PDA

View Full Version : ne iskam da pravq sex vse o6te



Edna ...
07-10-2007, 23:14
az sym na 15 a priqtelqt mi e na 17 i skoro stana duma za sex nie hodime ve4e 4 meseca i poluvina toi kaza 4e e gotov da me 4aka, no kogato mu kazah 4e trqbva da 4aka dokato stana na 17-18 a toi syotvetno na 19-20 toi naprao se fana za glavata ama az ne6ta za sq a pyk toi iska o6te sq vypreki 4e e sklonen da me 4aka 3-4 godini mu se vijdat mng
no prosto az se 4uvstvam malka i ne gotova. Samata az ne iskam ...
Vie ako ste v moita situaciq kvo bihte napravili?!

`Death`Whore``
07-10-2007, 23:17
Искаш и вълкът сит, и агнето цяло - да имаш приятел, който да е само с теб, но да не правиш секс. Което не означава, че трябва да го направиш. Не си готова, окей, но ако на мен ми кажат, че трябва да чакам 2 години и имам гадже, ще полудея. Трудно е.

Edna ...
07-10-2007, 23:23
Искаш и вълкът сит, и агнето цяло - да имаш приятел, който да е само с теб, но да не правиш секс. Което не означава, че трябва да го направиш. Не си готова, окей, но ако на мен ми кажат, че трябва да чакам 2 години и имам гадже, ще полудея. Трудно е.
da ama az sm mu kazala 4e ako ne e sposoben da me 4aka i 6te e po 6tastliv s druga da bqga ... prosto az ne iskam da go pravq ... az sm s nego za6toto go obi4am no ne iska sex... 4uvstvam se malka....

key_of_hell
07-10-2007, 23:23
biv6iqt mi priqtel baq si po4aka i taka i ne mu se otvori para6uta de ama toi si be6e vinoven!Ta iskah da kaja 4e trqbva da se 4uvstva6 gotova za da ne sujalqva6!

shadow4e
07-10-2007, 23:24
На тази възраст е нормално да изчака още 4-5 месеца, но повечо от това ми се струва странно. Не може той да не те възбужда и да ти се иска да му се отдадеш, да бъдеш изцяло негова. Не сега но на 16 вече би трябвало да си готова, ако наиситна това е човекЪТ!

Не прави нищо, което не иска!

`Death`Whore``
07-10-2007, 23:25
Любовта е страст. Желаеш ли го? Просто като идея, забрави за страховете си.

07-10-2007, 23:32
nqmam strahove psoto se vyzpriemam kato dete ... nqmam jelanie...

`Death`Whore``
07-10-2007, 23:34
В такъв случай по какъв начин го обичаш? По начина, по който обичаш мама?

key_of_hell
07-10-2007, 23:36
В такъв случай по какъв начин го обичаш? По начина, по който обичаш мама?

Neka pone e tate!

alkobalko
07-11-2007, 05:25
Нормално е в една сериозна връзка да се стигне до секс. Ти не си готова- Ок. Не се знае обаче дали той ще може да те изчака, защото 2 години за момче са много. А щом още се приемаш като дете не е трябвало да започваш такава връзка.

The Beast
07-11-2007, 05:53
Прави са.Не може да се чувстваш като дете а пък да имаш сериозна връзка а пък при сериозна връзка не може без секс.Между другото с тия 3-4 години си му разкатала фамилията.Извинява ама честно да ти кажа не вярвам да има момче и то което да е на 17 вече което да издържи да чака толкова дълго да не говорим че той щом са 4 месеца вероятно очаква да не му се дърпаш още дълго време.Има си нужди човека :-D :-D Той да те хване някой път на леглото да почнете да се натискате и да те докосва ще видиш колко бързо ще забравиш за тия 3-4- години :mrgreen:

hristowoww
07-11-2007, 05:55
Щом не искаш НЕ го прави. Все пак нали трябва и на теб да ти е приятно, а на теб няма да ти е приятно щом не се чувстваш готова. Не трябва да правите секс, защото той "нямало да може да изчака", а когато и двамата сте готови.

krem4et0
07-11-2007, 07:29
Ало, аз съм на 22 и все още се чувствам дете. Не защото се вдетинявам-просто се чувствам дете. Понякога чак не мога да асимилирам това, че правя секс. Знам, че е така, но просто не ми се вярва. И какво? Сестра ми е на 30 и е по-вдетинена и от мене. По-скоро по-инфантилна. Аз преди да правя секс кой знае каква страст не съм изпитвала, но знаех, че го обичам. Сърцето ми трепереше,стомахът се стягаше, краката се подкосяваха, без него страдах неимоверно. Защо любовта да води до секс? Любовта си води до това, което решат двамата. Може да решат да чакат, може да решат да го направят на 2-рата среща, може да решат да не правят никога секс. Това си е лично техен избор. Не е задължително да се прави секс. Не е задължително, защото са минали еди колко си дни. Ти трябва да го искаш, да си сигурна, да го желаеш до болка. Иначе............Ако ще и на 30 да станеш-важното е ти да го искаш. Точка!

palomaaa
07-11-2007, 07:32
много трудно можеш да задържиш момче до себе си 2-3 години без секс,ти можеш да не изпитваш нужда от това,но той и и направо ще се побърка....или другия вариант е или да те зареже или да ти изневерява

07-11-2007, 07:34
Ало, аз съм на 22 и все още се чувствам дете.

Това никак не е похвално [-X На 22 би трябвало да се чувстваш жена... :-k

07-11-2007, 07:35
много трудно можеш да задържиш момче до себе си 2-3 години без секс,ти можеш да не изпитваш нужда от това,но той и и направо ще се побърка....или другия вариант е или да те зареже или да ти изневерява

Не трудно, то е и невъзможно :!:

07-11-2007, 07:56
Ми кво да ти кажем, много сдухана си явно ! Не му трябваш, на един мъж не му трябва путка само за да я разхожда и тя да му се глези, да не ти е родител ? Ти в частност какво и скаш от него, само да е до теб, за да си играеш с него ? Не само, че си пълна егоистка, но и си голяма пикла ! Според мен или скачаш още днес в леглото с него или му казваш, че нещата стоят еди как си и по еди що си и не го караш да се мъчи ? Че кой нормален ще чака някаква си монахиня да съзрее 3-4 години при все, че той е млад мъж и вече има нужди, а ти седиш и си мислиш, че е с теб само защото и на двама ви е забавно да сте заедно - глупости ! Никое момче не е с момиче, просто защото му е добра компания ! Всичко е секс...

07-11-2007, 08:07
Abe kak izob6to moje da misli6 za tolkova napred vuv vremeto. v tazi vuzrast i sus sex i bez sex rqdko ima vruzki koito da traqt 3-4 godini :-s mi kato ne si gotova za sex ne pravi mai nikoi ne te kara nasila. izkaraite si gotino tam kolkoto mojete puk kakvo ako se razdelite? 6tom ne go iska6 zna4i moje bi toi ne e 4oveka. i kakvo kato se 4uvstva6 dete? az sum na 18 i se 4uvstvam dete. Sexa nqma da ti vzeme detskoto ne se pritesnqvai. I az taka si misleh 4e sled kato pravq sex izvednuj vsi4ko 6te se promeni 6te porasna 6te mislq razli4no...e da ama ne. Prosto priqtna emociq kakvo tolkova.

HagpycaH
07-11-2007, 08:12
Еми момиче да ти кажа 2-3 години не са никак малко а тва че сега не искаш да правош просто не прави дори да ти каже че ще те остави или нещо от сорта пак не го прави не падай толкова ниско не вдигай самочувствието на някой хора че не е хубаво.

07-11-2007, 08:15
Абе момиче, на 15 как ше си малка?!
Направо за днешните стандарти за девственост си бая дърта :lol:
Ако наистина го обичаш ще се лишиш от твоето "нежелание" и ще го направиш щастлив за твоя сметка :wink:

paola_Rey
07-11-2007, 08:31
Абе момиче, на 15 как ше си малка?!
Направо за днешните стандарти за девственост си бая дърта :lol:
Ако наистина го обичаш ще се лишиш от твоето "нежелание" и ще го направиш щастлив за твоя сметка :wink: za6to vinagi trqq da e za smetka na momi4etata :-k mn verno kazano 4e za dne6nite standarti si darta #-o

SwEeT_pAiN_F
07-11-2007, 08:40
Еми момиче,
аз също се чувствам дете и съм на почти 17 ... също съм девствена и си имам приятел от.. почти 4 месеца но каква като не правим секс има и други начини които можеш да забавиш секса. Защо не пробваш тях? Аз също не се чувствам подготвена да водя полов живат.. ама както някой тук написа... като те натисне и като вземе много да се разгорещявате.. ще видиш как може на момента да го поискаш :-D казвам го от личен опит.

07-11-2007, 08:46
В такъв случай по какъв начин го обичаш? По начина, по който обичаш мама?

ima mnogo drugi na4ini po koito da pokaje6 na daden 4ovek 4e go obi4a6.......

Ako toi naistina te obi4a 6te te 4aka dokato samata ti go poiska6....povqrvai mi nqma da 4aka6 3-4 godini 6toto i az taka si beh kazala ama ne stana taka...
a i 4 meseca ne sa mnogo....iz4akai polovin godina ili pove4ko ako iska6 sled tva da ne sajalqva6 :) aide =; i umnata :!:

`Death`Whore``
07-11-2007, 08:47
В такъв случай по какъв начин го обичаш? По начина, по който обичаш мама?
Със секс човек не показва на другия, че го обича. Боже, колко сте заблудени.

orxideikaaaaaaa
07-11-2007, 09:09
To e qsno v edna seriozna vraska ne moje bez sex i ti samata mno skoro shte go razberesh,ot men pomni edno:Sexat ne e neshto koeto se predvijda,koeto se ogovarq s tochen chas,tochna data i t.n.prosto ischakai i shte vidish che shte doide momentat kogato i ti shte go poiskash i togava vsichko shte si se naredi kakto trqbva,a tai kato obichash piriqtelat si prosto mu dai da razbere che trqbva da ischaka sigorna sam che ako naistina te obicha shte go napravi,no ne go strqskai s tezi 3-4 godini ve4e shte vidish 4e ako liobovta vi e vzaimna tva shte se sluchi mno po skoro.A za tova che se chuvstvash malka to koi ne se chuvstva v dadeni sitoacii mislq che tva e prosto tvoqt strax otposni se mila odai se na techenieto i shte vidish rezultatite .E jelaq ti uspex i zapomni tva koeto ti kazax!!!

krem4et0
07-11-2007, 09:14
Ало, аз съм на 22 и все още се чувствам дете.

Това никак не е похвално [-X На 22 би трябвало да се чувстваш жена... :-k
Защо? Защото е прието така, ли? Аз пък искам да съм дете, да съм малка, невинна, да си гледам забавленията и ученето. Да си жена е голяма отговорност.
Казах го иронично :lol:

`Death`Whore``
07-11-2007, 09:18
Всъщност и аз се чувствам дете доволно често. Онзи ден си направих 2 кокчета отстрани и се чувствах като сладка малка Лолитка. Инфантилните хора са досадни, но хората, които са само сериозни - също. Има сериозни разговори, има сериозни неща, но има и лигавене и простеене.

lyly_lili
07-11-2007, 10:52
:-D като не искаш все още няма смисъл да се "насилваш" заради него!Ако и тпй те обича все някакси ще издържи,а пък може след време да си промениш мнението и по рано от 2-3 год да му пуснеш :wink:

Sisilota
07-11-2007, 10:55
az sym na 15 a priqtelqt mi e na 17 i skoro stana duma za sex nie hodime ve4e 4 meseca i poluvina toi kaza 4e e gotov da me 4aka, no kogato mu kazah 4e trqbva da 4aka dokato stana na 17-18 a toi syotvetno na 19-20 toi naprao se fana za glavata ama az ne6ta za sq a pyk toi iska o6te sq vypreki 4e e sklonen da me 4aka 3-4 godini mu se vijdat mng
no prosto az se 4uvstvam malka i ne gotova. Samata az ne iskam ...
Vie ako ste v moita situaciq kvo bihte napravili?!
ООххх божееееее, както казах, когато бях на 14 го правих с момиче на 13, няма нужда да чакаш вече....първото е, че сме 21 век, второто е, че така дразниш много момчета като се правиш на света дева, третото е, че ако му пуснеш 1 път да се накефи, няма да ти навреди! #-o
:wink:
След 1-я път мислиш ли, че той няма да си поиска пак?
И това, че е на 15 и не се чувства готова за секс не я прави по различна- това, че някакви си момиченца на 12-12 вече водят полов живот не означава че всички трябва от рано да се про*бават

А авторката може би иска платонична любов?
В смисъл, там няма секс... но аз ако бях на мястото на момчето трудно бих издържала.. нз :idea:

anityyyyyyy
07-11-2007, 11:19
spored men ima edin variant trqbva da te nau4i da mu bie6 4ikii i po tozi nai4n amlko ili mn 6te bade zdavolen i nqma da iska pri druga... nz kakvo da ti kaja bila sam v takova polojenie mn e trudno... toi da iska a ti da se 4uvstva6 dete

jjjjjj6363
07-11-2007, 15:00
za men ne ste si nikakvi gajeta kakva e razlikata ot priqtelstovo celuvkite toi sa sqka moje a se celuva i d ahodi po kafeta sexa spored mene obedinqmva edna vrsuka

OtherDimension
07-11-2007, 15:04
но ако на мен ми кажат, че трябва да чакам 2 години и имам гадже, ще полудея. Трудно е.

.. да не кажа невъзможно

dragonfly
07-11-2007, 15:07
Ми като не си готова го зарязвай не му прави нерви, отивай в манастира и тва е пууудебааа начи?!?!?!??!?!
То па ти ше ме изкараш извън нерви мамамудеба, на 15 още не била готова, мноу се дразна на такива индивиди :smt011

А й ако продължаваш така, един съвет от мене кукличке непоръбена такава, ако един ден гаджето ти ти изневери, не се учудвай! Арее умирай! :smt013

Леле че мил човечец!

Като не се чувстваш готова (въпреки че от това клише ми се гади вече- малко хора планират всичко когато станат готови) недей да "си даваш девствеността" на човек, който още не се знае дали е сериозен.
И недей да си правиш планове,че ще си с него като си на 17-18, почти съм сигурна че няма да стане. Такива мечтички си прави всеки, а просле тъпата реалност го връща на земята. От прекалено малко време ходите!

OtherDimension
07-11-2007, 15:12
Ми като не си готова го зарязвай не му прави нерви, отивай в манастира и тва е пууудебааа начи?!?!?!??!?!
То па ти ше ме изкараш извън нерви мамамудеба, на 15 още не била готова, мноу се дразна на такива индивиди :smt011

А й ако продължаваш така, един съвет от мене кукличке непоръбена такава, ако един ден гаджето ти ти изневери, не се учудвай! Арее умирай! :smt013

Леле че мил човечец!


добре дошъл/дошла във форума O:)

07-11-2007, 15:32
Щом още не искаш да правиш секс не прави!Обаче да ти кажа честно той е на 17 и не вярвам да чака да чака две години.Щом е толкова мил сигурно ще остане с теб но от време на време ще отива да търси това което иска при някоя друга.Това разбира се не озвачава че трябва да лягаш с него само за да го задържиш!Стой с него докато можеш пък после ако стане така че се разделите-намери си друг!
Това че не искаш да правиш секс изобщо не значи ч не трябва да си имаш приятел!Дори и за по 1-2 месеца!

Sisilota
07-11-2007, 15:34
То па ти ше ме изкараш извън нерви мамамудеба, на 15 още не била готова, мноу се дразна на такива индивиди :smt011


Кво те бърка тебе тя дали е готова или не?
Ти вече като не си девствен и си голямата работа нали?
Все пак е на 15- сега се развива, не е задължително да се затормозява с допълнителните проблеми и отговорности които идват със секса. Или предпочиташ утре да отгваряш и на поредната тема "бременна ли съм"
Тя ще си реши кога и с кой да го направи- нас ни пита само как бихме постъпили в тази ситуация.

lorena
07-11-2007, 15:57
kato ne iskash ne go pravi =; ...ti naistina trqbva da pochuvstavsh koga si gotova.. :smt018 toi ne moje da te prinudi da go pravite.. :!:

MaGeNcEeE
07-11-2007, 19:50
Mn me draznqt takiva temi ... kakvo u4akvash ot nas da ti kajem kakvo da pravish li .... 6tom smqtash 4e ne si gotova OK!!! Tova e ne6to napylno normalno taka se 4uvstvash i 6tom toi kazva 4e 6te uvaji re6enieto ti i 6te te do4aka mn hubavo .... no za6to trygvash s nqkoi po golqm sled kato ne mojesh da mu dadesh imenno tova ot koeto ima nujda ... mnozina 6te kajat 4e seksa ne e nai-vajen .... syglasna sym, no za6to se zablujdavash 4e ednavryzka moje da se krepi na celuvki i na dyrjane za ry4i4ka ... dokato priemash dumata sex kato nqkakvo tabu ili kato ne6to koeto trqbva da pravish po zadyljenie, nikoga nqma da si gotova ....

07-11-2007, 20:43
ахаха малеее вие ще ме убиете с коментатрите си :lol:
на къде отиде тоя свят - на 15 всяко едно нормално момиче все още се развива и е логично, че в главата и ще се въртят мисли за секс, за това дали го иска, за това с кого го иска т.н.
Ако любовта се доказва със секс... мисля, че сте мн заблудени. Секс можеш с всеки да правиш, заначи ли това, че го обичаш ест., че не!Ако вие доказвате на гаджетата си, че ги обичате по този начин съжалявам за вас и ако с правенето на секс доказвате, че сте големи - още повече ви съжалявам. въобще тая дума "доказване" в случая мн не ми върви, защото любовта не се доказва т.е. да имаш за цел да я докажеш иначе другия кой знае какво ще си помисли, любовта се показва. ако обичаш някой човек, ако си сигурен в неговите чувства и бла бла... секса идва от самосебеси. Ти трябва да го искаш, а не да го направиш и полсе да съжаляваш.
Разбирам, че може би те е стах от секса, защото това е нещо непознато за теб и защото си само на 15 и от това произхожда твоето "не съм готова". А и първо хората трябва да се образоват на тая тема, за да няма после тъпи въпроси по форумите.
Секса не е само физически акт, много повече е от това. Защото ако сте правили секс без любов и секс със любов ще видите разликата - за това говоря. И секса не е само да задоволиш собствените си нужди, а да искаш да доставиш удоволсвие на другия - съответно и той на теб и така се получава перфектния синхрон и удоволствие на мах.
На 15 не мисля, че си голяма за секс, но всеки сам си преценява. Но ако обичаш това момче и стигнете до леглото мисля, че ще ти е трудно да откажеш :) За мен ако започнеш полов живот по-късно ще си спестиш мн от главоболията на 13-14 годишните курвички, които обичат приятелите си хаха :lol:

CuteBaby
07-11-2007, 21:25
Ами щом не си готова не го прави...той няма право да те кара насила да правите секс-ти сама ще си прецениш кога си готова за това и дали това е подходящият за теб 4овек ;) Но все пак и аз съм на мнение,4е той няма да те 4ака 2-3 години,но това не те задължава да правиш секс с него само за да го задържиш при теб :)

Unexpected Error
07-11-2007, 21:27
Друг е въпроса колко силно искаш да го задържиш при себе си?

DIVINE_TIME
07-11-2007, 22:05
Mn me draznqt takiva temi ... kakvo u4akvash ot nas da ti kajem kakvo da pravish li .... 6tom smqtash 4e ne si gotova OK!!! Tova e ne6to napylno normalno taka se 4uvstvash i 6tom toi kazva 4e 6te uvaji re6enieto ti i 6te te do4aka mn hubavo .... no za6to trygvash s nqkoi po golqm sled kato ne mojesh da mu dadesh imenno tova ot koeto ima nujda ... mnozina 6te kajat 4e seksa ne e nai-vajen .... syglasna sym, no za6to se zablujdavash 4e ednavryzka moje da se krepi na celuvki i na dyrjane za ry4i4ka ... dokato priemash dumata sex kato nqkakvo tabu ili kato ne6to koeto trqbva da pravish po zadyljenie, nikoga nqma da si gotova ....
:shock:
Какво пък толкова се дразните не мога да разбера.. ?! Нали форума е за да споделяме проблемите си и да си помагаме?
А по темата: Аз лично познавам хора,които са ходили с години без да правят секс. Майка ми и баща ми са ходили 6 гдини без секс.Връзката им е почнала когато майка ми е била 9 клас. :shock: Ще кажете било е преди,нешата са били различни. Така е. Но и сега имам една приятелка,която прави секс с приятеля си за пръв път след връзка около година и половина. Ако не греша и при Кремчето е станало нещо подобно,доколкото разбирам от по0стовете й. Така че,ако има истинска любов,секса не би могъл да е пречка!

krem4et0
07-12-2007, 08:50
Аха така е с мен. С моите родители също-ходели са около 4 години преди да правят секс(и те са го направили като са се оженили). за да се решат да се оженят, значи са се обичали. Всеки сам си решава. нито времетраенето на връзката, нито възрастта са критерии кога да правиш секс.

HaPySHeH
07-12-2007, 09:50
хахха наш кфо наблизо ако има манастир иди там ! все още ли му няяш доверие? кат глеам е гороф да те чака а ти му няяш доверие сега да му се оставиш.според мен неси малка!

teenage_drama_queen
07-12-2007, 10:22
Off kato 4eta taq tema mi ide da vrutna po nqkolko 6amara na pove4eto! Kakvo nastroivate momi4eto da pravi sex,tva si e neino re6enie, qsno e 4e nqma da go zadurji mnogo no ne trbvq da si provalq pirviq put samo zaradi nqkav nastoqtelen drislio.. tva si e 4ista gre6ka, koloto po golqma stane, tolkova po dobro 6te e 4uvstvoto a i sum sigorna 4e 6te se nameri nqkoi po stoinosten koito nqma da ti mrunka 4e ne6te6 da spi6 s nego, :smt012

teenage_drama_queen
07-12-2007, 10:23
Ми като не си готова го зарязвай не му прави нерви, отивай в манастира и тва е пууудебааа начи?!?!?!??!?!
То па ти ше ме изкараш извън нерви мамамудеба, на 15 още не била готова, мноу се дразна на такива индивиди :smt011

А й ако продължаваш така, един съвет от мене кукличке непоръбена такава, ако един ден гаджето ти ти изневери, не се учудвай! Арее умирай! :smt013


a ti kvo nae**la si se na 12-13 i sega obvinqva6 razumnite hora li???

07-12-2007, 11:03
quote="balgarianbg"]Ми като не си готова го зарязвай не му прави нерви, отивай в манастира и тва е пууудебааа начи?!?!?!??!?!
То па ти ше ме изкараш извън нерви мамамудеба, на 15 още не била готова, мноу се дразна на такива индивиди :smt011

А й ако продължаваш така, един съвет от мене кукличке непоръбена такава, ако един ден гаджето ти ти изневери, не се учудвай! Арее умирай! :smt013[/quote]


kvo zna4i kato ne e gotova da go zarqzva??kvo tva 4e e na 15 i ne e gotova zna4i 4e ne trqbva da si ima priqtel li?mn stranni razsajdeniq imate 4esnu kazano... ](*,) kogato e gotova togava 6te go napravi...a ako go napravi samo i samo da go zadarji do sebe si 6te e edna ot nai golemite i greshki...a i kvo nenormalno ne6tu ima v tva na 15 da ne si gotov?kvo o6te na 11 trqq da hodi da se e*e kato razprana li???mislete malko s teq glavi...

macka123
07-12-2007, 11:12
ЩОМ НЕ СИ ГОТОВА НЕ ГО ПРАВИ!

macka123
07-12-2007, 11:14
бтв скъпи съфорумници ...
първо казвате че не е нормално на 14-15 години да праиме секс после казвате че е задръстена щото не е готова
точно заради е такива мисли момиченца на по 12 години го правят

хайде няма да псувам за да не ме баннат

07-12-2007, 12:00
To4no tva e .... tva 4e e na 15 i ne e gotova ili ne e praila seks ne zna4i 4e e zadrastena ili ne6to takova...kvo teq deto sa na 12 i se e**t kvo mnogo otvoreni li sa...maloletni kurvi...taka 4e kogato re6i6 togava go napravi... a toi ako e 4ovek na mqsto 6te po4aka...i 6te proqvi razbirane kam teb...vse pak tva e vajna kra4ka i trqbva da ti e hubavo...a ne da go pravish s nejelanie samo zaradi tva 4e horata kazali 4e na 15 trqq da si go napravila ve4e...ili toi ti e kazal 4e 6te te ostavi primerno...

DeAd_LooSeR
07-28-2007, 21:00
ЕВАЛА,МОМИ4Е-ЕВАЛА!Пууу да чуеш и едно момиче,което да не сиска д апраи секс кат животно от 10 год възраст!Аве ако той не може да си държи п*ш*а*а му удари една майна и тшва е.Все пак не е единствен и не трябва заради някакво момче де пристъпваш принципите си. И все пак-дано да се извъдинекой свестен! :wink:

Made_of_Pain
07-28-2007, 21:06
Абе супер тъпи сте..
Тва е психика!
Тя може и на 53 да е и пак да не се чувства готова!

memo98memo
02-02-2012, 15:23
male ste umra vsıckı vsıckı ste seksomanqcı men dorı da ne ubıqt nqma da pravq seks dokato se ojenq

Sh@d0w
02-02-2012, 16:14
И сега за какво я изкопахте тая тема от преди 5 години?