PDA

View Full Version : За депилиращите кремове!!



07-11-2007, 10:06
Аз съм момче и искам да си махна космитне с такива кремове...ама вярно ли че после стават много по-големи и много по-бързо растът???

cherinka
07-11-2007, 10:10
Ми, честно да ти кажа не ме има мн мн в тая сфера на знания.
Но аз като си депилирах краката с такъв крем и три дена ми бяха гладки и след това започнаха да поникват много ситнички и не бяха твърди. Но се отказах от тоя крем и си продължих със самобръсначката, иначе крема го използвам за мустака ми :mrgreen: и мисля, че преди близо 4 седмици си го депилирах и все още нямам следи от поникнали косми над горната джукъ :mrgreen:

07-11-2007, 10:24
Ми, честно да ти кажа не ме има мн мн в тая сфера на знания.
Но аз като си депилирах краката с такъв крем и три дена ми бяха гладки и след това започнаха да поникват много ситнички и не бяха твърди. Но се отказах от тоя крем и си продължих със самобръсначката, иначе крема го използвам за мустака ми :mrgreen: и мисля, че преди близо 4 седмици си го депилирах и все още нямам следи от поникнали косми над горната джукъ :mrgreen:

На мене ми трябва за корема и гърдите....на краката и ръцете не ги махам..

teen4e
07-11-2007, 11:02
растът за 1 ден.и на мястото на 1косъм растат2!не прави моята грешка. [-X

ProstoAz
07-11-2007, 11:21
Това е същото като със самобрасначка.

Интересно ми е обаче как си представяте да се "среже" косъмчето през средата (защото косъмът при депилатоарите и бръсненето не се изскубва от корена) и изведнъж от това косъмче над повърхността на кожата да пораснат две косъмчета? Как си представяте косъмът да се разцепи на две? Той да не цъфти случайно? Защо говорите глупсоти?

mid_get
07-11-2007, 13:02
Това е същото като със самобрасначка.

mechtaq_za_teb
07-11-2007, 13:07
Po dobre izpolzvai epilator,kola maska...zashtoto sam 4uvala 4e ot tezi depilirashti kremove izrastvat mnogo byrzo.

teen4e
07-11-2007, 14:45
Това е същото като със самобрасначка.

Интересно ми е обаче как си представяте да се "среже" косъмчето през средата (защото косъмът при депилатоарите и бръсненето не се изскубва от корена) и изведнъж от това косъмче над повърхността на кожата да пораснат две косъмчета? Как си представяте косъмът да се разцепи на две? Той да не цъфти случайно? Защо говорите глупсоти?

т'ва го знам от ли4ен опит :lol: