схваща хумора )))

07-12-2007, 12:10
'абе никой ли не схваща хумора )))
На шега хората казват, това което мислят найстина... като могат да отместят смисъла и гледната точка, като кажат... "Ама аз си направих майтап"