PDA

View Full Version : Iskam da spa s mom4eto koeto obi4kam



SRAM MEE
07-10-2007, 20:42
iskam da spa s moqt priqtel no se prtesnqvam i mee sram strax me ee ;( xem go iskam hem ne 6tot mee stax i az sama ta nz ot kakvo mee strax ;( az vsi4ko spodelqm s nego i toi go znae tva i se opitva da mi pomogne no pak si mee strax a stra6no mnogo go obi4am i iskam da sam s nego POMOGNETE MI i molq v i se nemi se smeite na polojenieto 4e to napravo si e pla4evno 1.6te mi e za parvi pat
2. strax mee makar 4e toi kazva 4e 6te e vnimatelen s men
3. Nqkoi moje li da mi kaje kak da preodoleq tozi skapan strax :smt010 :oops: :smt005

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!

slavito007
07-10-2007, 21:26
Ех,малки неопитни...щом ти казва,че ще е внимателен-повярвай му,мама му стара!!!Щом го обичаш толкова се предполага,че му имаш известно доверие.Щом е казал,значи ще внимава да не ти направи нищо,или по-точно да не те боли.А и задължително се поотпусни по време на секса,за да не боли. Ае успех,и лека че мноу яку ми се спинка :smt015

ton4y
07-10-2007, 21:55
Имало ли е цуни гуни до сега? Смисъл любовна игра без секс?
Ако не време е да се поопознаете, аз мисля, че е много по-добре да знаеш, с какво си имаш работа преди да ти откъснат цветето. Повъргаляйте се, инсценирайте всичко и ако наистина е толкоз внимателен и т.н. няма от какво да те е страх. Единствено остава психическия фактор. Това, че ще ти е пръв има значение до там, че ако случайно на другия ден те зареже, май ще се скъсаш от рев. Мисля, че от това те е страх, тук вече има значение колко го обичаш и не мога да ти помогна :( Трябва сама да прецениш, но ако се чувстваш готова във всички останали аспекти просто инсценирайте всичко и ако е ok няма проблем. Хубаво е, когато решите да го направите да го планувате, намерете си тиха, романтична обстановка, напиване на купон не е много подходящо за първи път. Почнете от по-рано вечерта и отделете поне час за любовната игра, после ще сте толкова възбудени и отпуснати, че ще се почувстваш страхотно и няма да съжаляваш повярвай ми! Не знам как мислиш да стане, но предполагам ще преспите заедно в любовното гнездо след акта?
Това е от мен и умната... а и да не забравя, носете си по една гумичка за всеки случай ;)

thefreak
07-10-2007, 22:00
iskam da spa s moqt priqtel no se prtesnqvam i mee sram strax me ee ;( xem go iskam hem ne 6tot mee stax i az sama ta nz ot kakvo mee strax ;( az vsi4ko spodelqm s nego i toi go znae tva i se opitva da mi pomogne no pak si mee strax a stra6no mnogo go obi4am i iskam da sam s nego POMOGNETE MI i molq v i se nemi se smeite na polojenieto 4e to napravo si e pla4evno 1.6te mi e za parvi pat
2. strax mee makar 4e toi kazva 4e 6te e vnimatelen s men
3. Nqkoi moje li da mi kaje kak da preodoleq tozi skapan strax :smt010 :oops: :smt005 :smt010 :smt005 :smt010 :smt005 #-o #-o
Бях го казал и преди, ама забравих в коя тема, пак беше същата де...
Страх те е от болката не от секса.

07-11-2007, 17:44
Emi ako go iskash ne se strahuvai, predi samiq sex trqbva da se pipate i da pronikne s prast ama vsi4ko 6te mine dobre :D

MaGeNcEeE
07-11-2007, 17:56
I az mn se pritesnqvah predi da se slu4i, no nqma ot kakvo macka 6tom go obi4ash i 6tom mu vqrvash dostaty4no za da mu spodelish strahovete si navqrno toi go ocenqva i 6te e mn mil i vnimatelen s teb ... i vse pak opitai nikoi ne e umrql dori naprotiv ... ako se strahuvash ot bolkata mojesh da si izbiesh 4e 6te e ne6to neponosimo ... otpusni se i se ostavi v negovite ryce ... pri men li4no bolkata vyob6te q nqmashe vypreki vsi4kite mi pritesneniq taka 4e uspeh i ne mu misli tolkova :smt061 :smt061 :smt061