PDA

View Full Version : абе вие нормални ли сте???



07-11-2007, 09:22
такааааа в4ера видях някаква тема в която пи6е6е как да си махаме космите отдолу :smt005 разгледах подробно мненията и останах с впе4атление 4е с пинсетка е наи-добре,ре6их и аз да пробвам :-D
взех една пинсета седнах удобно на земята подхванах едно косьм4е
и ре6их да го друпна бЬрзо подготвих се поех си вЬздух дрьпнах
:shock: олелееееееееее така както си бях седнала не6то ми при4ерня
:smt107 потекоха сьлзи4ки :cry: леко залитнах :smt101 но слава на бога ми мина :-D и сега сЬм добре но ви казвам 4ЕСТНО ПАК 6ТЕ ПРОБВАМ :-D :-D :-D ИСКАМ ДА ВИ ПИТАМ САМО КАК ИЗДЬРЖАТЕ
ВЕ ХОРА???? :smt017 :-s :shock:

07-11-2007, 09:38
хахаах свиква се, после дори не усещаш :lol:

AliceSw
07-11-2007, 09:44
като имаш предвид, че пинсетката е доста безболезнена, сравнена с кола маска и епилатор....

07-11-2007, 09:57
като имаш предвид, че пинсетката е доста безболезнена, сравнена с кола маска и епилатор....
аз то4но затова си избрах пинсетката ,4е като си помисля как ми бе6е пьрвия пьт за краката с епилатора си казах 4ак сега 6те се умира ако пробвам с него :-D и затова не! но ми се иска да измислят
някакьв по безболезнен на4ин :( я брусна4 после космите стават пове4е по твьрди и 6те буде много гадно ох ве4е не знам ,а пьк с кола
маска мисля 4е о6те поже4е 6те боли :(

palomaaa
07-11-2007, 09:59
eee с пинсета не боли чак толкоз,ти да видиш с епилатор ко става :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

ThePainIsReaL
07-11-2007, 10:32
Боли, но се понася.. не е проблем (говоря като цяло за обезкосмяването там).
С пинсета става бавно, после косъмчетата растат навътре. С кола е бързо, боли доста, но поне нямаш проблем с подутини. С епилатор се търпи (болката) до срамните устни. Там вече боли .. и е гадно.
Всеки сам си решава. Аз залагам на епилатор и като мога да изчакам косъмчетата - кола-маска.