PDA

View Full Version : kak da svalq edno mom4e



nin4encetyyy
07-10-2007, 20:42
mn haresvam edno mom4e no me isram da mu kaja istina mojete li da mi kajete kak da go svalq pls pomognete mi :smt007 ](*,) [color=red]

07-10-2007, 20:45
to mnoo trudno...slaga6 si mega kasa pola,1 ton grim,polurazgoleni drehi,nekoi piercing na papa ili tam deto e moderno dea znam i po4va6 da mu se ovarta6..i tva e

07-10-2007, 21:47
Пффф.. освен ако не е някой хипер готин няма нищо по-лесно от това да го свалиш... Каниш го на кафе, дискотека и т.н. говорите си. Покажи му, че може да се чувства в свои води, примерно не трябва да те е страх, гнус и т.н. от по-лични изказвания и т.н. Трябва да се чувства сякаш може да говори всички, просто се престори, че не ти пука ;) После почваш да го галиш, да му даваш знаци, прехапване на устни това онова. Почни да го галиш по коляното, ако не те харесва много бързо ще разбереш но 85% ще ти падне в ръцете. Ако пък си прекалено малка и искаш да го свалиш без да правите секс, наблягай на разговорите ;) Но пак може да си прехапваш устните и такива дреболии, за да разбере, че го харесваш. Ако обаче ти е най-добрия приятел и не искаш да го загубиш не бързай, поговорете, дръж се близо до него, говорете си откровени работи и започни да го питаш дали си хубава, какви харесва, дали ти му харесваш... мисля че накрая ше загрее, ако пък е от ония с българските реотани е... не ти трябва такъв ;)

key_of_hell
07-10-2007, 21:54
purvo i nai vajno trqbva da se 4uvstva6 dobre v kojata si kogato si okolo nego, a za celta napravi ne6to, dori malko, za da se 4uvstva6 sexy (moje da e doma6na kozmeti4na terapiq, nqkoq dre6ka koqto ne e mn razgolena no te kara da se 4uvstva6 mn privlekatelna... ne6to takova) i tancuvai s nego taka 4e da go poburka6, uj nebrejno!Az taka pravq!

thefreak
07-10-2007, 22:05
Какво има да го сваляш да не е на някое дърво ?
След като е срам не е дошло време да сваляш, който и да било.

petel
07-10-2007, 22:19
Отиди до него и му кажи в ухото "Чукай ме"

Няма да ти откаже, гаранция 100%(освен ако не си грозна или дебела)

dunapren
07-10-2007, 22:20
Отиди до него и му кажи в ухото "Чукай ме"

Няма да ти откаже, гаранция 100%(освен ако не си грозна или дебела)
ако не беше грозна или дебела нямаше да пита сигурно :-)

petel
07-10-2007, 22:24
Отиди до него и му кажи в ухото "Чукай ме"

Няма да ти откаже, гаранция 100%(освен ако не си грозна или дебела)
ако не беше грозна или дебела нямаше да пита сигурно :-)

Е тогава репликата не е особено различна, само добавя към "Чукай ме" още "и ще ти дам 20 лева" и е готова:)

thefreak
07-10-2007, 22:52
Ако е грозна И дебела ?

BlueMushroom
07-10-2007, 23:13
ako e grozna i debela shte si nameri grozen i debel muj.....

Th3MaN
07-11-2007, 08:58
А така да видите че не толко лесно. Сички сте свикнали се момчетата да ви свалят и не знаете кво трябва да правите когато нещата стигнат до вас.

Valar
07-11-2007, 09:04
А така да видите че не толко лесно. Сички сте свикнали се момчетата да ви свалят и не знаете кво трябва да правите когато нещата стигнат до вас.
:shock:
Естествено,че ще е така така е прието!
Така е било винаги така ще бъде!
що за жалка картинка е момиче което сваля момче!? :roll:

Th3MaN
07-11-2007, 09:18
А така да видите че не толко лесно. Сички сте свикнали се момчетата да ви свалят и не знаете кво трябва да правите когато нещата стигнат до вас.
:shock:
Естествено,че ще е така така е прието!
Така е било винаги така ще бъде!
що за жалка картинка е момиче което сваля момче!? :roll:


Е то ясно че така е прието. Ама има и такива случай като този в който момичето сваля момчето. И ето че не знаят кво да прават. А съм слушаш толко момичета да викат кво му е трудното да свалиш едно момиче нищо по лесно от тва. :smt005

Bebun
07-11-2007, 10:28
Пффф.. освен ако не е някой хипер готин няма нищо по-лесно от това да го свалиш... Каниш го на кафе, дискотека и т.н. говорите си. Покажи му, че може да се чувства в свои води, примерно не трябва да те е страх, гнус и т.н. от по-лични изказвания и т.н. Трябва да се чувства сякаш може да говори всички, просто се престори, че не ти пука ;) После почваш да го галиш, да му даваш знаци, прехапване на устни това онова. Почни да го галиш по коляното, ако не те харесва много бързо ще разбереш но 85% ще ти падне в ръцете. Ако пък си прекалено малка и искаш да го свалиш без да правите секс, наблягай на разговорите ;) Но пак може да си прехапваш устните и такива дреболии, за да разбере, че го харесваш. Ако обаче ти е най-добрия приятел и не искаш да го загубиш не бързай, поговорете, дръж се близо до него, говорете си откровени работи и започни да го питаш дали си хубава, какви харесва, дали ти му харесваш... мисля че накрая ше загрее, ако пък е от ония с българските реотани е... не ти трябва такъв ;)


Хахаха... или ще стане, или в неговите очи ще заприличаш на к**ва и то евтина :smt011 и като го галиш по коляното не забравяй да му бръкнеш и в гащите :D
Просто бъди себе си, бъди спонтанна, истинска такава, каквато си - добра лоша, тиха или шумна, .... другото са глупости. И събери смелост, покажи му, че го харесваш, че те интересува, както намериш за добре, както ти самата чувстваш, че е правилно. Никой не може да ти каже точната рецепта ти трябва да си я намериш сама.

Lapi
07-11-2007, 12:18
Be ne e tolkovo trudno stiga da nameri6 ne6to ob6to s nego!Smisal trqbva da bade6 sebe si a ne da pravi6 vs vazmojno za da mu se haresa6 toto rano ili kasno ako se saberete 6te po4ne6 da namira6 razlikite i 6te sajalqva6!A kak to4no da go svali6->za tva nqma universalna recepta!Sblijava6 se s nego!Pravi6 tova koeto vinagi pravi6 i ako vid6 4e te kefi kat 4ovek i ako i ti nego kefi6 to 6te se polu4i ot samosebe si!Uspeh

julitto
12-25-2010, 15:27
:D за да свалиш момче бъди себе си! това е най-важно аз така свалям момчета даже не ги свалям така де да кажем харесвам момче ще излезем да се зазходи ще намирим обща тема за разговор и в подходящ момент ще му кажа че го харесвам ще го питам дали и той ме харесва и ако каже да ставаме гаджета и така нататък а ако каже не негов проблем той губи шот не е единствен на света :)

britzy
12-25-2010, 15:34
едва ли вече я интересува-2 години и колко месеца :? :? :?

CR0W
12-25-2010, 15:55
едва ли вече я интересува-2 години и колко месеца :? :? :?

Може още да събира кураж...

britzy
12-25-2010, 16:04
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Pa3yMeH
12-25-2010, 16:05
:D за да свалиш момче бъди себе си! това е най-важно аз така свалям момчета даже не ги свалям така де да кажем харесвам момче ще излезем да се зазходи ще намирим обща тема за разговор и в подходящ момент ще му кажа че го харесвам ще го питам дали и той ме харесва и ако каже да ставаме гаджета и така нататък а ако каже не негов проблем той губи шот не е единствен на света :)

Ти зле ли си или да ? Той губел щот не бил единствения. Ти да не си най-добрата или единствената ?

anonimen213
12-25-2010, 17:02
Може да звучи банално,но аз съм момче ии наи лесно биха ме свалили с два ф носа иии като съм на земята с ритници.Успех дано да го набиеш :)

vesito13
12-25-2010, 17:44
:D за да свалиш момче бъди себе си! това е най-важно аз така свалям момчета даже не ги свалям така де да кажем харесвам момче ще излезем да се зазходи ще намирим обща тема за разговор и в подходящ момент ще му кажа че го харесвам ще го питам дали и той ме харесва и ако каже да ставаме гаджета и така нататък а ако каже не негов проблем той губи шот не е единствен на света :)

Ти зле ли си или да ? Той губел щот не бил единствения. Ти да не си най-добрата или единствената ?

Точно.
Много ме дразни мисленето "Той губи..." и какво точно губи? Може пък без теб да му е много по-добре, може да си лош вариант за него. И дай сега само защото не те харесва, той губи, той е тъп и т.н. Може пък нищо да не губи и така да е по-добре. :?

П.П. Иначе темата е адски стара...

JustIvisible
12-25-2010, 17:45
Бъди себе си. Някой ден ще намериш този, който е за теб.
Не пиша точно по темата, защото дори и да свалиш момче с няколко съвета, как ще го задържиш? :(

kalpazanka
12-26-2010, 11:26
Темата е СТА-РА!