PDA

View Full Version : imam mnogo gaden problem ..uffff



pritesnena sym!
07-11-2007, 12:37
Uff imam mnogo gaden problem.Az po pirncip predi imah pap4ici po liceto,no kogato beshe studeno te bqha napalno iz4eznali.Zabelqzah,4e ot kakto stana tolkova toplo pak se poqviha i sega prodyljavat da se poqvqvat i to dosta. :smt010 Zaradi toploto kojata mi se omaznqva dosta i mi izlizat malki pap4ici.I pri nai-lekoto izpotqvane pak stava taka. :cry: :cry: :cry: Moje li nqkakvi savet4eta?Vie ste mi edinstvenata nadejda.Hodih na dermatolog,no toi kaza,4e e ot toploto.
Pone da mi kajete maska ili kakvoto i da e za da predotvratq poqvata im po nqkakav nachin? :cry: Pls zashtoto mi e mnogo nepriqtno.

mid_get
07-11-2007, 12:42
Против пъпки съм чувала, че действа маска от хума. Само че не трябва да се прави прекалено често, защото изсушава кожата. Иначе би могла да използваш някакъв лосион или тоник на спиртна основа, след като кожата ти е мазна. ЪмМ,...а този дерматолог не ти ли препоръча какво да използваш?!

pritesnena sym!
07-11-2007, 12:55
Против пъпки съм чувала, че действа маска от хума. Само че не трябва да се прави прекалено често, защото изсушава кожата. Иначе би могла да използваш някакъв лосион или тоник на спиртна основа, след като кожата ти е мазна. ЪмМ,...а този дерматолог не ти ли препоръча какво да използваш?!Kaza da si pravq maski ot plodove.I az probvah,no polojenieto se vloshava. :smt010

Trqbva mi neshto,po-dobre estestven produkt sreshtu omaznqvane na kojata.plSs help mee [-o<

mid_get
07-11-2007, 13:01
Хмм...влошава се значи?! :-k А от какви плодове си си правила маски досега?

pritesnena sym!
07-11-2007, 13:03
Хмм...влошава се значи?! :-k А от какви плодове си си правила маски досега?Ot praskova i dinq.Te podhranvat kojata,no ne smqtam,4e tova moje da mi reshi problema. :cry:

BlueMushroom
07-11-2007, 13:59
vzemi si salicilov spirt.ima go vav vsqka apteka vutre se slagaha i nqkakvi hapcheta ne se seshtam kakvi bqha.kato popitash shte ti obqsnqt po tochno kolko hapcheta da slojish..maha gi mnogo dobre za nqkolko dena.slagash sutrin i vecher no ne vseki den zashtoto izsushava kojata...

teen4e
07-11-2007, 14:34
щом си се консултирала с дерматолог зна4и не е толкова страшно! :roll:

naia
07-11-2007, 17:12
силицилов спирт и крем здраве

pritesnena sym!
07-11-2007, 17:14
силицилов спирт и крем здравеAmi az polzvah krem Zdrave i 4esno kazano bqh mnogo dovolna ot nego.Mai shte po4na pak da go izpolzvam.Mersi za savet4eto.

teen4e
07-12-2007, 05:33
силицилов спирт и крем здравеAmi az polzvah krem Zdrave i 4esno kazano bqh mnogo dovolna ot nego.Mai shte po4na pak da go izpolzvam.Mersi za savet4eto.
и аз шъ го пробвам това крем4е здраве може и да помага :lol:

mechtaq_za_teb
07-12-2007, 07:52
Probvai s spirt i sled tova krem4e Zdrave kakto ti kazaha po-gore.Polzvala sam specilano krem4eto i bqh dovolna ot nego.

charovnata_
07-12-2007, 10:09
Uff imam mnogo gaden problem.Az po pirncip predi imah pap4ici po liceto,no kogato beshe studeno te bqha napalno iz4eznali.Zabelqzah,4e ot kakto stana tolkova toplo pak se poqviha i sega prodyljavat da se poqvqvat i to dosta. :smt010 Zaradi toploto kojata mi se omaznqva dosta i mi izlizat malki pap4ici.I pri nai-lekoto izpotqvane pak stava taka. :cry: :cry: :cry: Moje li nqkakvi savet4eta?Vie ste mi edinstvenata nadejda.Hodih na dermatolog,no toi kaza,4e e ot toploto.
Pone da mi kajete maska ili kakvoto i da e za da predotvratq poqvata im po nqkakav nachin? :cry: Pls zashtoto mi e mnogo nepriqtno. mi az sum taka dermatologa mi izpisa nqkakav losion koito vyobshte ne deistva i go izhvalih i sega izpolzvam kestenovi trici po 1 put na seddmica zashtoto ne e mn dobre chesto da se polzvat i da cukna na durvo ima efekt

punkrock
07-12-2007, 11:10
И аз бях като тебе, цялото ми лице беше в гадни пъпки, ама после пробвах с Акне Аут и лицето ми се изчисти за има няма 1 седмица. \:D/
И не забравяй да се мажеш с хидратиращ крем, защото доста исушава кожата :}

miki4kata_
07-12-2007, 17:44
moga da vi kaja edno lekarsvo ako izob6to stava vupros za akne.oba4e e antibiotik i e malko silno,oba4e pri mene i si4ki koito poznavam,koito sa go polzvali ima 99% efect.kazva se zineryt,koito iska da go probva :lol: