PDA

View Full Version : главата ми се лющи ))):



palomaaa
07-11-2007, 08:47
оффф,хора нещо става с главата ми-лющи се и косата ми седи все едно е пълна с пархут.....на какво се дължи това и как да го махна :-k

Aileen
07-11-2007, 08:53
Аз го имах същия проблем. Използвай Selsun Blue на мен той ми помага. Даже има за различни видове коса. Не е хубаво да го използваш само него. На пример ако си миеш косата 3 пъти седмично единия път да е с него, а другите 2 пъти с друг шампоан. Или обратното докато се махнат люспите. Освен това трябва да си сигурна, че люспите не са се появили от шампоан или някакво друго средство, което ползваш. Като свършиш с него използвай нещо друго и ако видиш че пак се появява пак си купи. НЕ е много евтин 12лв.

palomaaa
07-11-2007, 08:57
еми не май не е от шампоана,защото и нашите го използват,а нямат такъв проблем.....съмнявам се да не е от пресата,защото я използвам почти всеки ден от доста време

teen4e
07-11-2007, 10:29
ми говори с вашите

eXtRaoRdinaRy
07-11-2007, 10:31
Изсъхва ти косата, купи си шампоан за суха коса , защото самата кожа изсъхва.Няма значение, че и ваще го ползват, но не мисля, че родителите подлагат косата си на тези процецури, които ти правиш.Успех мацка :wink: