PDA

View Full Version : Moderated:Не зная дали харесвам гаджето си



geri18
07-11-2007, 11:25
zdraveite imam slednia problem ne sum sigorna v 4ustvata kum gadjeto mn me drazni ot vr na vr vuob6te nz dali iskam da sum s nego a puk toi mn durji na men i mn me obi4a mn e mil i vuob6te nz kak da postupia :cry: mojete li da mi dadete niakukuv suvet :?

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

lyly_lili
07-11-2007, 11:29
:-D :-D как да те посаватваме като само ти знаеш дали го обичаш или дали имаш силни чувства към него! Ако той замине за някъде или ти,ако ти е мъчно аз него значи го обичаш,но ако изобщо не ти пука за него...направо късайте :) :)

geri18
07-11-2007, 11:37
[quote="182+44_4adel"]Какво точно те дразни? :?[/quote
mi durjaniaeto mu kum men smisul kato go pitam kude mu se hodi ko mu se prai i toi mi kazva ne e vajno nali sum s teb s teb sum 6tasliv tva e milo no da ti go kajat 1,2 puti a ne vs puta puk az iskam da ''u4astva v na6ta vruzka'' da vzima re6enia da ima mnenie a ne samo az da opredeliam koto i da bilo :|

07-11-2007, 11:57
kurvo, mama ti da 4ukam, po-dobre go ostavi vmesto da go luje6 taka

Moderated by Aleandra
т. 2 от Правилника!

alkobalko
07-11-2007, 12:23
Да ти имам и повода за дразнене. Явно момчето те обича много и за него е важно да е с теб. Ти се дразниш на това. Някои хора не ценят това, което имат.
Като не искаш да си с него му го кажи, по-добре е от това да го лъжеш.

AliceSw
07-11-2007, 12:28
:-D :-D как да те посаватваме като само ти знаеш дали го обичаш или дали имаш силни чувства към него! Ако той замине за някъде или ти,ако ти е мъчно аз него значи го обичаш,но ако изобщо не ти пука за него...направо късайте :) :)

не е така, и на мен мн хора ми липсват като не ги виждам 2 седмици примерно, но не съм влюбена в тях

Gothique♫
07-11-2007, 14:12
Просто скъсай с него щом не си щастлива когато сте заедно просто е,не може все да се съобразяваш с другите и да заебаваш себе си и собственото си щастие колкото и да му е трудно на него ако найстина те обича ще те разбре,че е по добре да те пусне отколкото да се измъчваш и да те боли.

lyly_lili
07-11-2007, 14:16
да ама като ти замине гаджето е ако го обичаш супер много,определено ще ти е много мъчно за него отколкото за 1 приятелка или приятел :wink: :wink:

sasha_90
07-11-2007, 15:02
Кажи му истината.Не е честно да го "мамиш" така.

neverand
07-11-2007, 22:53
Просто скъсай с него щом не си щастлива когато сте заедно просто е,не може все да се съобразяваш с другите и да заебаваш себе си и собственото си щастие колкото и да му е трудно на него ако найстина те обича ще те разбре,че е по добре да те пусне отколкото да се измъчваш и да те боли
>>>

nasty_f
07-11-2007, 23:40
Имах един такъв приятел.Само ме дразнеше и се бъзикаше.Аз разбирам от бъзици,но той прекаляваше с тях,но не е мислел нищо лошо и много ме обичаше в същото време...Е,не го зарязах заради това,оказа се,че не го харесвам.Но щом ти не знаеш какво изпитваш,едва дали някой друг ще знае.

neverand
07-12-2007, 08:12
[quote=182+44_4adel]Какво точно те дразни? :?[/quote
mi durjaniaeto mu kum men smisul kato go pitam kude mu se hodi ko mu se prai i toi mi kazva ne e vajno nali sum s teb s teb sum 6tasliv tva e milo no da ti go kajat 1,2 puti a ne vs puta puk az iskam da ''u4astva v na6ta vruzka'' da vzima re6enia da ima mnenie a ne samo az da opredeliam koto i da bilo :|
Според мен приятеля ти има следния проблем, който и той не е предполагал, че ще има...
Когато той е с теб, нищо друго не е важно за него, времето спира, света става розов, той губи ума и дума...И когато го питаш нещо той е на автопило и отговаря с най-милите думи, които може да се сети....
Не го, даже не си и помисляй да го зарязваш заради това, пича те обича прекалено много, и както казаха по-горе, трябва да си голяма кучка, за да го зарежеш заради това, защото такива момчета рядко се намират! Стегни си пуберското дупе и му драсни един смс за лека нощ! O:)


Да,ама света не е розов,само така изглежда.
Ок,Няма да го зареже заради това,че той я дразни,е и...нищо няма да се промени...тя ще продължава да се дразни и няма да се чувства на място ;)
И казаха,че не е сигурно в чувствата си също така.А щом не е сигурна тя,надали друг може да е сигурен,не може да се съобразвяваш винаги с другите.

07-12-2007, 08:20
И аз не знам.. и за теб и за себе си :mrgreen:

Sasuke
07-12-2007, 09:20
Ами като те дразни го резни и готово!!

key_of_hell
07-12-2007, 09:33
kakvo obto ima tova kolko mn toi te obi4a s tvoite 4uvstva ne moga da razbera!I men biv6iq mi priqtel mn me obi4a6e ama fakt be6e 4e az nqmah nikakvi 4uvstva kum nego i kakvo da napravq da go mu4a i nego 4e i sebe si zamo za6toto toi me obi4a!E ne e redno!!!

beb4ety
07-12-2007, 20:02
kaji my naranqva6 go taka :!:

sladko_dete
07-12-2007, 21:36
oooooo bii mu shuta, vaob6te ne izpitvash ni6to ym nego, 6tom se draznish ot takiva raboti .... #-o