PDA

View Full Version : burna kruv



07-10-2007, 23:19
kruvta mi kipi bezmerno!Imam priqtel koito mnogo obi4am i s koito sum ot 2 godini, no imam momenti kogato ne moga da go vidq i to4no togava podivqvam!Stavam 6antava i pohotliva, imam fantazii s vsi4ko jivo okolo men!Do sega sum se udurjala no use6tam 4e sledva6tiq put nqma da moga za6toto v tezi momenti sum kato umopomra4ena i prosto iskam sex a v su6toto vreme tova produljava samo den dva i ne si struva da zagubqq liubimiq 4ovek zaradi moment na ludost!Kak da spra tova!

Predvaritelno kazvam 4e onanaciqta ne pomaga i blagodarq za vnimanieto!

Ice
07-11-2007, 00:23
Решението - вибратор "пингвин" :-({|=

namina
07-11-2007, 04:17
Решението - вибратор "пингвин" :-({|=
точно така! :smt005

alkobalko
07-11-2007, 05:52
Е ти ако не можеш да си му вярна 2-3 дни, докато не е при теб за каква любов говорим. Колкото и да ти се иска секс, ако го обичаш ще намериш начин да превъзмогнеш желанието.

vvs_go
07-11-2007, 05:52
mi kat ne pomaga umorqvai se blyskai cql den v fitnes i kat se pribere6 nqq misli6 za sex ami 6to go poslu6ah toq typ forumdjiq vsi4ko me boli

djuki
07-11-2007, 06:26
И ти си 2 години с него без да си му изневерила ?! Не мога да повярвам ! Абе ако наистина го обичаш и 1 година трябва да изкараш на сухо без него (ако се наложи )

Anger
07-11-2007, 06:37
Ех,деца,деца.... личи си още детската наивност.. Защо да не пробва и нещо друго,а?Нека и той пробва,това ще скрепи връзката им,ако не,значи не са един за друг.Моят съвет е - прави каквото ти се прави,пък после ако пак искаш да си с приятеля си,значи всичко е наред,але отпусни му и на него юздите,нека ,,попасе и на друга ливада``,не се затваряйте във връзката си,пагубно е!Въобще излизай си и с други момчета,и той с други момичета,и ако пак сте заедно,значи любовта ви е истинска,а и с повече свобода ще сте по-щастливи и двамата,повярвай ми,така е!Ай успех от мен :)

Bebun
07-11-2007, 08:17
Ех,деца,деца.... личи си още детската наивност.. Защо да не пробва и нещо друго,а?Нека и той пробва,това ще скрепи връзката им,ако не,значи не са един за друг.Моят съвет е - прави каквото ти се прави,пък после ако пак искаш да си с приятеля си,значи всичко е наред,але отпусни му и на него юздите,нека ,,попасе и на друга ливада``,не се затваряйте във връзката си,пагубно е!Въобще излизай си и с други момчета,и той с други момичета,и ако пак сте заедно,значи любовта ви е истинска,а и с повече свобода ще сте по-щастливи и двамата,повярвай ми,така е!Ай успех от мен :)

Eми и ти не си много пораснал или поне не си много информиран. Това, което предлагаш се нарича флексогамия. Моногамия по отношение на чувствата и полигамия по отношение на сексуалните партньори. Може и да свърши работа, но една teen двойка едвали ще успее да се закрапи цяла. Според мен само една стабилна двойка, оравновесена би могала да устои. Много вероятно е един от двамата или и двамата да решът да си останат с някой от страничните партньори, защото с времето малко или много те ще се отдалечат. А и се съмнявам, че са толкова широко скроени... не се обиждай, мила, но просто такива хора рядко се срещат. Да преодолееш ревността си е доста трудно и мн малко хора са наистина способни на това. Според мен ти просто искаш това, което не можеш да имаш. Пробвай, когато се появи фантазия за друго момче, да я пренасочиш към половинката ти, а когато се върне може и да я изпълни :wink: Просто трябва да се опознаеш и да се научиш да контролираш импулсите си. Например си задавай въпроси от сорта на "Защо този човек ми харесва толкова много, защо искам да изневеря с него? Струва ли си? Защо искам това? Искам ли го изобщо или си въобразявам?" ако разбереш какво те кара да се чувстваш така ще можеш да го овладееш.

mon4eto
07-11-2007, 08:19
Ako ti ne si dade6 volq da spre6 tazi ludost v teb nikoi drug ne moje da go napravi vmesto teb :roll:

`Death`Whore``
07-11-2007, 08:21
Е ти ако не можеш да си му вярна 2-3 дни, докато не е при теб за каква любов говорим. Колкото и да ти се иска секс, ако го обичаш ще намериш начин да превъзмогнеш желанието.
Като мастурбация. Лесно и просто.

Dead`Paladin
07-11-2007, 18:22
И ти си 2 години с него без да си му изневерила ?! Не мога да повярвам ! Абе ако наистина го обичаш и 1 година трябва да изкараш на сухо без него (ако се наложи )

sasha_90
07-11-2007, 19:22
Точно така-не проваляй "връзката "си заради някакъв каприз.

malka?
07-20-2007, 00:04
Masturbirai i ako go obi4a6 nqma da mu izneveri6.Druj se !!!

Vikitooo
07-20-2007, 02:08
Намери си занимание бе, отдаличи си вниманието от тази тема. Ако ли не има си начини :lol:

BAYO
07-20-2007, 02:40
Eм ... кат имаш такива фантазии, що не ги споделяш с приятеля ти бе !? Не те ли задоволява ... ако не те, тогаа има куп други педали, които чакат с удоволствие такоа глупаво агне да кривне и да го изпапкат . аа да, да не забравя да кажа, че ш' ти хареса те шляпкат и ш' почнеш да 'полудяваш' все по-често. Ае МиРВаМ !